Ginekolog - Wrocław

dla zdrowia i urody

Postprzez valhalla » Pon Wrz 27, 2010 11:36 pm

No ja byłam wcześniej u wielu ginekologów i mi podpasował ;] nie kupowałam też u niego tabletek a tym bardziej nie przyjmował mnie w asyście syna. I nie czynił żadnych propozycji. Masakra, jakbym chodziła do zupełnie innego człowieka, a chodzę do niego od 3 lat ;]

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Re: Ginekolog - Wrocław

Postprzez Dorek » Czw Paź 14, 2010 12:58 pm

Ja polecam Dr Tomasza Żołnierczyka. Świetny młody lekarz! Trafiłam do niego na początku tego roku i nie zamierzam opuszczać na krok :D
Na NFZ miałam wszystko tzn. :
- wizyta
- USG dopochwowe
- USG piersi
- badania krwi
- cytologia

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek
prawie tu mieszkam:)

Postprzez maarrta » Pią Paź 15, 2010 8:33 am

A moge prosic o namiary na dr Żołnierczyka ?
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Dorek » Pią Paź 15, 2010 10:10 am

maarrta napisał(a):A moge prosic o namiary na dr Żołnierczyka ?

Znam dwa miejsca w których przyjmuje na NFZ (pracuje też w szpitalu na Kamieńskiego):
1. Niepubliczny Zakłd Opieki Zdrowotnej "Salutaris Vitae", ul. Gubińska 8, telefon 717833009- przyjmuje tylko w środy popołudniu
2. Przychodnia, Podwale 74 ofic. 23, telefon 713421413- przyjmuje tylko w czwartki popołudniu

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez Pat » Pią Paź 15, 2010 6:52 pm

a dr. Zolnierczyk usg robi na miejscu czy zleca badania?
Awatar użytkownika
Pat
super gaduła
super gaduła

Postprzez Dorek » Sob Paź 16, 2010 8:11 am

Wszystko odbywa się na miejscu pod obydwoma adresami, badanie przeprowadza osobiście lekarz.

Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez maarrta » Sob Paź 16, 2010 12:54 pm

Dziekuje bardzo za namiary!

Swietnie :)
Do jednego punktu mam blisko z domu a do drugiego z pracy :)
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Dorek » Nie Paź 17, 2010 9:24 pm

Serdecznie polecam każdej kobiecie! O tym lekarzu można znaleść dużo (dobrych) opini w internecie.

Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez jasada » Pią Gru 17, 2010 2:26 pm

Kochane! Czytając Wasze posty zdecydowałam sie na wizyte w Corfamedzie u dr Bielickiego. Od jakiegos czasu mam problem z jedną piersią i w końcu odważyłam się iść do ginekologa, w sumie po dość długiej przerwie. Ale jestem totalnie zestresowana bo w końcu to facet i dziwnie się czuje. Napiszcie jak sobie radziłyście ze stresem przed taką wizytą. Nigdy nie badał mnie facet. Zdecydowałam się tylko dlatego, bo ponoć to dobry secjalista.

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez duszyczka » Czw Lut 10, 2011 5:49 pm

A mozecie polecic jakiegos ginekologa - endokrynologa ??
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez momej » Nie Lip 24, 2011 12:16 am

hmmm jak z Wrocławia to radziłabym wizytę u dr Świdraka
momej
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez czerwcowaPM » Czw Lis 03, 2011 11:52 am

Ja polecam dr Barwińskiego - specyficzne poczucie humoru ma, ale mi pasuje.

I dr Saczko - bardzo miły, ale niestety tylko praywatnie przyjmuje z tego co wiem.

Ale teraz szukam kogoś kto jest pro metody naturalne, bo zaczełam sobie prowadzić wykresy z obserwacją cykli poprzez pomiary temperatury i  śluzu, tak by po slubie wiedzieć kiedy się intensywnie starać.
Zwłaszcza że podobno można tym sposobem zaplanować płeć :)

Moja koleżanka tak sie starała i ma tak jak chciała - synka i córeczkę.
Tu mozna o metodach poczytać: http://www.twojedni.pl/artykul/artykuly/informacje/chlopiec-czy-dziewczynka-metody-planowania-plci..html

Jak znacie kogoś od metod naturalnych to polecie mi plis!
Awatar użytkownika
czerwcowaPM
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez betalena » Czw Lis 03, 2011 11:06 pm

Patrzyłaś na metodę chińską? Tylko trzeba brac pod uwagę datę urodzenia, a nie wiek kalendarzowy. Też zamierzam zrobić dokładnie tak jak Ty, więc jeśli znajdziesz takiego lekarza, to daj koniecznie znać!

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez momej » Pon Lut 06, 2012 2:01 am

u Barwińskiego byłam.. jakoś nie przypadło mi do gustu, cenię sobie Świdraka bo od lekarza oczekuje przede wszystkim profesjonalizmu
momej
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez alale » Wto Sty 29, 2013 2:20 pm

Ja polecam dr Aleksandra Pietkiewicza. Jestem jego pacjentką od trzech lat, a także wiele znajomych mi kobiet i moich koleżanek. To wspaniały doświadczony lekarz, ale i człowiek. Jako jedyny po licznych wizytach u wielu "wspaniałych" wrocławskich lekarzy postawił prawidłową diagnozę, super zoperował i dał szansę i nadzieję na to, że będziemy mogli starać się o dzidziusia. Podejrzewam, że gdybym wówczas nie trafiła do Pana doktora, dzisiaj moglibyśmy co najwyżej myśleć o adopcji. Nie jest tani, ale naprawdę warto poświęcić te parę groszy dla zdrowia.
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez martka111 » Śro Sty 29, 2014 9:44 pm

