cellulit - rady!!!

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Postprzez Tumartini » Czw Kwi 10, 2008 11:12 am

anetka_b napisał(a):
Hej
Mam pytanie: Ktory gabinet polecasz na endermologie i jaki jest przyblizony koszt takiego zabiegu?? Pozdrawiam.
Ja endermologię robiłam w Lady Fitness Club. Za pakiet 15 zabiegów zapłaciłam 1380zł. Pojedyncze zabiegi kosztują ok. 100zl, więc bardziej opłaca się od razu cały cykl.
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

To ja się dorzucę

Postprzez Tasha » Czw Kwi 24, 2008 12:30 am

w tym temacie:) Woda z cytryną rano powinna być przegotowana, lepiej nie wrzucać sobie nic surowego na pusty żołądek. Wiem, ze woda gotowana traci smak, ale tak jest lepiej. Ja piję Nestle Aquarel, po przegotowaniu nie smakuje jak kranówa więc moge polecić:) Do tego smarowanie się rozmaitymi cudami naprawde pomaga, ja używałam rozgrzewającego żelu Bielendy - ogromny efekt! Masaż skóry też nie zawadzi, polecam kupno ręcznego masażera (taka łapka z małymi rolkami), 10 minut dziennie powinno wystarczyć. Ja się masuję przy telewizji, przynajniej nie tracę czasu:)
A poza tym słuchać J. Lo "cellulit można pokochać" :))))
Tasha
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Hella » Pią Cze 20, 2008 4:20 pm

Venusgirl - a co to za dietetyk? I ile płaciłaś?

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

eveline

Postprzez izusia_wroc » Śro Lip 23, 2008 11:02 am

Ja osobiście polecam serum intensywnie wyszczuplające + ujedrniające antycellulit z evelina ( takie białe z zieloną nakretką). Jest niedrogie ( między 13-15 zł) i faktycznie daje duże efekty juz po dwóch tygodniach. Osobiscie jestem leniwa i nie chciało mi się stosowac specjanlej diety i ćwiczen , żeby pozbyć się celulitu, a ten specyfik z evelina naprawdę dział. Jedyny minus to taki, że w jego składzie jest mentol, który daje uczucoie mocnego chłodu . Po wysmarowaniu się nim wskakiwałam w dres i pod kołdre bo było mi tak zimno, ale to wszystko zalezy od tego jak gruba ma się skórę i czy jest się "zmarzluchem" (ja osobiście jestem;)) Pozdrawiam Was dziewczyny!
Awatar użytkownika
izusia_wroc
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Azul » Pią Sie 15, 2008 10:03 am

Polecam, jesli masz okazje sprobowac,,,,,
SAUNA NA PODCZERWIEN
Jak dla mnie rewelacja...na cellulit i nie tylko
zalety:
nizsza temp niz w saunie parowej 50-60 stopni
nie jest duszno-nie ma pary...
rozgrzewa tkanki, spala tluszcz (cellulit), oczyszcza z toksyn, pierwiastkow ciezkich
tracisz ok 1200 kalorii podczas jednej sesji (ok 40 min)
w saunie mozesz czytac (swiatlo, nie ma pary) i czas szybko mija
super na cere-oczyszcza pory
Ja od jakiegos czasu regularnie korzystam i widze spora poprawe
Poza tym zgadzam sie ze kilka czynnikow dziala najlepiej!
Krem/zabiegi+jakas forma aktywnosci fizycznej+odzywianie=skuteczna walka z cellulitem
Poza tym ROLLETIC - takie "maszynki" do masazu skory takimi duzymi walkami.
Azul

Awatar użytkownika
Azul
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Krakow

Postprzez kkkcelyna » Śro Lis 19, 2008 9:01 am

Ja szczerze polecam regularne peelingi z kwasami AHA, później delikatne ziarniste, oraz codzienne masowanie i wklepywanie preparatów antycelluitowych - przy regularnej pielęgnacji może to zdziałać cuda wiem sama po sobie :) Ja osobiście używam kwasów Norela i jestem zadowolona.
kkkcelyna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anetka_b » Sob Lis 22, 2008 12:30 pm

Halia,
Ja uzywalam Lipocure + Lipometric i powiem, ze bylam bardzo zadowolona. Po dwoch tygodniach skora na udach i tyleczku byla bardzo gladka i sprezysta. Dodatkowo co tydzien robilam peeling cellulitowych czesci ciala. Duzy plus dla Lipometric bo szybko ie wchlania i od razu mozesz zakladac spodnie :) , bez czekania.
anetka_b

Postprzez anetka_b » Sob Lis 22, 2008 7:58 pm

Tak..jet to z  Vichy...ale gdzies ostatnio widzialam w promocji te dwa preparaty razem za 84zl.....moze poszukaj na aukcjach....czesto apteki internetowe sprzedaja te preparaty...powodzenia :)
anetka_b

