Jelenia Góra - poszukuję sprawdzonych adresów

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: Jelenia Góra - poszukuję sprawdzonych adresów

Postprzez Rudzia » Wto Paź 19, 2010 2:12 pm

W cenach sie zupłenie nie orientuje, ale z jednej i durgiej zawsze torty z roznych okazji brałam wiec mogę tylko powiedzieć że ręczę że przepyszne:)
Po konkrety musze cie odesłac do dziewczyn, bo ja od ponad 5 lat nie mieszkam w jeleniej i wypadałam z obiegu takich informacji:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kaalka » Czw Mar 24, 2011 6:01 pm

Witam!
Dziewczyny, jako że nie mieszkam od pewnego czasu w Jeleniej Górze, nie mam pojęcia, gdzie warto wyprawić wesele. Może przyszłe panny młode i te, które już są po tym szalonym czasie, podpowiedzą mi, gdzie warto pojechac i obejrzeć sale a gdzie lepiej sobie odpuścić, gdzie kupić tort, czy kwiaty.  Ślub w przyszłym roku, ale w domu będę tylko w okresie świątecznym, dlatego nie chciałabym tracić niepotrzebnie czasu.  

Z góry dzięki.

"Kto zdobył pocałunki, a nie zdobył reszty, jest godny utraty również tego, co było mu dane."
Awatar użytkownika
kaalka

Postprzez dygotka » Czw Mar 24, 2011 9:45 pm

Ostatnio byłam na weselu w Mysłakowicach restauracja Pod skarpą jedzenie rewelacyjne, obsługa super sala przestronna i ładna na prawde polecam.
ja osobiście tora miałam od mrugały wszystkim smakował akurat załapałam się na czas truskawek więc tort truskawkowy rewelacja. Kwiaty to jak dla mnie tylko i wyłacznie Flowerdecor z bankowej.
warto pochodzic po kwiaciarniach i porozmawiać zobaczyc kto jaka ma wizję i czy spodoba się tobie podejście kwiaciarek.
pozdrawiam i owocnego szukania
Awatar użytkownika
dygotka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Jelenia Góra/Głogów

Postprzez Erill » Czw Mar 24, 2011 10:45 pm

Ja byłam ostatnio na weselu pary z Jelonki i oni mieli imprezę w Duchu Gór w Karpaczu. Mocno górski klimat miejsca, drewniane ławy, klimat jak u górali, dobre jedzenie, całkiem sprawna obsługa no i miejsce fajne bo wychodzisz na zewnątrz a tam widok na Karpacz :)
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez kaalka » Pią Mar 25, 2011 3:43 pm

Dzięki dziewczyny.
O tym lokalu pod skałką już słyszałam i rówież były to dobre opinie, więc chyba tam pojedziemy szczególnie, że wiem, że budują nową sale.
Jestem ciekawa co powiedzą florystki na bukiet z jaśminu...Jak przyjade do JG, to pochodze się popytam.

"Kto zdobył pocałunki, a nie zdobył reszty, jest godny utraty również tego, co było mu dane."
Awatar użytkownika
kaalka

Postprzez agata2012 » Śro Mar 30, 2011 11:06 am

Hej, ja urządzam w przyszłym roku wesele w dworze korona karkonoszy w sosnówce, piękna sala i pokoje
agata2012

Postprzez kaalka » Śro Mar 30, 2011 3:12 pm

Znam tę salę... Sala bardzo okazała, mogę powiedzieć, że jedna z lepszych w JG, ale.... jest małe ale... wszyscy tam robią teraz wesele... już byliśmy i bedziemy tam na kilku... hmmm i ja już tam z tego powodu nie chcę.... i dodatkowo kilka punktów w umowie mi się nie spodobało....

Mogę jeszcze szczerze powiedzieć, że organizację mają tam perfekcyjną. A jedzenie bardzo smaczne.

Teraz czekam, aż będę w domu, żebym mogła pojeździć i poszukać swojej wymarzonej sali :)

Awatar użytkownika
kaalka

Postprzez agata2012 » Pon Kwi 04, 2011 2:58 pm

Cześć dziewczyny, macie może namiary na dobrego fryzjera i makijażystkę ale z dojazdem do hotelu? nie jestem z jeleniej góry, a organizuję wesele w okolicach Karpacza i wolałabym makijaż i fryzurę mieć zrobioną w hotelu.
agata2012

Postprzez Niunia87 » Sob Paź 17, 2015 12:54 pm

Ostrzegam przed Salonem "Gebi" w Jeleniej Górze!!!Owszem mają duży wybór,ale obsługa jest kompletnie nieprofesjonalna i miałam bardzo duże problemy z suknią,ciągle coś było nie dopasowane,za mała suknia itd.Zamówiłam suknie 9 miesięcy przed ślubem zaznaczając,że mieszkam za granicą i nie mogę przyjeżdżać co chwilę.Suknię zamówiłam w marcu,a pierwszą przymiarkę miałam w czerwcu,suknia była o 15 cm za mała,w ogóle nie mogłam się w nią zapiąć!Zastanawiałam się jak to możliwe,przecież nie przytyłam!?Byłam wściekła,ale umówiłam się na przymiarkę 31 lipca,nie mogłam przyjechać,byłam w Polsce tydzień później,zadzwoniłam czy mogę przyjechać to Pani kierownik z wielką pretensją do mnie ,że nie mogę od tak sobie przyjechać,trzeba zadzwonić min.tydzień wcześniej,więc tłumaczę jej,że przecież miałam być tydzień temu to co to za problem?!Pojechałam do nich,bo potrzebowałam przymierzyć suknię z dodatkami,które w tym czasie kupiłam gdzieś indziej(na szczęście).Suknia była w takim samym stanie jak na poprzedniej przymiarce,nie było nic zrobione,dalej za mała itd!Umówiłam się z salonem,że na 3 października (10 był ślub!!!) sunia będzie gotowa do odbioru.Przyjechałam tego 3 października,suknia nie była gotowa,nadal wymagała wielu poprawek!Myślałam,że wyjdę z siebie!tydzień przed ślubem a ja nadal nie miałam gotowej sukni!Ostatecznie odebrałam suknię 4 dni przed ślubem,było wszystko ok (nie licząc tego że na weselu odpadały mi koronki z sukni).Ogólnie z sukni byłam zadowolona i pięknie w niej wyglądałam,ale nie życzę żadnej Pannie Młodej tylu stresów ile ja przeżyłam przez suknię ślubną.Gdyby nie 500zł zaliczki,które wpłacałam przy zamówieniu sukni zrezygnowałabym z niej!Ostrzegam was dziewczyny,jeśli chcecie suknię z "Gebi" i to powiedzcie że ślub jest miesiąc wcześniej,a najlepiej znajdźcie inny salon,jest ich wiele w Jeleniej Górze,Lubaniu czy okolicach.Pozdrawiam :)

<a href="http://www.przewodnikmp.pl/img-101020150280.png" target="_blank"> mój suwaczek </a
Awatar użytkownika
Niunia87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Gryfów Śląski/Nordestedt (DE)

Poprzednia

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>