Szycie sukni z możliwością oddania

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Postprzez BEATA1 » Czw Lis 20, 2008 9:20 am

MadziulkaB a czy Ty masz już wybrany model sukni jaki chcesz szyć?
BEATA1
super gaduła
super gaduła

Postprzez duszyczka » Czw Lis 20, 2008 2:54 pm

Doszły mnie słuchy,ze p.Małgosia nie chodzi do salonu - tylko ze zdjecia i naszych relacji. Ja juz mam upatrzana,mierzyłam ja chyba z 10 razy ;) i jestem pewna ze to ta. Ale ona troszku inaczej na zdjeciu i inaczej na mnie, no i co teraz.Mam mieszane uczucia...
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Hella » Pią Lis 21, 2008 11:46 am

Hmm.. Nie wiem jak to jest z nowymi modelami, ale p.Małgosia już tyle naszyła się sukien ślubnych, że większość modeli dobrze zna, a i intuicję ma też niezła.. Zreszta zawsze można prosto wytłumaczyć co się chce i gdzie :)

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Postprzez MadziulkaB » Pon Lis 24, 2008 7:55 pm

BEATA1 napisał(a):
MadziulkaB a czy Ty masz już wybrany model sukni jaki chcesz szyć?
Wiesz co, mam dwa modele, które bardzo mi się podobają, nie bardzo wiem, na który ostatecznie się zdecydować, tym badziej, że są zupełnie różne...i trochę się tym stresuję...muszę zadzwonić do pani Małgosi i się umówić, mam nadzieję, że mi doradzi...a Ty na kiedy z nią jesteś umówiona? Już wiesz konkretnie co byś chciała?
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MadziulkaB » Pon Lis 24, 2008 8:00 pm

duszyczka napisał(a):Doszły mnie słuchy,ze p.Małgosia nie chodzi do salonu - tylko ze zdjecia i naszych relacji. Ja juz mam upatrzana,mierzyłam ja chyba z 10 razy ;) i jestem pewna ze to ta. Ale ona troszku inaczej na zdjeciu i inaczej na mnie, no i co teraz.Mam mieszane uczucia...
A jaki to model sukni?? Ciekawa jestem:))) niestety, suknia inaczej na zdjęciu w internecie a inaczej na nas wygląda...mam nadzieję, że Pani Małgosia spełni moje oczekiwania, tym bardziej, że najnormalniej w świecie nie stać mnie na suknię za 5 czy 6 tys zł...zawsze jest ryzyko, ale bądźmy dobrej myśli:)))))))
pozdrawiam wszystkie dziewczyny szyjące suknie u pani Małgosi:)))))))))
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Hella » Wto Lis 25, 2008 11:07 am

MadziulkaB - a nie masz możliwości przymierzyć tych wybranych sukienek? Jeśli tylko masz taką możliwość [tzn kiecka jest jeszcze w salonach] to gorąco polecam - nawet jakby miała być tylko podobna. Sama widać sie orientujesz jak różne efekty widoczne są na żywo a jak na zdjęciu..

a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez MadziulkaB » Wto Lis 25, 2008 11:10 pm

Hella napisał(a):MadziulkaB - a nie masz możliwości przymierzyć tych wybranych sukienek? Jeśli tylko masz taką możliwość [tzn kiecka jest jeszcze w salonach] to gorąco polecam - nawet jakby miała być tylko podobna. Sama widać sie orientujesz jak różne efekty widoczne są na żywo a jak na zdjęciu..
Hellu, mierzyłam wiele sukien, z których właśnie te dwie wybrałam:)) także wiem, jak się prezentują na mnie, a oglądając te suknie w internecie widzę, że zwłaszcza jedna inaczej wygląda...więc mam troszkę obawy, czy jeśli pokażę Pani Małgosi zdjęcie sukni, na którą ostatecznie się zdecyduję, to będzie wiedziała o co mi chodzi...można wytłumaczyć co i jak, ale to nie to samo jakby zobaczyła mnie w tej sukni na żywo...dziewczyny piszą, że nie da rady przejść się z nią do salonu, więc pozostaje mi liczyć na jej zmysł, widziałam, jak piękną suknię uszyła siostrze mojego G., nawet bez zdjęcia, tylko z opowieści, więc mam nadzieję, że i moja będzie taka, jaką sobie wymarzyłam:))) ale się rozpisałam:)))) pozdrówki
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez duszyczka » Śro Lis 26, 2008 11:14 am

MadziulkaB  ja sie tego bardzo boje czy ona bedzie taka jaka ja chce... zostaje nam tylko trzymec kciuki,ze tak bedzie. Ja napewno bede sobie szyc bo nie dam tyle kasy zeby ja założyc raz na siebie a tym bardziej,ze pozniej nie masz pewnosci ze ja gdzies sprzedasz <ja mam taki zamiar >
A kiedy bedziesz sie widziec z p.Małgosia ?
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez BEATA1 » Śro Lis 26, 2008 12:05 pm

