targi slubne 13 stycznia hala ludowa

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Postprzez jadzia8 » Nie Sty 20, 2008 12:26 pm

Tak jak czytam Wasze wypowiedzi to wydaje mi sie, ze trudno oczekiwac na takich targach cudow, jak sie ma 90%spraw zalatwionych i wybranych - a tak jest chyba i Mikkim i Malwki?
Ja jednak zaluje, ze nie bylam, nic wlasciwie nie mamy pewnego, nawet daty jeszcze, wiec dla nas 200 firm w jednym miejscu - nawet jak niektore sa slabe (tak jest przeciez na kazdych targach, umowmy sie...)- to skarb.
Ale jesli tak sie potocza sprawy jak mysle to mozliwe ze sie zalapiemy na targi za rok - i juz bede madrzejsza o te opinie:)
Bardzo Wam dziekuje, oby wszystko sie udalo!
Awatar użytkownika
jadzia8
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wroclaw

Postprzez malwka » Nie Sty 20, 2008 1:38 pm

Jadzia , to ja ci proponuje już zbierać opinie i firmy zanim udasz się na targi, tam możesz tylko zweryfikować swoje wybory , np.zobaczyć kogoś na żywo i radzę naprawdę szczerze a nie dlatego że mi się nie podobało....poprostu u nas jest wciąż taka zasada że to my musimy szukać firm a nie firmy nas , dlatego to że targi wyglądały tak a nie inaczej to nie do końca , poza porządkiem , wina organizatorów , ale właśnie osób które się wystawiały, bo nie wystarczy wcisnąć komuś ulotkę , szczególnie w dobie internetu :)

Awatar użytkownika
malwka
kocham to forum? :)

Miejscowość: WROCŁAW

Postprzez mikkim » Nie Sty 20, 2008 2:03 pm

Ja byłam już o 11. do 12 obleciałam wszystko co chciałam i po pokazie o 12:15 stwierdziałam że nie ma sensu słuchać dalej Ibisza... Sukienkę znalazłam TU na forum-taka naj naj naj.. Ale musza byc przeróbki ;) A drugą na ulotce z targów.. Muszę przymierzyć obie :) ehs... Życie :)
Ale naprawdę jestem zaskoczona cenami fotografów, (wspominałam że mam kumpla fotografa i on ode mnie bierze mniej-tak o jedno zero przyjamniej) CZY WY NAPRAWDę CHCECIE FOTOGRAFA ZA 2-3,5 TYSIąCA?? Bo mnie to dziwi... to jest wycieczka na Teneryfę!!!!!

mikkim

Postprzez metnia » Nie Sty 20, 2008 7:28 pm

konto zamkniete
Ostatnio edytowany przez metnia, Śro Sty 30, 2008 4:13 pm, edytowano w sumie 1 raz
metnia

Postprzez marzena » Nie Sty 20, 2008 8:51 pm

Metina, podpisuję się obiema rękami i mój narzeczony też. Od zawsze wiedziliśmy, że chcemy profesjonalne zdjęcia, a cena to kwestia zdecydowanie drugorządna. Zdjęcia zawsze są najlepszą pamiątką i nie chciałabym, żeby jakiś fotograf-amator coś spartaczył, bo drugiej okazji na założenie ślubnej kiecki i weselisko do białego rana nie będzie. <br />I najważniejsze - za jakość się płaci. Albo dobrze, albo tanio, ale to oczywiście kwestia priorytetów.
Płacimy 2 tys. Do Pospiesznych szliśmy z zalożeniem, że weźmiemy nieco tańszy pakiet (chyba za 1.800 zł). Jednak zdjęcia tak nas urzekły, że bez zastanowienia wzieliśmy większą ilość.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez angela » Nie Sty 20, 2008 9:05 pm

Hej
ja wrazam do opinii o targach - bo przeszla w dyskusje o zdjeciach i to chyba w innym dziale mozna by dyskutowac:)
My nie mamy nic konkretnego, po prostu w duzym wyprzedzeniem zalczelam sie interesowac tematem i dlugo przed targami tutaj pisac. Moge wiec ze swojegopunktu widzenia napisac, ze jestem zadowolona - sporo zobaczylam, poczulam "klimat", mam swoje typy w wielu branzach i nawet rozmowy z ludzmi przy stoiskach sporo dla mnie znaczyly - nie bede na pewno korzytsac z obslugi "malo sympatycznych", chociaz takim trafilam ze dwoch...
Nie bede wymienic po firmach, ale juz wracajac do zdjec - piekne z firmy Handler i HQ - w moim typie najbardziej.
Przemile panie na Lady Stars - chyba w pierwszej kolejnosci pomyslimy o nich jesli chodzi o muzyke - z reszta o tych firmach juz sie tu pisze.
Pokazy fajne, jak dla mnie to nie po konkret, ale tak dla klimatu - i fajnie, bo go poczulam.
W kolejce stalismy 20 min i na szczescie wg mnie - bylo warto.
Duzo bym mogla pisac, mam przewodnik i sporo rekamowek, pozaznaczalam sobie na ktore warto zwrocic uwage jak juz bedziemy konkretnie planowac, a to chyba juz niedlugo.
Pozdrawiam wszystkie poczatkujace forumowiczki, jak i te co juz wiekszosc maja ustalone - informacji nigdy nie za duzo - porad i ostrzezen przed dennymi firmami tez:))))
zanim nadejdzie ten sliczny dzien:)
Awatar użytkownika
angela
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>