Prezent dla męża

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Postprzez Dagmi1 » Śro Sty 16, 2008 7:10 pm

Hmm a ja tam przesądna nie jestem a przynjamniej nie wierzę w buty i zegarki :) a ślub mamy 13 września :) a wracając do prezentów to polecam faktycznie PS3 lub nawet PS2 ja kupiłam PS2 swojemu "przyszłemu" pod choinkę - cieszył sie jak dziecko a i sama też czasem lubię pograć - pośpiewać karaoke i pościgać się autami w NFS z narzeczonym. Fajna rzecz - polecam. :) Ale nie ma sensu kupować najnowyszych modeli PS3 lub Xboxa - bo gry sa baaardzo drogie. Różnica wcenie między PS2 a Xboxem to nawet 150 zł a tak naprawdę róznicy w jakości nie ma :)
No chyba, że któryś Pan jest informatykiem i zna się na tych bajerach dot. grafiki itp.to macie dziewczyny problem :)
A z innych męskich prezentów to może: radio samochodwe, głośniki do auta, tuba basowa, wzmacniacz .. ale to takie mało romatyczne... :( tu macie rację ...
Pozdr.
Dagmi1

Dagmi1
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez gosiunia » Nie Sty 20, 2008 8:17 am

mój już ma PS2 ponieważ kupiliśmy sobie w prezencie jak wprowadzaliśmy się na mieszkanie :) a teraz pomyślałam że może kupić Jego wymarzone gry ... no bo u Niego spinki do mankietów czy spinka do krawata odpada - granitur założy na ślub, potem na chrzciny i na pogrzeby a tak to raczej ciężko Go w niego wbic - chociaż na Wigilię ubrał hehe
Awatar użytkownika
gosiunia
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez sowa » Nie Sty 27, 2008 11:36 pm

hej!
tez ostatnio o tym myslalam.. znalazlam nawet fajna strnoke przez która mozna zamowic np el. pasek lub portfel/notes/brelok, myszkę(!) obite w skóre z wycisniętym-wypalonym dowolnym napisem:)
myslalam zeby swojemu łosiowi sprawic np pasek z jakims  miłym zdaniem napisanym skrótowcem (co jakis czas tak sie porozumiewamy i zawsze jest kupa śmiechu przy odczytywaniu)
a pask na ślub jak znalazł tym bardziej jego wartośc wzrośnie jak dostanie go chwilę przed :)
Awatar użytkownika
sowa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: ZG

Postprzez kajas » Śro Sty 30, 2008 4:51 pm

Super sprawa, a zblizaja sie Walentyny, moge prosic o link do tej stronki z gzdzetami na priv?
dzieki
Awatar użytkownika
kajas
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wroc

:)

Postprzez larkaa » Wto Mar 18, 2008 8:24 am

Dziewczyny ja Wam polecam kupić dla faceta Powerball'a, wpiszcie w google i dowiecie się co to jest. Ja zapłaciłam za niego 150 zł, a mój facet od pól roku bawi się nim jak dziecko i w dodatku wyrabia sobie mięsnie. A jak pobije rekordy to cieszy się, ze hej... ;)
image file name: 2k062507475e.jpg
A PS3 kupujemy sobie z lubym za pieniądze z wesela, które dostaniemy. Sama mu niestety nie kupie, gdyż mam mało płatną i do bani pracę, która zmienie dopiero za 4 miesiące :)
Awatar użytkownika
larkaa
kocham to forum? :)

Postprzez iniusia » Pią Kwi 04, 2008 9:50 am

Hey ;)
Moja koleżanka kupila swojemu ukochanemu taki jakby bilet na masaż dla dwojga, obydwoje byli masowani w jednej salce :) a to link do tego http://www.wyjatkowyprezent.pl/pl/roman ... nty/id-119   Pozdrawiem :)
iniusia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez larkaa » Pią Kwi 04, 2008 10:15 am

Mnie się wydaje że to całkiem nietrafiony pomysł.
Dla kobiet masaże to może faktycznie są fajne, ale dla facetów? mam wrażenie... :) .... że facet stokroć by wolał żeby jego żona kupiła sobie ładną bielizne i sama go wymasowała w inny sposób niż zawsze... ;) a są takie sposoby. A taki masaż to co? Ani żona go nie masuje to raz, dwa jak go masaż podkręci to co? Będzie trzymać godzinę, a z dojazdem do domu to już w ogóle.
O nie nie :)
Faceci (nie metro) kosmetyczkom, masażom, manikiurzystkom, solariom mówią NIE, no chyba że są do tego zmuszeni, ale idą żeby komus przykrości nie zrobić :)
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez marzena » Pią Kwi 04, 2008 11:04 am

Chyba zapytam dzisiaj moje Szczęście jak by się zapatrywał na masaż:)

A poważnie, to moim zdaniem ktoś chce sobie na forum załatwić darmową reklamę.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)

Postprzez malwka » Pią Kwi 04, 2008 11:33 am

a ja za jakiś czas napisze wam z autopsji co faceci na to :) dostaliśmy podarunek piękna , ja mam mieć coś na twarz a mój facet własnie zabieg na ciało , masaż itp.
prawdą jest ,że wcześniej się opierał jakimkolwiek zabiegom , ale jakdostał ten podarunek to nie protestuje by iść, zobaczymy jak będzie po, idziemy za 2 tyg.

