Materiały do produkcji własnej zaproszeń ślubych

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Materiały do produkcji własnej zaproszeń ślubych

Postprzez kinkin » Nie Kwi 13, 2008 10:36 pm

Witajcie
mam takie pytanie, ponieważ samodzielnie chciałabym wykonac zaproszenia na nasz ślub, wiecie może gdzie we Wrocławiu jest jakas hurtownia czy sklep z akcesoriami odpowiednimi do zaproszeń slubnych... ?
i w ogole gdzie można kupić elemety do dekoracji np. butelek,podziekowań itp.
kinkin
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: wroclaw

;

Postprzez larkaa » Pon Kwi 14, 2008 5:38 am

Ja wszystkie materiały kupiłam w Empiku w rynku :) Nie mam czasu, żeby jeździć po jakiś grajdołach i szukać hurtowni, tylko wszystko załatwiam na szybko.
Wczoraj zaczęliśmy wręczać zaproszenia już osobiście i wszyscy są zachwyceni :)
Awatar użytkownika
larkaa
kocham to forum? :)

Postprzez patus » Pon Kwi 14, 2008 7:02 am

jak dla mnie to najwiecej takich materialow mozesz znalezc w Coscie...maja tam prakycznie wszystko wiec napewno warto sie tam wybrac...
Awatar użytkownika
patus
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wroclaw/edinburgh

Postprzez martos82 » Pon Kwi 14, 2008 7:36 pm

A ja polecam Allegro - nawet z domu nie trzeba wychodzic :D
Awatar użytkownika
martos82
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez kathrina » Pon Kwi 14, 2008 9:39 pm

A zatem:

1) na Jatkach kupisz papier do zaproszeń;

2) w każdym papierniczym, ja polecam ten w Solpolu, dostaniesz dziurkacz z różnorodnymi wzorami;

<o ile mialabyś ochotę mieć taki mały wzorek na przedniej stronie zaproszenia>

My mamy dwa serca złączone na złotym tle, a papier zaproszenia jest koloru bordo.

również w papierniczym dostniesz złote/srebrne pisaki/markery, które możesz wykorzystać do pisania, ozdabiania itd;

my drukowaliśmy treść zaproszenia na kalce kreślarskiej, którą również tam kupiliśmy; oraz koperty;

3) do przyozdabiania butelek, podziękowań zaopatrz się w Coście lub skorzystaj z internetowych portali.

:)

POWODZENIA
kathrina
często tu wpadam
często tu wpadam

;

Postprzez larkaa » Wto Kwi 15, 2008 6:04 am

A tam do butelek bierzesz resztki kartonu ktory ci zostal (ja też mam bordo), wycinasz je w jakieś kwadraty, na jednym z boku robisz dziurke i przeciągasz np złotą grubą nitke :) Napis drukujesz w drukarce na jasniejszym kartoniku i przyklejasz :)
Ja kupiłam:
- bordowe kartony do zaproszeń + lekko różowe na tekst do  środka,
- wstążki białe i srebrne,
- taki świecący papier,
- pancher (dziurkacz ozdobny) w kształcie serduszka
- nożyczki ozdobne,
- różyczki białe duże i małe specjalne do zaproszeń
- taśma klejąca dwustronna
- złota nić
i już :)
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez aga_k » Wto Kwi 15, 2008 7:20 am

Jeżeli szukasz różnych kwiatuszków, serduszek, wstążeczek to polecam znaleść albo pół hurtownie, albo hurtownie pasmanteryjną. do przyklejania ozdób do kartoników słyszałam że dobry jest klej magic, ale nie wiem tego z własnego doświadczenia. Do tego kleje z brokatem, kolorowe kartony dostaniesz w każdym papierniczym, a czesto jest tak, że mniejszy sklep ma niższe ceny. A później już tylko twoja pomysłowość i inwencja twórcza   
Awatar użytkownika
aga_k
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kinkin » Wto Kwi 15, 2008 10:16 pm

dzięki Dziewczyny za wszystkie informacje :)
teraz tylko zrobić kilka próbnych zaproszen i wybrać z Ukochanym najbardziej nam pasujące ;)
choć moze tym sie zajmę lepiej za miesiąc teraz pisanie pracy mgr i stąd moje szukanie tematów zastępczych ;)
kinkin
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: wroclaw

Postprzez duszyczka » Wto Mar 17, 2009 7:14 pm

Szukam tasiemki - wstążki satynowej 6mm  --> czy wiecie gdzie bym mogła dostać coś takiego ??
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez tirin__tirin » Wto Mar 17, 2009 10:48 pm

duszyczka napisał(a):Szukam tasiemki - wstążki satynowej 6mm  --> czy wiecie gdzie bym mogła dostać coś takiego ??
Przede wszytskim w Coscie i na allegro. A jak cena cie nie interesuje to w kazdej pasmanterii - najwiekszy wybor na Kołłataja.
tirin__tirin

Postprzez duszyczka » Śro Mar 18, 2009 10:32 am

tirintirin a orientujesz sie jak jest cenowo ? Znaczy na allegro wiem, ale chciałabym wiedzieć jak w innych miejscach.
Czy np. nie wyjdzie na to samo <jak zamowie na allegro a jakbym kupowała w pasmanterii>

Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez gloriosa1 » Śro Mar 18, 2009 11:06 am

witam w pasmanteri taka wstążka będzie kosztowała ok 0.20 -0.30 za metr
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez tirin__tirin » Czw Mar 19, 2009 7:19 am

duszyczka napisał(a):tirintirin a orientujesz sie jak jest cenowo ? Znaczy na allegro wiem, ale chciałabym wiedzieć jak w innych miejscach.
Czy np. nie wyjdzie na to samo <jak zamowie na allegro a jakbym kupowała w pasmanterii>

Allegro to cena okolo 3 zlote za cala szpulke czyli okolo 27 metrow (dlugosc jest tam podana w yardach). W pasmanterii - tam gdzie ja bylam, to cena za metr waha sie w okolicach 50 groszy. Jezeli chodzi o coste to jest tam dosc duzy wybor, jednak ceny byly wyzsze niz na allego. Ja wiekszosc materialow zakupilam przez internet lacznie z papierem do zaproszen. Oczywiscie najpierw poszlam na Jatki i wszystko dokladnie ogaladnelam by nie kupowac z neta w ciemno. Reszte roznych pierdolek zakupiam pod Łodzią. Gigantyczne hale z mnostwem dodatkowe - tylko trzeba brac na fakture - ale to zalatwilam przez cioci,e ktora ma salon sukien slubnych. Brala sobie jakies wstazki to i kilka szpulek dla mnie. Ceny duzzzzo nizsze niz nawet na Allegro.
tirin__tirin

Postprzez Nenia » Nie Kwi 19, 2009 12:50 pm

Ja również sama robię zaproszenia, bankietówki, przewieszki na alkohol, oraz kotyliony. Jak skończę robić to wkleję zdjęcia :) Ja wszystko kupowałam na allegro i w sumie za całość wyszło mi ok 250zł nadmienię że zaproszeń będzie ok 80sztuk

[url=http://suwaczki.slub-wesele.pl/200412252438.html[/img]http://suwaczki.slub-wesele.pl/200412252438.html[/img[/url]
Awatar użytkownika
Nenia
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>