Szycie sukni z możliwością oddania

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Postprzez kinkin » Sob Mar 22, 2008 1:09 am

hej
szukam krawcowej do uszycia sukienki na grudzien
może Pani Małgorzata jeszcze bedzie miala wolny termin
poproszę Was o kontakt na PRIV do tej Pani
pozdrawiam
k.
kinkin
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: wroclaw

Postprzez bystra » Sob Mar 29, 2008 11:32 pm

karolina28 napisał(a):
bystra napisał(a):
karolina28 napisał(a):
martos82 napisał(a):<DIV>Dziewczyny a mozecie mi podeslac na priv namiary na pania Malgosie? Czy cena przez Was podawana to cena szycia czy szucia + materialow?</DIV>
<DIV>Marta to cena całości ...</DIV><DIV>pozdrawiam serdecznie</DIV>
<br><br>dziewczyny p. małgosia przyjmuje zamowienia dopiero an pazdziernik. Z Trudem ja przekonalam zeby wziela jeszcze moje zlecenie, zgodzila sie tylko dlatego, ze suknia bedzie bardzo prosta. Dzwonilam w czwartek 13,03
<br><br>to fakt ja dzwoniłam w lutym i powiedziała mi wtedy, że już nie przyjmuje sukienek... <br>Bystra!!! musisz umiec przekonywać!!:-) gratuluję!<br>
<br /><br /> cancan   he he, nie bez kozery koncze wlasnie studia, specjalizacja - dyplomacja(serio, serio). Poza tym moja suknie bedzie klasyczna, małe A, pokryta koronka. bez trenow, welonow, halek i termin prawie pazdziernikowy takze raczej to przewazylo :)
bystra
kocham to forum? :)

Postprzez plum » Nie Mar 30, 2008 4:18 pm

Ja będę miała suknię z salonu Laura (na Psim - Polu). Po weselu mogę oddać suknię do komisu właśnie do tego salonu - suknię będzie można wypożyczyć lub kupić.
www.zoomfetka.pl
Konkurs FOTKA NA DZIEŃ KOBIET –wygraj sesję zdjęciową z mamą, siostrą, córeczką lub przyjaciółką!

Awatar użytkownika
plum
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez alik » Nie Mar 30, 2008 4:54 pm

ja właśnie umówiłam się z p. Małgorzatą na czerwiec przyszłego roku powiedziała, że już ma 15 sukienek!!!!!!! i że dobrze że tak szybko się zapisałam bo w tym roku musiała odmówić 2/3 dziewczyn. Ufff mam szczeście
Awatar użytkownika
alik
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Lombardino » Czw Kwi 17, 2008 1:26 pm

Justi napisał(a):Witaj,
ja suknię szyję u krawcowej, która został mi polecona. Do tej pory
jestem z niej bardzo zadowolona i raczej nie sądzę, żebym zmieniła o
niej zdanie. Za suknię zapłacę dokładnie 1520 zł. Cena obejmuje suknie
z długim trenem, długi welon, halkę i bolerko. Kwota stała to 1000 zl
dla krawcowej, koronkę kupiłam sobie sama, w hurtowni, którą poleciła
mi właśnie krawcowa. Ceny koronek są różne, od 80 zł do 180 zł. Do
mojej sukni potrzebowałam 4 m koronki. Jeżeli krawcowa nie wykorzysta
całej koronki, pozostała część odkupi ode mnie. Uważam, że postępuje
bardzo uczciwie i naprawdę można dużo zaoszczędzić szyjąc suknię u
krawcowej. Gdybym kupowała w salonie musiałabym zapłacić prawie 3000 zł
i to bez bolerka, welonu... Myśle, że spokojnie taką kwotę za szycie
sukni, jak u krawcowej, można przeznaczyc na upiększanie Panny Młodej
:) Potem suknię można zachowac na pamiątkę i ewentulanie w odpowiednim
momencie przerobić ją na suknię księżniczki dla własnej córki... :)
Pozdrawiaj
justi
Justi i Paula podajcie mi prosze namiary na priv do waszych pan krawcowych...nie myslalam o tym do tej pory ale moze warto rozwazyc taka opcje...tylko ze w moim przypadku moze to byc trudne bo aktualnie przebywam za granica wiec nie moglabym byc na wielu przymiarkach ale zadzwonilabym i dowiedziala co i jak, dzieki wielkie z gory, pozdrawiam
Lombardino
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez karolinarobert » Śro Maj 21, 2008 10:25 pm

HEJ DZIEWCZYNY, PODAJCIE MI NAMIARY NA PANIA MAŁGORZATE, MAM  NADZIEJE ZE BEDZIE MIAŁA TERMIN NA PRZYSZŁY ROK.BARDZO PROSZE
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
29.07.2008 NAJWAŻNIEJSZA DATA W MOIM ŻYCIU
karolinarobert
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wrocław

Postprzez karolinarobert » Śro Maj 21, 2008 10:29 pm

AHA I JESLI JEST MOŻLIWOŚĆ TO WYSLIJCIE NA MAILA NAMIARY NA PANIA MAŁGORZATE LUB NA GG 8829701.
BARDZO PROSZE
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
29.07.2008 NAJWAŻNIEJSZA DATA W MOIM ŻYCIU
karolinarobert
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wrocław

Postprzez karolina28 » Czw Maj 22, 2008 2:30 pm

namiary wysłaąłm na priva

pozdrawiam Karolina

cóż...oby przygotowania dłuugo trwały:)
karolina28
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Hella » Pią Maj 30, 2008 9:57 am

Jeżeli tak cięzko dostać się do p.Motas to może macie Kobietki namiary na jakaś inna dobrą krawcową?
Plissssssss...

