Zespół na wesele - Dolnośląskie - kogo polecacie?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Postprzez kociaczek » Czw Sty 14, 2010 9:02 am

A ja będę Lady Stars :)
Dziewczyny owszem, czasami gwiazdorzą i przed tym miałam największe opory, ale bawiłam się w drugi dzień świąt na weselu, które prowadziły i było super :) Bardzo dobrze dobrany repertuar, pełna elastyczność, świetne głosy i ogromny luz i ciepło w prowadzeniu zabaw, powitania i w ogóle całego wesela.
Pani manager też bardzo miła - szybko i sprawnie załatwione formalności, spokojnie wytłumaczone co, ja, kiedy i znowu otwartość i pełna elastyczność - sporo rzeczy chcemy sami zrobić, poprowadzić, przygotować i już wiemy, ze nie będzie z tym żadnego problemu.

Z zespołów,  na które niestety nie było nas stać albo nie miały wolnego terminu, a graja świetnie mogę polecić Kanah i Side Squad, Celebrate i Czerwone Buty - słyszałam na żywo i naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
kociaczek
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclove

Postprzez valhalla » Wto Cze 15, 2010 10:09 am

a czy może mi ktoś powiedzieć coś o zespole Take Five? Bo przejrzałam masę zespołów i albo mam beznadziejny gust muzyczny, albo większość naprawdę kiepsko śpiewa :) A jak dobrze śpiewają to oscylują w granicy 6tys za noc. I jeszcze chciałam zapytać o Lady Stars jaki to jest mniej więcej przedział cenowy? 25go czerwca idę jeszcze zobaczyć na żywo zespół CHŁOPA'KY, ponoć grają bardziej rockowo, ale co to w praktyce znaczy to nie wiem ;)

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Miejscowość: Wrocław

Postprzez piculina » Śro Cze 16, 2010 2:58 pm

Take Five z Kłodzka ? Grali u nas na dwóch albo trzech firmówkach, jeśli to ci sami to spokojnie możesz brać - polecam. Co prawda impreza integracyjna to nie wesele, ale na imprezce się sprawdzili. Tam śpiewała taka szczupła dziewczyna z długimi kręconymi włosami.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Re:

Postprzez Edusia » Śro Cze 22, 2011 7:12 am

kallisto napisał(a):
Dziewczyny pomóżcie dokonać wyboru pomiędzy zespołem Rekta, Nokturn i Kanon (Kanon w wersi 3-osobowej z saksofonem). Wszystkie tak samo mi się podobają, wszystkie są z Wrocławia, a mojemu narzeczonemu oczywiście jest wszystko jedno :). Co byście poleciły?

i w końcu na kogo padł Wasz wybór?

Awatar użytkownika
Edusia

Re: Zespół na wesele - Dolnośląskie - kogo polecacie?

Postprzez panna_anna » Wto Lip 19, 2011 9:02 pm

Ja z całego serca polecam zespół Mariachi. W minioną sobotę grali na moim weselu;) Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Zespół składa się z pięciu osób. Grają trochę rockowo, ale akurat nam to bardzo pasowało. Wokalistka ma świetny głos! Mariachi polecam osobom z dość wybrednym gustem muzycznym, którzy nie tolerują tandety, a jednocześnie lubią się dobrze bawić;)
Menadżer zespołu, który jest jednocześnie gitarzystą, jest bardzo sympatycznym i kontaktowym człowiekiem. Niczego nie zrobi wbrew Waszej woli, stara się jak najbardziej dogodzić Młodym;)
Zabawy były fajnie prowadzone. Zespół posiada długą listę zabaw. Sami wybieraliśmy, które z nich chcemy na naszym weselu. Dzięki temu można uniknąć niespodziewanego przekładania jajka między nogawkami tudzież przekazywania wałka między kolanami...
Więcej informacji chętnie udzielę na priv;)
Z całego serca polecamy: hotel AZYL, cukiernia Sośniccy-Lechowscy, zespół Mariachi, Pospieszni- foto, MasterFilm, kwiaciarnia Glorioza, wizażystka p. Magda Maja Lewicka
panna_anna
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: W-wa/W-w

Postprzez zienaa2 » Sob Paź 08, 2011 6:17 pm

czemu kontrowersyjny?
a drogi tak samo jak czerwone buty z tego co się dowiadywałam
Awatar użytkownika
zienaa2
super gaduła
super gaduła

