cellulit - rady!!!

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

cellulit - rady!!!

Postprzez Gość » Nie Kwi 10, 2005 8:06 pm

Cellulit!! Wiosna i sobie, pewnie nie tylko ja, uswiadomilam, ze trzeba pilnie cos z tym zrobic!! Ostatnio duzo artykulow na ten temat, a ja prosze aws o opinie co wg was jest najskuteczniejsze i jak w zabojczym tempie go zwalczyc!!!!!!!!!!!  :krowka:
Gość

Postprzez neli » Nie Kwi 17, 2005 11:01 pm

http://www.puellanova.pl/index.php?showart=125

- tu jest spory artykul na ten temat, chyba tak latwo sobie z tym nie poradzisz, ale zacznij od zaraz! powodzenia:)
neli

vichy

Postprzez kasia-wroc » Pią Maj 06, 2005 11:35 am

kup sobie preparat antycelulitowy z vichy,ja uzywalam przez miesiac i chociaz mialam negatywne podejscie wyniki sa super  goraco polecam i powodzenia
kasia-wroc

Postprzez Cel » Pon Sie 08, 2005 10:55 am

Jesli chodzi o cellulit - z doswiadczenia wiem, ze jak sie polaczy kilka czynnikow to efekty sa lepsze, czyli kremy do wcierania ( fajny z Avonu), endermologie czyli masaze skory specjalnym urzadzeniem i troche ruchu - jestem antysilowniowa wiec wzmozylam spacery z psem - zeby szybciej i dluzej.
Czuje sie jak nowonarodzona i cellulit mam ledwo widoczny, a mialam na nogach i posladkacj az takie dziurki :wykrzyknik:
No i zamiast slodkich sokow przerzucilam sie na wode, bo cellulit wzmagaja slodycze. Takie moje rady i pozdrowionka  :wykrzyknik:
Cel

Postprzez Agula82 » Czw Sty 25, 2007 12:18 am

kup sobie preparat antycelulitowy z vichy,ja uzywalam przez miesiac i chociaz mialam negatywne podejscie i  wyniki sa super
-podpisuję się rekami i nogami :)
To naprawde działa!!!

[urlttp://www.waszslub.pl][/url]=h

Agula82
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez alexa » Sob Lut 03, 2007 6:31 pm

ja tez
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez niebo » Nie Lut 25, 2007 6:05 pm

Na cellulit polecam świetny krem RVB Light cell, dostępny tylko w gabinetach, a efekt utrzymywał sie jeszcze długo po zaprzestaniu uzywania. Gorąco polecam.
niebo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez emmas » Czw Mar 01, 2007 2:04 pm

A korzystalas moze z zabiegow endermologie?
nigdy nie przestawaj patrzec
Awatar użytkownika
emmas
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez niebo » Sob Mar 03, 2007 6:15 pm

Korzystałam, ale u mnie nie było takiego efektu...to zależy od skóry, nie na wszystkich to super działa...
niebo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez maja » Pon Kwi 02, 2007 5:57 pm

Matko, jak po zimie zobaczylam swoja skore, po prostu zalamka...
tu sie malo dzieje w dziale urody, znacie forum wiarygodne gdzie jest duzo takich porad?
jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Ww

guam

Postprzez karolina28 » Wto Sty 15, 2008 1:11 pm

a próbowałyście Guamu?
polecam fango crema, działa nie tylko antycellulitowo ale i ujędrnia skórę
używam jakiś czas -efekty są
co mnei bardzo cieszy, bo nei musze sie zastanawiać czy moja pupa nei wygląda czasami jak 40sto latki, jeżeli ma sie chęci to polecam jeszcze rolletic, jest wątek rolleticowy- mozna sie odnieść
powodzenia
acha- jedno jest ważne- konsekwencja, ale to pewnie wiecie:-)
cóż...oby przygotowania dłuugo trwały:)
karolina28
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Re: guam

Postprzez monia_80 » Wto Sty 15, 2008 3:57 pm

Karola - zgadzam się z Tobą co do skuteczności GUAMU. Ja używam błotka chłodzącego z mentolem i żelu. Są świetne! Efekt widoczny natychmaist! Gorącą polecam. Ja mam ślub w czerwcu i już się przygotowuję na ten dzień, żeby wyglądać jak najlepiej. Oprócz stosowania guamu chodzę też na siłownię, bo bez ćwiczeń żaden kosmetyk nie może być skuteczny.

