Ginekolog - Wrocław

dla zdrowia i urody

Postprzez duszyczka » Śro Wrz 23, 2009 3:15 pm

A czy ktoras z was moze cos powiedziec o Pani dr Blok ??
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez BRIDE » Śro Wrz 23, 2009 8:14 pm

a o nie jest PAN dr Blok??? jak tak to już go tu wychwalałyśmy :)
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez duszyczka » Czw Wrz 24, 2009 2:44 pm

No wlasnie nie. To jest jego zona, razem z nim przyjmuje w Avicie i tak sie zastanawiam czy jakby kiedys nie bylo u niego miejsca czy do niej warto chodzic ??
A o dr Małgorzacie Winiarskiej ?? wiem ze przyjmuje na ul.Wincentego Pola..
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez BRIDE » Pią Wrz 25, 2009 8:18 am

duszyczka napisał(a):
A o dr Małgorzacie Winiarskiej ?? wiem ze przyjmuje na ul.Wincentego Pola..
znam tylko ze słyszenia , moja dobra koleżanka przez lata to niej chodziła i bardzo sobie chwaliła .
co do pani Blok ,no to mnie zaskoczylaś , nigdy nie słyszałam o niej ,więc może dopiero startuje albo może przyjmowała pod innym nazwiskiem ?
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez duszyczka » Pią Wrz 25, 2009 8:56 am

No wlasnie tak sie nad nia zastanawiam bo nie daleko mnie przyjmuje a dodr Bloka musze przez cale miasto sie pchac... musze sie nad tym zastanowic....
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Mikaa » Śro Paź 14, 2009 3:25 pm

Wlasnie dziewczyny, chodzi ktoras jeszcze  do tej p. Pajtasz?Albo Ewy Nojek?Bo slyszalam,ze sa warte polecenia.
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Aleksa » Śro Paź 14, 2009 4:17 pm

A ja z całą odpowiedzialnością mogę polecić dr Żórawskiego z dolmedu i invimedu!! Ja chodzę do dolmedu bo jest taniej. Sam doktor naprawdę super facet! Wysłucha, doradzi i pomoże.
Awatar użytkownika
Aleksa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez orszulla » Wto Paź 20, 2009 9:44 am

Martika napisał(a):
Wlasnie dziewczyny, chodzi ktoras jeszcze  do tej p. Pajtasz?Albo Ewy Nojek?Bo slyszalam,ze sa warte polecenia.

ja chodzę do dr Pajtasz,na Łowiecką i szczerze polecam! wprawdzie,odpukać nie mam jakiś większych problemów, ale pani dr jest bardzo delikatna,umie słuchać i wytłumaczy wszystko. też poszłam do niej z polecenia i już nie zmienie lekarza:) tylko do niej często kolejki są ;)
orszulla
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław i okolice

Postprzez reniii » Wto Paź 20, 2009 9:48 am

ja tez zaczęłam chodzic do dr Pajtasz na Łowiecką...i moja koleżanka do niej chodzi (właśnie z pomocą Pani dr zaczyna 3 m-c) ....po dłuższym czasie prób ;-)
POLECAM
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez reniii » Wto Paź 20, 2009 10:40 am

A dr Winiarską bardzo polecam...ja byłam u niej kilka razy....ale mojej bratowej prowadziła dwie ciąże..obie zakończone CC, ale Pani Dr jest bardzo zapobiegliwa....jak tylko coś bylo  nie tak...można się było kontaktować tel o każdej porze...odbierała poród , do końca opiekowała się moja bratową....ja też u niej byłam...znalazła u mnie stan zapalny i od razu kazała jechac do szpitala, w którym pracuje i zrobić wyniki...diagnoza się potwierdziła , dostałam antyb i podczas kontroli okazało się wszystko jest oki...
Powiem tak, jak już będę ciązy to będę do niej na pweno chodzić!!!sprawdzona i godna polecenia
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez reniii » Wto Paź 20, 2009 10:42 am

a u dr Pajtasz byłam , ponieważ przyjmuje w mojej przychodni , w związku z tym nie wizyta była w ramach NFZ, ale tez zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie...
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez OLICA » Wto Paź 20, 2009 2:44 pm