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez MadziulkaB » Nie Cze 15, 2008 6:39 pm

Witam Was wszystkie:) moja koleżanka szyła w zeszłym roku suknię u pani Małgosi i była bardzo zadowolona, ja tez planuję u niej szyć, ale jak tak czytam, że terminów nie ma to się trochę zestresowałam:( nie wiecie czy na sierpeiń przyszłego roku jest kłopot już z uszyciem sukni? Bardzo proszę o odpowiedź!!
a swoją drogą to paranoja...salę zamawiać trzeba ponad rok wcześniej, fajnego fotografa i zespół też...myślałam, że chociaż z suknią miej stresów będzie...
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MadziulkaB » Nie Cze 15, 2008 6:40 pm

Witam Was wszystkie:) moja koleżanka szyła w zeszłym roku suknię u pani Małgosi i była bardzo zadowolona, ja tez planuję u niej szyć, ale jak tak czytam, że terminów nie ma to się trochę zestresowałam:( nie wiecie czy na sierpeiń przyszłego roku jest kłopot już z uszyciem sukni? Bardzo proszę o odpowiedź!!
a swoją drogą to paranoja...salę zamawiać trzeba ponad rok wcześniej, fajnego fotografa i zespół też...myślałam, że chociaż z suknią miej stresów będzie...
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Hella » Nie Cze 15, 2008 8:30 pm

MadziulkaB napisał(a):<DIV>Witam Was wszystkie:) moja koleżanka szyła w zeszłym roku suknię u pani Małgosi i była bardzo zadowolona, ja tez planuję u niej szyć, ale jak tak czytam, że terminów nie ma to się trochę zestresowałam:( nie wiecie czy na sierpeiń przyszłego roku jest kłopot już z uszyciem sukni? Bardzo proszę o odpowiedź!!</DIV><DIV> </DIV><DIV>a swoją drogą to paranoja...salę zamawiać trzeba ponad rok wcześniej, fajnego fotografa i zespół też...myślałam, że chociaż z suknią miej stresów będzie...</DIV>

Wydaje mi się, że najszybciej uzyskasz informację u źródła :) Namiary na p.Małgosię pewnie masz więc dzwoń od razu. Czasem coś się może zwolnić, ale skoro masz tyle czasu i wiesz, że chcesz szyć to może od razu się umów? Z Twoim terminem nie powinno być żadnych problemów, więc radzę korzystać póki możesz załatwiać wszytsko na spokojnie.

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez MadziulkaB » Pon Cze 16, 2008 7:19 pm

No to zadzwoniłam dziś, i w słuchawce usłyszałam: "no pewnie, że da radę":) także zaklepany termin na przyszły rok na sierpień, mam się odezwać w grudniu dopiero, także mam mnóstwo czasu, żeby znaleźć coś pięknego:)
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MadziulkaB » Pon Cze 16, 2008 8:50 pm

Kurcze!! Tak się podekscytowałam faktem zaklepania terminu u pani Małgosi, że z wrażenia...skasowałam numer!!!!!! Poratujcie mnie kontaktem na priva proszę!! Ja miałam co prawda chyba domowy bo stacjonarny, ale może być jakikolwiek namiar...znów sie zestresowałam:(
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez pysiek1987 » Pią Lip 04, 2008 4:51 pm

nie przejmuj sie ja zrobiłam podobnie z numerem kontaktowym do mojej dekoratorki.... hehe
Awatar użytkownika
pysiek1987
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez duszyczka » Śro Lis 19, 2008 1:34 pm

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to wyglada z tym szyciem- p.Małgosia tylko ze zdjecia szyje czy moze idzie jeszcze zobaczyc na zywo jak wygladsz itp. Bo mnie to tak zastanawia...na zdjeciu inaczej i jak ty ja załozysz to troszku inaczej
Awatar użytkownika
duszyczka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Viola21 » Śro Lis 19, 2008 1:46 pm

Moim zdaniem szycie jest o tyle ryzykowne, że to coładne na zdjęciu nie do końca będzie dobrze na nas leżałoa wtedy będzie problem.

Viola21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez MadziulkaB » Śro Lis 19, 2008 2:22 pm

Ja bym się nie zdecydowała na szycie sukni tylko ze zdjęcia, bo tak jak piszecie to jest ryzykowne. Najlepiej pójść, poprzymierzać i wtedy podjąć decyzję, jaką chce się suknię, masz wtedy pewność, że dobrze w tym fasonie wyglądasz. Zawsze możesz zapytać krawcową, czy pójdzie z Tobą do salonu i zobaczy jak suknia jest uszyta...kwestia dogadania wydaje mi się, zresztą z panią Małgosią raczej nie będzie problemu:))) pozdrawiam
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez BEATA1 » Śro Lis 19, 2008 2:27 pm

Ja też jestem umówiona na szycie u p. Małgosi ale czyn bliżej do grudniowego spotkania to zaczynam mieć wątpliwości czy napewno wszystko wyjdzie dobrze. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
BEATA1
super gaduła
super gaduła

Postprzez MadziulkaB » Śro Lis 19, 2008 3:05 pm

Ja w sumie nie jestem z nią na dokładny termin umówiona, mam potwierdzić w grudniu, ale właśnie chciałabym tak zrobić, żeby poszła ze mną do salonu i zobaczyła tę suknię, bo to zupełnie inaczej, jak zobaczy na własne oczy a inaczej jak tylko na zdjęciu...ja na razie jestem dobrej myśli:))
MadziulkaB
często tu wpadam
często tu wpadam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>