Zespół na wesele - Dolnośląskie - kogo polecacie?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Postprzez Tusia83 » Pią Cze 05, 2009 6:05 am

W połowie maja byłam na weselu na którym grał zespół Metropolis....pierwsze wrażenia bardzo mieszane, panowie co prawda mają dobry sprzęt i fajnie prowadzą ale lubią także wypić...kilka osob na weselu obstawiało czy dotrwają do oczepin.Gdyby nie to śmiało mogłabym ich polecić.
Tusia83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marzena » Pią Cze 05, 2009 8:17 am

Bzdura. Ja nie potwierdzam takich informacji. Metropolis grał na naszym weselu. Postawiliśmy im flaszkę na stole, ale nawet nie otworzyli. Podziękowali mówiąc, że w pracy nie piją.
I to nie było jedyne wesele, na którym bawiliśmy się z Metropolis.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)

Postprzez barbórka » Pią Cze 05, 2009 8:36 am

Może są dwa różne zespoły Metropolis :)
Ja byłam na spotkaniu z nimi i mocno się zastanawiałam czy ich nie "wziąć" na swoje wesele, ale w końcu zdecydowałam się na inny zespół. Woleliśmy zespół który ma więcej instrumentów.
Natomiast jeśli chodzi o metropolis to wrażenie zrobili na nas bardzo dobre (a w zasadzie ten jeden pan z którym się spotkaliśmy :) )
barbórka
kocham to forum? :)

Postprzez Tusia83 » Pią Cze 05, 2009 8:53 am

Nie wiem czy są dwa zespoły o takiej samej nazwie....wiem natomiast że w  trakcie oczepin pan prowadzący (włosy spięte w kitkę) miał spory problem z dykcją...
Tusia83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez tici » Pią Cze 05, 2009 10:26 am

barbórka napisał(a):
No powiem ich żeby zwrócili uwagę na "zabawianie" gości.
Z tym towarzystwem na weselu to masz rację :) Ja kiedyś byłam na takim weselu, własnie w niby super hotelu (chociaż jedzenie było co najmniej niedobre) i super zespół a goście w ogóle się nie chcieli bawić :(
barbórka :) ja byłam na weselu gdzie grał Kanah :) chłopaki są super , mają w sobie tyle energii ,że nie wierzę by nie rozkręcili jakieś  imprezy! z resztą sama ich muza kręci ludzi ,że na weselu gdzie byłam parkiet był ciągle pełny, dodatkowy plus to ,że chłopaki świetnie czują co sę dzieje , reagują na to jak bawią się goście ,napewno nie będziesz musiała zwracać uwagi by zabawiali ludzi .
W prawdzie na weselu na ktorym ja byłam były tylko oczepiny ale wiem ,że mają zabawy , widziałam na filmie z innego wesela,tu koleżanka poprostu nie chciała konkursów ,miało być kilka zabaw integrujących gości w tańcu ,ale okazały się poprostu zbędne.Możesz też liczyć że zrobią wam pare niespodzianek:) tak jak zrobili koleżance.
a co do gości to racja ,sama orkiestra to 60% sukcesu, byłam wcześniej na weselu gdzie grały jajca w majonezie , tacy niby super rozkręcający wesela a impreza była nudna i skonczyła się o 1.30.
tici
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Elitka » Wto Cze 09, 2009 3:12 pm