Renii ta Winiarska to taka blondyna ?
Okropna baba, jak byłam na Kamieńskiego, bo balam się, że mam zatrucie ciążowe potraktowala mnie razem z połozną jak jakąs ostatnią histeryczke i debilkę. Rzucały tekstami, że niedługo ze złamaną ręką do ginekologa dziewczyny takie jak ja zaczną przychodzić..
Na karcie informacyjnej  przybila pieczątke Malgorzata Winiarska, wiec to pewnie ta sama babka.....
Awatar użytkownika
OLICA

Postprzez reniii » Śro Paź 21, 2009 7:34 am

Nie. Olu, Pani Winiarska jest szatynką, ma proste krótkie włosy, jest dość wysoka postawna, niezbyt szczupła. Nigdy sie nie maluje. Nie jest zbyt wylewna, ale jak coś się dzieje, to szybko i sprawnie działa...Wiesz K.* rodziła w lipcui naprawdę opiekę miała super...Miała CC i po krew zaczęła się pojawiać w cewniku, to z przejęciem zaczęła reagować, ale wszystko było oki...po prostu organizam się oczyszczał....
Wiem, że ma dyżury w środy i piątki....
Co do prowadzenie ciąży ta kobitka jest super, to wiem na pewno...
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez OLICA » Śro Paź 21, 2009 7:55 am

To może jakaś inna.
Reniu a K. musiała miec pierwszą i drugą cesarkę ?
Awatar użytkownika
OLICA

Postprzez reniii » Śro Paź 21, 2009 7:57 am

Ze względu na oczy miała wskazanie...ale ona wolała CC niż SN....
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez BRIDE » Śro Paź 21, 2009 9:37 am

OLICA napisał(a):
Renii ta Winiarska to taka blondyna ?
Okropna baba, jak byłam na Kamieńskiego, bo balam się, że mam zatrucie ciążowe potraktowala mnie razem z połozną jak jakąs ostatnią histeryczke i debilkę. Rzucały tekstami, że niedługo ze złamaną ręką do ginekologa dziewczyny takie jak ja zaczną przychodzić..
Na karcie informacyjnej  przybila pieczątke Malgorzata Winiarska, wiec to pewnie ta sama babka.....
Ola z wypisami jest tak ,że cześto podbija się pod nimi lekarz , który cię wogóle nie widział , mógł na dyżurze oglądać jakiś rezydent albo jeszcze ktoś inny a wypis podpisał lekarz , który akurat w grafiku miał dużur tego dnia rozpisany .To jest właśnie problem polskich szpitali , że u nas ani pielęgniarki ani lekarze nie muszą nosić plakietek i tak naprawdę nigdy nie wiesz z kim masz doczynienie .Daleko nam jeszcze do cywilizowanej Europy niestety :(
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez duszyczka » Śro Paź 21, 2009 11:21 am

Dr Winiarska jest dobra w czasie ciazy a przed?? Mam stwierdzone PCO i potrzebuje takiego lekarza, ktory nie bedzie mnie zbywal i mowil,ze nie wiadomo czy bede miec dzieci. Teraz jestem u dr Bloka (jestem bardzo zadowolona) ale troszke mam za daleko zeby poginac przez cale miasto do niego...szukam cos blizej...okolice karłowic.
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Mikaa » Śro Paź 21, 2009 11:26 am

duszyczka a co to jest PCO?
Mikaa

Postprzez reniii » Śro Paź 21, 2009 11:49 am

duszyczko, kiedyś u niej byłam i stwierdziła jakiś ztan zapalny...jeszcze w tym samym dniu kazała zrobić wyniki i potwierdziła się diagnoza (już chyba o tym pisałam :-), przepisała antybiotyk i po miesiącu już było oki...ja jej ufam...może nie jest zbyt wylewna, ale konkretna bardzo...jest bardzo dobrym fachowcem...moja koleżanka leczy się u niej od ok. 2 lat ( bo am jakąs przewlekłą chorobę, ale dyskretnie nie pytam , co to) i jest bardzo zadowolona...
Awatar użytkownika
reniii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Mikaa » Śro Paź 21, 2009 11:59 am

A mozecie polecic jakiegos dobrego ginekologa w okolicach Gaju?
Mikaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>