Dylemat: ślub z wideofilmowaniem czy bez?

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Re: Dylemat: ślub z wideofilmowaniem czy bez?

Postprzez malwina_86 » Czw Mar 21, 2013 2:38 pm

My zdecydowaliśmy się na zdjęcia i film w jednej firmie. Nie będę ukrywała, że taka opcja bardzo nam się opłaciła. Wynegocjowaliśmy sobie takie warunki i ceny o jakich można tylko pomarzyć biorąc fotografa i kamerzystę osobno, tj. z dwu różnych firm.
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez b_blonka » Czw Mar 21, 2013 2:59 pm

malwina_86 napisał(a):My zdecydowaliśmy się na zdjęcia i film w jednej firmie. Nie będę ukrywała, że taka opcja bardzo nam się opłaciła. Wynegocjowaliśmy sobie takie warunki i ceny o jakich można tylko pomarzyć biorąc fotografa i kamerzystę osobno, tj. z dwu różnych firm.

Malwina_86 my też zdecydowaliśmy sie na fotografa i filmowca z jednej firmy. Myślę, że to dobry wybór bo te dwie osoby będą się znały i nie wchodziły sobie w paradę. No i ceny też fajne, jak sie wzięło i jedno i drugie. Czy Wy przypadkiem nie macie tak jak i my firmy ProAction?
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Asiela » Pią Mar 22, 2013 11:25 am

My niby też mieliśmy możliwość wzięcia i kamerzysty i fotografa z jednej firmy, ale ze względu na długi czas montażu filmu odpuściliśmy sobie, a cenowo kamerzysta wyszedł podobnie :)

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez monalisa » Pią Mar 22, 2013 4:04 pm

My zrezygnowaliśmy z filmu, bo nie jest nam potrzebny. Naszym zdaniem fajne profesjonalne zdjęcia wystarczą.
Słonce świeci
Awatar użytkownika
monalisa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Brusia » Sob Mar 23, 2013 1:43 pm

My akurat mamy fotografa i kamerzysta z różnych firm. Fotografa mieliśmy już zaklepanego we wrześniu, a za kamerzystą rozglądaliśmy się jakiś miesiąc temu.. Co najlepsze, gdy byliśmy podpisać umowę to się okazało się, że się oni bardzo dobrze znają i uwielbiają ze sobą pracować
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Nie Mar 24, 2013 11:55 am

Brusia napisał(a): Co najlepsze, gdy byliśmy podpisać umowę to się okazało się, że się oni bardzo dobrze znają i uwielbiają ze sobą pracować

wspaniale :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez brzoskwinia » Nie Mar 24, 2013 11:56 am

Brusia napisał(a):Co najlepsze, gdy byliśmy podpisać umowę to się okazało się, że się oni bardzo dobrze znają i uwielbiają ze sobą pracować

Cóż za zbieg okoliczności, super że tak wyszło! :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez madeline » Nie Mar 24, 2013 7:10 pm

Brusia napisał(a):My akurat mamy fotografa i kamerzysta z różnych firm. Fotografa mieliśmy już zaklepanego we wrześniu, a za kamerzystą rozglądaliśmy się jakiś miesiąc temu.. Co najlepsze, gdy byliśmy podpisać umowę to się okazało się, że się oni bardzo dobrze znają i uwielbiają ze sobą pracować

Lepiej nie mogliście trafić
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez żabula » Pon Mar 25, 2013 7:43 pm

madeline napisał(a):
Brusia napisał(a):My akurat mamy fotografa i kamerzysta z różnych firm. Fotografa mieliśmy już zaklepanego we wrześniu, a za kamerzystą rozglądaliśmy się jakiś miesiąc temu.. Co najlepsze, gdy byliśmy podpisać umowę to się okazało się, że się oni bardzo dobrze znają i uwielbiają ze sobą pracować

Lepiej nie mogliście trafić

super! :D

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez malwina_86 » Pon Mar 25, 2013 9:24 pm

b_blonka napisał(a):
malwina_86 napisał(a):My zdecydowaliśmy się na zdjęcia i film w jednej firmie. Nie będę ukrywała, że taka opcja bardzo nam się opłaciła. Wynegocjowaliśmy sobie takie warunki i ceny o jakich można tylko pomarzyć biorąc fotografa i kamerzystę osobno, tj. z dwu różnych firm.

Malwina_86 my też zdecydowaliśmy sie na fotografa i filmowca z jednej firmy. Myślę, że to dobry wybór bo te dwie osoby będą się znały i nie wchodziły sobie w paradę. No i ceny też fajne, jak sie wzięło i jedno i drugie. Czy Wy przypadkiem nie macie tak jak i my firmy ProAction?

Bingo!
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Magdastepien » Wto Kwi 02, 2013 5:14 pm

A ja chce jednak mieć fotografa i kamerzystę na swoim ślubie. Fotografa nie wiem jeszcze jakiego wybrać, a jeśli chodzi o filmowanie to myślę nad kilkoma firmami, szczególnie podoba mi się mvideos.pl  ponieważ myślę nad jakimś krótkim teledyskiem  
Awatar użytkownika
Magdastepien
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kamila1986 » Czw Maj 09, 2013 4:44 pm

a ile płacicie jak można zapytac??