Awatar użytkownika
malwka

Miejscowość: WROCŁAW

Postprzez iniusia » Pon Kwi 07, 2008 9:57 am

Może to i racja :) ale masaż nikomu nie zaszkodzi :p to dobry relax :) nie musi sie solarizowac i robic maseczek :)
A masaż w domu to nie to samo co w gabinecie tu sie zgodze w 100%  sa zupełnie inne dlatego warto bo to taka odmian zawsze :)
iniusia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Nat87 » Wto Lip 15, 2008 5:37 pm

no to kolejny problem.... nawet nie wiedzialam ze cos trzeba swojemu przyszlemu mezowi dawac... to sie dowiedzialam :D

Nat87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez bystra » Wto Lip 15, 2008 6:34 pm

moj maz dostanie najwiekszy skarb - mnie  :D  rzeczy materialne dostaje ode mnie bez okazji  cancan
bystra

Postprzez Nat87 » Wto Lip 15, 2008 7:44 pm

Powerball ciekawe jednak nie dla mojego przyszlego meza.... nie przepada za sportem wiec moze go to bardzo szybko znudzic.

I zgadzam sie sie z Toba Bystra.... przeciez dostana Nas... To chyba najpiekniejszy prezent, nie? :)

Nat87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez anetka_b » Wto Lip 15, 2008 8:16 pm

Ja sie zawsze smieje ze drugiej takiej jak ja to nigdy w zyciu moj A, nawet z gromnica, by nie znalazl....dlatego mam nadzieje, ze bede najpiekniejszym i najcudowniejszym prezentem .....
anetka_b

Postprzez mikkim » Pon Lip 28, 2008 9:37 pm

Jestem urodzonym geniuszem :D nie robię typowego prezentu dla MĘŻA ale... 8 września ma urodziny. I chcę dac mu coś wyjątkowego :D myślałam...myślałam... i wymyśliłam!! Michał ma zrobine 2 stopnie nurkowe. Zrobił je w tamte wakacje. Ze względu na kase, brak partnera, nie nurkował. Dziś znalazłam szkołę we Wrocławiu i wysyłam go na specjalizacje ratownika nurkowego. Musi ją mieć żeby móc zrobić 3 etap zdobywania uprawnień. I pragnę żeby to zrobił! Wiem że to jego marzenie, udowodnie mu że mu kibicuje z całych sił! Wiem ze pojada do Niemiec do kamieniołomów a ja z nimi. Jestem tak podekscytowana jakbym sama miała schodzić pod wodę. Koszt 1050zł ale teściowa jest też podjarana i się chce dołożyc hihihihii :)

mikkim

Postprzez pepsicOLA » Wto Lip 29, 2008 4:49 am

a ja też myślałam nad tym powerbollem , ale też zastanawiałam się nas jakimś zdalnie sterowanym helikopterkiem albo motorówką - zwłaszcza, że jedziemy na wakacje po ślubie to byłoby jak znalazl :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez pepsicOLA » Wto Lip 29, 2008 4:50 am

a ja też myślałam nad tym powerbollem , ale też zastanawiałam się nas jakimś zdalnie sterowanym helikopterkiem albo motorówką - zwłaszcza, że jedziemy na wakacje po ślubie to byłoby jak znalazl :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez kipzgora » Wto Lip 29, 2008 7:19 am

Ja się zastanawiałam nad zegarkiem, ale wszystkie fajne są dość drogie i akurat przed slubem to niezbyt dobry pomysł, ale po... czemu nie?
Ostatnio tez mi coś napominał o PS.
:) hehe

No i jeszcze nie doszłam do wniosku co konkretnie ode mnie dostanie, ale zastanawiam sie nad czymś do łowienia ryb dla mojego początkujacego wędkarza. Na urodziny dostał ode mnie super kołowrotek i cieszył się jak dziecko.

Dla mnie głównym wyznacznikiem przy kupywaniu prezentów jest :kup mu to, czego on sam by sobie teraz nie kupił ( z miliona powodów) a co sprawiłoby mu radość :)
a>
Awatar użytkownika
kipzgora
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław/ Zielona Góra

Postprzez pepsicOLA » Śro Sie 06, 2008 5:09 am

trochę się zastanawiałam nad tym prezentem... zdalnie sterowana zabaweczka nie jest zła, ale przypomniałam sobie, że keidyś już dostał autko zdalnie sterowane (no ok autko to nie helikopter)- Ukochany i nasz kot mieli zabawę przednią. Ale teraz autko leży w przysłowiowym kącie... Może rzeczywiście ten powerball... Chociaż wymyśliłam jeszcze, że kupię mu jakiś fajny zegarek i dam do grawera żeby wygrawerował tekst, który nie zmieścił nam się na obrączkach - Wybieram Ciebie każdego dnia!
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez Nenia » Śro Sie 20, 2008 8:38 pm

Ja kupię mu butelkę b.dobrego czerwonego wina, wygraweruję datę ślubu otworzyć na okrągłą roczniczę slubu( może 10, może 20 lat).

[url=http://suwaczki.slub-wesele.pl/200412252438.html[/img]http://suwaczki.slub-wesele.pl/200412252438.html[/img[/url]
Awatar użytkownika
Nenia
często tu wpadam
często tu wpadam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>