Mój pomysł na panieński

organizacja, przebieg, refleksje ...

Mój pomysł na panieński

Postprzez laszka » Śro Sty 23, 2008 12:13 pm

Może któraś z dzwieczyn z niego skorzysta.
W sierpniu moja przyjaciółka brała ślub- byłam jej świadkową i do moich obowiązków należała organizacja panieńskiego.
Spotkałam się z kilkoma jej koleżankami i ustaliłyśmy szczegóły. Każda z dziewczyn, a było nas 12 ubrała się na czarno a na głowę założyła różową perukę afro.Panna Młoda była ubrana na biało- łącznie z welonem.
Żeby Panna otrzymała prezent musiała - związać krawat, zacerować skarpetę i przyszyć guzik :). A potem zbawa.
Jak szłyśmy przez Rynek- szok każdy na nas zwracał uwagę - robili sobie z nami zdjęcia. Zabawa była super:)
laszka
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez jagmad » Wto Sty 29, 2008 5:07 pm

Laszka super pomysł!!Niezła zabawa musiała byc!!Musze podesłac tego linka mojej przyjaciółce- świadkowej.
Mam nadzieje ze na moim panienskim bedzie tez niezla zabawa!!!!Niezapomniana...

Awatar użytkownika
jagmad
kocham to forum? :)

Panieński

Postprzez Tumartini » Pią Lut 01, 2008 4:35 pm

Ja wspólorganizowałam wieczór panienski dla dwóch przyjaciółek, które brały śluby tydzień po sobie. Zaplanowałyśmy dla nich masę atrakcji. Pierwszym zadaniem były pytania, które dotyczyły naszej wspólnej przeszłosci oraz ich narzeczonych. Przy tym pytania były baaardzo trudne np. Co powiedziałam, gdy zobaczyłam kogoś tak kiedys tam? Kim chciał byc w dzieciństwie twój narzeczony? Więc wymagały pamięci i koncentracji. A jak któraś nie odpowiedziała na pytania to losowała sobie "karę", np. zrobienie 20 przysiadów na środku knajpy lub poproszenie wyznaczonego przez nas chłopaka o numer telefonu (przy tym nie mogły powiedzieć, że to ich wieczór panieński i że im kazałyśmy). Było wesoło, ludzie przyłączali się do zabawy.
Potem musiały wymyśleć po 5 wymówek dla męża na wieczó, przy tym "Głowa mnie boli" było zabronione. Dziweczyny powymyślały takie rzeczy, że do dziś się z nich śmiejemy :)
Na koniec ubrałyśmy je w fartuchy, powplatałyśmy we włosy papiloty, dostały specjalne wałki i poszłyśmy wszystkie razem na parkiet. Było po prostu super
Za każdy konkurs dziwczyny dostały prezenty: komplety bielizny, apap (na ból głowy), owe wałki, które kryły w sobie niespodziankę i inne drobiazgi.
Wszystko wyszło super. Znałyśmy poczucie humoru dziewczyn, poza tym były we dwie, więc były odważne
Żarty nie były żenujące i dwuznaczne :)
Do dziś wspólnie wspominamy ten wieczór
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

Postprzez jagmad » Pią Lut 01, 2008 5:42 pm

Boskie te zabawy!!!!!!! no i zabawa musiała tez byc boska!!!!!!

Awatar użytkownika
jagmad

Postprzez wrotka85 » Pią Lut 22, 2008 4:29 pm

Fajne te pomysły! A mam pytanko - to był jakiś pierwszy lepszy klub, czy jakiś wyjątkowy?
wrotka85
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kajas » Pią Lut 22, 2008 10:40 pm

Widzialam podobna akcje w klubie Jazda, dziewczyny sie swietnie bawily, a wszystkie byly przebrane za panny mlode - to tez niezly pomysl:)
Awatar użytkownika
kajas
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wroc

Postprzez kornela » Nie Lut 24, 2008 7:40 pm

SUPER
Awatar użytkownika
kornela
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Tumartini » Wto Mar 04, 2008 1:02 pm

