Ginekolog - Wrocław

dla zdrowia i urody

Postprzez zeberrka » Śro Paź 21, 2009 1:24 pm

Martika napisał(a):
A mozecie polecic jakiegos dobrego ginekologa w okolicach Gaju?

Martika ja mieszkam niedaleko Gaju i chodzę do Dr Wieszczka, który przyjmuje w Towarzystwie Rozwoju Rodziny (ul. Podwale 74 ofic. 23 40-449 Wrocław, tel 071 342 14 13)

Co prawda nie jest to na Gaju ale niedaleko (przy ambasadzie niemieckiej)
Wizyty w ramach NFZ, bezpłatnie wykonują USG, cytologię.
No i nie jest długi czas oczekiwania na wizytę. Ja zawsze czekałam mniej więcej ok. tygodnia (Dr Wieszczek przyjmuje 2 razy w tygodniu).

Awatar użytkownika
zeberrka
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mikaa » Śro Paź 21, 2009 1:38 pm

Dzieki zeberrka:)Ale ja wole chodzic do kobiet,a wiec odpada:(
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez duszyczka » Śro Paź 21, 2009 9:03 pm

Martika jest to Zespól Policyklicznych jajnikow - chodzi tu o to, ze jest za wysokie stezenie testosteronu i czegos tam wiecej (juz nie pamietam) co daje a raczej nie daje owulacji. Trzeba wtedy hormonalnie sterowac organizmem :/ wiec same rozumiecie, trudna sprawa ze mna.
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Sallyan_86 » Sob Lis 07, 2009 6:40 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Pon Wrz 19, 2011 2:48 pm, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez zeberrka » Wto Lis 10, 2009 12:23 am

Sallyan_86 napisał(a):Czy któraś z Was chodzi może do ginekologa w przychodni "Vita" na ul. Oławskiej? Chciałam sie tam wybrać, ale przyjmuje tam 14-stu ginekologów i nie wiem, na którego się zdecydować. Szukałam w necie opinii na temat tych lekarzy i już kilku odrzuciłam, ale dalej nie wiem, którego wybrać ;) Szukam ginekologa, który nie bagatelizuje nawet najmniejszej dolegliwości pacjentki, wytłumaczy wszystko, jeśli będzie taka potrzeba. Nie chciałabym, żeby podszedł do mnie rutynowo....bach...kolejna pacjentka, koniec. Chyba wiecie, o co mi chodzi :) Mam dość wstydliwą sprawę (chociaż chyba większość spraw u ginekologa wydaje nam się wstydliwa :) ) Może to być mężczyzna, albo kobieta, jest mi to obojętne.

Sallyan_86 ja Ci polecam dr Wieszczka - przyjmuje w Towarzystwie Rozwoju Rodziny na ul. Podwale (od strony Dominikańskiego, zaraz za ambasadą niemiecką) - to niedaleko od Oławskiej.  Wszystko wytłumaczy, dobry fachowiec i faktycznie przejmuje się pacjentkami - raz byłam świadkiem jak za jedną pacjentką jeszcze wybiegł z gabinetu, żeby jej coś jeszcze powiedzieć, bo miała jakieś straszne problemy zdrowotne.
Awatar użytkownika
zeberrka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Mikaa » Śro Lut 10, 2010 2:46 pm

Dziewczyny wiecie moze gdzie przyjmuje dr Pajtasz?
Mikaa

Postprzez Angelka » Śro Lut 10, 2010 3:10 pm

Martitka , dr Agnieszka Pajtasz przyjmuje w CM LIM (Galeria dominikańska, 6 p.)
Sallyan_86  dr do kt ja chodzę i polecam to Ewa Pyszkowska-Moczulewska, przyjmuje w przychodni 4MED prywatnie, lub na Bulwarze Ikara na kasę. Jest dokładnie taka, jak opisałaś wymarzonego lekarza
Angelka
super gaduła
super gaduła

Postprzez BRIDE » Śro Lut 10, 2010 3:24 pm

reniii napisał(a):
ja tez zaczęłam chodzic do dr Pajtasz na Łowiecką...i moja koleżanka do niej chodzi (właśnie z pomocą Pani dr zaczyna 3 m-c) ....po dłuższym czasie prób ;-)
POLECAM
dzieczyny a na Łowieckiej to dr Pajtasz przyjmuje na nfz czy prywatnie ? bo tez ją tam znalazłam bo w Lim-ie ciężko do niej trafić.A kiedy przyjmuje i ew.jaki jest koszt wizyty?
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez Angelka » Śro Lut 10, 2010 3:29 pm

BRIDE niestety nie wiem jaki jest koszt wizyty, z tą przychodnią mój zakład pracy ma podpisaną umowę, więc mamy to za darmo
ja jednak nie chodzę do tej dr, tylko jak pisałam w powyższym poście do innej pani
Angelka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Mikaa » Śro Lut 10, 2010 5:10 pm

