A jakie perfumy na ten dzień?

dla zdrowia i urody

A jakie perfumy na ten dzień?

Postprzez kalesia123 » Czw Lut 21, 2008 12:37 pm

I oczywiście na inne dni też :)
Niemniej jednak wiadomo, jak ważny jest zapach, poprawia nasze samopoczucie, otacza nas, a więc warto dobrać coś specjalnego na ten dzień.
W czym się dobrze czujecie? Ja chyba wybiorę Tommy Hilfiger Dreaming. Marzenia się spełniają :)
Długo się trzyma, raczej nie ma problemu z trwałością, no i jest urzekający.
kalesia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez laszka » Czw Lut 21, 2008 3:43 pm

Ja zostanę przy zapachu, którego używam na codzień- bardzo go lubię, jest trwały. Podoba się mojemu M., zresztą od niego pierwszy raz dostałam te perfumy- jest to Donna Karan New York.
laszka
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez lena2103 » Pią Lut 22, 2008 8:07 am

laszka DKNY piekne, sama kiedyś używałam
obecnie Miracle - Lancome,
Awatar użytkownika
lena2103
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: z drugiego piętra

Postprzez laszka » Pią Lut 22, 2008 8:26 am

lena2103 napisał(a):
laszka DKNY piekne, sama kiedyś używałam
obecnie Miracle - Lancome,

To widzę że się wymieniłyśmy zapachami- bo ja właśnie kiedyś Miracle używałam- też piękne.
laszka

Miejscowość: wrocław

Postprzez Marcyś » Pią Lut 22, 2008 8:32 am

Ja też używam DKNY - zielone :), wymiennie z Chanel Chance. I waham się, które wybrać na "ten" dzień, bo oba kocham :)
Marcyś

Postprzez pepsicOLA » Pią Lut 22, 2008 8:32 am

Ja chyba też wybiorę Dreaming Tommy'ego Hilfigera :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Esti » Pią Lut 22, 2008 8:41 am

Ja też obecnie używam DKNYzielonych. I chyba pozostane przy nich,wiem ze przyszły mąż oczarowany ich zapachem.
Esti
super gaduła
super gaduła

Postprzez kalesia123 » Pią Lut 22, 2008 12:36 pm

pepcicOLA napisał(a):
Ja chyba też wybiorę Dreaming Tommy'ego Hilfigera :)
Mojemu narzeczonemu bardzo się spodobał ten zapach, dostałam go w prezencie na Walentynki i ten zapach Dreaming urzeka mnie na tyle, że chyba na serio się na niego zdecyduję w tym dniu. Jest słodki, ale delikatny i taki subtelny jednocześnie.
kalesia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pepsicOLA » Pią Lut 22, 2008 7:15 pm

Wiecie co? Jeszcze dziś rano myślałam - ba, byłam przekonana, że będę pachnieć Tego Dnia "Dreaming" Tommy'ego Hilfigera, ale babka na stoisku perfumeryjnym w ŁADZIE na Ołąwskiej powiedziała, że absolutnie, że dla mnie tylko Miracle.. I wiecie co\? Ja jej wierzę bo już nie raz i nie dwa mi genialnie dobrała zapach, zresztą nie tylko mnie. A pewrfumy oryginalne jak najbardziej.. Polecam szczerze! Jeśli któraś zdecyduje się na odwiedzenie "mojej pani" neich da znać, jestem ciekawa Waszych opinii! Buziaki!
Wiem, wiem,  ten post dałam w osobnym tytule, ale co tam... :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez Madzik » Pią Lut 22, 2008 9:05 pm

Ja jestem za tym, by użyć tego dnia podobnej nuty zapachowej, jaką sie nosi na co dzień. Przyzwyczajanie się do nowego zapachu jednak trwa kilka dnia. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze nowe perfumy przez kilka dni czuję na sobie bardzo intensywnie i trochę mnie to drażni.
Nie myślałam, szczerze mówiąc, których użyję. Be Delicious DKNY, Envy Klaina, a może Jadore Diora... Pewnie będzie jak zawsze, czyli spontan w tym konkretnym, fajnym dniu.
Madzik
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez pepsicOLA » Sob Lut 23, 2008 7:31 am

racja, ale z drugiej strony jeśli jest ktoś kto dobierze Ci odpowiedni zapach... A poza tym gdzieś czytałam, że jeśli zapach do Ciebie pasuje to Ty go nie czujesz - trochę na początku, potem przy gwałtowniejszym ruchu, ale generalnie nie powinnaś go czuć - co oczywiście nie znaczy, że ludzie wokół Ciebie go nie czują - oni owszem. :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez kalesia123 » Pon Lut 25, 2008 6:08 pm