Postprzez dosh » Wto Sty 06, 2009 6:11 pm

dobre. sama bym skorzystala jakbym w Pl mieszkala..  
a tylko dodam, ze tez mialam te preparaty z Vichy i calkiem niezle byly, ale chyba nie zauwazylam gigantycznych efektow..  ale cos tam zdzialaly :)
Awatar użytkownika
dosh
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez nurse8 » Pią Lut 06, 2009 11:42 pm

Podobnie jak kilka koleżanek w tym wątku z czystym sumieniem mogę polecić produkty Evellina. Naprawdę działają i mało kosztuja. Do tego mają działanie chlodzące i rozgrzewające (w zaleznosci od pory roku)
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez cfcgirl » Sob Lut 07, 2009 11:10 am

bardzo polecam, działa rewelacyjnie
Awatar użytkownika
cfcgirl
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Shipley,Anglia

Postprzez duszyczka » Sob Lut 07, 2009 4:10 pm

A ja polecam bańki chińskie. Masaz taka banka daje super rezultaty,choc nie raz nie jest przyjemny. To zalezy jak dużo go macie ;p im wiecej tym bardziej moze bolec...ale to indywidualna sprawa...
Na poczatku ma sie wrazenie ze jest go jaby wiecej ale na drugi dzien jest super, skora staje sie gladsza i jedrniejsza.Naprawde sie go pozbywamimage file name: 2k98605014d7.gif
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez duszyczka » Pon Lut 09, 2009 10:04 am

Ja bańki robie sobie same. A czy w gabinetach kosmetycznych robia,to nie wiem...
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez karolina1985 » Pon Lut 09, 2009 9:49 pm

Wydaje mi się,że to jest taka jakby gumowa większa nakrętka,którą zasysasz skórę np na udzie i przeciągasz w górę i dół uda.tylko nie wiem gdzie to można dostać ktos wie?
Awatar użytkownika
karolina1985

Postprzez duszyczka » Wto Lut 10, 2009 10:17 am

Wydaje
mi się,że to jest taka jakby gumowa większa nakrętka,którą zasysasz
skórę np na udzie i przeciągasz w górę i dół uda.tylko nie wiem gdzie
to można dostać ktos wie?

Dobrze powiedziane :)

Mozna je stosowac jeszcze na rekach, na brzuchu - ostroznie i na łydkach nie jest polecane, ale nie ktore dziewczyny robia. Na łydkach sa bardzo powierzchownie zyly dlatego trzeba uważac. Brzuch wiadomo,zeby przypadkiem tez watroby nie przyssaćimage file name: 2kc5284f35e8.gif

Ja je zamowiłam na allegro ale wiem,ze mozna dostac w aptece <banki chinskie-bez ogniowe-gumowe>
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez igusiak » Pią Lis 06, 2009 5:35 pm

Hej!
niec tak nie pomaga na cellulit jak endermologia. Sa to naprawde fantastyczne zabiegi i tu wiele osób mnie poprze. Może i nie są tanie ale seria zabieów działa 100 razy wiecej niz kremy. Poczytajcie sobie o nich na necie, jest ich naprawde duuuuużo. Skóra jest sliczna, gładka i bez cellulitu, oczywiscie ilosc zabiegow zalezy od stanu skory. Polecam zabiegi w Lady Fitness Club, sama biore slub w sierpniu i wiem ze z nich skorzystam, tylko jeszcze treoche pocwicze i sie troche odchudze. Wszystko robie w tym klubie i jestem bardzo zadowolona. Same babki i sauna na podczerwien(infrared) jest o której pisałyscie wczesniej.zapraszam do "mojego klubu":)
igusiak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez izolek » Pon Lut 01, 2010 6:40 pm

a ja polecam urządzenie rolletic, świetnie rozbija cellulit bez potrzeby chemii którą na siebie nakładamy :) ja jestem mega zadowolona
secondo paradiso

Awatar użytkownika
izolek
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Postprzez Aleksa » Wto Lut 09, 2010 9:25 pm

Oj ja to też bym była chętna na pozbycie się tego świństwa:) Popatrzyłam na endermologie i na rolletic i tak sie zastanawiam co wybrać, bo endermologia kosztuje za 20 zabiegów jakieś 1600 zł za to ten rolletic jest dużo tańszy. I teraz pytanie do dziewczynm które używały tych nowości:) jaki miałyście problem z cellulitem? mały, duży, średni?
Awatar użytkownika
Aleksa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Re: cellulit - rady!!!

Postprzez kamtytka » Nie Paź 23, 2011 11:09 am

Faceci w tej kwesti mają fajnie :)
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: cellulit - rady!!!

Postprzez raq102 » Śro Lut 06, 2013 10:41 pm

• masaże
  • prysznic naprzemienny
  • peeling kawowy
  • picie zielonej herbaty
  • stosowanie wywarów i naparów ze skrzypu lub pokrzywy
  • przykładanie kostek lodu
  • bańki
  • wcieranie rękawicą serum z oleju wiesiołkowego zimno tłoczonego olejku cynamonowego, grejpfrutowego i geraniowego
raq102
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>