Sztuczne rzęsy-Ślub-co o tym myślicie?

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Pon Gru 08, 2008 3:03 pm

W sumie mam długie, gęste ciemne rzęsy, ale i tak będę doklejać kępki w zewnętrznych kącikach bo wygląda to po prostu bosko ! :-)
Ogólnie nie wiem czy to dobry pomysł i co mi powie na to moja kosmetyczka, ale na ślub chciałabym nieco mocniejszy makijaż niż taki delikatny. Tzn nie mówię o tonie "tynku", który wygląda jakby miał zaraz odpaść, ale chodzi mi o mocniejszy makijaż oka. Lubię taki lekko "przydymiony" makijaż oczu + delikatny róż i neutralny błyszczyk. Myślę, że w czymś takim będę czuła się najlepiej.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem
kocham to forum? :)

Miejscowość: Mazury

Postprzez bunia » Śro Gru 10, 2008 12:20 am

Teraz podobno wlasnie modne beda mocniejsze oczy i delikatne usta, no i chwilowo wolne maja rozowe makijaze:)
Uwielbiam przydymione oczy, w wersji dziennej sa delikatniejsze niz wieczorowej, ale dobrze zrobione pieknie wyciagaja oko i do nich KONIECZNIE sztuczne rzesy, bo jak sie oko robi na mocniej, to rzesy jakos gina - znam to z autopsji:)
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Amala » Śro Gru 10, 2008 1:32 pm

Aniołek z piekła rodem :) napisał(a):Ogólnie nie wiem czy to dobry pomysł i co mi powie na to moja kosmetyczka, ale na ślub chciałabym nieco mocniejszy makijaż niż taki delikatny. Tzn nie mówię o tonie "tynku", który wygląda jakby miał zaraz odpaść, ale chodzi mi o mocniejszy makijaż oka. Lubię taki lekko "przydymiony" makijaż oczu + delikatny róż i neutralny błyszczyk. Myślę, że w czymś takim będę czuła się najlepiej.<br>

Ja również mam taką wizję makijażu  :) Zresztą na co dzień również mocniej podkreślam oczy, a usta tylko lekko maziam błyszczykiem. W moim przypadku zupełnie odpada pastelowy, bardzo lekki makijaż, bo wyglądam wtedy jakbym była przezroczysta (jasna karnacja i blond włosy).
Co do kępek, to ja jestem jak najbardziej za! Robiłam sobie kiedyś taki makijaż na jakąś imprezę i powiem, że wygląda to fantastycznie.
Amala

Miejscowość: Wrocław

Postprzez martos82 » Śro Gru 10, 2008 10:26 pm

Ja na slub mialam wlasnie dosyc mozno podkreslone oczy, delikatne usta i doklejane rzesy ( moje byly z MAC, nie kepki, ale rzesy, ktore przykleja sie w jednej czesci w kaciku oka ). Mi sie bardzo podobalo, nikt nie zauwazyl, ze sa sztuczne. Teraz, jak ogladam swoje zdjecia, to wszedzie je widze - daja super efekt.
Tak to mniej wiecej wygladalo:
Awatar użytkownika
martos82
prawie tu mieszkam:)

Postprzez dosh » Czw Gru 11, 2008 4:21 pm

martos82 sliczne to Twoje spojrzenie :)
Awatar użytkownika
dosh

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Czw Gru 11, 2008 9:46 pm

Martos82, oczy super ! Musiałaś przepięknie wyglądać. W ogóle masz bardzo ładne oczy i ich oprawę.

Co do tych smokey eyes, to zazdroszczę wszystkim dziewczynom, które mają brązowe oczy. Taki makijaż wygląda wtedy niesamowicie. Popatrzcie choćby na Kim Kardashian, ideał urody !
Nie wiem jak to będzie u mnie. Ja mam zielone oczy, ciemną oprawę, tzn brwi i rzęsy , ciemne włosy ( farbowane ) i jasną cerę ;-/  Nie chcę zbankrutować na makijażach próbnych :-)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez mikkim » Pią Gru 12, 2008 12:43 pm

Aniołku a spróbuj sama coś pokombinować.. Zrób zdjęcia. Później wybierzemy najlepsze :D a kosmetyczka zrobi to profesjonalnie i będzie git.
Kępki rulezzzzz :)

mikkim

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Gru 16, 2008 9:26 am

Mikkim moje zdolności manualne ograniczają się do wklepania kremu, nałożenia podkładu i wytuszowania rzęs ;)
Nie raz walczyłam z przydymionym okiem, ale zwyczajnie nie umiem tego zrobić. Na szczęście moja kochana koleżanka kosmetyczka jest mistrzynią makijażu i mam nadzieję, że zrobi mnie na bóstwo :-)
Ale jesteś kochana że chcesz mi pomóc :) buziak dla Ciebie
Wczoraj oglądałam fotki z Twojego ślubu i czytałam relacje z tego dnia ( z wątku Forumowe Małżeństwa ) i muszę przyznać, że baaaardzo przypominasz mi moją przyjaciółkę. Wyglądem i charakterem wypowiedzi. Pozytywny Czub, że tak się wyrażę :) Bardzo miłe odkrycie ! W ogóle, wyglądałaś przepięknie, zresztą oboje wyglądaliście. Posikałam się prawie przy tym "gryzieniu klęcznika" :):):)
Ostatnio edytowany przez Aniołek z piekła rodem, Wto Gru 16, 2008 12:12 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez MiAsia » Wto Gru 16, 2008 11:58 am

Kurcze ja tez tyle walcze z tym PRZYDYMIONYM OKIEM i .... wielka DUPA!!!!