tici napisał(a):
barbórka :) ja byłam na weselu gdzie grał Kanah :) chłopaki są super , mają w sobie tyle energii ,że nie wierzę by nie rozkręcili jakieś  imprezy! z resztą sama ich muza kręci ludzi ,że na weselu gdzie byłam parkiet był ciągle pełny, dodatkowy plus to ,że chłopaki świetnie czują co sę dzieje , reagują na to jak bawią się goście ,napewno nie będziesz musiała zwracać uwagi by zabawiali ludzi .
W prawdzie na weselu na ktorym ja byłam były tylko oczepiny ale wiem ,że mają zabawy , widziałam na filmie z innego wesela,tu koleżanka poprostu nie chciała konkursów ,miało być kilka zabaw integrujących gości w tańcu ,ale okazały się poprostu zbędne.Możesz też liczyć że zrobią wam pare niespodzianek:) tak jak zrobili koleżance.
Mam dylemat między Kanah, a Metropolis. Z Kanah ostatnio rozmawialiśmy, bo zaprosili nas na jedno z wesel na którym grali, żebyśmy chwilę posiedzieli i posłuchali i powiem Wam, że fajnie grali, ale jak kelner przyniósł im wódkę i się spytałam czy piją na weselach, to powiedzieli, że się nie schleją, bo są w pracy, ale o pewnej godzinie trochę alkoholu, to im nawet pomaga. I to mnie zastanowiło, bo jak ma komuś alkohol w pracy pomagać??? A tak poza tym to grają fajnie i wszyscy z nami rozmawiali (a nie jak Czerwone Buty, że wysłali jednego) i wszyscy mają duże poczucie humoru, więc się nie boję, że rozkręcą wesele, tylko się boję, żeby sami siebie przy tym za bardzo nie rozkręcili.
A Metropolis raz słyszeliśmy na studniówce, ale jeszcze z nimi nie rozmawialiśmy. Jakoś trudno nam się z nimi umówić, bo jakąś przeprowadzkę mieli.
Elitka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez barbórka » Wto Cze 09, 2009 3:29 pm

A propos kanah - to nie musisz im stawiać wódki i problem z głowy, albo powiedzieć że nie życzysz sobie żeby pili i już.
Ja miałam taki sam dylemat jak Ty :)
barbórka

Postprzez tici » Wto Cze 09, 2009 3:51 pm

na weselu na którym bylam chłopaki z KANAH nie pili alkoholu napewno!!! ja byłam świadkową i po weselu jak chłopaki się zbierali młodzi dali im po butelce za dobrą zabawę .

no i mamy swój termin huraaa!
tici
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Elitka » Wto Cze 09, 2009 5:44 pm

barbórka napisał(a):
A propos kanah - to nie musisz im stawiać wódki i problem z głowy, albo powiedzieć że nie życzysz sobie żeby pili i już.
Ja miałam taki sam dylemat jak Ty :)
No właśnie rzecz w tym, że Ja mogę powiedzieć właścicielowi sali, że ma nie być wódki na stole orkiestry, ale jak jakiś już rozbawiony wujek pójdzie do nich z flaszeczką? To że obsługa nie da im wóki, to nie znaczy, że nikt im nie da.
Elitka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez maleństwo » Wto Cze 09, 2009 10:00 pm

Kasiaa82 bardzo sie ciesze z twojej opinii:)
My na nasze wesele wybraliśmy właśnie SideSquad, znając opinię tylko jednej osoby wczesniej, ale bardzo spodobalo nam sie ich demo oraz przesympatyczne spotkanie wstępne
Mam nadzieje, że my takze bedziemy zadowoleni:)))
maleństwo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez barbórka » Śro Cze 10, 2009 8:06 am

Elitka - bez obrazy ale moim zdaniem wyszukujesz sobie problemy. A zastanawiasz się co będzie jak wujek pójdzie do kelnerów z wódką i kelnerzy się pospijają???
Jak nie chcesz żeby pili to im to powiedz i już. Myślę że zrozumieją.
barbórka

Postprzez martki » Pon Lip 27, 2009 3:18 pm

Magdalenka3 ma rację...ja też ostatnio próbowałam wejść na ich stronkę i nie otwiera się....próbowałam na różnych komputerach i przeglądarkach...i ciągle nic....macie może jakieś ich nagrania na mp3 - jeśli tak to poproszę na maila...??
Martusia :-)

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Golden Band ?

