Białe zęby

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Re: Białe zęby

Postprzez Bagietka » Pon Kwi 30, 2012 1:44 pm

Umówiłam się wreszcie do dentysty. Mam 2 małe dziurki do leczenia i amalgamat do wyciągnięcia, potem chcę sobie zrobić piaskowanie. Zobaczę jaki będzie efekt po samym piaskowaniu, jeśli nadal mało zadawalający to pomyślę o wybielaniu.
Awatar użytkownika
Bagietka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Martusieńka » Sob Maj 12, 2012 11:23 pm

Tegoroczne PMki,
i jak Wasze poczynania i efekty w kierunku bielszych ząbków? Betka, zdecydowałaś się na perłę?

Awatar użytkownika
Martusieńka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez betalena » Nie Maj 13, 2012 12:03 am

Martusieńka, tak, pokupowałam wszystko.
Pasta do zębów "Biała Perła" lipa, nie nie działa. Mam dość dobre porównanie, bo jedną z jedynek mam sztuczną, więc na nią wybielacze nie zadziałają (muszę ją wymienić przed ślubem). A póki co po paście nie widzę żadnej różnicy między jedynką a pozostałymi zębami.
Żelu jeszcze nie próbowałam. Leży w szafce i czeka aż będę miała czas :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez sierra » Pon Maj 21, 2012 1:47 pm

Betalena - a jak długo stosujesz już Białą Perłę? Może trochę więcej cierpliwości potrzeba? Na opakowaniu jest napisane, ile trzeba używać, żeby zobaczyć pierwsze efekty? I napiszcie please, dla porównania, jak długo używa się iBrighta?
Awatar użytkownika
sierra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Piaseczno

Postprzez magicznacalineczka » Pon Maj 21, 2012 9:38 pm

hej dziewczyny, sprobujcie paskow wybielajacych z blend-a-med, dzialaja cuda, mowie wam, troche nieprzyjemnie draznia zeby, ale efekt jest :) sama stosowalam i stosuje co jakis czas
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez betalena » Pon Maj 21, 2012 10:26 pm

Sierra, używam pasty od trzech miesięcy. Odczekam jeszcze 2-3 tygodnie i biorę się za żel.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez magicznacalineczka » Śro Maj 23, 2012 4:43 pm

a czy sol nie niszczy szkliwa?
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez jesienna » Wto Maj 29, 2012 1:35 pm

sierra napisał(a):Betalena - a jak długo stosujesz już Białą Perłę? Może trochę więcej cierpliwości potrzeba? Na opakowaniu jest napisane, ile trzeba używać, żeby zobaczyć pierwsze efekty? I napiszcie please, dla porównania, jak długo używa się iBrighta?

iBrighta tydzień się stosuje. Ale rzeczywiście, czasami cierpliwość się przydaje, to w sumie zależy, w jakiej kondycji są zęby i jak mają wyglądać po wybielaniu.

magicznacalineczka napisał(a):a czy sol nie niszczy szkliwa?

Jasne, że niszczy szkliwo, ani sól, ani soda oczyszczona, ani żadne inne domowe specyfiki w kryształkach nie są dobrym sposobem na wybielanie zębów, bo najnormalniej w świecie szorują zęby.
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała." Marilyn Monroe
Awatar użytkownika
jesienna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Spinka » Nie Lip 15, 2012 8:32 pm

betalena napisał(a):Sierra, używam pasty od trzech miesięcy. Odczekam jeszcze 2-3 tygodnie i biorę się za żel.

Jak efekty po żelu?? Jestem ciekawa, ponieważ swego czasu również stosowałam białą perłę (po zdjęciu aparatu miałam szarawy uśmiech ) Od razu rzuciłam się na żel, nakładałam go 2 razy dziennie przez chyba 20 dni (może niecałe). Efekt był widoczny. Przez pierwsze dni używałam również pasty, ale moim zdaniem do niczego się nie nadawała Myślałam, że moje zęby szybko powrócą do dawnego odcienia, ale nie, póki co efekt się utrzymuje (co prawda dopiero jakieś trzy miesiące, zobaczymy, co będzie później, bo wolałabym nie nakładać ponownie żadnych żeli, w końcu to chemia, która jakby nie patrzeć nie działa pozytywnie na szkliwo).
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez betalena » Pon Lip 16, 2012 12:36 am