Moim zdaniem bardzo dobrym specjalistą jest dr Michalik, który ma swój gabinet przy jedności narodowej. W zasadzie nigdy nie miałam jakichś tam większych problemów przed ciążą, ale jak już chciałam mieć dziecko to trochę komplikacji się namnożyło, a pan doktor zdecydowanie był bardzo, bardzo pomocny.
No i teraz mogę na szczęście znów chodzić do niego tylko profilaktycznie. Fajne jest to, że nie muszę nawet dzwonić - wizyty umawiam sobie przez jego stronę www http://ginekolog-michalik.pl
Jak dla mnie to wszyscy powinni mieć takie samo podejście jak Michalik.
martka111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez dzesika » Pon Lip 21, 2014 12:30 pm

martka111 napisał(a):Moim zdaniem bardzo dobrym specjalistą jest dr Michalik, który ma swój gabinet przy jedności narodowej. W zasadzie nigdy nie miałam jakichś tam większych problemów przed ciążą, ale jak już chciałam mieć dziecko to trochę komplikacji się namnożyło, a pan doktor zdecydowanie był bardzo, bardzo pomocny.
No i teraz mogę na szczęście znów chodzić do niego tylko profilaktycznie. Fajne jest to, że nie muszę nawet dzwonić - wizyty umawiam sobie przez jego stronę www http://ginekolog-michalik.pl
Jak dla mnie to wszyscy powinni mieć takie samo podejście jak Michalik.

Dzieki Tobie martka111 postanowiłam sprawdzić tego ginekologa i nie żałuje. Doktor spokojnie ze mną rozmawiał i tłumaczył wszystko. Fachowo odpowiadał na moje pytania. Do tego ta rejestracja przez Internet - fajna rzecz :)
dzesika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kruczka80 » Pon Mar 30, 2015 7:39 pm

Hej, co sądzicie do doktorze Michaliku (ginekolog-michalik.pl)? Chcę się umówić na wizytę, ale jeszcze szukam opinii. Ktoś poleca?
Potrzebuję jak najszybszej odpowiedzi
kruczka80
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kasia_julka » Wto Mar 31, 2015 8:56 pm

kruczka80 napisał(a):Hej, co sądzicie do doktorze Michaliku (ginekolog-michalik.pl)? Chcę się umówić na wizytę, ale jeszcze szukam opinii. Ktoś poleca?
Potrzebuję jak najszybszej odpowiedzi

Hej, ja chodziłam do doktora do 11 tygodnia ciąży. Dla mnie tragedia pod względem traktowania pacjenta - wiecznie są opóźnienia minimum 1h. Spotkałam się z sytuacją, że oprócz mnie, jeszcze 2 kobiety były zapisane na tą samą godzinę. W początkowych tygodniach ciąży od 5 tygodnia miałam bardzo duże mdłości i wymioty - wielokrotnie prosiłam doktora o jakiś lek lub coś innego co pomogłoby mi się jakoś pozbierać (cały dzień leżałam albo na łóżku albo przy toalecie) - doktor zawsze odpowiadał 'proszę jeść skórkę od chleba (nie, nie żartował). Na wielokrotne pytania odnośnie brania jakiś suplementów dla kobiet w ciąży, otrzymywałam informację, że nic nie trzeba brać - czyżby moja wczesna ciąża nie była dla niego ważna? L4 przepisywano mi na góra 2 tygodnie, a wizyta ustalana była co 4 tygodnie. Każde pojawienie się w celu otrzymania zwolnienia, kosztowało mnie tyle co normalna wizyta, czyli 140zł. Dodatkowo przy wypisywaniu L4 byłam pytana "Badamy się? A nie, nie trzeba, była Pani u mnie 2 tygodnie temu...." Dla mnie ten lekarz to jedna wielka porażka. Nie po to płacę "grubą kasę", żeby wiecznie czekać na wizytę 1-2h (pomimo ustalonej wizyty). Dla mnie ewidentnie lekarz leci na kase - inaczej nie umawiałby 3 kobiet na jedną godzinę. Pozytywne opinie na forach są dla mnie podejrzane - kiedy dr Michalik ma na to czas - skoro prawie cały dzień jest w pracy? Ja nie polecam - jeżeli chcesz się przekonać na własnej skórze to Twój wybór - ja żałuje, że tak późno znalazłam lekarza "z powołania" a nie "za kasę",
Życzę powodzenia, mam nadzieje, że moje zdanie pomoże podjąć Ci dobrą decyzję. Jeżeli chcesz pójść do naprawdę dobrego ginekologa - położnika, napisz na priv.
[http://slub-wesele.pl/]

Awatar użytkownika
kasia_julka
super gaduła
super gaduła

Postprzez kruczka80 » Wto Kwi 14, 2015 8:27 pm

Dopiero przeczytałam Twojego posta!
Ja w końcu się udałam, żeby się przekonać i intuicja mnie nie zawiodła! Robiłam tam ostatnio usg 3d i 4d, prawdziwe cudo, nawet nie wiedziałam, że tam też wykonują. Jakby ktoś chciał poczytać, to doktor na swojej stronie opisuje to dokładnie http://ginekolog-michalik.pl/usg-3d-i-4d/
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok!
kruczka80
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>