Postprzez piculina » Pon Paź 17, 2011 9:41 pm

zienaa2 napisał(a):czemu kontrowersyjny?
a drogi tak samo jak czerwone buty z tego co się dowiadywałam

Według mnie przestylizowany. A Czerwone Buty kosztują 6900 za 5 osób ? To chyba podnieśli cenę, bo Picasso taką mi właśnie podało za 6 osób.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez madeleine013 » Wto Paź 18, 2011 12:40 pm

zespół conti :) mają swoją strone- godni polecenia - profesjonaliści - wykształceni muzycy .. jakbym miala podejmowac jeszcze raz decyzję nie zamienilabym tych przemiłych 4 panów :) nie mogę doczekać sie filmu :) żeby jeszcze raz usłyszeć jak grają :)

od nas wzieli 3000 za rok 2011 :) myśle ze teraz kosztuja 3500 :) - polecam - poszukajcie ich stronki :)

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marzena » Sob Cze 09, 2012 11:10 pm

pawelll napisał(a):Zespol Metropolisgroup ... Rewelacja!

Czyli trzymają poziom. Ja przetańczyłam trzy wesela z ich udziałem. Znajomych pięć lat temu, swoje własne cztery lata temu i przyjaciół w październiku 2010. To były najlepsze wesela na jakich byłam .

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez martuniaa89 » Pon Cze 11, 2012 11:43 am

A my bawiliśmy się w maju na weselu z Mohito Band i na ten zespół też się zdecydowaliśmy:) Mieliśmy na uwadze jeszcze Mariachi ale jak dla nas trochę za rockowo to brzmi, pozatym przeważyło właśnie to ,że Mohito udało nam się usłyszeć na żywca:)
Fajnie grają, przemili ludzie, wokalistka ma super głos, repertuar był wszechstronny i dla młodszych i dla starszych:) Wytańczyliśmy się za wsze czasy
Awatar użytkownika
martuniaa89
super gaduła
super gaduła

Postprzez Scarlett » Wto Cze 12, 2012 2:44 pm

martuniaa89 napisał(a):A my bawiliśmy się w maju na weselu z Mohito Band i na ten zespół też się zdecydowaliśmy:) Mieliśmy na uwadze jeszcze Mariachi ale jak dla nas trochę za rockowo to brzmi, pozatym przeważyło właśnie to ,że Mohito udało nam się usłyszeć na żywca:)
Fajnie grają, przemili ludzie, wokalistka ma super głos, repertuar był wszechstronny i dla młodszych i dla starszych:) Wytańczyliśmy się za wsze czasy

O widzę, że mamy podobny gust:D
My też zastanawialiśmy się nad tymi dwoma zespołami i również ostatecznie wybraliśmy Mohito Band:D
Słyszeliśmy ich tylko na targach, także niezwykle cieszy mnie Twoja pozytywna ocena co do występu weselnego:D
A poza tym tak jak mówisz to bardzo sympatyczni ludzie. Po spotkaniu z nimi byliśmy pewni, że podjęliśmy słuszną decyzję:D

Awatar użytkownika
Scarlett
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Justynak86 » Czw Cze 21, 2012 12:03 pm

martuniaa89 napisał(a):A my bawiliśmy się w maju na weselu z Mohito Band i na ten zespół też się zdecydowaliśmy:) Mieliśmy na uwadze jeszcze Mariachi ale jak dla nas trochę za rockowo to brzmi, pozatym przeważyło właśnie to ,że Mohito udało nam się usłyszeć na żywca:)

My wybraliśmy właśnie Mariachi :) mój A. uwielbia jak jest dużo basów :D a i mi zespól przypadł do gustu... zastanawialiśmy się tez nad Mohito niom ale podczas porównywania NŻ stwierdził że brakuje w tym drugim zespole tej wyrazistości, basów, (swoją drogą nie znam się i kwestię wyboru pozostawiłam mojemu A.) dodam  tylko że obydwóch zespołów nie słyszeliśmy na żywo.