Olałam żel i wybieliłam zęby lampą :) Godzinka na usuwanie kamienia plus dwie godzinki procesu wybielania. Drożej, ale na żel nie miałam czasu.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez maximus » Pon Lip 23, 2012 9:37 am

To jakaś nowa moda, czy taka zachcianka, by wybielać zęby na ślub??? Wiem, że zęby ładnie wtedy wyglądają, ale czy wszyscy tak teraz robią? Ile to w ogóle kosztuje?
maximus
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Acia » Pon Lip 23, 2012 9:45 am

maximus napisał(a):To jakaś nowa moda, czy taka zachcianka, by wybielać zęby na ślub??? Wiem, że zęby ładnie wtedy wyglądają, ale czy wszyscy tak teraz robią? Ile to w ogóle kosztuje?

Marna reklama.
Awatar użytkownika
Acia

Miejscowość: :D

Postprzez Phatka » Pon Lip 23, 2012 1:56 pm

Hehe...nie macie Dziewczyny wrażenia, że te reklamy są coraz bardziej żałosne??  Po prostu śmiechu warte... :p

Awatar użytkownika
Phatka

Postprzez Acia » Pon Lip 23, 2012 1:59 pm

Firma która w taki sposób się reklamuje nie jest niczego warta..nie szanuje się w ogóle. Poza tym ten tekst zabrzmiał jak dla mnie w ten sposób.." po co wybielacie sobie zęby..lepiej wyrwijcie sobie wszystkie i wstawcie NASZE implanty zębowe - link pod tekstem" ;p
Awatar użytkownika
Acia

Miejscowość: :D

Postprzez madeline » Pon Sie 06, 2012 9:10 pm

Acia napisał(a):Firma która w taki sposób się reklamuje nie jest niczego warta..nie szanuje się w ogóle. Poza tym ten tekst zabrzmiał jak dla mnie w ten sposób.." po co wybielacie sobie zęby..lepiej wyrwijcie sobie wszystkie i wstawcie NASZE implanty zębowe - link pod tekstem" ;p

hehe dobre

Ja Wam powiem,że co jakiś czas używałam pasków Blend-a-med i efekt na prawdę widoczny. Niestety jakiś czas temu zdeżyłam się z moim Nż zębami..tak zębami i jak kupiłam ostatnio to jedynka zrobiła mi się strasznie nadwrażliwa Ale ogólnie polecam te paski
Ostatnio na Grouponie była oferta do kliniki piękna La perla na wybielanie lampą w przystępnej cenie ,ale nie zdecydowałam się , ponieważ najpierw muszę coś zrobić z tą jedynką..auć
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez betalena » Wto Sie 07, 2012 4:20 pm

Madeline
, poproś o znieczulenie w tym miejscu. Moje zęby są nadwrażliwe, ale odpowiednio ostrzyknięte znieczuleniem dały radę :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez madeline » Wto Sie 07, 2012 7:46 pm

Betaleno-dziekuje, za rade na pewno o tym nie zapomne-a gdzie wybielałaś zęby i ile zapłaciłaś jesli mogę wiedzieć??
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez emilanka » Sob Sie 11, 2012 8:14 pm

Zgadzam się z Madeline paski blend -a -med są skuteczne ale lepsze są te droższe w granatowym opakowaniu. Zęby po nich są bardziej wrażliwe ale efekt jest o wiele bardziej widoczny - lepiej dołożyć 30 zł i mieć z głowy :)

Awatar użytkownika
emilanka

Postprzez magicznacalineczka » Czw Sie 16, 2012 7:48 am

emilanka a te granatowe po ile sa? chce sobie niebawem zafundowac kuracyjke, kiedys mialam te w bialym opakowaniu i byly ok, ale skoro twierdzisz, ze granatowe lepsze, to moze sie skusze.
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez madeline » Czw Sie 16, 2012 8:51 pm

Te granatowe to koszt  chyba ok 70 zl w rossmanie..ale ostatnio w superpharm widziałam były za 48 w promocji
Awatar użytkownika
madeline

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>