gdzie zaproszenia??

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

gdzie zaproszenia??

Postprzez Bodzio » Pią Lut 11, 2005 12:48 pm

Gdzie robicie zaproszenia? Jakie sa modne w tym sezonie? Czy ten temat nie podlega modzie? Prosze o wiadomosci o zaproszeniach!!  :zabawa:
Bodzio

Postprzez Gość » Nie Lut 13, 2005 9:27 pm

Zdecydowanie najlepsze zaproszenia (pod względem jakości, ładności i nawet ceny) są, moim zdaniem, z CARTALII (mozna je kupić we Wrocławiu na Jatkach po cenach producenta-to ważne, ponieważ wiele wydawnictw do cen producenta dodaje np. 15-25 zl za nic-taka prowizja, albo podnosi ceny producenta o 10-20gr). I jeśli masz jakąś nienajgorszą drukarkę to sie baaardzo opłaca samemu wydrukować- da się tak na prawdę na wszystkich zaproszeniach, tylko trzeba poustawiac text tak, zeby pasowało-ale to chyba nie problem..:)
Gość

Postprzez Gość » Wto Lut 15, 2005 7:30 pm

A wiesz moze ile tam kosztuje (srednio) ladne zaproszenie? Maja oferte na www??  aniołek
Gość

Postprzez Gość » Pon Lut 21, 2005 7:57 pm

Ja bym chciala takie skoromn, ale reczne, niepowtarzalne, bo mimo ze te z katalogow sa sliczne, to chcialabym indywidualne, jedyne... chyba wiec Roxy happy
Gość

Postprzez Gość » Pon Lut 28, 2005 7:49 am

Anonymous napisał(a):nikt siebie samego nie poleca
zamawialam u niebanalnych pare rzeczy i jestem zadowolona
mam wchodzic w roznym, czasie zeby nikt sie nie czepil ze ich polecam??
bzdura

a masz jakiekolwiek zdanie na inne tematy?Oj ludzie,ludzie,my naprawde nie jestesmy tacy naiwni i ślepi na brzydotę tej firmy
Gość

Postprzez Gość » Pon Lut 28, 2005 10:35 am

To ja napisalam pierwszy post o cartalii :) Chodziło, ze na Jatkach sprzedaja tej firmy zaproszenia po cenach podawanych przez producenta, bo sa ich bezpośrednim przedstawicielstwem. Innych firm np. itd, albo 4m to lepiej zamowić przez internet chyba..
Ktos podal link do weby- owszem maja tam zaproszenia ale sobie doliczaja do realizacji zamowienia prowizje -chyba 15 zl jak zamawiacie bez drukowania, a 25 jak z drukowaniem- ja tam wole kupic zaproszenia bezposrednio od producenta a za te 15 zl kupic sobie- nie wiem- błyszczyk do ust czy cos tam innego :).
A co do tego niebanalne to takie zaproszenia sama sobie umiem zrobic-wystarczy kolorowa drukarka , albo kalka i klej.. troche tandeciarskie moim skromnym zdaniem, ale trzeba im przyznac, ze nawet ładne bukiety ślubne robią.
Gość

Postprzez Olka_t » Wto Mar 01, 2005 12:48 pm

No ja sie nie zgadzam ze recznie to tandeta, ale faktycznie trzeba miec telent i pomysl. Poza tym teraz juz sie pojawily naprawde piekne zaproszenia z tych gotowych. Jeszcze pare lat temu, jak szukalam zaproszen na slub brata - makabra, badziewie i kicz. Teraz az milo wybierac  happy
Olka_t

Postprzez Hapinka » Pią Mar 04, 2005 10:29 pm

Ręcznie robione zaproszenia, jak i z drukarni mogą być tandeciarskie lub nie- wiadomo, zalezy od uzytych materiałow, wizji artystycznej i jakości wykonania. Trochę musze się wycofać z tego, co napisalam o cartalii wczesniej (jako gosć jeszcze wtedy ), bo mi przysłali do domu próbkę jednego, ktore i w necie, i w katalogu w sklepie wydawalo mi się ładne, dopóki nie zobaczyłam tyłu tego zaproszenia..  :( No ale mozna cos tam wybrac sobie :) Jeszcze chcę któregoś dnia zobaczyc zaproszenia w kwiaciarni Roxy. A może któraś z Was coś wie na ich temat?
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Gość » Nie Mar 06, 2005 11:59 pm

Czesc, ja bylam w Roxy rowniez i mam mieszne uczucia, kilka wzorow mnie urzeklo, kilka jestem w stanie sama zrobic - wiec odpada, chce czegos czego byle kazdy (czyli ja) nie zrobi, ale tez pomysly niektore ciekawe, ladnie zaprezentowane i bardzo otwarta i mila pani, radze samemu zobaczyc a potem zdecydowac  :D
Gość

Postprzez Jolka » Pią Maj 06, 2005 9:23 am

Asia a gdzie znaleźliście te tańsze zaproszenia?
Jolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez f. » Czw Maj 12, 2005 4:01 pm

Jakos wole miec w reku zaproszenie zanim je zamowie, internet super, ale w tym wypadku "pomacanie" wzoru jest dla mnie wazne  qrulik
f.

