BIALY GARNITUR (nie ecru)

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

BIALY GARNITUR (nie ecru)

Postprzez konpaw » Sob Mar 01, 2008 6:58 pm

Witam,

Czy ktos widzial gdzies we Wroclawiu  w jakims salonie slubnym BIALY GARNITUR??
Rozgladalem sie w Swidnicy a nawet w Glasgow, Edynburgu i Dundee ale nie moge nic znalezc. W Swidnicy zaoferowano mi szycie garnituru ale niestety nie mam na to czasu bo bede w Polsce na kilka dni przed slubem. Dlatego potrzebuje kupic gotowy BIALY garnitur (ewentualnie do jakis niewielkich poprawek). Czy ma ktos pojecie gdzie maja biale garniturki??????? Z gory dzieki za odpowiedz

konpaw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: BIALY GARNITUR (nie ecru)

Postprzez magkow » Sob Kwi 03, 2010 10:37 pm

konpaw napisał(a):Witam,<br><br>Czy ktos widzial gdzies we Wroclawiu  w jakims salonie slubnym BIALY GARNITUR??<br>Rozgladalem sie w Swidnicy a nawet w Glasgow, Edynburgu i Dundee ale nie moge nic znalezc. W Swidnicy zaoferowano mi szycie garnituru ale niestety nie mam na to czasu bo bede w Polsce na kilka dni przed slubem. Dlatego potrzebuje kupic gotowy BIALY garnitur (ewentualnie do jakis niewielkich poprawek). Czy ma ktos pojecie gdzie maja biale garniturki??????? Z gory dzieki za odpowiedz<br><br><br>

Mój narzeczony kupił piękny biały garnitur w koninie w  salonie elizabeth. naprawdę duży wybór garniturów ślubnych
magkow
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Edusia » Czw Kwi 28, 2011 1:07 pm

w Łodzi dokładnie Rzgów centrum handlowe - Ptak tak i Panna Młoda się ubierze i Pan

wybór kolosalny i naprawdę duży - polecam

Awatar użytkownika
Edusia
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez gregorz111 » Śro Maj 24, 2017 12:43 pm

Polecam udać się do centrum handlowego Ptak pod Łodzią. Centrum składa się z wielu pawilonów, jest ogromny wybór ubrań i garniturów.
gregorz111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>