Zespół na wesele - Dolnośląskie - kogo polecacie?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Postprzez aneta_pszczola » Sob Wrz 12, 2009 9:25 pm

Witam,

Jestem tu nowa. Dopiero wczoraj ustaliliśmy datę ślubu :) Wiem, że orkiestrę trzeba zamawiać wcześniej, więc powoli bierzemy się też za to.... Byłabym baaaaaaaaaardzo wdzięczna za jakąś podpowiedź, najlepiej na priv. Wiem, że tu pada wiele nazw, ale chciałabym taki sprawdzony. Może jest ktoś, kto już miał wesele i mogółby mi pomóc ?

K&K ! Widzę, że jesteś na tym samym etapie co ja ! I masz wesele w Miłocinie przede mną 2 tyg :)
aneta_pszczola
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez lilka886 » Wto Wrz 15, 2009 1:52 pm

My mamy dja z Wrocławia. Nazywa sie DJ WAKA

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez aneta_pszczola » Śro Wrz 16, 2009 9:24 pm

Na pewno grają fajnie - widziałam ich repertuar i słuchałam w necie i brzmi nieźle i bardzo ich chciałam ale okazali się jak dla mnie  aroganccy. Napisałam do nich maila z pytaniem o nasz termin (czy jest wolny). Najpierw odpisali, że muszą wiedzieć ile jest osób i gdzie. Trochę mnie to zdziwiło, bo nie o to pytałam i zamiast odpowiedzi taki tekst, ale ok. Napisałam, że rozumiem, że  od tego jest uzależniony wolny termin i podałam miejscowość. Po czym dostaje odpowiedź, że od tego nie jest zależny termin, ale oni mają tak wielkie doświadczenie, że wiedzą w których lokalach chcą grać, a w których nie , że mają po kilkanaście terminów na każdą sobotę i mogą przebierać i chcą wiedzieć jak konkretnie nazywa się nasz lokal. I nadal ani słowa o tym, czy mój termin im odpowiada !!!

Może jestem niewyrozumiała, ale dla mnie to jest dziwne zachowanie i nie wyobrażam sobie współpracy z takim zespołem.
To tak dla infoarmacji tych, którzy się przymierzają. Myślę, że sprawy organizacyjne też są ważne.
aneta_pszczola
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez anulkaulka » Śro Wrz 16, 2009 10:00 pm

Nie wiem, ale jak dla mnie byli bardzo mili. Rozmawiałam z nimi osobiście po weselu na którym byłam. Co prawda moje to sprawa odległa i nawet jeszcze sprecyzowanego terminu nie mam, ale uzyskałam od nich dużo pomocnych informacji, dostałam wizytówkę i płytę. Rozmawialismy o lokalach, fotografach i innych sprawach i widać, że Panowie mają spore doświadczenie. Przede wszystkim wesele, na którym byłam było bardzo udane co mnie do nich najbardziej przekonało i jeśli już załatwię wszystkie inne sprawy (chociaż już mi się włos jeży) to się będę z nimi kontaktować. Koleżanka z pracy była bardzo zadowolona i mówiła, że wszystko sobie z nimi spokojnie miesiąc przed weselem ustaliła, specjalnie przygotowali dla nich piosenkę na pierwszy taniec chociaż nie mieli jej w repertuarze, dogadali kwestię oczepin i innych spraw związanych z weselem. Szczerze mówiąc nic nie mówiła, że są jacyś "nadęci" czy aroganccy. Raczej bardzo miło wspomina kontakt z zespołem. Pan, z którym to wszystko ustalała był otwarty na propozycje i sam też zaproponował kilka ciekawych rozwiązań. Zresztą wiedząc, że też przymierzam się z narzeczonym do organizacji naszego przyjęcia powiedziałaby mi raczej, że coś było nie tak bo jesteśmy przyjaciółkami jeszcze z liceum. Być może po prostu nie dogadaliście się. Nie znam sprawy więc nie mogę się wypowiadać.
anulkaulka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aneta_pszczola » Śro Wrz 16, 2009 10:42 pm

być może... trudno mówić o dogadaniu się, jeśli nie odpowiedzieli na pierwszego maila dotyczącego terminu....
Żałuję, bo fajnie grają, ale Kanah np. odpisali od razu i byli bardzo mili. Jutro się widzimy :)
aneta_pszczola
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez klaudynka » Czw Wrz 17, 2009 6:34 am

kanah są mili, ale ja bym ich nie chciała chyba- srednio mi sie podobaja- takie disco polo
klaudynka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez groszki » Czw Wrz 17, 2009 7:07 am