Madziulka B  jak narazie to mam straszny problem z wyborem sukienki ten co podobały mi się w necie w rzeczywistości i na mnie nie wyglądały już tak fajnie. Jak narazie to mam jedną która nawet mi sie podoba ale musze jeszcze przejść  się po salonach, może coś jeszcze znajdę. Jeśli chodzi o p.Małgosie to jak z nią ostatnio rozmawiałam to mówiła że w grudniu się spotkamy i ustalimy co bym chciała a samo szycie to dopiero na wiosne bo jest jeszcze sporo czasu. Tak samo jak Ty mam nadzieje że p.Małgosia mi doradzi i razem coś wymyslimy:).
BEATA1
super gaduła
super gaduła

Postprzez MadziulkaB » Śro Lis 26, 2008 2:33 pm

duszyczko, jeszcze nie wiem, kiedy się będę widzieć z panią Małgosią, jak pierwszy raz do niej dzwoniłam i zamawiałam szycie to mówiła, żebym potwierdziła w grudniu, właściwie grudzień tuż tuż, więc muszę zadzwonić i się jakoś umówić, bo zaraz się okaże, że mnie wykreśliła z kalendarza:)) dam znać, jask już się umówię z nią:)
BEATKO na pewno nasze suknie będą piękne, jedyne i niepowtarzalne:))) liczę na panią Małgosię i mam nadzieję, że się nie zawiodę, Ty też nie:))) buziaki
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Hella » Śro Lis 26, 2008 3:02 pm

BEATA1 - moja rada - chodź jak najwięcej po salonach i szukaj sukni. I nie sugeruj się tylko jej wyglądem na wieszaku. Ja swoją znalazłam w taki sposób że zaufałam kobitce z salonu gdy ta chciała mi dać kieckę która w ogóle mnie nie zainteresowała :) Okazało się że to ta.
I nie poddawaj się - znajdziesz w końcu tą jedną jedyną. Wiem to po sobie.

A odnośnie p. Małgosi.. To ona ma w ogóle jakiś kalendarz w którym zapisuje spotkania? Nie zauważyłam :P

a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez MadziulkaB » Śro Lis 26, 2008 3:57 pm

Hella napisał(a):
A odnośnie p. Małgosi.. To ona ma w ogóle jakiś kalendarz w którym zapisuje spotkania? Nie zauważyłam :P
Gdzieś zapisała moje imię i nazwisko, numer telefonu i na kiedy suknię potrzebuję, może to nie kalendarz a jakiś świstek papieru, ale gdzieś zapisywała:)))))))
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MiAsia » Czw Lis 27, 2008 7:05 am

Tak p. Małgosia ma swój terminarz spotkań z nami.

Awatar użytkownika
MiAsia
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez MadziulkaB » Czw Lis 27, 2008 12:05 pm

MiAsia, a czy Ty już widziałaś się z Panią Małgosią? Suknia już wybrana?
Pozdrowionka:))))))))
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez duszyczka » Czw Lis 27, 2008 4:04 pm

T
o jak juz któraś z was sie spotka z p.Małgosia to napiszcie jak było.Ja tez co prawda bede dzwonic na poczatku grudnia tak jak mi powiedziała ale juz tak bym chciała wszystko wiedziec jak to wyglada ciekawośc mnie zżera
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez katrin » Sob Cze 27, 2009 10:33 am

Ja byłam u Pani Małgosi już 2 razy:) Ostatnim razem przymierzałam pierwszą warstwę mojej sukienki:) Pani Małgosia jest osobą bardzo kompetentną i z wielką wyobraźnią, doradziła mi parę fajnych rzeczy odradziła parę takich które sobie wymyśliłam nie zdając sobie sprawy z tego że nie będzie to dla mnie bardzo niewygodne:) Naprawdę myślę że podjęłam słuszną decyzję u Pani Małgosi.Niedługo mam do niej dzwonić ( na początku lipca) i wtedy umówimy się na konkretne szycie:) Juz się nie mogę doczekać:)
katrin
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez duszyczka » Sob Cze 27, 2009 11:56 am

Dlugo sie nie odzywalam na tym watku a tu juz prawie mam suknie -  wsrode juz bede miec ja w domu.
No co tu duzo pisac p.Malgosia jest poprostu mistrzynia w tym co robi !!
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Re: Szycie sukni z możliwością oddania

Postprzez Amazonka » Czw Sie 23, 2012 4:37 pm

Dziewczęta,

tak zachwalacie Panią Małgosię, a ja szukam kogoś, kto uszyje moją suknię ślubną.
Czy mogę prosić o przesłanie na maila kontaktu do tej Pani?
Dzięki wielkie :)
Amazonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Anika87 » Pią Wrz 21, 2012 4:46 pm

Ja też chyba jednak będę szyć, bo nie mogę znaleźć ładnej i pasującej do mojej figury  - 160 cm i trochę ciałka :)
Anika87
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Justynak86 » Pią Wrz 21, 2012 9:24 pm

Anika87 napisał(a):Ja też chyba jednak będę szyć, bo nie mogę znaleźć ładnej i pasującej do mojej figury  - 160 cm i trochę ciałka :)

Anika87 ja również nie należę do osób które mają wymiary modelki, ani typowych, a suknię mam już zamówioną zaliczkę zapłaconą w salonie sukni ślubnych... co prawda nachodziłam się po kilku tych salonach ... ale z efektem z którego jestem bardzo zadowolona :)
Na początku również myślałam że będę szyła suknie, ale w trakcie poszukiwań zmieniłam zdanie :)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>