Mój pomysł na panieński

organizacja, przebieg, refleksje ...

Postprzez apsik » Nie Maj 25, 2008 10:31 pm

klekle nie wiem czemu ale wysłałam ci maila i nie doszedł :::(  a co do pnienskiego to w piaek odbywa się mój robimy gou mnie więc jak coś ciekawego dziewczyny wymyślą to na pewno napisze:)
apsik
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Klaudusia » Nie Maj 25, 2008 10:45 pm

Pewnie, że napisz, bo ja muszę swojej koleżance przygotować panieński a nie chce powielać tego co było u mnie rok temu :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez apsik » Nie Maj 25, 2008 10:57 pm

kochana przepraszam ale to do ciebie mi nie wyszedł mail pomyliłam imionkasorki to było specjalnie dla ciebie klaudusia
(sorki klekle)
apsik
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Re: Mój pomysł na panieński

Postprzez justta83 » Pią Sty 25, 2013 3:32 pm

a co myślicie czy ten klub pasuje na panieńskie schody do nikąd  ? ?? ja go bardzo lubię a wy ??
justta83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magicznacalineczka » Nie Sty 27, 2013 11:49 am

justta83 napisał(a):a co myślicie czy ten klub pasuje na panieńskie schody do nikąd  ? ?? ja go bardzo lubię a wy ??

Ciezko to nazwac klubem wg mnie, ale kto co woli.
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez malwina_86 » Nie Sty 27, 2013 2:08 pm

justta83 napisał(a):a co myślicie czy ten klub pasuje na panieńskie schody do nikąd  ? ?? ja go bardzo lubię a wy ??

Dla mnie super miejsce. Jeśli jednak wolność bardziej kameralnie sugeruje jeszcze czegoś poszukać
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MonikaTomasz » Pon Sty 28, 2013 5:20 pm

Z opinii pracowników tego klubu wiem, że (pracownice) nie lubią wieczorów panieńskich i nie są zbyt przychylnie nastawione do takich imprez. Ponoć dziewczyny z panieńskiego są rozdarte i oburzone rachunkiem... I jeszcze trochę niemiłych rzeczy powiedzianych przez pracowników (lepiej nawet nie wnikać w szczegóły). Jak tego słuchałam, to od razu wyeliminowałam ten klub!
MonikaTomasz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław/Świdnica

Postprzez Erill » Śro Sty 30, 2013 7:27 pm

Robiłam tam z kumpelą urodziny rok temu i było spoko. Ale chyba niekoniecznie wybrałabym się tam na panieński. Mają dużo koncertów i czasem "zapominają" o tym informować gdy ktoś robi rezerwacje.
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Mish » Pią Lip 05, 2013 3:42 pm

Kilka miesięcy temu byłam na panieńskim na... promie. Dziewczyny, to było genialne! Tańce i pyszna zabawa przez całą noc, potem cały piękny dzień w Kopenhadze i powrót. No i oczywiście zakupy bezcłowe. Sama też taki chcę! Któraś była na czymś takim?
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez martynok » Pią Lut 07, 2014 3:42 pm

Z promem to genialny pomysł... gdy się mieszka nad morzem :) Niestety, z Wrocławia trzeba by jeszcze doliczyć kilka godzin na dojazd...
W zeszłym roku jako świadkowa organizowałam wyjazd w góry – domek, weekend i 13 dziewczyn. Wreszcie był czas żeby się spotkać całą ekipą, poplotkować, napić a w nocy wydzierać wniebogłosy i nikomu nie przeszkadzać. No, ale to opcja dla nieklubowego towarzystwa. Teraz zastanawiam się nad swoim i chyba też bym chciała jakiś wyjazdowy.

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez gosiak12 » Pią Kwi 21, 2017 2:42 pm

Fajnym pomysłem jest wieczór panieński na plaży,na leżakach przy szumie morza.
gosiak12
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>