lady stars

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Postprzez Dania » Śro Mar 22, 2006 3:52 pm

A ile tam osob gra i spiewa i czy na zywo, czy to z DJ-em? Napiszcie wiecej prosze
Awatar użytkownika
Dania
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: woj. dolnośląskie

Postprzez malina » Śro Kwi 26, 2006 9:17 pm

A czy to to samo co Stars Wesele? Bo chyba sie cos pogubilam albo zmienili nazwe?
ciekawam:)
malina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: spod Wrocławia

Postprzez sonja » Pon Maj 01, 2006 7:58 pm

Tak, ja sie dowiadywalam, to to samo, ale w roznych skladach wystepuja i jako lady stars sa same dziewczyny, ktore tez na scenach jako grupa wystepuja;)
jako i ja....
Awatar użytkownika
sonja
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez maja » Sob Maj 06, 2006 12:42 pm

Fajne rzeczy tu o nich czytam i bylam na stronie internetowej, ale maja chyba nieuzupelniona, bo nie widze zdjec ze slubow i wesel. Ale jak ich tak chwalicie, to na pewno musza byc super.
jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Ww

Postprzez basiawiec@o2.pl » Pon Cze 12, 2006 12:10 pm

widziałam je na targach  - śpiewają fajnie i pewnie rozkręcą imprezę ?(choć czy spodobają się starszym - nie jestem pewna), ale osobiście uważam, że trochę pomyliły rolę. Nie chciałabym, żeby na moim weselu w centrum uwagi gości znalazł się zespół, bo najważniejsza ma być przecież para młoda. No ale może moje obawy nie sprawdzają się - nie dowiem się tego, bo u mnie na weselu nie zagrają
basiawiec@o2.pl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez evonka » Pon Cze 19, 2006 9:26 pm

basiawiec@o2.pl napisał(a):
widziałam je na targach  - śpiewają fajnie i pewnie rozkręcą imprezę ?(choć czy spodobają się starszym - nie jestem pewna), ale osobiście uważam, że trochę pomyliły rolę. Nie chciałabym, żeby na moim weselu w centrum uwagi gości znalazł się zespół, bo najważniejsza ma być przecież para młoda. No ale może moje obawy nie sprawdzają się - nie dowiem się tego, bo u mnie na weselu nie zagrają
Mi sie wydaje, ze na targach kazdy chce byc gwiazda, na weselu to nie na koncercie, maja swoje miejsce w kaciku i juz, a animacja jest super, slyszalam jak spiewaly kawalki typu "kolorowe jarmarki", dziadkowie i ciocie beda pewnie zachwyceni. Mi sie bardzo podobaja, a moze napisze ktos, u kogo juz Stars grali? Pozdrawiam:)
evonka
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Legnica

Re: lady stars

Postprzez clover8869 » Pon Paź 28, 2013 2:22 pm

Witam, jestem kolejną osobą, która stoi przed wielkim zadaniem jakim jest wybór oprawy muzycznej wesela... zajęłam się tym zdecydowanie za późno.. ale cóż.. jestem umówiona w środę na spotkanie z zespołem Lady Stars (dj+2 wokale) Bardzo proszę dobre duszyczki o w miarę możliwości aktualne opinie o zespole. Na forum są wątki o tym zespole ale sprzed 3-4 lat...Będe naprawde bardzo wdzięczna. pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
clover8869
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez panna_monika » Nie Lis 03, 2013 4:13 pm

u pm2013 ich nie było.

pm2012 raczej miłych opinii nie mają z tego co kojarzę z dyskusji na forum.

Awatar użytkownika
panna_monika
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Silesia

Postprzez piculina » Nie Lis 10, 2013 1:51 pm

Może trzeba użyć googla ...
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez Asienka » Śro Sty 15, 2014 7:57 pm

My będziemy mieć Lady Stars na naszym weselu w składzie 2 panie i 1 pan, który zajmuje się podkładem muzycznym i jest jednocześnie DJem. Dodatkowo mamy mieć konferansjerkę mówiącą po angielsku, bo wesele będzie międzynarodowe. Tanio nie jest, ale mam nadzieję że warto...
W sierpniu 2014 opiszemy jak sięwszystko udało :) A póki co mam rekomendacje od koleżanki na której ślubie był właśnie ten zespół i bardzo go chwaliła.
Asienka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Asienka » Pon Sie 18, 2014 8:28 pm

No i już po weselu - Lady Stars świetnie się spisały, choć na sali było dość gorącą i trudno było gości zachęcić do tańców. Bardzo fajnie wyszły zabawy weselne i oczepiny - panie miały dodatkowo utrudnione zadanie, bo wesele było międzynarodowe i poprosiliśmy o konferansjerkę po angielsku. Wszystko jednak wyszło bardzo fajnie. Z ręką na sercu polecam zespół innym parom :)
Asienka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marta.lose » Pią Gru 12, 2014 8:41 am

Byłam na weselu gdzie grali. Moim zdaniem średni: dużo przerw w graniu, utwory w ogóle nie podobne do oryginalnych wersji. Ogólnie nie polecam.
marta.lose
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>