Polecam zespol THE BEST :)
Awatar użytkownika
groszki
prawie tu mieszkam:)

Postprzez BRIDE » Pią Wrz 18, 2009 2:30 pm

klaudynka napisał(a):
kanah są mili, ale ja bym ich nie chciała chyba- srednio mi sie podobaja- takie disco polo
heheh a słyszałeś kiedyś disco polo ??? to tak majteczki w kropeczki wygrać na saxie to tylko kanah potrafią :)
po co wygadujesz takie głupoty?????
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez BRIDE » Pią Wrz 18, 2009 2:33 pm

aneta_pszczola napisał(a):być może... trudno mówić o dogadaniu się, jeśli nie odpowiedzieli na pierwszego maila dotyczącego terminu....
Żałuję, bo fajnie grają, ale Kanah np. odpisali od razu i byli bardzo mili. Jutro się widzimy :)
z chłopaków z Kanah powinnać być zadowolona , fajni, sympatyczni,rzeczowi i grają fajną muzę.
grali u nas w 2008 ,kiedy jeszcze na tym forum nie było o nich głośno.jak zechcesz to mogę ci podesłać film jak bawili się u nas ludzie z ich muzą a wesele nie było ani wiejskie ani w klimacie disco polo ;) zapewniam.
ps a z kim macie spotkanie , z Wojtkiem?
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez klaudynka » Pią Wrz 18, 2009 2:56 pm

byc moze zle to okreslilam ale kto ich słyszał i ma podobne odczucie to wie o czym pisze, ja po prostu nie trawie tkaich teamów do kotleta i oni mi nie podpasowali
nie licze ze Bride ze sie ze mna zgodzisz chocby z prostego powodu, pewnie grali na Twoim weselu :)
niestety, ale prawda jest, ze panna młoda sowje chwali bo jest w centrum zainteresowania, nawet na forum wiekszosci jest happy po swoim weselu nic w tym dziwnego, tez pewnie bede, po to wybieramy najlepsze dla as, niemniej jednak jest to b. subiektywne
sale pewnie tez mialas super, jedzonko tez i bdb o to chodzi
przy czym nie wierze, ze nie znalazl sie chocby jeden krytykant na weselu , zawsze cos ktos skrytykuje i skad wiesz ze akurat nie zespol, ja bylam na weselu z kanah i wcale nas tak nie olsnili jak piszesz, przy czym zaznaczam nie byłam panna młoda :)
równiez były osoby ktorym sie podobali dlatego nie napisalam, ze sa ble itd i ze nikt ma ich nie brac tylko wyrazilam swoja opinie, ze ja ich bym nie wziela, szkoda ze tak reagujesz ale jakby tak kazdy mial reagowac to na tym foum tylko dobre rzeczy by trzeba bylo pisac - zawsze sie ktos trafi kto dany zespol mial
ja bym kanah nie wziela i koniec ae wszystko jest kwestia gustu
klaudynka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez barbórka » Pią Wrz 18, 2009 7:47 pm

Kanah grali na moim weselu dwa tygodnie temu. Dwóch wujków było
niezadowolonych - właśnie dlatego że NIE GRALI disco polo :)  :) :)
Wiadomo, że nie rozmawiałam z każdym z gości na temat zespołu, ale
oprócz tych dwóch wujków to wszyscy inni z którymi rozmawiałam chwalili.
Mi osobiście bardzo się podobało jak grali. I co mnie zdziwiło - nawet
zabawy mi się podobały :) a zawsze uciekam na weselach jak usłyszę
hasło "zabawa".
Podobało mi się, że grali różne piosenki; takie które podobają się
ludziom w naszym wieku ale też takie, do których chętnie tańczyli
goście z pokolenia naszych rodziców.

Współpraca z zespołem też była bardzo ok; my akurat kontaktowaliśmy się
i ustalaliśmy wszystko z Wojtkiem. Przed weselem dostaliśmy listę
piosenek, i mogliśmy sobie wybrać te które chcemy żeby na pewno weselu
zagrali i zaznaczyć, których na bank nie chcemy. Ja z listy wykreśliłam
chyba tylko jedną - "dziewczyny lubią brąz" he he :D:D:D wyjątkowo nie
trawię tej piosenki. Zabawy wiadomo też są do ustalenia. Tylko my
akurat jakoś nie chcieliśmy super bardzo ingerować w ich pracę i nie
mówiliśmy jakie konkretnie zabawy mają być, a jakie nie. W sumie to oni
się znają na zabawiani gości a nie my więc postanowiliśmy zdać się na
ich doświadczenie. O zboczonych zabawach nawet nie musieliśmy nic
mówić, Wojtek sam powiedział że nie robią niczego takiego.