Postprzez Pasia » Pon Lip 27, 2009 4:54 pm

Witam
... co myślicie o tym zespole??... mam na mysli sklad 2-osobowy... ??
Bede wdzieczna za odp...

Pasia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez ewerla » Śro Lip 29, 2009 8:18 pm

Szukając zespołu słyszeliśmy Metropolis-całkiem do rzeczy są,ale znaleźliśmy lepszy-przynajmniej tak nam się wydaje:)Skład Węglowy.Opinię napiszę po weselu.

A tak w ogóle to Metropolisów są ponoć dwa zespoły:)

ewerla
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez M » Pią Lip 31, 2009 12:00 pm

a ja poszukuje tkaiej orkiestry, ktora nie tylko tam bedzie grac i spiewac ale ktora bedzie miala w swoim sladzie wodzireja tkaiego..co pogada do gosci, porozsmiesza ich ...a nie ze ogranicza sie tylko do sto lat i gorzko gorzko...poleccie kogos prosze dziekuje
M

Postprzez marzena » Pią Lip 31, 2009 12:26 pm

Będę miała przyjemność pobawić się ze Składem Węglowym już za miesiąc. Bardzo jestem ciekawa jak wypadają na weselu i czy faktycznie dorównują / przewyższają "mój :)" Metropolis.

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena

Postprzez Pasia » Pią Lip 31, 2009 3:05 pm

... może mi ktos dac namiary na Metropolis...strone internetową ?? sa dwa?? ... jakoś nie moge trafić na ich stronę...
Pozdrawiam

Pasia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez ametyst » Śro Wrz 09, 2009 10:36 pm

Dziewczyny a może znacie jakiś fajny zespół z kotliny kłodzkiej lub okolic? Problem polega na tym że ja jestem z Wrocławia ale wesele robimy właśnie w tamtych okolicach i nie znam tam zespołów... a na domiar złego mieszkamy teraz za granicą i nie mam możliwosci sama się porozgladać...:(
ametyst
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wrocław

Postprzez Klaudusia » Śro Wrz 09, 2009 11:00 pm

ametyst myślę, że spokojnie możesz szukać zespołów z Wrocławia, na pewno dojadą na Twoje wesele. Jak nie znasz żadnego z okolic kotliny a masz jakiś zespół z Wrocławia upatrzony, to nie ma co dalej szukać. Zespół i jedzenie to podstawa każdego wesela :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marzena » Czw Wrz 10, 2009 6:40 am

Pasia napisał(a):... Skład Węglowy... byliśmy ich posłuchać...znajoma polecała... ostatecznie się nie zdecydowaliśmy...chociaż graja całkiem dobrze... czekam na relacje ...:)
<br><br>Mnie też rozczarowali. Bawiliśmy się w sobotę na weselu gdzie grali. Po tym, jak tu przeczytałam, że są lepsi od Metropolis(group) nakręciłam się na super zabawę, a tamczasem było przeciętnie.<br>Skład Węglowy gra naprawdę dobrze, tu nie można nic zarzucić, mają trąbkę i saksofon, które osobiście uwielbiam, ale co z tego, jak repertuar wg mnie nie trafiony. Panowie mieli listę utworów, której ściśle się trzymali. Żadnych odstępstw, żadnych piosenek na życzenie. Na tej liście stanowczo za dużo piosenek wolnych, wesele jest po to, żeby się wyszaleć, a nie bujać z nogi na nogę. Poza tym, grali głównie kawałki starsze, sprzed lat 80', dla nas często zupełnie nieznane. A ja się najlepiej bawię się na weselu, jak sobię dodatkowo mogę pośpiewać, choćby Krzysia Krawczyka.<br>Generalnie zespół dobry, ale wg mnie powinien zmienić repertaur.<br>
Ostatnio edytowany przez marzena, Nie Wrz 13, 2009 9:55 am, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
marzena

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>