Buty ślubne we Wrocławiu

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez Ania :) » Nie Lis 08, 2009 9:03 pm

Dziewczyny a wiecie gdzie można teraz kupić białe buty do ślubu? Bo wiadomo w sklepach obuwniczych teraz kozaki królują. Może znacie takie sklepy gdzie można spotkać białe buty. Bo mam wrażenie że w salonach z sukniami są 2 razy droższe bo mają przedrostek ślubne

Awatar użytkownika
Ania :)
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez nurse8 » Wto Lis 10, 2009 9:36 pm

Ja swoje kupiłam w salonie ślubnym i zapłaciłam 120 zł. To chyba nie jest wygórowana cena jak na buty?
Awatar użytkownika
nurse8
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Niezapominajka » Śro Lis 11, 2009 12:13 am

nurse8 napisał(a):<DIV>Ja swoje kupiłam w salonie ślubnym i zapłaciłam 120 zł. To chyba nie jest wygórowana cena jak na buty?</DIV>

Jak na ceny slubnych butów to niewiele:) Oczywiście to wszystko zalezy jaki fason szukasz i w jakim rozmiarze. Ja swoje zamowilam za 275 zł.w sklepie internetowym I tak zaoszczedzilam bo w salonie na Piłsudzkiego chcieli za nie  350zł. Gdyby nie mój nietypowy rozmiar buta 42 nie wydalabym az tyle na buty, bo wiem że mozna kupic fajne slubne za połowe tej ceny co wydałam. Ale praktycznie nie robią butów slubnych rozmiarze 42 wkladanych, bez pasków na kostce i bez czubów z okragłymi noskami i które jeszcze by mi sie podobały, oczywiście ;)
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez osmiorniczka8 » Sob Sty 02, 2010 5:36 pm

Dziewczyny odświeżam temat, może któraś z Was chodziła ostatnuo po obuwniczych i wie gdzie mozna kupic ladne buty slubne...lub cos w tym stylu ?? bo jak kupowalam sukienke i zerknelam tylkow jednym salonie na cene butow to az mnie zamurowalo...byly paskudne a kosztowaly 200-300 zl. Pomocy !!

osmiorniczka8
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław/Watford

Postprzez czupaczupsy » Sob Sty 02, 2010 9:20 pm

ja ogladalam na allegro:) kilka mi sie podoba, ceny miedzy 100 a 200, nigdy nie kupowalam butow przez internet:) a w sklepach nie mam pojecia, gdzie oprocz sklepow slubnych mozna kupic biale buty?
czupaczupsy
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Niezapominajka » Sob Sty 02, 2010 9:54 pm

O tej porze roku to chyba jedynie w salonach slubnych lub na portalach internetowych z butami ślubnymi. Z wiosenna kolekcja na pewno pojawi sie mnóstwo białych lub ecre butów ala ślubnych w normalnych sklepach obuwnicznych. Jak ja wybierałam buty to pdoobnie jak przy wyborze sukni slubnej zrobilam sobie wypad po salonach slubnych ale w celu ogladania butów. Ja bylam w kilku i praktycznie każdy oferuje buty slubnej innej firmy. Co do allegro to nie mam pojęcia gdyz w moim rozmiarze btów slubnych nie mieli :) Jak nie masz czasu na bieganie po sklepach polecam internet. Ja swoje tak zakupilam. Mimo braku mierzenia, jak przysżły idealnie leżały. Pamietaj ze zawsze masz mozliwosc w ciagu 10 dni oddac towar bez podawania przyczyny gdy dokonujesz zakupu przez internet - prawo konsumenta;) udanych poszukiwań i daj znac co i jak :)
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez czupaczupsy » Sob Sty 02, 2010 10:36 pm

niezapominajko, mozesz zdradzic gdzie Ci sie udalo kupic swoje butki? rozumiem ze na allegro nie, wiec w jakim sklepie? zawsze juz sprawdzilas i wiesz jaka jest jakosc tych butow.. ja swoje potrzebuje na maj, wiec spokojnie jest czas:) ale na pewno sprawdzony sklep nam wszystkim sie przyda:) dzieki
czupaczupsy
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez czupaczupsy » Nie Sty 03, 2010 11:38 am

juz odnalazlam Twoje buty i sklep w internecie. wygladaja na super wygodne! i zgrabne i eleganckie:) pozdrawiam:)
czupaczupsy
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez osmiorniczka8 » Nie Sty 03, 2010 12:49 pm