Podsumowując: ja jak najbardziej polecam.
Jakby ktoś miał jakieś pytania, to piszcie (najlepiej na priv), z przyjemnością odpowiem :)

I pozdrawiam gorąco chłopaków z Kanah :)
barbórka
kocham to forum? :)

Postprzez layla82 » Pią Wrz 18, 2009 9:54 pm

"niestety, ale prawda jest, ze panna młoda swoje chwali bo jest w centrum zainteresowania, nawet na forum wiekszosci jest po swoim weselu nic w tym dziwnego, tez pewnie bede, po to wybieramy najlepsze dla nas, niemniej jednak jest to b. subiektywne"
"tylko wyrazilam swoja opinie, ze ja ich bym nie wziela, szkoda ze tak reagujesz ale jakby tak kazdy mial reagowac to na tym foum tylko dobre rzeczy by trzeba bylo pisac"
"ja bym kanah nie wziela i koniec ale wszystko jest kwestia gustu"
Pełen szczacunek Klaudynko pomimo wcześniej małej awantury między nami babami. To tak na marginesie innego postu z tego forum. Sama widzisz, że pomimo tego, że kwitnie tu z reguły bardzo subiektywne pisanie i tak łatwo wzniecić dyskusję często nawet ostrą. Po przeczytaniu tego postu widzę, że jednak mamy zbliżony punkt widzenia co do subiektywności i reakcji na to tu piszemy i czytamy.
A co do Kanah to ja już po więc ich raczej nie wynajmę chyba, że na złote wesele;). Zajrzałam na ich stronę i złego słowa nie powiem bo na pewno grają "na żywo" a to wielki plus. Opinie na forum czytam dobre więc chyba się sprawdzają na weselu.
Pozdrawiam
layla82
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez jumka » Sob Wrz 19, 2009 2:35 pm

Ja co prawda nie miałam przyjemności być na weselu z Kanah, ale przejrzałam właśnie ich stronę i moim zdaniem to wziąwszy pod uwagę poziom, instrumentarium i repertuar przeciętnego zespołu muzycznego to na tym tle chłopaki prezentują się bardzo przyzwoicie :D I daleko im do disco polo.
Ale tak prawdę mówiąc, to jeśli chodzi o wszelkie "dema" na stornach to trzeba bardzo uważać, bo zazwyczaj mało mają wspólnego z rzeczywistym wykonaniem. Mogą jedynie dać jakiś ogólny obraz o stylu zespołu. Tak naprawdę to właśnie opinie innych PM są dużo bardziej pomocne i bliższe prawdy.
Awatar użytkownika
jumka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez BRIDE » Sob Wrz 19, 2009 2:56 pm

jumka napisał(a):Ale tak prawdę mówiąc, to jeśli chodzi o wszelkie "dema" na stornach to trzeba bardzo uważać, bo zazwyczaj mało mają wspólnego z rzeczywistym wykonaniem. Mogą jedynie dać jakiś ogólny obraz o stylu zespołu. Tak naprawdę to właśnie opinie innych PM są dużo bardziej pomocne i bliższe prawdy. <br>

nic mądrzejszego nie mogło podsumować tej rozmowy , dlatego ja polecam po rozmowie z zespołem udac sie na jakieś wesele by zobaczyć jak grają na żywo.
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez klaudynka » Sob Wrz 19, 2009 10:49 pm

layla cieszę się ze sie zgadzamy, ale to prawda nie spotkałam tu jeszcze niezadowolonej panny młodej i to bez znaczenie, czy chodzi o orkiestre, czy sale ale i tak lubie to forum i mam nadzieje ze i ja bede swoje chwalic :) tak ma byc :)
Bride, ja wybrałam lady stares :) i mozeszkrytkowac :)))dla mnie to muzyka na poziomie :) kazdy ma swoj gust i nie musi mi sie podobac kanah bo grali u Cieebie i tak samo na odwrot o to chodzi w gustach, pozdrawiam
klaudynka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez BRIDE » Nie Wrz 20, 2009 7:46 am

