Kreacja na poprawiny...

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez gosia&marcin » Czw Sty 31, 2008 12:03 pm

musze przyznac ze jest niezła a ile takie cuedńko kosztuje??
Awatar użytkownika
gosia&marcin
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez thaania » Czw Sty 31, 2008 12:21 pm

To jest suknia Maggie Sottero - model Stella, kosztuje 3.200zl

"Człowiek zrobi wiele, aby go kochano... ale zrobi wszystko, aby mu zazdroszczono" (M. Twain)
thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kasik77 » Czw Sty 31, 2008 12:26 pm

witam, a czy któraś z was może przez przypadek szyje suknie slubną i może od razu szyje sukienkę na poprawiny???
P.S. poproszę mnie zaprosic na nasza klasę; Katarzyna  Śliż
Awatar użytkownika
kasik77
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez gosia&marcin » Czw Sty 31, 2008 12:38 pm

uuuuhuhu cena powalająca, tyle to nawet moja ślubna nie kosztuje
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Postprzez thaania » Czw Sty 31, 2008 12:42 pm

no niestety ta firma się ceni... a raczej wszyscy jej pośrednicy :)

"Człowiek zrobi wiele, aby go kochano... ale zrobi wszystko, aby mu zazdroszczono" (M. Twain)
thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez gosia&marcin » Czw Sty 31, 2008 12:45 pm

i tyle za nia zapłacisz??a zaślubną ile płacisz??
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Postprzez thaania » Czw Sty 31, 2008 12:57 pm

Tak, tyle muszę za nią zapłacić :( Ale jest naprawdę śliczna i może uda mi się ją potem sprzedać, więc możliwe, że nie wyjdzie mnie tak drogo ;) Natomiast za suknię ślubna płacę 4.000 zl. Też z kolekcji Maggie Sottero, model Evita:
image file name: 2k758c5e1fa8.jpg
wiem, że to nie są małe pieniądze, ale powiedziałam sobe, że w końcu na nie pracuję, a taki dzień jest tylko raz w życiu :)

thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez wi. » Czw Sty 31, 2008 9:41 pm

thaania napisał(a):
Mnie podoba się suknia na 1. zdjęciu. Ma to coś w sobie...
A osobiście mam już zamówioną kieckę na poprawiny. Nie mogłam się zdecydować, jaką wybrać na ślub, więc stwierdziłam, że skoro ta też mi się podoba, to dlaczego nie wybrać jej na poprawiny :) Oczywiście będzie bez trenu i welonu. Ale zamówiłam białą z takim właśnie bordowym pasem, bo kto powiedział, że na poprawinach nie można być w bieli :)
image file name: 2k66284bc3d1.jpg

wow!!!!! oszałamiajaca kreacja!!!!!!....a ile za nia zapłacisz ???? i czy krawcowa ci to szyje?????..no bombowa!!!!! a zwlaszcza gora jest przesliczna
Ostatnio edytowany przez wi., Nie Mar 21, 2010 2:17 pm, edytowano w sumie 1 raz

wi.

Postprzez wi. » Czw Sty 31, 2008 9:47 pm

o wow wlasnie dojzalam twojego posta z cena tej kreacji....duuuzo....moja suknia slubna 2000 kosztowala wiec za reacje na poprawiny chyba nie bylab ym gotowa dac az tak duzo kasy....mysle tak do 300 zloty...

Ostatnio edytowany przez wi. Nie Mar 21, 2010 2:17 pm, edytowano w sumie 2 razy

wi.

Postprzez thaania » Pią Lut 01, 2008 11:05 am

Cieszę się, że się Wam podoba :) To znaczy, że moja decyzja jest trafiona :) Myślę, że to nie jest ważne, ile się płaci za kiecke, najważniejsze, żeby się w niej dobrze czuć i żeby oszołomić przyszłego małżonka

thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez malwka » Pią Lut 01, 2008 12:26 pm

a kto pośredniczy w sprzedaży Maggie Sottero? bo mnie tez zachwycają ich kiecki ale słyszałam że we Wrocku nikt ich nie sprowadza
PS i masz rację , w dużej mierze cena to narzut sprzedawcy , w USA i UK to jedne z przeciętniejszych  cenowo kiecek :)

Awatar użytkownika
malwka

Miejscowość: WROCŁAW

Postprzez thaania » Pią Lut 01, 2008 12:52 pm

Ja wlasnie zamawiam te kiecki w Stanach. To dluzsza historia... w skrócie, to bylam kiedys w Californii i zrobilysmy sobie z moja ciotka (w moim wieku :) ) rundke po salonach, zeby poprzymierzac sukienki i sie troszke pozlewać... no i tak trafilam na suknie Maggie Sottego, gdy jeszcze nawet nie planowalam slubu :) We Wrocławiu chyba tylko Belissima na Sokolniczej ma ich suknie, ale tylko kilka wzorow i ponoc robia wielkie problemy, gdy sie chce sciagnac cos z katalogu. Poprosilam ciotke, zeby mi zamowila te kiecki, ktore wtedy mierzylam i tak wlasnie bede miala te suknie :) Ceny, ktore podalam, to juz z przesylka i jeszcze jakimis tam dodatkowymi oplatami. Gdy wysylaja sukienki musza je jakos specjalnie poskladac i spakowac, zeby sie nie pogniotly i nie zniszczyly... w kazdym razie beda to oryginalne suknie. W Stanach, jak napisalas, te suknie to normalka, zadne wielkie halo :)

thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez malwka » Pią Lut 01, 2008 1:13 pm