Postprzez dmr25 » Pią Maj 13, 2005 6:43 am

no wlasnie dlatego polecam!przed zrealizowaniem zamowienia otrzymujesz bezplatnie wybrane zaproszenie z wydrukiem i koperta!niczym sie nie rozni od pozniejszych jesli sie zdecydujesz.polecam,2 dni temu otrzymalam przesylke i jestem bardzo zadowolona.mili i solidni. :D
dmr25

Postprzez drelisia » Pią Cze 10, 2005 6:42 pm

Mieliśmy również rzadko spotykany tekst:
Teatr
Umyślnie Traconej Wolności
zaprasza na przedstawieniepod tytułem:
„A potem żyli długi i szczęśliwie”
Adaptacja sztuki przez życie napisanej w 3 Aktach

PREMIERA
9 kwietnia 2005 roku

OBSADA
w rolach głównych:

Panna Młoda: Joanna
Pan Młody: Jarosław

W pozostałych rolach udzia biorą:
Ksiadz, Świadkowir, Rodzice, Goście i Gapie

Akt I "Dla Duszy"
Uroczyste zaślubiny nastąpią 9 kwietnia 2005 roku
o godz. 17.00 w Kościele św. Karola Boromeusza
przy ulicy Kruczej 58 we Wrocławiu

Akt II "Dla Ciała"
Po ceremonii zaślubin zapraszamy na przyjęcie,
które odbędzie się w Domu Kolejarza
Piłsudskiego 105 we Wrocławiu.

Akt III "Noc poślubna"
Przy zasłoniętej kurtynie
Prosimy o potwiedzenie przybycia do dnia 10 marca

Na kopercie którą sami już robiliśmy daliśmy coś takiego:

Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku,
ciut z wyrachowania, trochę dla porządku,
kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy,
oświadczamy wszystkim że się pobieramy

Na ceremonie zaślubin zapraszają
Sz.P. Jana Kowlaskiego
wraz z osobą toważyszącą.

Rodzice i Narzeczeni.

A wy na jakie zaproszenia się zdecydowaliśćie.....
Awatar użytkownika
drelisia
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Gość » Czw Lip 07, 2005 3:39 pm

hm.. ja tez wolę zobaczyc co biorę. Szukam jakichś ciekawych, ręcznie robionych. W Roxy tez byłam, musze przyznac że ciekawe, tylko ta cena!!! Widziałam tez w Przewodniku jeszcze jedną firmę Sophie, czy ktoś wie jakie maja ceny , bo na stronce nic nie było, albo macie może inne sprawdzone miejsce we Wrocku? (chciałabym osobiście wybrac wzorek)
Gość

Postprzez Gość » Śro Lip 13, 2005 6:08 pm

Troche slabo na ich stronie to wyglada (sofie0, bo malo wzorow widac i chyba trzeba zobaczyc na zywo, a firme chyba maja w domu, jesli dobrze wydedukowalam, wiec na pewno sa troche tansi :)
Gość

Postprzez Gość » Wto Paź 25, 2005 10:07 pm

Cartalia jest tez w  Meandrze na Jatkach - nie wiem czy to takie same wrozy, ale warto porownac i zobaczyc czy ceny sie roznia  aniołek
Gość

Postprzez gość » Pią Gru 02, 2005 10:17 am

widziałem w Costa zaproszenia na zamówienia dla mnie były za drogie ale mieli ofertę paru firm i można było zobaczyć wzory
Jest tam BARDZO MIŁA OBSLUGA  :cool:
gość

Postprzez miszka » Pią Gru 02, 2005 3:41 pm

My mamy zaproszenia Tylkowskiego :-)
miszka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez maluszek » Wto Sty 31, 2006 11:52 am

Hej:)
Moim zdaniem z  powodu zaproszeń nie nalezy robić sobie problemów i martwić się, czy na zaproszeniu będzie gołąbek czy obrączka. Owszem, zalezy mi na tym, żeby były ładne i niepowtarzalne, ale z doświadczenia wiem, że gości weselnych mało intersuje wzór zaproszenia. Byłam na niejednym weselu i szczerze nie pamietam jakie były zaproszenia. Nie zwracałam w ogóle na to uwagi. Najwazniejsze żeby było napisane gdzie, o której, z kim i kto zaprasza.
Ja na swoich zaproszeniach chce umieścić stosowny wierszyk apropo pieniędzy (wolimy dostać kasę niż 5 kompletów pościeli, ręczników itp). Zastanawiem się tez nad maskotkami - czy nie będzie to lepsze od kwiatów.
Życzę wszystkim owocnych poszukiwań zaproszeń.
maluszek
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Kati* » Wto Sty 31, 2006 2:37 pm

Ja zdecydowałam się na zrobienie zaproszeń własnoręcznie. Początkowo zamowiliśmy próbki z ITD, ale kiedy przyszły, stwierdziłam, że bardzo podobne będę potrafiła zrobić sama. Przeliczyłam koszty i okazało się, że będzie dokładnie o połowę taniej (doliczyłam nawet koszt zmiszczonego materiału, bo przecież jasne ze gdzieś się pomylę albo zrobię coś krzywo). Na próbę kupilam kilka katek i kawałek wstążeczki i zrobilam z nich prototypy, bo balam się ze moze przeceniam swoje zdolności. Dziś ide kupić papier i wtążkę ozdobną i zaczynam masową produkcję. Polecam-fajna zabawa i spora satysfakcja!
Kati*
rozkręcam się
rozkręcam się

Następna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>