oczyszczanie twarzy i inne - polecamy kosmetyczki

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

oczyszczanie twarzy i inne - polecamy kosmetyczki

Postprzez larkaa » Wto Mar 25, 2008 8:44 pm

Witam drogie panie, jestem na etapie zastanawiania się w jakie zabiegi twarzy warto zainwestować.
Może znacie jakieś dobre komstyczki, które możecie polecić, bo ja zupełnie nie mam pojęcia w którą strone się udać. A jakie zabiegu oprócz oczyszczania twarzy?
Awatar użytkownika
larkaa
kocham to forum? :)

Postprzez pepsicOLA » Pon Mar 31, 2008 8:39 pm

to ja się podłączę do poprzedniczki :) Też poproszę o namiary na sprawdzone i może nie drogie kosmetyczki... Co prawda nie jestem zwolenniczką zabiegów, nie mogę naarezkac na problemy z cerą, ale chętnie skorzystalabym z porad specjalisty.
Wiecie może jakie zbaiegi sa najlepsze przed ślubem? Jak długo przed nalezy się im poddać?
Awatar użytkownika
pepsicOLA
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

:)

Postprzez larkaa » Wto Kwi 01, 2008 8:02 am

Nikt nic nie chce mówić więc ide dziś na żywioł do kosmetyczki to dam znać :)
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez Marcyś » Wto Kwi 01, 2008 8:43 am

Ja będę nudna i znów napisze o peelingu kawitacyjnym ;) - to jedyny zabieg (+ maseczka) jaki sobie zafundowałam. Pierwszy raz w listopadzie - na próbę, czy nic złego się z buźka nie stanie. Drugi w ostatnim czasie, własnie z maseczką i jeszcze idę raz. Taki zabieg wygładza cerę i ładniej się wygląda :), zresztą lepiej też trzyma się makijaż. Nie mam problemów poważnych z cerą, która kiedyś się non stop świeciłą, ale z wiekiem stała się sucha (jedyny mały plusik wieku - wreszcie się nie błyszczę ;) ) Problemem u mnie są tylko małe popękane naczynka w okolicy nosa, dlatego nie mogę robić mikrodermabrazji - a to podobno super sprawa przed ślubem (zresztą nie tylko).
A co do kosmetyczki to znam Erisa.
A i zapomniałabym - bylam też w styczniu na peelingu migdałowym w Endermologie, ale nie podobało mi się podejście do klienta, ceny wyższe niż w Erisie i ogólnie jestem na nie do Endermologie.
Po innych kosmetyczkach nie chodziłam, więc przy ważnej okazji mogę zapłacić więcej, ale mieć pewność, że zakład spełnia jakieś normy. Mam obawy, że mogliby mi zrobić z buźki nieporozumienie w jakims małym zakładzie...
Marcyś

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 9:16 am

ja też stawiam na Erisa :) naprawdę wysoki poziom, a ceny nie są jeszcze tak bardzo wysokie, a czasem warto dać 20-30 zł więcej za komfort i pewność .
ja wybieram się za jakies 2 tyg.na mikrodermabrazje i jakąś maskę , prawdopodobnie dam sobie też zrobić próbny makijaż , bo mają tam  moje ulubione Artdeco :)

Awatar użytkownika
malwka

Miejscowość: WROCŁAW

Postprzez larkaa » Wto Kwi 01, 2008 9:22 am

a podajcie jakies przykładowe ceny tego Erisa i gdzie to jest :>
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 10:23 am

to jest na Piłsudskiego 23 obok filharmoni , 342-58-66
nie pamiętam cen a cennik mam w domu, ale możesz do nich napisać i poprosić o cennik wroclaw@instytut.eris.pl

Awatar użytkownika
malwka

Postprzez larkaa » Wto Kwi 01, 2008 10:35 am

O, dziękuję bardzo.
Już wysłałam maila.
Kurde za 2 godziny do kosmetyczki idę, a dzisiaj taka zakręcona jestem. Najpierw mi zabrali rano całą strzykawe krwi, aż mi siniak na 5 cm wyszedł, potem miałam prześwietlenie głowy (zatok), oprócz tego mam katar i zarzuciłam Sudafed, co by nic mi z nosa nie leciało.
Zejde dziś chyba z tego świata :D
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 10:53 am

ojjj bidulek zasmarkany , ja takie miałam swięta :( tylko ja zarzucam Acatar, 2*tańszy a mocniejszy

Awatar użytkownika
malwka

Postprzez larkaa » Wto Kwi 01, 2008 10:55 am

Tańszy??? O kurde, to zapisuje nazwe. Dziś za ten Sudafed 15 zł zapłaciłam z bólem serca i przeliczałam to na maseczki z alg u komsetyczki :D
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 11:00 am

tańszy bo polski i bez reklamy :)  ok.8,50
dokładnie się nazywa Acatar Acti-Tabs , teraz wypuścili specjalny na zatoki, z dodatkiem
przeciwbólowym ale słabszy , a ja wolę by mocniej moje pociąganie hamował :)

