bielizna do ślubu

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: bielizna do ślubu

Postprzez ewelinka89 » Nie Mar 20, 2011 7:08 pm

Ja zamówiłam perełkę effuniaka.. Mam nadzieję, że zda egzamin, bo inaczej będę musiała wszywać miseczki (mam suknię z wycięciem na dekolcie, a wszystkie inne straplesy, które mierzyłam są strasznie zabudowane).
ewelinka89
prawie tu mieszkam:)

Postprzez nusiaczek20 » Śro Mar 23, 2011 1:35 pm

Dziewczyny w które sklepy warto uderzyć jeśli chodzi o bieliznę ślubną. Mnie interesuje tylko biustonosz najlepiej bardotka bo dekold sukni mam w kształcie serduszka no i figi, bo stringów nie lubie nosić. Bede wdzięczna za adresy sklepów we Wrocku wartych polecenia.

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez jasada » Śro Mar 23, 2011 5:47 pm

Tu wcześniej ktos polecał stoisko w Feniksie (chyba na 3p.). Kupila sobie tam stanik na codzien. Ale pytalam panią o bielizne ślubną i była bardzo pomocna, ma spory wybór modeli i rozmiarów. Zna sie tez jaki stanik do jakiej sukienki pasuje bo zdążyłam ją o to wypytać.
Myslę, że warto tam pójść.

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez ewelinka89 » Śro Mar 23, 2011 6:17 pm

jasada napisał(a):Tu wcześniej ktos polecał stoisko w Feniksie (chyba na 3p.). Kupila sobie tam stanik na codzien. Ale pytalam panią o bielizne ślubną i była bardzo pomocna, ma spory wybór modeli i rozmiarów. Zna sie tez jaki stanik do jakiej sukienki pasuje bo zdążyłam ją o to wypytać.
Myslę, że warto tam pójść.

Tylko z rozmiarami tam straszna bieda.. Pierwsze stoisko - pani widać, że wie o co chodzi, jednak rozmiaru nie mają.. Drugie stoisko - to długie.. Wielkie zdziwienie o co mi w ogóle chodzi, rozmiaru oczywiście nie ma..
ewelinka89

Postprzez magicznacalineczka » Śro Mar 23, 2011 9:29 pm

Dziewczyny czy na slub zakladacie ponczochy z pasem do ponczoch, rajstopy czy moze ponczochy samonosne? Myslalam o samonosnych, ale boje sie, ze beda sie zsuwac w czasie wygibasow ;)
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Nanu » Śro Mar 23, 2011 9:42 pm

Na studniówce miałam samonośne i szalałam w nich całą imprezę na parkiecie. Nic się nie zsuwało i nie musiałam poprawiać. Siedziały bardzo dobrze i wygodnie. Tak więc ja wiem, że na ślubie będę mieć tylko i wyłącznie samonośne :D
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Postprzez magicznacalineczka » Czw Mar 24, 2011 10:21 am

Ja kiedys mialam samonosne na weselu zalozone i trzymaly sie przez jakies 2 h, potem nie wiem co sie stalo, czy ta gumka na gorze sie wyorbila czy cos bylo nie tak z silikonem, ale strasznie sie rozszerzyły i zaczeły mi sie zsuwac, co doprowadzalo mnie do szefskiej pasji. Moze to zalezy od firmy, nie wiem
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez nusiaczek20 » Czw Mar 24, 2011 10:32 am

Ja dlatego w razie czego będe mieć drugie pończochy i awaryjnie rajstopy :)

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez valhalla » Czw Mar 24, 2011 9:12 pm

a ja się zastanawiam nad rajstopami- ale ażurkowymi w kolorze ecri ;P

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Domina » Czw Mar 24, 2011 9:19 pm

A ja od razu wiedziałam, że kupię cały komplet bielizny: biustonosz, figi i pas do pończoch. Z samonośnymi nigdy nie miałam problemów - nigdy mi nie spadały. Ale jakoś pas do pończoch wydaje mi się bardzo... elegancki ;) Mimo że nikt go nie widzi ;)
Domina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez nusiaczek20 » Czw Mar 24, 2011 9:59 pm

Ja nie chcę sobie utrudniac np wyjścia do toalety, z moją kiecka to nie wiem czy ja nie będe musiala korzystać w toalety na niepełnosprawnych bo tam jest więcej miejsca, a co dopiero męczyć sie z pasem do pończoch. Napewno nie, za duzo zachodu :D Albo samonośne albo rajstopy.

Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez Domina » Czw Mar 24, 2011 10:05 pm

Hmm... sam pas w toalecie wypróbowałam - większych trudności nie sprawiał :)
Domina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez nusiaczek20 » Czw Mar 24, 2011 10:07 pm

Sam pas napewno nie ale ja mam suknię tiulową ;)

Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez Rudzia » Pią Mar 25, 2011 9:17 pm

ja zdecydowanie samonosne, jak cos po prostu zdejme:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez margolcia2167 » Sob Mar 26, 2011 11:44 am

a ja się załamałam :( mam problem z biustonoszem :( wymierzyłam się dokładnie i wczoraj poszłam na poszukiwanie biustonosz i ogólnie bielizny. do mojej sukni najlepszy będzie biustonosz bardotka. a tu na 12 przymierzonych tylko jeden był na mnie taki sobie. i nie wiem co robić :(
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez valhalla » Sob Mar 26, 2011 12:07 pm

poczekaj, teraz wchodzą nowe kolekcje wiosna/lato więc może się uda coś znaleźć. ja mam niestety to samo, tyle że żaden na mnie nie pasował :-S

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Moderator » Sob Mar 26, 2011 12:42 pm

Dziewczyny, gdzieś już wklejałam to info, ale widzę, że temat wciąż potrzebny...
Zapraszam do odwiedzenia strony i sklepu Onlyher, szczególnie jeśli chodzi o pomoc w doborze stanika,
już niezależnie od bielizny typowo ślubnej:
http://www.przewodnikmp.pl/baza-firma/3-bizuteria-buty-slubne-dodatki/223-salon-bielizny-onlyher

i kilka rad na ten temat w naszym artykule:
http://www.przewodnikmp.pl/artykuly/110-panna-mloda/255-slub-a-bielizna---jak-dobrac-bielizne
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez jasada » Sob Mar 26, 2011 1:46 pm

Ja zawsze na jakieś wyjścia czy wesela zakłądam samonośne i nigdy nie miałam problemu, żeby gumka puściła lub żeby sie poprostu zsuwały. Może warto zainwestowac w lepszą markę. Pasa nigdy nie używałam, raz założyłam i wydał mi sie bardzo niewygodny, ale pochodziłam w nim troche po domu i z czasem się przyzwyczaiłam. Tak więc na ślub będzie napewno pas.
Nie wyobrażam sobie zakłądać rajstopy, a mój wtedy już mąż chyba by mi nie wybaczył rajstop w noc poślubną ;)

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez valhalla » Nie Mar 27, 2011 3:49 pm

Dla mnie to żadna różnica czy będą rajstopy pod suknią bo i tak chcę się potem przebrać, nie mam zamiaru się prezentować w przepoconej bieliźnie, którą  miałam na sobie grubo ponad 10h, także i czas na założenie pończoch się znajdzie.

Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez ewelinka89 » Nie Mar 27, 2011 6:01 pm

margolcia2167 napisał(a):a ja się załamałam :( mam problem z biustonoszem :( wymierzyłam się dokładnie i wczoraj poszłam na poszukiwanie biustonosz i ogólnie bielizny. do mojej sukni najlepszy będzie biustonosz bardotka. a tu na 12 przymierzonych tylko jeden był na mnie taki sobie. i nie wiem co robić :(

A jaki masz rozmiar i czego potrzebujesz? Jeżeli chcesz wyciętej bardotki, to idź do onlyher - tam chyba mają effuniaki nawet w małych rozmiarach. Jeżeli chcesz strapless, który może być zabudowany i po prostu ma dobrze się trzymać bez ramiączek a masz duży biust to warto oprócz onlyher zajść do milli na ruskiej.
ewelinka89

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>