monia_80
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez siska100 » Czw Sty 17, 2008 2:24 pm

Monia , A gdzie kupujesz te kosmetyki, bo ja szukałam i u mnie w mieście ciężko dostać. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź..

siska100
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monia_80 » Pią Sty 18, 2008 10:13 am

Siska!
kupuję przez internet na stronie cosmetica.pl. Maja fajne promocje i ceny tez sa OK. Wysyłka też szybka, więc polecam. No i przede wszytkim mam zaufanie, ze sprzedaja ORYGINALNE produkty.
Tylko nie kupuj na allegro!!! Nie warto! Ja sie nacięłam i juz nie ryzykuję.

Odezwij się tu jeszcze kiedys, jesli kupisz sobuie Guam i daj znac jak Ci służy.

Powodzenia i pozdrowienia.
monia_80
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez venusgirl » Sob Sty 19, 2008 4:22 pm

dziewczyny, ja dopiero co dołączyłam do forum i chętnie podzielę sie z Wami własnymi radami w tej sprawie,
tym bardziej, że u mnie widać ogromne efekty.
Zanim polecę wam niezastąpioną kurację na cellulit kilka słów o mnie i o moim problemie nie tylko z cellu ale i z wagą.
Mam 166 cm, 23 lata i jeszcze 2 miesiące temu ważyłam 89 kg a w talii miałam 97 cm.
Po dwóch miesiącach, pod opieką dietetyka moja sylwetka wygląda następująco: 74 kg i 81 cm w talii. Nie ćwiczę. Jedyne co się zmieniło to mój jadłospis. Dokladnie o 180 stopni. (niestety nawyki żywieniowe mojego N. przeszły na mnie i mnie mocno zgubiły). Kiedyś stosowałam diete South Beach, która również polecam, ale osobom o silnej woli.
Dietetyk przeprowadził ze mna wywiad zywieniowy i na podstawie produktów, które lubię skonstruowal mi jadlospis. Na każdej kolejnej wizycie dostaje jakies urozmaicenie. Jak wiadomo brzuszek łatwo zgubić nawet przy najmniejszym wysiłku i silnej woli. Gorzej z udami, biodrami czy pośladkami. Podobnie z cellulitem, który atakuje własnie te "regiony". W swoim życiu stosowałam chyba z 10 róznych srodkow na cellu. (wszystkie regularnie itd). Zgodzę się z przedmówczyniami, że warte polecenią są kosmetyki Vichy, z tych z wyższej półki również Lipophenol od Yves Rocher. Tylko dlaczego wydawać prawie 100 zł na pojemnik który przy 2x dziennym stosowaniu tak szybko sie zużywa.
Polecam Wam drogie dziewczyny kosmetyk roku 2005 - Slim Extreme 3d Serum intensywnie wyszczuplające + ujędraniące Antycellulit, marki Eveline. W rossmanie za ok 13 pln. (w serii rownież krem wyczupl. i krem do biustu) aha od niedawna, dostępna jest nowa wersja kosmetyku, w tekturowym zielonym opakowaniu. (nie dajcie sie nabrac bo to jest ten sam produkt, tylko cena inna :) ponad 30 zł ). Stosując go 2 x dziennie efekty zobaczycie juz po 2, 3 tyg. Tylko nie trzeba sobie żałować serum i pamiętac o regularnosci ! Gwarantuje, moje uda i pośladki są nie do poznania.
Do tego obowiązkowo peeling 1 x w tyg. Najlepszy własnej roboty. Składniki: oliwa z oliwek, fusy z kawy sypanej lub sól morska, kilka kropel soku wyciśniętego z grapefruita i trochę miodu. W dowolnych proporcjach by konsystencja nam odpowiadała. Polecam i przepraszam, że rozpisałam się tak bardzo !
venusgirl
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez angela » Nie Sty 20, 2008 9:12 pm

Fajny post, dzieki! Biegne jutro do Rosmana!
pozdrawiam i zycze dalej wytrwalosci, jestes niesamowita!
zanim nadejdzie ten sliczny dzien:)
Awatar użytkownika
angela
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez venusgirl » Nie Sty 20, 2008 9:44 pm