Ehhh a myślałam że jest dla mnie jakaś iskierka :(
w USA to wogóle inna bajka , jest masa sklepów nawet internetowych z kieckami, a ceny bez porównania niższe, nawet są takie oferty ze dzwonisz i negocjujesz ceny dla siebie , średnia cena kiecki to 500$
najgorze są własnie te koszty przesyłki od firm , ja kupowałam ostatnio grę, sklep zażądał 15$ na terenie USA do mojej kolezanki która odesłała mi grę do polski za 8$ .Niemniej jednak się opłacało bo gra i tak  kosztowała w sumie 50% tego co w Polsce , gdzie jeszcze wciąż nie jest dostępna w regularnej sprzedaży
ale kiecki bez mierzenia to boje się zamówić

Awatar użytkownika
malwka

Postprzez thaania » Pią Lut 01, 2008 1:41 pm

Masz racje, zamawiać bez mierzenia, to trochę strach, ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że miałam suknie już na sobie, wiem jak leżą i z jakiego materiału są wykonane. Z drugiej jednak strony, jeśli suknia w stanach kosztuje 500$ + ew. koszty przesyłki, to i tak się opłaca, nawet, gdyby trzeba bylo ją w Polsce dać do przeróbki, bo mimo wszystko wyjdzie taniej.
Natomiast słyszałam od znajomej, że w Poznaniu jest salon, który sprzedaje suknie Maggie Sottero i ponoć mają wiekszy wybór, niż we Wrocławiu. Może warto zrobic sobie weekend w Pyrlandii i przy okazji zobaczyć co oferują:) W końcu do Poznania nie jest tak daleko, jak do Warszawy :)

thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Pynia » Pią Lut 01, 2008 2:43 pm

Dziewczyny nawet Warszawa nie jest tak daleko,żeby piękna Panna Młoda nie wyrwała się tam na chwilę.
My we wrześniu wybraliśmy się właśnie na taką wycieczkę.Ja przed obiadem mierzylam sobie sukienki we wspaniałych salonach(między innymi na Nowolipiu Maggie Sottero) a mój Ukochany z pełną wyrozumiałością oddawał się spacerom po bardziej męskich miejscach a wieczorki spędzaliśmy razem baaaaardzo romantycznie.
To był nasz tajemniczy tydzień.Nikt nie wiedział w jakim celu tam pojechaliśny.
A faktycznie w Warszawie wybór jest zniewalająco większy.Bardzo chciałam zobaczyć na własne oczy tę suknię
image file name: 2k1f28040387.jpg
Zobaczyłam,przymierzyłam,jest piękna.Koniec końców największą miłością obdarzyłam Levante z Pronovias,którą mogłabym kupić we Wrocławiu ale wiem napewno,że mój wybór był dla mnie najlepszy.To dowód,że nic nie zastąpi przymiarki.
Polecam jednak taką wycieczkę do innego miasta bo jest pożyteczna i przyjemna.A że za granicą suknie są tańsze to już inna opowieść.
Pynia
super gaduła
super gaduła

Postprzez Pynia » Pią Lut 01, 2008 2:48 pm

Mam nadzieję,że nikt nie złości się na mnie,że w temacie o sukni na poprawiny napisałam właściwie o sukni ślubnej.
Pynia
super gaduła
super gaduła

Postprzez malwka » Pią Lut 01, 2008 2:56 pm

dzięki za info o Poznaniu:) Pynia , coś nas ciągle ciągnie w jedną stronę , ja też zauroczyłam się m.in.tą sukienką , z resztą w tej kolekcji jest chyba z 600 modeli i jeden piekniejszy od drugiego:)

Awatar użytkownika
malwka

Postprzez thaania » Pią Lut 01, 2008 3:24 pm

Słuchajcie Dziewczyny, skoro już tak męczymy tą Maggie Sottero i zeszłyśmy na temat sukien ślubnych, to na stronie www.maggiesottero.com jest zakładka ze zdjęciami, które nadsyłają dziewczyny, które właśnie w ten Wielki Dzień wystąpiły w sukniach MS. Jest ich naprawdę bardzo dużo, znalazłam nawet kilka Polek:) Myślę, że zdjęcia "prawdziwych" dziewczyn, a nie modelek, pozwolą lepiej ocenić, jak suknia wygląda, jak się układa i czy w ogóle warto o niej marzyc :)

thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Alex23 » Wto Lut 19, 2008 11:23 am

gosia&marcin napisał(a):
1,
image file name: 2kef69c42104.jpgimage file name: 2kc6f288dd81.jpg
3.image file name: 2k446a66c9af.jpg
To są moje wstepne pomysły na poprawiny będziemy je mieć w restauracji tak jak wesele
Szukam jeszcze czegos dla moich durhenek :)
Mam pytanko gdzie znalazlas zdjecia tych sukienek bardzo mi sie podobaja te dwie czerwone...
dzieki
Alex23
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosia&marcin » Wto Lut 19, 2008 11:26 am

Szukaj na allegro ich aukcje sa [raktycznie caly czas :)
Awatar użytkownika
gosia&marcin

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>