klaudynka napisał(a):<DIV>layla cieszę się ze sie zgadzamy, ale to prawda nie spotkałam tu jeszcze niezadowolonej panny młodej i to bez znaczenie, czy chodzi o orkiestre, czy sale ale i tak lubie to forum i mam nadzieje ze i ja bede swoje chwalic :) tak ma byc :)</DIV><DIV> </DIV><DIV>Bride, ja wybrałam lady stares :) i mozeszkrytkowac :)))dla mnie to muzyka na poziomie :) kazdy ma swoj gust i nie musi mi sie podobac kanah bo grali u Cieebie i tak samo na odwrot o to chodzi w gustach, pozdrawiam</DIV>

masz rację każdy ma swoj gust  i ja wcale nie chcę się z tobą kłócić , tylko to trochę krzywdzące pisać o tych ludziach ,że grają disco -polo ,bo ja jeszcze wiem co robią prywatnie i uwierz daleko im od takich klimatów.uważam że trzeba być obiektywnym i odpowiedzialnym za słowa , bo tobie nie podeszli ok., ale ktoś tu zagląda i kiedyś przeczyta twoje słowa ,które nie koniecznie oddają klimat tego zespołu.
prawda : Kanah grali u mnie , ale jestem w stanie dużo dobrego powiedzieć też o innych zespołach ,których jednak nie wybraliśmy ,a miałam przyjemność poznać.

o LS : dziewczyny napewno nie śpiewają disco-polo ,ale właśnie w moim guście nie są , dla mnie są za głośne i troszkę gwiazdorzą , nie wiem może my tak trafiliśmy w 2006r. bo z tego co słyszałam jest ich 5 czy 6 i na wesele można dobrać sobie skład.jest tu kilka PM u których grały ,były zadowolone i chawliły hihi no ale przeciez każda swego chali i ty i tak nie uwierzysz :)))) przepraszam za tą małą złośliwość nie mogłam się powstrzymać.

Poprostu jak przejrzysz dokładnie posty są tu dziewczyny , które po ślubie wyraźnie mówily ,że coś było nie tak , nawet PM 2009r. My trafiliśmy na fajnych ludzi ( zespół, fotograf , kamerzysta ,kwiaciarki itp.), z resztą długo ich wybieraliśmy ,bo wiem ,że ważne jest jacy ludzie otaczjaą cię w ten dzień ,mimo ,że to są obcy ludzie i poprostu byliśmy zadowoleni.

Chciałam jeszcze dodać skoro już mamy taki OT , a raczej poradzić wam , jeżeli chcecie mieć miłą atmosferę nie przyjmujcie potawy restrykcyjnej typu : ja płacę ,ja żądam ,bo nic dobrego z tego nie wyjdzie ,osoby które pracują przy waszym weselu to też są tylko ludzie i jak słyszę ,że PM nie chce komuś dać obiadu bo on jest w pracy to dostaje szału,mi serce i ludzka przyzwoitość  nie pozwoliła by przez całą noc kogoś nie nakarmić a wkoło tyle jedzenia,albo że pan fotograf poszedł na fajkę itp.Zadjcie sobie jedno pytanie : czy chcielibyście by ktoś was tak traktował???
My z naszą "obsługą "weselną  bardzo się polubiliśmy i jakoś wogóle w trakcie ślubu i wesela już nie czuliśmy że to wynajęci przez nas ludzie,może dlatego tak dobrze ich wpominam.

życzę ci by twoj dzień był tak samo udany i wszystko było jak sobie wymarzłaś.
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez ewerla » Nie Wrz 20, 2009 8:59 am

marzena napisał(a):
Pasia napisał(a):... Skład Węglowy... byliśmy ich posłuchać...znajoma polecała... ostatecznie się nie zdecydowaliśmy...chociaż graja całkiem dobrze... czekam na relacje ...:)
&lt;br&gt;&lt;br&gt;Mnie też rozczarowali. Bawiliśmy się w sobotę na weselu gdzie grali. Po tym, jak tu przeczytałam, że są lepsi od Metropolis(group) nakręciłam się na super zabawę, a tamczasem było przeciętnie.&lt;br&gt;Skład Węglowy gra naprawdę dobrze, tu nie można nic zarzucić, mają trąbkę i saksofon, które osobiście uwielbiam, ale co z tego, jak repertuar wg mnie nie trafiony. Panowie mieli listę utworów, której ściśle się trzymali. Żadnych odstępstw, żadnych piosenek na życzenie. Na tej liście stanowczo za dużo piosenek wolnych, wesele jest po to, żeby się wyszaleć, a nie bujać z nogi na nogę. Poza tym, grali głównie kawałki starsze, sprzed lat 80', dla nas często zupełnie nieznane. A ja się najlepiej bawię się na weselu, jak sobię dodatkowo mogę pośpiewać, choćby Krzysia Krawczyka.&lt;br&gt;Generalnie zespół dobry, ale wg mnie powinien zmienić repertaur.&lt;br&gt;

