Tipsy na slub- gdzie robia starannie i dokladnie(wroclaw)

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Postprzez paulinka25 » Pią Lut 19, 2010 12:17 pm

Ja polecam P. Anetę w salonie fryzj-kosmet.  Agnieszka na ul. Damrota.  Zrobiła mi kiedyś tipsy, chciałam żeby wyglądały jak naturalne i takie wyszły, śliczne. polecam
Awatar użytkownika
paulinka25
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wrocław

Postprzez nażyczona » Pią Lut 19, 2010 12:49 pm

W swojej karierze "tipsowej" obskoczyłam sporo salonów we Wrocławiu i u mnie bezapelacyjnie wygrywa studio madeleine.
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Mikaa » Pią Lut 19, 2010 2:51 pm

nazyczona a napisz dlaczego wygrywa?:)I podaj namiary kochana:)
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez nażyczona » Pią Lut 19, 2010 2:57 pm

Nigdy jeszcze nie miałam tak zrobionych paznokci, a w dodatku trzymały się 5 tygodni!
Nie są to standardowe tipsy - dziewczyny z salonu przedłużają paznokcie na formie.
Namiar leci na priv.
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona

Postprzez theli_85 » Pią Lut 19, 2010 6:55 pm

nażyczona - ja o tym samym salonie pisałam wcześniej :) To fakt, że paznokcie wyglądają pięknie i naturalnie

theli_85
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Glinianki

Postprzez wiewiu » Pon Lut 22, 2010 8:08 pm

ja wielokrotnie robiłam paznokcie w salonie na Porannej (Krzyki). Dziewczyny nie dość, że wykształcone w temacie - to z duuuużym doświadczeniem i zdolnościami artystycznymi... Czego to one nie wymyślały :) Jedna z pracujących tam kiedyś - Agatka - otworzyła swój salon w Kobierzycach.

A robiłam tam i tipsy żelowe i jedwabne i przedłużanie na formie (zdecydowanie polecam!)
Awatar użytkownika
wiewiu
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

Re: Tipsy na slub- gdzie robia starannie i dokladnie(wroclaw

Postprzez Justynak86 » Śro Lip 03, 2013 8:19 pm

Witajcie,
ja zdecydowałam się na paznokcie metodą hybrydową u przesympatycznej Pani Dagmary zresztą poleconej mi przez znajomą... nie żałowałam ... paznokcie wyglądały bosko , a sam manicure trzymał się do minionego weekendu :) podczas którego musiałam już go zdjąć , a było mi bardzo szkoda.. żel hybrydowy zaczynał sie już wykruszać głównie z koloru białego bo miałam french :)
Polecam szczerze .. więcej info na PRIV :D

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Miejscowość: Wrocław

Postprzez mr&mrs » Pon Lut 03, 2014 11:06 pm

Witam!

Czy możecie mi doradzić gdzie we Wrocławiu robią ładne, trwałe paznokcie?

Okolica nie ma żadnego znaczenia  zależy mi tylko żeby robiła to ładnie i potrafiła dobrze doradzić.   

Dziękuje i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiula93 » Pią Lut 21, 2014 6:36 pm

Mogę polecić super, młodą dziewczynę :) Robi ona paznokcie co prawda w domu u siebie, ale pokój jest specjalnie do tego przygotowany. Na dodatek studiuje kosmetologie :) Agnieszka - "Stylizacja paznokci AS" - na fejsie można ją znaleźć :)

edit. Okolice mostu trzebnickiego :)
Asiula93
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Ludmila » Pią Lut 12, 2016 11:30 am

Ja polecam gabinet stylizacji paznokci..... Pani ..... robi po-prostu super paznokcie, używa bardzo dobre materiały, ciągle się szkoli, dezynfekuję narzędzia po każdej klientce, ma pomysły, wystarczy pokazać sukienkę, dodatki i na pewno dobrze doradzi i zrobi perfekcyjnie.

Dobry przykład wpisów, których na forum NIE PISZEMY, nie rejestrujemy się by polecać firmy, bo zgodnie z regulaminem je kasujemy...
Admin
Ludmila
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lama1980 » Pon Wrz 11, 2017 12:13 pm

Moja żona na ten dzień zamówiła kosmetyczkę do domu. Zrobiła jej maseczkę, pedicure i pomalowała paznokcie. Do tego jeszcze jakieś ozdoby na paznokcie i make up.
lama1980
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>