Zobaczymy :)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez martuniaa89 » Czw Cze 21, 2012 10:25 pm

Mariachi też fajny zespół także dobry wybór:) Trochę dla nas za rockowo ale ile Par Młodych tyle różnym gustów
Na korzyść Mohito Przeważyło też doświadczenie Pani Magdy w prowadzeniu imprezy- wcześniej występowała w Lady stars i wychodzi jej to bardzo dobrze

W każdym razie cieszę się ,że kilka PMek ma podobny gust i wybiera między tymi zespołami
Awatar użytkownika
martuniaa89
super gaduła
super gaduła

Postprzez Moderator » Czw Sie 30, 2012 12:20 pm

To ja przypomnę to co wkleiłam jakiś czas temu na początku topiku:

Ze względu na uparte próby autoreklamy niektórych zespołów, proszę aby w tym wątku wypowiadali się jedynie stali i aktywni użytkownicy forum, najlepiej już z opiniami po WŁASNYM ŚLUBIE.
Moderka

Dziękuję:)
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez malwina_86 » Czw Lut 21, 2013 10:23 am

Przejrzyj oferty w bazie firm przewodnika młodej pary. Jeśli wszystkie dobre orkiestry mają Twój termin już zajęty to może warto rozejrzeć się za dobrym DJ-em...
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez anaia » Nie Sty 05, 2014 6:14 pm

my polecamy byly zespół Joy teraz nazywaja się Plus Machine Plus Machine. zespópł 5 osobowy, kobieta na wokalu i 2 meżczyzn, gitary, klawisze, saksofon, perkusja :) tak jak prawdziwy zespol powinien grać. o prawda nie są zbyt tani, ale to w koncu 5 osób i to od zespołu zależy atmosfera na weselu - jedzenia się nie przeje, a muzyka to podstawa...

zespoł trochę jazzujący,muzycy po szkolach muzycznych ponoć. grają czasem we wrocławskich klubach czy podczas eventów miejskich. warto zaznaczyć że zespoł gra wlasne aranżacje piosenek wiec jak ktos woli oryginaly to się moze rozczarowac (u nas niektorzy goscie byli zdziwieni ze nie moga spiewac z wokalista bo on wymysla, ale ja to doceniam. Mlodziez byla zadowolona) oczepiny kulturalne, dobry kontakt z panem Grzegorzem, myślę ze warto zapłacić w tę jedną noc.  kurcez, za taka reklamę powinnam dostać jakieś zniżki dla rodziny  

Awatar użytkownika
anaia
super gaduła
super gaduła

Postprzez kamawe » Śro Lut 19, 2014 1:17 pm

zdecydowanie Mohito Band, grali u nas na weselu i bylam bardzo zadowolona, a goscie bawili sie caly czas i do teraz wspominaja nasze wesele. Mila wspolpraca przed impreza, latwo sie z nimi dogadac co do repertuaru i zabaw weselnych.
Awatar użytkownika
kamawe
super gaduła
super gaduła

Postprzez Namarie » Śro Maj 28, 2014 6:36 pm

Czy ktoś z Was był może ostatnio na weselu na którym grały Czerwone Buty lub Celebrate? Jakieś świeże opinie by się przydały :)
Ostatnio usłyszałam, że Czerwone Buty lekko się pogorszyły - na jednym z wesel trochę chłopaki się obijali ponoć, ale kurcze słuchałam ich wykonów ze strony i grają fajnie, tak samo Celebrate.

Ewentualnie, czy ktoś może polecić jakieś zespoły grające 100% na żywo? Generalnie stoję przed wyborem - DOBRZE grający na żywo zespół lub DJ.

Słyszałam też, że Kanon ponoć fajny, ale coś mi w nim brakuje..
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Laksander » Pon Sie 04, 2014 12:44 am

Dziewczyny przeczytałam już chyba całe forum i wygooglowałam wszystkie możliwe zespoły z dolnego śląska i niestety jak na mój gust wszytskie które mi sie spodobały są albo zajęte albo kosztują powyżej 5500zł... Zależy mi na pięknym wokalu, aby były wszystkie instrumenty na żywo (chociaż w ostateczności nie muszą) i żeby rozkręcali impreze na 10000% no i najlepiej żeby cena zamknęła się w 5000zł. Zrobiłam sobie listę zespołów co? gdzie? za ile? i jak grają? jest na niej ponad 50 zespołów i po przesłuchaniu wszystkich demówek i obejrzeniu wszystkich teledysków z wesel nie jestem w stanie nikogo wybrać... Jeśli znacie kogoś pokroju wokalnego In love żeby bawili gości całą noc i nie brali 5000zł to błagam pomóżcie mi!! Wiem , jestem wymagająca ale chce jak najlepiej na swoim weselu :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-220820150060.png[/IMG] [/URL]
Laksander
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez piculina » Wto Sie 05, 2014 1:09 pm

Obawiam się, że jeśli chcesz mieć zespół dobry i tani to musisz wynająć dwa:

jeden dobry
drugi tani

c'est la vie ...
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>