Witam, ja wieczór panieński moich przyjaciółek (opisywany wyżej) zorganizowałam w Tabasco (pod Rodeo Drive), ale to był przypadek, bo koleżanka miała tam znajomego. Teraz organizowałabym chyba w innym klubie (tańszym!). Ale było super. Moje przyjaciółki cały czas "odgrażają" się, że na mój wieczór panieński to dopiero będzie zabawa :)
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez OLICA » Śro Mar 19, 2008 10:12 am

A ja może powiecie ze jestem dziwna, ale mi sie wogole takie pomysly nie podobaja. Ja chcialabym normalnie pojsc z kolezankami do juakiegos klubu-cos wypic, potanczyc i tyle.Nie lubie jakis bezsensownych przebieranek, ani tez nie wyobrazam sobie zebym miala robic z siebie glupka i zaczepiac jakis chlopakow bo tak kolezanki sobie wymyslily.
Awatar użytkownika
OLICA

Postprzez aga i daniel » Śro Mar 19, 2008 10:19 am

OLICA napisał(a):
A ja może powiecie ze jestem dziwna, ale mi sie wogole takie pomysly nie podobaja. Ja chcialabym normalnie pojsc z kolezankami do juakiegos klubu-cos wypic, potanczyc i tyle.Nie lubie jakis bezsensownych przebieranek, ani tez nie wyobrazam sobie zebym miala robic z siebie glupka i zaczepiac jakis chlopakow bo tak kolezanki sobie wymyslily.

Ola ja też tak kiedyś mówiłam. Byłam już na wielu panieńskich , a sama ostatni organizowałam dla koleżanki. Powiem tak raz w życiu Panna młoda się tak bawi. Tańczył dla nas Sławek ( po raz kolejny) i było naprawdę super. Polecam wieczory w przebraniach ze striptizerem i po 0,00 w miasto ;).
Po ostatnim Panieńskim poszłam na tydzień chorobowego, ale biba była niesamowita!
Pozdrawiam,
aga i daniel
aga i daniel
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez OLICA » Śro Mar 19, 2008 10:56 am

OOOOOOOOO nie !!
Już na pewno się nie zgodzę żeby jakikolwiek obcy facet mi machał jajcami przed oczami tylko po to żeby zarobić:)
Naprawdę nie lubię czegoś takiego-wogóle mnie to nie bawi, wręcz jest to dla mnie żałosne.Nic na to nie poradzę, że tak myślę:) Ale szanuję wasze zdanie-jeśli ktoś lubi takie akcje.
Awatar użytkownika
OLICA

Postprzez cytrynka » Śro Mar 19, 2008 11:59 am

A ja nie bede miala wieczoru panienskiego  aniołek
Awatar użytkownika
cytrynka
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: woj, opolskie

Postprzez Tumartini » Czw Mar 20, 2008 12:15 pm

OLICA- my wybrałyśmy taką formułę panieńskiego dla przyjaciółek, bo wiedziałyśmy, że mają duży dystans i będą się świetnie bawić :) Każdy lubi coś innego. Ale zgadzam się co do striptizera, też nie chcę faceta na swój panieński :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez aga i daniel » Czw Mar 20, 2008 11:23 pm

OLICA napisał(a):
OOOOOOOOO nie !!
Już na pewno się nie zgodzę żeby jakikolwiek obcy facet mi machał jajcami przed oczami tylko po to żeby zarobić:)
Naprawdę nie lubię czegoś takiego-wogóle mnie to nie bawi, wręcz jest to dla mnie żałosne.Nic na to nie poradzę, że tak myślę:) Ale szanuję wasze zdanie-jeśli ktoś lubi takie akcje.

