sale - zdjęcia

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Postprzez maarrta » Sob Wrz 04, 2010 7:37 pm

Rudzia a gdzie to ?
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Rudzia » Sob Wrz 04, 2010 7:54 pm

hotel radisson
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez maarrta » Sob Wrz 04, 2010 10:33 pm

Nawet nie wiedzialam, ze tam tak ladnie jest a zaluje :) Bardzo fajna sala a jak to finansowo wychodzi ?
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Rudzia » Nie Wrz 05, 2010 12:44 pm

myslam ze bedzie poza naszym zasiegiem, ale jak sie okazlo podstawowe menu kosztuje 199 zl od osoby, my wybralismy takie za 269 i nie musimy sie juz o nic martwic ( mamy w cenie ciasto tort owoce nielimitowe porcie i napoje, alkohol ( 0,5 na pare, wiec troche bedizemy musieli dokupic) przystojenie sali i kwiaty) wiec jak na wroclaw jestemsy bardzo zadowoleni z ceny.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez maarrta » Nie Wrz 05, 2010 3:33 pm

No to cena bardzo fajna. Sala naprawde bardzo ladna :)
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Rudzia » Nie Wrz 05, 2010 6:22 pm

Dzieki, bardzo polecma to miejsce, bo mnie na prawde pozytywnie zaskoczylo, nie sadzilam ze maja tam przystepne ceny:)

Rudzia

Postprzez jasa » Nie Wrz 12, 2010 10:41 am

image file name: 2kebc797366a.jpg
image file name: 2k3bac75de07.jpg
A to moja sala, mieści się na ulicy Monopolowej.
jasa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Pat » Nie Wrz 12, 2010 1:14 pm

w hotelu Radisson radze sprawdzic dokladnie porcje, kolezanka miala i narzekala ze bardzo male porcje tam sa
Awatar użytkownika
Pat
super gaduła
super gaduła

Postprzez Rudzia » Nie Wrz 12, 2010 4:49 pm

Pat dzieki za info, sprawdzimy i dopilnujemy zeby procje male nie byly...:)

Rudzia

Postprzez Sticky&Sweet » Czw Wrz 23, 2010 10:47 am

Rudzia napisał(a):
To wszystko jasne, w takim miejscu musi być pieknie i z klasą:) Bardzo mi się podoba. Nasz sala jest w podobnym klimacie - hotel radisson
Kurcze Rudzia znowu ci musze przycukrowac ale swietna ta wasza sala, nie przypominam sobie tej sali jak przegladalam neta a jestem pewna ze na Raddison patrzylam. no nic moze odpadla z jakiegos innego powodu, mam tu na mysli np liczbe gosci. Po wyborze sukni i sali widac ze masz dobry gust i ze perfekcjonistka jestes

Serdecznie polecamy: Palac Brunow, Zespol Cocon's Club, Edyta Kusnierz - makijaz i fryzura, Slubna migafka, Florand z Boleslawca oraz cukiernia Brystolka z Jeleniej.
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: WRC/GB

Re: sale - zdjęcia

Postprzez martyna2255 » Śro Paź 13, 2010 4:31 pm

Jakie boskie sale! zazdroszczę;D

A to moja sala;)

martyna2255
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez valhalla » Śro Paź 13, 2010 8:44 pm

martyna, bardzo ładna ta Twoja sala :D

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Rudzia » Czw Paź 14, 2010 8:54 am

ladna i bardzo duża:)

Rudzia

Postprzez Sticky&Sweet » Czw Paź 14, 2010 10:25 am

Martyna, bardzo fajna sala, czy to jest we Wroclawiu?

Serdecznie polecamy: Palac Brunow, Zespol Cocon's Club, Edyta Kusnierz - makijaz i fryzura, Slubna migafka, Florand z Boleslawca oraz cukiernia Brystolka z Jeleniej.
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: WRC/GB

Postprzez martyna2255 » Czw Paź 14, 2010 12:41 pm

Sticky&Sweet napisał(a):Martyna, bardzo fajna sala, czy to jest we Wroclawiu?

Nie jest we Wrocławiu. Ja pochodzę z innych rejonów;)

martyna2255
rozkręcam się
rozkręcam się

Re:

Postprzez moniag1986 » Pon Maj 09, 2011 11:46 am

Hej, mam pytanie gdzie jest ta Twoja sala? Bardzo mi się podoba i chciałabym jakieś namiary na nią :)
Madzia90 napisał(a):"image Dziewczyny a to była nasza sala :) Byliśmy z niej strasznie zadowoleni. Naprzeciwko sali było jezioro. Mieliśmy duży ogród. Goście byli zachwyceni. Cena 150 zl. :)
moniag1986
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez moniag1986 » Pon Maj 09, 2011 12:00 pm

dziewczyny bardzo Was proszę piszcie gdzie są te sale i jaki jest mniej więcej koszt na osobę :)
moniag1986
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mr&mrs » Pon Mar 24, 2014 11:18 am

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie hotelu bugatti. Są tam 4 sale, na jednej z nich odbywa się zabawa taneczna na trzech pozostałych siedzą goście, co prawda są szerokie drzwi, ale czy to nie będzie przeszkadzało integracji gości. Te trzy sale są w kształcie litery L, i goscie z pierwszej nie będą widzieli tych co siedzą na trzeciej. Jakieś opinie porady ?

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez klinola » Wto Mar 25, 2014 10:01 am

Ja nie jestem zwolennikiem osobnych pomieszczeń, w sumie był to jeden z najważniejszych pkt w wyborze sali na wesele. Na mojej studniówce tak było, osobno sala do siedzenia osobno do tańczenia i niestety spora  część towarzystwa się szybko spiła, bo nie chciało im sie łazić, wydaje mi się, że zabawa lepiej się kręci jak wszystko jest w  jednym miejscu,  ale to tylko moje zdanie :)

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Wredota » Wto Mar 25, 2014 11:44 am

klinola napisał(a):Ja nie jestem zwolennikiem osobnych pomieszczeń, w sumie był to jeden z najważniejszych pkt w wyborze sali na wesele. Na mojej studniówce tak było, osobno sala do siedzenia osobno do tańczenia i niestety spora  część towarzystwa się szybko spiła, bo nie chciało im sie łazić, wydaje mi się, że zabawa lepiej się kręci jak wszystko jest w  jednym miejscu,  ale to tylko moje zdanie :)

Mnie się wydaje, że za.bawa zależy od gości - jak się będą chcieli bawić to wesele będzie udane :) I wg mnie ważniejszy jest zespół/dj, bo to dzięki nim tak naprawdę za.bawa się kręci. No i studniówka...to chyba trochę inne towarzystwo, ja na weselu mam większość "starszych" osób niż 18-latków :P

U mnie są dwie sale, przy czym goście siedzą razem w jednej, a w drugiej za.bawa. Wiadomo, że ma to swoje minusy i plusy, po weselu napiszę jak było. Na pewno plusem jest to, że będzie dużo ciszej w sali do siedzenia, nienawidzę wesel, gdzie trzeba krzyczeć do siebie, żeby porozmawiać.
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>