Angelka napisał(a):
Martitka , dr Agnieszka Pajtasz przyjmuje w CM LIM (Galeria dominikańska, 6 p.)
Dziekuje:)
W Galerii 6 pietro?Tam jest tyle pieter?;)
Mikaa

Postprzez M » Śro Lut 10, 2010 5:51 pm

dr Pajtasz przyjmuje rowniez na łowieckiej i ja tam akurat chodze,
przyjmuje na nfz - dlugi czas oczekiwania
wizyta prywatnie - 100 zł
M
prawie tu mieszkam:)

Postprzez groszki » Śro Lut 10, 2010 5:58 pm

Polecam dr Jędryke z Medexu :)
Pracuje w szpitalu na Dyrekcyjnej
Awatar użytkownika
groszki

Postprzez Mikaa » Śro Lut 10, 2010 6:32 pm

K & K napisał(a):
dr Pajtasz przyjmuje rowniez na łowieckiej i ja tam akurat chodze,
przyjmuje na nfz - dlugi czas oczekiwania
wizyta prywatnie - 100 zł
Chyba musze tez tam zadzwonic bo dzwonilam do LiM'u i najblizszy termin to 23 marca!!!!!:/
Mikaa

Postprzez M » Śro Lut 10, 2010 7:14 pm

na łowieckiej na nfz prawdopodobnie nie bedzie zapisow jeszcze bo tam jest taka praktyka, że pod koniec miesiaca przyjmuja zapisy na nowy miesiac bo wtedy maja grafik a wtedy się załapac to cud , zatem jezeli chcesz na nfz to popros o wpis na liste oczekujacych i wówczas pod koniec lutego beda do Ciebie dzwonic sami i proponowac termin...ale tez to bedzie prawdopodobnie koniec marca
prywatnie - wizyte powinnas miec za 3,4 dni, pozdrawiam
M

Postprzez BRIDE » Śro Lut 10, 2010 7:56 pm

bardzo ci dziękuje za odpowiedz :) widzę że z tym nfz-tem to wszędzie trzeba czekac na cud , myślałam jednak że emc ma trochę wyższy poziom niż zykła przychodnia czy dolmed , gdzie też dostać się na ubezpieczenie jest wręcz niemożliwe.
strasznie przykry ten nasz kraj:(
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez duszyczka » Śro Kwi 07, 2010 5:07 pm

Jestem po pierwszej wizycie u dr Pajtasz - powiem, ze jestem zadowolona. Odrazu po pierwszej wizycie zlecenie badan gdzie nie kazdy lekarz chcial dawac na NFZ :) Mila, delikatna a jak bedzie dalej przekonamy sie :)
Na wizyte czekalam ok miesiaca.
Polecam:)
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez nusiaczek20 » Śro Wrz 22, 2010 8:26 am

Ja właśnie czytając Wasze opinie zarejestrowałam się do dr Pajtasz na nfz na Łowieckiej, termin odległy bo 10 listopad ale nie mam jakiś większych problemów ze zdrowiem więc mogę czekać :)

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez Rudzia » Śro Wrz 22, 2010 10:01 am

Ja co prawda nie chodzę z nfz, ale gorąco polcem dr. Martę Górecką-Balcerek z MediConceptu. Chodzę do niej od 3 lat i jestem bardzo zadolowna, wkońcu trafiłam na profesjonalnego i miłego ginekologa we wro.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez valhalla » Pon Wrz 27, 2010 8:52 pm

Ja polecam Henryka Szymkiewicza, gabinet ma na Grochowej 23A. Świetny facet, pól miasta do niego jadę :) jest również onkologiem. Przyjmuje i na NFZ i prywatnie. Nie trzeba się wcześniej rejestrować bo przyjmuje "z marszu", tylko trzeba u niego kartę założyć. W pn, sr i pt, jest na NFZ od godz 15 do bodaj 19, wt i czw prywatnie. Robiłam u niego nadżerkę i muszę przyznać, że zachowywał się extra, przez cały zabieg ze mną rozmawiał, żebym się nie stresowała. No i w ogóle ma fajne poczucie humoru. Wszystkie dziewczyny z pracy ode mnie do niego chodziły ;)

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez groszki » Pon Wrz 27, 2010 9:25 pm

Odradzam dr Szymkiewicza! Nigdy wczesniej ani pozniej nie spotkałam tak nieprofesjonalnego ginekologa. Duzo by sie rozpisywać...Na szczęście w pore zmieniłam lekarza. Najbardziej podobało mi sie u niego jak tabletki antykoncepcyjne proponował zeby kupowac u niego w gabinecie :)
Mi nie odpowiadało jego poczucie humoru ani propozycje aby przy badaniu asystował jego syn notabene student medycyny ze specjalizacja ginekologia :)
Awatar użytkownika
groszki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>