Krótkie włosy, półdługie - jakie fryzury

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Krótkie włosy, półdługie - jakie fryzury

Postprzez Esti » Pon Lut 18, 2008 10:11 am

Mam krótkie włosy ale w tym dniu chciałabym wyglądać równie pięknie co panie posiadające piękne włoski a na nich koki.Niestety galerie ślubne nie przewidują raczej fryzur na włosach krótkich
Może wy coś macie,znacie fryzjera który coś wykombinuje,doradzi.Pomóżcie.
Esti
super gaduła
super gaduła

Postprzez laszka » Sob Lut 23, 2008 11:29 am

Znalazłam parę fryzur :

laszka
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez laszka » Sob Lut 23, 2008 11:29 am

laszka

Postprzez laszka » Sob Lut 23, 2008 11:41 am

laszka

Postprzez laszka » Sob Lut 23, 2008 11:43 am

laszka

Postprzez jadzia8 » Pon Lut 25, 2008 10:28 pm

tu w tym watku jest troszkeo fryzurach slubnych na krotkie wlosy i jakies linki:
Awatar użytkownika
jadzia8
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wroclaw

Postprzez Esti » Wto Lut 26, 2008 9:02 am

Dzięki dziewczyny. Może coś z tego wykombinuje,wybieram się nie długo na próbną.Welonu nie przewiduję, a te kręcone super tylko moje paskudy w życiu się tak nie nakręcą.
Esti
super gaduła
super gaduła

Re: Krótkie włosy, półdługie - jakie fryzury

Postprzez MadzRob » Pią Lut 28, 2014 4:23 pm

ja miałam krótkie, bo prowadzę intensywny tryb życia i sprawdziły się genialnie :D także nie ma co się martwić, że krótkie :) jak się ciągle lata na siłownie, czy basen
MadzRob
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mr&mrs » Pon Mar 17, 2014 3:59 pm

ola20 napisał(a):No właśnie cały czas czekamy a ja znalazłam "swoją" opcję jeśli wyjdzie na to że jednak będzie dla mnie lepiej mieć spięte włosy oto ona

tylko że nie wiem jak będzie dawało efekt przy ciemnych włosach. Kwiatek się zgadza nawet bo taki będę miała też w bukiecie

ślicznie!!! kwiatek żywy ?

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez aleksandra25 » Czw Mar 20, 2014 9:36 am

Koniecznie długie, luźno puszczone włosy! naturalność jest przepiękna, mało lakieru, mało sztucnzych fryzur..
aleksandra25
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elrosa » Czw Mar 20, 2014 9:55 am

aleksandra25 napisał(a):Koniecznie długie, luźno puszczone włosy! naturalność jest przepiękna, mało lakieru, mało sztucnzych fryzur..

To już kwestia włosów. Moje latem po kilku godzinach zaczynają wyglądać tak:

Za nic nie chciałabym tak wyglądać na własnym ślubie.
Awatar użytkownika
elrosa
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Nari » Czw Sie 07, 2014 1:10 pm

Podbijam temat :)

Swego czasu modne były boby i tak mi zostało ;) Zatem, co zrobić z bobem, by wyglądał na fryzurę ślubną?

Welon odpada (ślub cywilny i ogólna niechęć ;) ), ale zastanawiam się nad opaską :)
The one behind the wheel :D
Awatar użytkownika
Nari
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez klinola » Pią Sie 08, 2014 7:39 am

Z bobem niestety nie można poszaleć. Koleżanka z taka fryzurą brała w tym roku ślub i miała tylko z boku mini kłosa zrobionego i wielkiego kwiata. Ja osobiście jestem za fascynatorami do krótkich włosów, wyglądają obłędnie i są mega eleganckie.

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez fiona » Śro Cze 08, 2016 5:00 pm

hej, jeszcze niedawno sama martwiłam się, co zrobić ze swoimi włosami. A muszę dodać, że moje włosy zawsze sprawiały mi wiele kłopotów. W ogóle się mnie nie słuchają :). Ostatnio jednak, grzebiąc w sieci znalazłam fajną stronę o ślubach i weselach, a tam były różne pomysły na fryzurę ślubną. Adres strony to: http://www.weselewawa.pl/#!Pomys%C5%82y ... 77abfb7505
fiona
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Czw Cze 16, 2016 1:51 pm

Z krótkimi włosami bym nic nie robiła tylko wpięła w nie jakąś fantazyjną ozdobę, a z półdługich można bez problemu zrobić koka, który jest idealny na taką okazję
Asia_450
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez magda86 » Sob Lis 26, 2016 1:51 pm

w tym roku modne są asymetryczne fryzury  Wyglądają one idealnie nie tylko na prostych włosach ale także kręconych i pozwalają uzyskać dziewczęcy wygląd.
Bardzo podobają mi się stylizację ślubne gdzie panna młoda na na sobie delikatną biżuterię i włosy bez żadnych ozdób.
Czasami wystarczy tylko lekko natapirować włosy i fajnie je zakręcić na szczotkę.
Jeśli jednak wśród nas takie które nie wyobrażają sobie, żeby ich włosy nie były ślicznie ozdobione to polecam zakup opaski lub szpilki. Kiedyś modne były małe kapelusiki z białymi woalkami ale nie każdej pani to pasuje. Jeśli decydujemy się na niewielką i delikatną ozdobę nawet w intensywnym kolorze. Nie musi być idealnie dopasowana kolorystycznie do sukienki czy dodatków. To jak będziemy ubrane podczas ślubu i wesele musi podobać się nam i nikomu innemu :)
Jeśli jednak w tym wyjątkowym dniu chcemy mieć prawdziwego koka na głowie zawsze można zainwestować w akcesoria imitujące długie włosy. Taki koński ogon można fantazyjnie upiąć albo zrobić warkocz wokół głowy (coś w stylu wianka). Warto jednak pamiętać że musi być on idealnie dopasowany kolorystycznie do koloru naszych włosów, żeby nie wyglądało to śmiesznie
magda86
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>