Madzik napisał(a):
Ja jestem za tym, by użyć tego dnia podobnej nuty zapachowej, jaką sie nosi na co dzień. Przyzwyczajanie się do nowego zapachu jednak trwa kilka dnia. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze nowe perfumy przez kilka dni czuję na sobie bardzo intensywnie i trochę mnie to drażni.
Nie myślałam, szczerze mówiąc, których użyję. Be Delicious DKNY, Envy Klaina, a może Jadore Diora... Pewnie będzie jak zawsze, czyli spontan w tym konkretnym, fajnym dniu.
Ja się z Tobą zgadzam, Madzik, że najlepiej użyć tego, co się już zna, żeby nie było eksperymentu, który się nie uda.
Także ja bym też została przy tym, co już wiem, że lubię, co mi się podoba, w czym wiem, że się dobrze czuję itd.  pepcicOLA jeśli podoba Ci się TH Dreaming, i go używałaś już, to ja bym się bała ryzykować.
kalesia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez alexa » Śro Lut 27, 2008 10:38 pm

To prawda, mi sie 2 razy zdarzylo, ze sie jednak pomylilam przy wyborze i  mialam nietrafione perfumy, ktore mi caly dzien przeszkadzaly i zle sie "w nich" czulam.
Final byl taki, ze oddalam kolezance, a drugie sprzedalam z apol ceny, ale jesli to bylby dzien slubu to chyba bym sobie nie darowala...
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez kalesia123 » Pią Lut 29, 2008 9:37 pm

A więc właśnie... Dlatego ja już wolę zostać przy Dreaming. Żeby się nie zawieść i nie rozczarować w razie czego.
kalesia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez fortinka » Pon Mar 03, 2008 6:43 pm

Oj zgadzam sie, zgadzam. Nie raz dałam się namówić na jakieś nowości, i żałowałam.
A Dreaming Tommy'ego znam, ale jeszcze się nie zdecydowałam czego użyję tego dnia. Choć nie wykluczam, że może będzie to ten zapach. Zobaczymy.
fortinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez maggiebolo » Pon Mar 03, 2008 8:46 pm

ja zostaje przy perfumach ktore juz znam bo chce uniknac wpadki ze zle dobranym zapachem :) wacham sie miedzy midnight poison Diora , euphoria Kelvina Kleina a deep red Hugo bossa :) wszystkie trzy fenomenalne
Awatar użytkownika
maggiebolo
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Milicz

Postprzez fortinka » Wto Mar 04, 2008 6:30 pm

Ja za tym ostatnim nie przepadam.
Ale za to byłam dziś w trakcie zakupów, w perfumerii, no i powąchałam po raz kolejny Tommy Hilfiger'a Dreaming. I kupiłam :) Jakos nie mogłam się ostatecznie oprzeć, a więc mam nastepne do kolekcji, i szersze pole do wyboru :)
fortinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kalesia123 » Śro Mar 05, 2008 6:13 pm

fortinka napisał(a):
Ja za tym ostatnim nie przepadam.
Ale za to byłam dziś w trakcie zakupów, w perfumerii, no i powąchałam po raz kolejny Tommy Hilfiger'a Dreaming. I kupiłam :) Jakos nie mogłam się ostatecznie oprzeć, a więc mam nastepne do kolekcji, i szersze pole do wyboru :)
Czyli nie tylko mi się "Dreaming" podoba :)
I ja to w ogóle się zastanawiam, czy by też nie zaopatrzyć się w balsam do ciała z tej linii, żeby zintensyfikować zapach, a przy okazji mieć gładką skórkę, czyli 2 w 1 ;) Sama nie wiem.

kalesia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez fortinka » Pią Mar 07, 2008 11:56 am

Ja widziałam w perfumerii, że jest też balsam właśnie :) Na pewno pachnie tak samo tylko delikatniej, więc może i jego warto wypróbować.
fortinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tumartini » Pon Mar 10, 2008 3:19 pm

Ja na codzień używam L'eau D'Issey Issey Miyake. Ale na Ten Dzień użyję Emporio Giorgio Armani- uwielbiam ten zapach, kojarzy mi się właśnie z wyjątkowymi wydarzeniami. Jest bardzo trwały i pięknie zmienia nuty :)
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>