Niestety dziewczynki :) zaproszenia zamówiłam przez neta ale o butach nie ma mowy :) mnie nawet adidasy obcieraja :/ masakra do tego musze przymierzyc buta zeby wiedziec ze to jest to :) co do butów to wybredna jestem :-/ a najbardziej obawiam sie tego ze bede musiala wziasc co leci :/

A jeszcze takie pytanko gdzies padł pomysl zeby kupic butki taneczne, kto wie gdzie we Wro mozna kupic specjalistyczne buciki do tanczenia ?

osmiorniczka8

Miejscowość: Wrocław/Watford

Postprzez theli_85 » Nie Sty 03, 2010 1:59 pm

osmiorniczka8 napisał(a):Niestety dziewczynki :) zaproszenia zamówiłam przez neta ale o butach nie ma mowy :) mnie nawet adidasy obcieraja :/ masakra do tego musze przymierzyc buta zeby wiedziec ze to jest to :) co do butów to wybredna jestem :-/ a najbardziej obawiam sie tego ze bede musiala wziasc co leci :/<br><br>A jeszcze takie pytanko gdzies padł pomysl zeby kupic butki taneczne, kto wie gdzie we Wro mozna kupic specjalistyczne buciki do tanczenia ?<br>

Na pewno na Piastowskiej "Kozdra". Na  interenecie możesz ich poszukać :)

Ja swoje buty kupiłam w Feniksie, tylko ze to był wrzesień i wyprzedawali kolekcję letnią. Nie wiem, czy w tej chwili mają tam jakieś białe buty, więc chyba nie pomogłam...

theli_85
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Glinianki

Postprzez Niezapominajka » Nie Sty 03, 2010 4:02 pm

czupaczupsy napisał(a):<DIV>juz odnalazlam Twoje buty i sklep w internecie. wygladaja na super wygodne! i zgrabne i eleganckie:) pozdrawiam:)</DIV>

Całe ze skórki bardzo wygodne - polecam :) Jeden salon na Sokolniczej ma buty tej firmy i flosseman. Warto się tam wybrać i je zobaczyć przymierzyć jeżeli oczywiście będzie twój rozmiar bo mojego nie mieli gdyż każda para butów jest robiona na zamówienie, a do tego ja mam nietypowy rozmiar 42.  Ale polecam kupowanie przez neta bo jest o wiele taniej nawet licząc przesyłkę.  Ja mimo że ich wcześniej nie mierzyłam to leżą idealnie:)
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Jena » Nie Sty 03, 2010 4:18 pm

czupaczupsy- pochwal sie jakie masz butki upatrzone :)

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez Kwiatek » Nie Sty 03, 2010 7:05 pm

A czy ktos moze zdecydowal sie na buty formy Menbur? Spodobaly mi sie tam takie jedne.. :]

Awatar użytkownika
Kwiatek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez m&p » Nie Sty 03, 2010 8:45 pm

ja pisalam, ze szlam do slubu w Menburach - moge powiedziec, ze polecam

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez Mikaa » Nie Sty 03, 2010 9:37 pm

Jesli nie znajde zadnych fajnych butkow w UK to tez zamierzam kupic Menbur:)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Mikaa » Czw Sty 28, 2010 10:50 pm

Dziewczyny mam pytanie:wiecie moze jak to jest z butami Menbur w Factory,czy caly rok jest kolekcja ta sama czy np.takie butki slubne z odktytymi palcami dopiero beda na wiosne?
Mikaa

Postprzez m&p » Czw Sty 28, 2010 10:54 pm

z tego co wiem, pod koniec lutego maja wymiane kolekcji wiec pewnie slubne tez sie bardziej "wiosenne" pojawia :)

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez Mikaa » Czw Sty 28, 2010 11:15 pm

Dzieki:))
Mikaa

Postprzez Kwiatek » Pią Sty 29, 2010 10:14 am

Potwierdzam :) takie bardziej slubne maja byc pod koniec lutego/poczatek marca :)

a ja poszukuje-bezskutecznie-butow z Duna. Gdyby ktos gdzies mial, albo wiedzial, gdzie mozna je jeszcze zdobyc... &lt;prosi&gt; :))) w uk niestety sa wyprzedane :(

image file name: 2kd1bceda67f.jpg

Awatar użytkownika
Kwiatek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Mikaa » Pią Sty 29, 2010 12:32 pm

To super sie sklada bo wlasnie na poczatku marca bede w Polsce na pare dni!!!:))
Mikaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>