Co ważnego dla każdego na forum?

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

 

Co ważnego dla każdego na forum?

Postprzez Moderator » Sob Lis 17, 2007 3:40 pm

Witam wszystkich!
Przypominam, że na naszym forum Przewodnika Młodej Pary obowiązują pewne zasady zawarte w regulaminie forum.
Proszę też przestrzegać zasady przejrzenia wątków (opcja szukaj na forum) zanim założycie nowy temat - dublowane tematy będą kasowane.

Kasowane będą również reklamy i kryptoreklamy - za takie uznajemy również polecanie usług czy firm przez użytkowników, którzy nie są aktywnie związani z forum, mają na koncie po kilka postów i ewidentnie kierują obecność na forum ku celom promocyjnym. Do tej grupy zaliczamy również osoby wcześniej aktywnie nie związane z naszym forum, a po ślubie rejestrujące się w celu złożenia krytyki lub promocji firm.

Pamiętajcie również, że składając słowa krytyki w kierunku kogokolwiek - powinny być one podparte Waszą wiarygodnością, w takim przypadku należy podać imiona, miejsce, czas, wkleić jakieś zdjęcie - chyba rozumiecie, że bez tych wymagań wszyscy mogą bezkarnie i często niesprawiedliwie krytykować wszystkich, a nam bardzo zależy by to forum było takich klimatów pozbawione. Wówczas będzie naprawdę pomocne i wiarygodne - dla Was i dla nowych użytkowników.

Klikając w ikonkę zgłoś nadużycie przy podejrzanej wypowiedzi wysyłacie Moderatorowi zgłoszenie postu, który narusza nasz  regulamin lub opisane wyżej zasady. Korzystacie z tej opcji często - bardzo dziękujemy - w ten sposób pomagacie czyścić forum ze spamu i natarczywych reklam.

Zależy nam na tworzeniu społeczności, która będzie aktywnie uczestniczyć w życiu forum, wspierać się, wymieniać doświadczeniami i dzielić z nami wrażeniami już po ślubie.

.....................................................................................................................................................

Wklejamy tutaj również pomocniczek, z poziomu którego szybko możecie dotrzeć do linków technicznych i który ułatwi Wam zapoznanie się z niektórymi możliwościami naszego forum oraz portalu:


Czego nie możecie przegapić w portalu?Zapraszamy, to wszystko dla Was:)
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)
 
Posty: 278
Rejestracja: Śro Lis 07, 2007 11:25 pm

Wróć do Między nami kobietamiKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>