Awatar użytkownika
malwka

Postprzez Pynia » Wto Kwi 01, 2008 11:30 am

Malwka proszę!!!!!!!!!!!!!! napisz jak Twoje wrażenia po tej wizycie.
Zwłaszcza o makijażu jeśli się poddasz .
Pynia
super gaduła
super gaduła

Postprzez larkaa » Wto Kwi 01, 2008 11:33 am

Własnie Malwko kochana, Ty też masz fryzjera i wizażyste na ślub zamówionego w Upiekszalni? Bo ja odrazu dziś po zabiegu buzi zamierzam umówić sie na próbny makijaż na przyszły tydzień.
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 12:12 pm

nie Lareczko, fryzjerke mam z Groty Solnej na Pilczyckiej, Aldonke, to moja koleżanka i jej nie zamienię ,  jestem już zapisana nawet :)
nawiasem mówiąc rozmawiałam z nią o tym nowym salonie Deux Garcons , okazuje się że ten Grzegorz , to właśnie ten co kiedyś czesał w Upiększalni, oni dawno dawno temu pracowali w  razem w salonie Art Hotelu
a z makijażem to do konca nie wiem , albo będzie to Agnieszka , która pracuje u Aldony, maluje Artdeco tak jak ja chcę , albo jeszcze poszukam  np.w Erisie
Ja jakoś do tej Upięszalni nie mam zaufania ostatnio , no i dla mnie za daleko :(

Awatar użytkownika
malwka

Postprzez venusgirl » Wto Kwi 01, 2008 12:21 pm

Oczyszczanie, peelingi i odżywianie polecam u pani Joli w saloniku SOLARIS miedzy ul. kazimierza wielkiego a pl. solnym , czyli na ul Psie Budy. Fantastyczny "serwis" dla każdej buzi :) i przystepne ceny
w tym samym salonie polecam równiez panią Renate - maniciurzystke, naprawdę fachowy serwis
Pozdrawiam :)
venusgirl
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez larkaa » Wto Kwi 01, 2008 12:25 pm

Malwko, a czemu nie ufasz upiększalni, mów koniecznie, bo ja tego salonu w ogóle nie znam, a zapisałam się tam tylko przez krążące dobre opinie.
Ja do fryzjerów nigdy nie chodze, do wizażystów tym bardziej dlatego nie mam pojęcia co gdzie i jak. W ciągu 5 lat u fryjzera byłam ze dwa razy, a tak to końcówki sobie sama w domu podcinam.
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez Marcyś » Wto Kwi 01, 2008 12:30 pm

Malwka a ma jakieś zdanie ta twoja koleżanka o Grzegorzu????????
Marcyś

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 12:59 pm

Marcyś hihi , że taki czaruś :)  ale nic złego nie mówiła, wiesz pracował w dobrych salonach
Lareczko, no nie wiem tak jakoś intuicyjnie, czytałam te posty o całym zamieszaniu z cenami i jakoś mnie to zniechęciło, a poza tym ja nie lubię takich popularnych miejsc

Awatar użytkownika
malwka

upiekszalnia

Postprzez lena2103 » Wto Kwi 01, 2008 2:04 pm

witam dziewczyny
ja wybrałam się do upiększalni po tym jak się tu naczytałam jakie to fajne miejsce no i nie ukrywam, że chciałam fryzjera i makijaż w jednym miejscu co by nie biegać i się stresować czy się ze wszystkim da radę na czas.
Na strzyżeniu byłam dwa razy, no fajnie ale tylko fajnie, ale stwierdzialam że ryzykuje i zapisałam sie na próbne czesanie i makijaż, no i oczywiście zarezewowałam już sobie termin na ślub.
niestety wrażenia mam niezbyt miłe. Fryzurę babka zrobiła mi jak starej babie, chciałam mieć pokrecone włosy, ale tak bardziej naturalnie miało to wyglądać a wyglądałam jak pudel :-))), nie wiem może się czepiam, ale naprawdę nic fajnego to nie było, zresztą mój N też nie wyglądał na zachwyconego jak mnie zobaczył.
Makijaż też taki sobie, mówiłam babce, że prawie się nie maluję na codzień, więc raczej interesuje mnie delikatny makijaż, ale nawaliła mi tyle pudru i fluidu na twarz , że chyba przez miesiąc tylne nie zużywam sama....no i jeszcze okazało się, że babka która mnie malowała, w dniu mojego ślubu ma szkołę, więc jej nie będzie!!!!!
może zapisać nr kosmetyków i przekazać koleżance....
więc stwierdziałam, że daje sobie spokój, idę się czesać do mojej starej fryzjerki a makijaż będzie mi robić moja kosmetyczka do której wcześniej chodziłam, tylko będe musiała się trochę najeździć.
a i jeszcze jedno jak byłam na targach to cena jaką mi podano za makijaż próbny to 40 zł. jak dzwoniłam to powiedzieli co innego a zapłaciłam jeszcze inną kwotę.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
lena2103
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: z drugiego piętra

Postprzez malwka » Wto Kwi 01, 2008 2:24 pm

Lena dzięki za podzielenie się uwagami, tylko pewnie podłamałyśmy naszą Lareczke :(
No ale lepiej teraz niż w dzień ślubu .

Awatar użytkownika
malwka

Następna

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>