Olica tu nie chodzi o jajka ;) piszczałyśmy jak najęte bo to coś innego. W sumie to Sławek jeszcze tańczył, a my byłyśmy zajęte sobą. Wiadomo, że na nas to działa taki występ rozluźniająco i jeszcze pod wpływem wódeczki!!!. Tacy kolesie nie są fajni ale zabawa super, a i jajek chłopakowi nikt nie widział ;)
ja szczerze polecam choć rozumiem, że nie dla wszystkich jest to fajne.
Pozdrawiam,

aga i daniel
aga i daniel
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez falinka » Pon Kwi 28, 2008 1:24 pm

Chciałam się dziewczyny pochwalić swoim, nietypowym (bo miesiąc przed ślubem) wieczorem panieńskim. Zorganizowała go moja świadkowa i jednocześnie ukochana siostrzyczka, oczywiście z ogromnym wsparciem kuzynek i znajomych. O imprezie wiedzieli wszyscy... oprócz mnie! To była taka małą niespodzianka. Po prostu narzeczony (on też uczestniczył w spisku!:) ) i jego siostra wyciągnęli mnie na imprezę, niby - z okazji jej awansu. A tam czekały na mnie wszystkie kobietki, z którymi chciałam spędzić wieczór panieński. Były prezenty, hawajskie kwiaty i rogi z welonem. Nie było striptizera ani żadnych zgadywanek. Ale impreza była niesamowita. Jeszcze do dziś nie mogę dojść do siebie. Na prawdę, jeszcze nigdy nikt mnie tak nie zaskoczył. Jak zobaczyłam je wszystkie, to myślałam że mam jakieś omamy, zwłaszcza, że niektóre mieszkają ponad 200 km od Wrocławia.
falinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez plum » Sob Maj 10, 2008 4:38 pm

OLICA napisał(a):
OOOOOOOOO nie !!
:) podpisuję się pod wypowiedzią Olicy. Ja też nie lubię takich "występów". Dlatego mamy zamiar zamiast panieńskiego i kawalerskiego zrobić dużą imprezkę dla znajomych "Pożegnanie stanu wolnego" :) Przy okazji znajomi, których zaprosiliśmy na wesele będą mieli okazję się poznać :)
www.zoomfetka.pl
Konkurs FOTKA NA DZIEŃ KOBIET –wygraj sesję zdjęciową z mamą, siostrą, córeczką lub przyjaciółką!

Awatar użytkownika
plum

Postprzez apsik » Pią Maj 16, 2008 11:52 pm

mój panieński już 30/05/2008 odbędzie sie w domu i mam nadzieje ze bedzie super zabawa no w końcu 15 babek musi sie swietnie bawic no i tez nie dokońca przekonuje mnie nagi pan, ale nie mówie NIE bo kto wie.... jak sie trafi to no cóż do wszystkiego trzeba mieć dystans no nie??? hihi    
                                          image file name: 2kae1b757032.jpg

apsik
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez mikkim » Sob Maj 17, 2008 9:58 am

ja też nie chcę typowego wieczoru panieńskiego.. impreza typu "pożegnanie stanu wolnego" jest dobrym hasłem zważywszy na to że chcę świętować z kumplami i koleżankami.. Całe życie przyjaźnie się z facetami i bez sensu byłoby świętowac bez nich :P Moi kumple z LO zapowiedzieli że zatańczą dla mnie na stole. Oczywiście będzie niezły fan!! będą znajomi z LO i z PWr już nie mogę się doczekać :)

mikkim

Postprzez Yannkes » Nie Maj 18, 2008 7:26 pm

pomysły ciekawe...
właśnie z panieńskimi często bywają problemy z pomysłowymi atrakcjami...
Yannkes
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez klekle » Nie Maj 18, 2008 7:41 pm

plum, mikkim, świetny pomysł z tą ogólną koedukacyjną im[rezą :) Ja też taką właśnie planuję i wlaśnie namawiam na nią mojego drogiego przyszłego małżonka, w koncu w takim wlasnie gronie bawimy sie zazwyczaj najlepiej :) Przeciez to nie wyklucza zachowania pewnej konwencji ("gadżety" itd :) a przynajmniej nie bedzie striptizu :) ble
Awatar użytkownika
klekle
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Następna

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>