gdzie zaproszenia??

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: gdzie zaproszenia??

Postprzez nat89 » Nie Lis 04, 2012 1:24 pm

Allanko ja niestety nie słyszałam o tej firmie ale faktycznie zaproszenia są bardzo ładne. A jak ich dużo - nie wiadomo na co się zdecydować :) Jakieś zaproszenia przypadły Ci szczególnie do gustu?

Awatar użytkownika
nat89
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez panna_monika » Śro Sty 02, 2013 7:57 pm

pcheelko bardzo ładne :)

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez anaia » Pią Sie 02, 2013 2:24 pm

ja na A. kupilam, niedrogo bo 1,75z koperta sliczne zaproszenia,formlat pocztowkowy. jak sie troche poszuka to wszystkio niedrogo mozna znalezc :) jak ktos chce to na priv moge nazwe sprzedajacego podac

Awatar użytkownika
anaia
super gaduła
super gaduła

Postprzez Titi » Nie Sie 11, 2013 8:05 pm

Nasz ślub odbył się 11 maja 2013r. Pod koniec stycznia 2013r. zdecydowaliśmy się zamówić nasze zaproszenia u "Amelia- Wedding" ze względu na duża możliwość wyboru. Współpraca a grafikiem była bardzo profesjonalna. Zaproszenia odebraliśmy osobiście w Goleniowie na początku lutego 2013r., bo akurat pasował nam dojazd z lotniska. Zaproszenia Glarett wyglądały bardzo elegancko i wysokiej jakości.
Na początku kwietnia 2013r. złożyliśmy zamówienie na winietki, pudełeczka na podziękowania oraz księgę gości. Tym razem współpraca z grafikiem była również bardzo profesjonalna.
Projekt był zatwierdzony i opłacony 18 kwietnia. Zgodnie z informacja zamówienie powinno być gotowe 10 dni od daty zatwierdzenia projektu (ok. 28 maja). 2 i 6 maja wysłaliśmy email do "Amelia- Wedding" (nie mogliśmy się dodzwonić, bo telefon cały czas był zajęty ) z zapytanie kiedy zamówienie będzie dostarczone przez kuriera (tym razem nie mieliśmy możliwości odebrania zamówienia osobiście).
7 maja otrzymaliśmy odpowiedz: "Państwa zamówienie jest realizowane i postaramy się je wysłać jak najszybciej. Prosimy się nie martwić , mamy na uwadze Państwa datę ślubu."
Zamówienie otrzymaliśmy późnym popołudniem (piątek) w dzień przed ślubem! Każdy kto planuje ślub wie jak bardzo ważne jest nie zostawianie takich spraw na ostatnia minutę. Otrzymanie zamówienia co najmniej 2-3 dni przed ślubem zaoszczędziłoby nam dużo niepotrzebnego stresu.
Titi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez bacteryja » Pon Sie 12, 2013 11:03 am

A ja nie polecam mojego wykonawcy zaproszeń- DEKORAK z allegro. Co prawda były bardzo ładne i tanie-1,40 juz z koperta, ale drugi raz bym sie nie zdecydowała. Najpierw poprosiłam o przesłanie mi kilku róznych zaproszeń, abym mogla na zywo wybrac kolor.póżniej złozyłam zamówienie i tutaj był problem. Od razu wysłaliśmy listę gości, nasze teksty, ale za nic nie mogliśmy się dogadać z grafkiem. Najpierw przesłał nam projekt maciupką czcionką. Później powiekszył, ale tylko teskt dotyczący prezentów. W końcu po 5 nieudanej próbie usiedliśmy sami do komputera, znalezlismy jakoś tą czcionkę i zrobilismy sami projekt.  Po ok. tygodniu mieliśmy już paczkę z zaproszeniami. Ucieszyłam się tylko na chwilę, bo okazało się, że we wszystkich jeden bok był w ogole nie sklejony. Napisaliśmy maila, wszystko elegancko- mamy odesłać. Dobrze, że przejrzałam je po kolei, bo okazalo się, że w wiekszosci jest blad!!!! Była podwójna kropka po Sz.P. Dodatkowo kilkunastu zaproszen nie bylo, a kilka bylo podwojnych. Odeslalismy- naprawili. Znowu brakowało ok 4 ! Nie pamiętam ile to wszystko trwalo, ale zapewne ok. 3-4 tyg. Nie warto dodawać sobie więcej stresu przedślubnego. Mimo, ze mają śliczne winietki pasujące do zaproszeń- znalazłam kogoś innego, kto to wykona

bacteryja
super gaduła
super gaduła

Postprzez tereskam » Czw Sty 09, 2014 9:43 am

Z czystym sumieniem polecam firmę Creocards http://zaproszenia-slubne.com.pl/index.php Zaproszenia są śliczne i niedrogie. Firmę poleciła mi znajoma, a z kolei znajomej poleciła jeszcze inna znajoma. Obie były bardzo zadowolone
:)
tereskam
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Lidkaa » Czw Sty 16, 2014 12:05 pm

Dziś dostałam próbki zaproszeń zamawiane na allegro co sądzicie?

Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Asiela » Pią Sty 17, 2014 1:36 pm

wyglądają bardzo ładnie :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Lidkaa » Pią Sty 17, 2014 1:39 pm

Jeszcze się zastanawiam :) jadę w niedzielę na targi ślubne może tam coś jeszcze znajdę :)
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Asiela » Pią Sty 17, 2014 3:46 pm

Lidkaa napisał(a):Jeszcze się zastanawiam :) jadę w niedzielę na targi ślubne może tam coś jeszcze znajdę :)

daj później znać o decyzji :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Lidkaa » Pią Sty 17, 2014 3:48 pm

się rozumie
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez aluzja » Wto Sty 21, 2014 11:28 pm

Lidkaa napisał(a):Dziś dostałam próbki zaproszeń zamawiane na allegro co sądzicie?

Piekniste bierz je ! :D  Jednak jest wiele ładniejszych niz te moje... teraz sie zastanowiłam i dopatrzyłam ze dziwne koperty mi dali ...

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez Lidkaa » Śro Sty 22, 2014 9:25 am

Ładne ale trochę szkoda mi kasy   wiesz że jeszcze muszę zamówić winety i zawieszki więc łącznie wszystko by mnie wyszło ponad 400zł... dla mnie to dużo na zaproszenie które pójdą w kosz.. Czekam jeszcze na próbki i będziemy wybierać :)
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez aluzja » Śro Sty 22, 2014 11:00 am

Lidkaa napisał(a):Ładne ale trochę szkoda mi kasy   wiesz że jeszcze muszę zamówić winety i zawieszki więc łącznie wszystko by mnie wyszło ponad 400zł... dla mnie to dużo na zaproszenie które pójdą w kosz.. Czekam jeszcze na próbki i będziemy wybierać :)

no najlepiej by bylo do 2 zl zaproszenie a te wygladaja conalniej na 2,90 :) ja winiety robie sama i karty menu tez...papier zakupilam przed zproszeniami i teraz okazal sie identyczny... aha a zawieszek nie robie...kupilam wstarzki i bede wiazac kokardki wyniesie mnie  100 sztuk 25 zl jakos :)

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez Asiela » Śro Sty 22, 2014 6:23 pm

Lidkaa napisał(a):Jeszcze się zastanawiam :) jadę w niedzielę na targi ślubne może tam coś jeszcze znajdę :)

jak było na targach? było coś ładnego?

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Lidkaa » Śro Sty 22, 2014 6:43 pm

Porażka... masakra jakaś   myślałam że będzie jak w Poznaniu a tu były tylko garnitury, może 10 sukien ślubnych z tego ani jedna mi się nie podobała. Ze 3 restauracje, drink bar, paru fotografów i kamerzystów, dekoratorka, dwie cukiernie i pare samochodów.. Ani żadnej biżuterii, butów, papeterii, nic kompletnie. Żałuję że tam pojechałam.
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Asiela » Śro Sty 22, 2014 6:52 pm

Lidkaa napisał(a):Porażka... masakra jakaś   myślałam że będzie jak w Poznaniu a tu były tylko garnitury, może 10 sukien ślubnych z tego ani jedna mi się nie podobała. Ze 3 restauracje, drink bar, paru fotografów i kamerzystów, dekoratorka, dwie cukiernie i pare samochodów.. Ani żadnej biżuterii, butów, papeterii, nic kompletnie. Żałuję że tam pojechałam.

ale lipa... szkoda straszna...

To teraz dopiero masz trudną decyzją z zaproszeniami, co :)?

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Lidkaa » Śro Sty 22, 2014 7:23 pm

No czekam jeszcze maja mi przyjść próbki i wtedy wybierzemy :) a mój D. stwierdził że i tak każdy to przeczyta i nawet uwagi nie zwróci na zaproszenie a ja chcę wszystko w jeden kolorystyce pod kolor sali   , zaproszenia, winetki i zawieszki :)
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Asiela » Śro Sty 22, 2014 7:34 pm

też miałam papeterią kolorystyczną i ku mojemu zdziwieniu sporo osób doceniło :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Lidkaa » Śro Sty 22, 2014 7:40 pm

Ja bym też doceniła :) chyba   ale wiesz jak facet, nie zwraca uwagi na szczegóły, przynajmniej mój nie za bardzo
Awatar użytkownika
Lidkaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>