A my nie wybraliśmy Metropolisów za ich małą elastyczność względem wieku ludzi.Byłam z nimi na weselu gdzie grali świetnie...ale wesele nie składa się z samych młodych i ich znajomych.Prawie w ogóle nie grali wolnych kawałków.Nie można im odmówić żywiołowości,lecz klika pod rząd utworów w stylu Metaliki to o parę za dużo.Piosenek na życzenie nie grali,dedykacje owszem były - do wybranych przez nich piosenek.No i tak troszkę zarozumiali już są...
Rozmawialiśmy ze Składem i będziemy jeszcze z nimi rozmawiać przed weselem o repertuarze,a jak będzie u nas-napiszę po.Ja z kolei jestem nakręcona na ich własne utwory-może właśnie tych nie słuchałaś i nie znałaś-bo bardzo mi się podobają :-)
ewerla
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marzena » Nie Wrz 20, 2009 10:28 am

Jasne, każdy wybiera to co lubi. Tylko nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że żywiołowe kawałki to dla młodych, a wolne dla starszych.  To bardziej kwestia temperamentu niż metryki. Nasi rodzice i ciotki wcale nie ustępowali na parkiecie naszym znajomym.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena

Postprzez nażyczona » Nie Wrz 20, 2009 3:44 pm

Klaudynka myślę, że na bank będziesz zadowolona z Lady Stars. Bawiłam się z nimi na weselu 2 razy i dziewczyny są super, rozruszały wszystkich. Nie odniosłam wrażenia żeby gwiazdorzyły - głosy mają świetne i może stąd to wrażenie. Mi najbardziej zależy na tym, żeby nie było niesmacznych zabaw i żeby repertuar był możliwie szeroki. Mam tylko jedną małą wątpliwość- dziewczyny śpiewały na weselu w mojej najbliższej rodzinie i nie będzie już takiego efektu.... Ale myślę, że można pokombinować z innym składem...
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona

Postprzez eve » Nie Wrz 20, 2009 7:09 pm

Ja polecam rewelacyjny zespol: TWIST
Jest to zespol 5-cio osobowy, 4 panow i wokal w wykonaniu swietnej dziewczyny Doroty!
Ogolnie to tego zespolu nikt mi przed slubem nie polecal; ja sama szukajac zespolu przeszperalam internet na wylot i w ostrej selekcji wybralam wlasnie Twista! Poprostu spodobalo mi sie ich demo na stronie; jedynie balam sie, ze na zywo wypadna gorzej niz na demo, bo wiadomo jak jest - demo nagdywane w studio to co innego nic muzyka na zywo; i tak dokladnie jest! z tym ze na zywo grali jeszcze lepiej niz na demo! Ja bylam zachwycona!!! Praktycznie nie schodzilam z parkietu! Dorota ma rewelacyjny glos - co goscie na prawde chwalili; Twist gral fajne kawalki, takie dla wszystkich, ale nic w stylu "disco polo" - bo ja ogolnie szukalam zespolu bez takich klimatow. Jedyna piosenka w tym tylu byla "Szalona" - ale zespol ogolnie musial wprowadzic ten utwor do repertuaru z uwagi na ogromna popularnosc i prosby klientow; Poniewaz moja mama baaaardzo lubi ta piosenke, poszla i dedykacja ode mnie dla mojej kochanej mamy i z mama odtanczylysmy "szalona":) Ale moim ulubionym kawalkiem z dema Twista jest utwor bodajze Kultu "Gdy nie ma dzieci w domu" - i na weselu tez dali czadu z tym utworem!!
Dorota jest baaardzo kontaktowa i przemila osoba; Daje duzo od siebie bo np. wiedzac, ze moj maz jet strazakiem, przyszykowala specjalne zabawy pod niego:) Prze podpisywaniu umowy dala nam liste utworow, by okreslic co na pewno chcemy by zagrali, a co kategorycznie nie. Opowiedziala o zabawach oczepinowych - i podczas rewelacyjnie je prowadzila. Przed ostatnim blokiem muzyczny tez podeszla pytajac czy mamy jakies specjalne zyczenia.
Z czystym sumieniem polecam, polecam, polecam!!!!
Awatar użytkownika
eve

Miejscowość: wroclaw/londyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>