Angela, dzięki za miłe słowa!
Mam nadzieję, że również będziesz miała wspaniałe efekty (pamietaj kup serum - jasna tuba i zielona nakrętka, krem ma odwrotną kolorystykę i jest nieco słabszy)
Z takich "kruczków" dietetycznych polecam następujących 10 czynnosci :
1. szklanka wody (letniej, nie zimnej) z wyciśniętym sokiem z cytryny - zaraz po przebudzeniu, dobrze wpływa na metablolizm i "rozluźnia" nasz organizm, jednym słowem taki domowy Danone Activia ;)
2. jeżeli pieczywo to pełnoziarniste lub żytnie 100 %
3. kawa - najlepsza Inka zbożowa lub z ekspresu z odrobina mleka (lub bez oczywiscie); - rozpuszczalna to jedno z większych "przeciążaczy" naszej wątroby
4. owoce wbrew pozorom nie są takie zdrowe (cukier!) - najlepsze są grapefruity, kiwi i awokado
5. woda niegazowana o każdej porze dnia i nocy
6. mięsa tak, byle nie smażone
7. jak jemy wędliny to pamiętajcie o chrzanie, wspomaga odchudzanie (trawienie itp)
8. jajka - zawsze i wszędzie :)
9. Zupy nie na zasmażce (z mąką), mogą natomiast być zabielane śmietaną (zupy są wskazane równiez na kolacje, jak mamy uczucie głodu a nie chcemy sie "opychać")
10. kiedy złapie nas mały głód (zapomnijcie o danio ;) -> niezastąpiony będzie chudy twarog biały np z pomidorem, syci na bardzo długo !
Oczywiscie, każda z nas pamięta o tym by ost posiłek był najpózniej na 3 godz przed snem.
Pozdrawiam :)
venusgirl
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez KWIECIEN » Pon Sty 21, 2008 11:02 am

Witam dziewczyny
Karola fangocrema jest dla mnie za mocna, mam tendencję do żylaków więc nie polecam dla osób z takimi skłonnościami

Ale jak zadzwoniłam tam gdzie monia80 kupia kosmetyki to pani poleciła mi take błotko na zimno, które chłodzi i wzmacnia kruche naczynka. To błotko jest rewelacyjne! Zrobiłam dopiero 3 zabiegi i efekty już widze rewelacyjne!!
Tak więc za guamem podpisuje się obiema rekoma!!
Oferte mają szeroką i każdy dobierze sobie coś odpowiedniego!!
KWIECIEN
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tumartini » Wto Mar 04, 2008 12:57 pm

Witam was serdecznie,
Ja również mam (a raczej miałam) problem z cellulitem- efekt brania hormonów :( Zafundowałam sobie przedślubną endermologię i ... jestem zachwycona. efekt jest niesamowity! Moja skóra już baardzo dawno nie była taka gładka. Do tego oczywiście dieta (moja to tzw. MŻ czyli mniej żreć :)), dużo wody, unikanie słodyczy, węglowodanów (a zwłaszcza mieszania ich z tłuszczami). No i koniecznie balsam ujędrniający. Ale chyba kupię sobie jeszcze polecany specyfik Eveline.
Endermologia nie jest najtańsza, ale warto!
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

Postprzez anetka_b » Pon Kwi 07, 2008 8:11 pm

Tumartini napisał(a):
Witam was serdecznie,
Ja również mam (a raczej miałam) problem z cellulitem- efekt brania hormonów :( Zafundowałam sobie przedślubną endermologię i ... jestem zachwycona. efekt jest niesamowity! Moja skóra już baardzo dawno nie była taka gładka. Do tego oczywiście dieta (moja to tzw. MŻ czyli mniej żreć :)), dużo wody, unikanie słodyczy, węglowodanów (a zwłaszcza mieszania ich z tłuszczami). No i koniecznie balsam ujędrniający. Ale chyba kupię sobie jeszcze polecany specyfik Eveline.
Endermologia nie jest najtańsza, ale warto!
Hej
Mam pytanie: Ktory gabinet polecasz na endermologie i jaki jest przyblizony koszt takiego zabiegu?? Pozdrawiam.
anetka_b
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Następna

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>