Awatar użytkownika
MiAsia

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Gru 16, 2008 12:11 pm

MiAsia dokładnie, WIELKA DUPA :)
Ja nawet na youtube oglądałam filmiki, krok po kroku jak to zrobić... i wychodziło mi co najwyżej osmolone oko ;) hehehe. Ale myślę, że teraz poproszę moją kosmetyczkę, żeby mi pokazała...może to coś da :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez demetrios » Wto Gru 16, 2008 12:42 pm

Dziewczynki mi także marzy sie taki lekko przydymiony i dość mocny makijaż oka. Mam czarne włosy, oliwkową cerę i czarne brwi i rzęsy, które niestety nie grzeszą długością. Nie byłam przekonana do sztucznych rzęs, ale czytając ten wątek moje wątpliwości zaczęły się rozwiewać i teraz jestem jak najbardziej za sztucznymi kępkami.A co powiecie na takie wersje makijazu ślubnego:
image file name: 2kd01b0c29cd.jpg
image file name: 2kfdb1869ed1.jpg

Awatar użytkownika
demetrios

Miejscowość: okolice Krakowa

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Gru 16, 2008 12:48 pm

Demetrios dla mnie cudo !
I naprawdę zazdroszczę Ci i cery i ciemnych oczu. Na pewno będziesz ślicznie wyglądać w takim makijażu !

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Amala » Wto Gru 16, 2008 1:40 pm

demetrios cudne te makijaże, właśnie coś takiego planuję (pomimo, iż typ urody pań na zdjęciach, diametralnie inny od mojego, oprócz brązowych oczu).
Amala

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Śro Gru 17, 2008 2:10 am

weronika5683 Makijaże
Ładny makijaż. Ależ ona ma cudne rysy twarzy !

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez dosh » Śro Gru 17, 2008 2:53 am

uaaaa, sliczny :)
ale ja chyba jestem za smokey eyes w wydaniu czerni/szarosci/bieli., ew. ciemny braz/z bezami   I raczej chyba taki bede miec.
Zreszta na codzien (oczywiscie nie zawsze, ale jednak) mam taki raczej intensywny makijaz oczu  (znaczy nie myslcie, ze jakis balowy, czy ala doda - w sensie ciemnijesze cienie na zewnatrz, jasna baza itd) i zle bym sie czula w takim niewidocznym makijazu.
dlatego b. podobaly mi sie te wklejone przez demetrios!!
ale i tak to na modelkach inaczej wyglada, bo wszystko zalezy od typu urody, owalu twarzy, kolorow oczu, wlosow itd...
Awatar użytkownika
dosh

Postprzez dosh » Śro Gru 17, 2008 2:55 am

aniołek: a  wogole, to pewnie Isa Dora, jesli sie nie myle..?
Awatar użytkownika
dosh

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Śro Gru 17, 2008 3:36 am

Szczerze mówiąc to nie wiem, nie było żadnego opisu, podpisu tudzież reklamy :)
Ten makijaż jest niesamowity, ale znając życie jakby mnie tak ktoś pomalował, to lustro by pękło hehehehe :-)

Ja myślę coś o odcieniach szarości. Mamy zielone oczka, więc będzie ładnie pasować. Poproszę kosmetyczkę, żeby mnie tak na Sylwestra pomalowała i zobaczymy jak to się będzie prezentowało...

Ja na codzień też dość mocno oczy podkreślam, bo to fajnie wygląda skoro mam ciemne włosy, ciemne brwi, rzęsy, a do tego jasne, mocno zielone ślepka obrysowane na ciemno. I wiem co masz na myśli, też nie chodzi mi o grubą kręchę namalowaną wokół oka :)
A najbardziej podobają mi się przy takim makijażu kępki sztucznych rzęs, przyklejonych w zewnętrznych kącikach, takie kocie :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez dosh » Śro Gru 17, 2008 3:58 am

kepki tez bede miala na bank! Przykleilam sobie na jedna imprezke i byly super!
Awatar użytkownika
dosh

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Śro Gru 17, 2008 4:09 am

Ja nigdy nie miałam ale i tak wiem, że będą boskie :) Efekty widziałam u koleżanek i aż się nie mogę doczekać kiedy wypróbuję na sobie :-D

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez dosh » Śro Gru 17, 2008 4:13 am

hehe, idz do bootsa z rana i poprobuj :)
Awatar użytkownika
dosh

PoprzedniaNastępna

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>