My również jesteśmy bardzo zadowoleni. Znaleźliśmy fotografa i okazało się ,że współpracuje on nie tylko z kamerzystą ale i wizażystką. Chyba lepszej opcji nie można było sobie wyobrazić hehe
Zdjęcia fotografa zrobiły na nas piorunujące wrażenie a filmy tylko upewniły nas w wyborze ;) A jak by tego było mało wizażystka pokazało swoje portfolio i jej zdjęcia również wpadły w mój gust. Jestem umówiona na makijaż ;D
Awatar użytkownika
Kamila1986
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Małe Ciasteczko » Wto Maj 28, 2013 10:03 am

Ja też miałam dylemat, czy z wideofilmowaniem czy bez. Koleżanka pokazała mi swój filmik ślubny i powiem Wam, że bardzo fajnie wyszedł. Wszystko przez to, że film nie jest długi i ogląda się go z czystą przyjemnością. Film kręcony był przez Bycze Filmy. Mają na swoim koncie bardzo fajne realizacje, co możecie zobaczyć na ich stronie.
Fotograf oczywiście też musi być, zdjęcia to też fana pamiątka. Macie pomysł na to jaki motyw wykorzystać przy kręceniu filmu, bo nie chcemy, aby był to zwykły film. Bardzo będę wdzięczna o pomoc.
'Baw się i szalej i niczego nie żałuj'
Awatar użytkownika
Małe Ciasteczko
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Polska

Postprzez Asiela » Wto Maj 28, 2013 4:33 pm

Czasami mnie nachodzi i sobie puszczam filmik ślubno-weselny :) a mężu się śmieje - ileż można :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Spinka » Nie Cze 02, 2013 10:28 am

Asiela napisał(a):Czasami mnie nachodzi i sobie puszczam filmik ślubno-weselny :) a mężu się śmieje - ileż można :D

Nam jeszcze nie było dane go obejrzeć :(
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez Asiela » Nie Cze 02, 2013 12:05 pm

Spinka napisał(a):
Asiela napisał(a):Czasami mnie nachodzi i sobie puszczam filmik ślubno-weselny :) a mężu się śmieje - ileż można :D

Nam jeszcze nie było dane go obejrzeć :(

a kurcze nie pomyśleliśmy, bo trzeba go było wziąć w piątek :) jeszcze będzie okazja :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez moniunia2 » Wto Sty 07, 2014 7:14 pm

Ja też nie byłam pewna, czy brać kamerzyste, czy nie... trzy lata temu brała ślub moja siostra i od samego początku mówiła mi, że nie chcą kamerzysty, że fotograf wystarczy itp itd... minęły trzy lata i siostra  żałuje.. mówi mi " Monika wiesz.. obejrzała bym sobie teraz swój ślub...." więc teraz przyszła kolej na mnie i jestem zdecydowana, że chcę kamerzyste :))

Awatar użytkownika
moniunia2
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: UK

Postprzez Asiela » Wto Sty 07, 2014 7:17 pm

moniunia2 napisał(a):Ja też nie byłam pewna, czy brać kamerzyste, czy nie... trzy lata temu brała ślub moja siostra i od samego początku mówiła mi, że nie chcą kamerzysty, że fotograf wystarczy itp itd... minęły trzy lata i siostra  żałuje.. mówi mi " Monika wiesz.. obejrzała bym sobie teraz swój ślub...." więc teraz przyszła kolej na mnie i jestem zdecydowana, że chcę kamerzyste :))

słusznie, że się zdecydowałaś :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez judyta89 » Czw Sty 23, 2014 10:35 am

moniunia2 napisał(a):Ja też nie byłam pewna, czy brać kamerzyste, czy nie... trzy lata temu brała ślub moja siostra i od samego początku mówiła mi, że nie chcą kamerzysty, że fotograf wystarczy itp itd... minęły trzy lata i siostra  żałuje.. mówi mi " Monika wiesz.. obejrzała bym sobie teraz swój ślub...." więc teraz przyszła kolej na mnie i jestem zdecydowana, że chcę kamerzyste :))

też zawsze głośno mówiłam, że nie chcę kamerzysty same zdjęcia, bo nienawidzę kiedy mnie kamerują, ale narzeczony mnie przekonał, mówiąc, żeby jednak się zdecydować, bo to obejrzy babcia, ktoś kto może nie był, a w końcu my sami będziemy chcieli na spokojnie bez tych emocji obejrzeć film, przeżyć to jeszcze raz i zapewne zobaczyć wiele rzeczy, których w dniu ślubu z tych wszystkich emocji możemy nie dojrzeć, więc kamerzysta będzie :) myślę tylko nad formą tego filmu i jego  długością, bo 4 godziny filmu to jak dla mnie za dużo.

Awatar użytkownika
judyta89
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Lubawa

Postprzez MateuszKo » Czw Sty 23, 2014 1:38 pm

Jak dla mnie zdjęcia na pewno, co do video stawiam duży ? widziałem kilka filmów z wesel i pod względem technicznym były dla mnie nie do przyjęcia.
Trudno w Polsce o naprawdę dobrego kamerzystę, a materiał zarejestrowany nieprofesjonalnie będzie sprawiał wrażenie tendetnego.
Reasumujac- jeśli film, musi to zrobić fachowiec przez duże F, o którego naprawdę trudno. My zrezygnowaliśmy z kamerzysty  z tego właśnie powodu.

Pozdrawiam
Mateusz
MateuszKo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>