wklejajcie zdjęcia bukietów!!

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Re: wklejajcie zdjęcia bukietów!!

Postprzez anna.kryger » Wto Sie 19, 2014 9:30 pm

Bukiety mojego autorstwa :)
anna.kryger
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Poznań

Postprzez smutny104 » Sob Paź 18, 2014 11:30 am

i takiego bukietu szukałem
smutny104
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Bethany » Wto Paź 28, 2014 4:34 pm

Kobik napisał(a):Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała/korzysta z usług kwiaciarni La Vida? Jeśli tak to napiszcie mi proszę na priv jakie macie wrażenia.

Zamawiałam u Pani Małgorzaty kwiaty na ślub - dekoracja kościoła, bukiet, butonierka, wystrój sali weselnej. Pani jest bardzo miła, robi cuda z kwiatów - miałam okazje widzieć jej prace na ślubie koleżanki i dlatego się zdecydowałam. Podpisałyśmy umowę bez określania warunków cenowych, żebym była spokojna o rezerwację terminu  (mieszkam za granicą). O kosztach miałyśmy rozmawiać w miarę ustalania szczegółów (jakie kwiaty, ile itd), bo było sporo czasu do ślubu. Pani zaoferowała mi również wykonanie zaproszeń - zdecydowałam się. I niestety zawiodłam się. Zlecenie nigdy nie zostało zrealizowane. Najpierw nie zostały wykonane zaproszenia, pomimo zapewnień, że będą, pomimo, ze podkreślałam na kiedy je potrzebuję itd. Po tej przygodzie kontakt z panią Małgorzatą był niemożliwy. Ani telefon, ani email, ani facebook  - na żadną wysłaną wiadomość nie otrzymałam do dziś odpowiedzi i prawdę mówiąc nie wiem co mam o tym sądzić. Tłumaczyła się wcześniej, ze ma kłopot z netem, ale zdjęcia na facebook umieszczała regularnie więc hmmm... Nawet nie mogłam się dowiedzieć jaka jest wycena na całe zlecenie, jakie kwiaty itd. Nie jestem osoba upierdliwą i naprawdę długo cierpliwie oczekiwałam na reakcje z jej strony, niestety bez rezultatu.
Dwa miesiące  przed ślubem znalazłam inną florystkę, która podeszła do zlecenia profesjonalnie i uratowała sytuację. Szkoda, ze w ogóle musiałam szukać i się denerwować. Firmy LA Vida na pewno polecać nie będę mimo, ze robi cuda z kwiatów, bo zapomina o szacunku do ludzi, którzy jej zaufali.
Bethany
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez palecia25 » Śro Lis 26, 2014 7:44 am

@Magdusiaa1988 - piękny bukiet, ja myślałam o czymś takim:
http://deflorist.pl/images/zdjecia/slubne/bslubne/d/bukiet-slubny-frezja.jpg
aczkolwiek sama jeszcze nie wiem   taki wybór...
palecia25
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Minionka » Pon Sie 03, 2015 12:16 pm

Frezje są bardzo nietrwałe. Taki bukiet to raczej nie dożyje północy :(
Minionka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Stryków

Postprzez StasiaK » Wto Gru 22, 2015 2:46 pm

Mój ślub był od koniec października i chciałam, żeby był jesiennych barwach. Niestety nie mogłam znaleźć florystki, która by mi pomogła wybrać taki bukiet i każda proponowała róże. Na szczęście odwiedziłam jeszcze jedną miłą Panią, która stanęła na głowie, żeby mi zapewnić odpowiednie kwiaty i tak powstał mój bukiet:

Dziękuję Kwiaciarni Strzegomskiej za pomoc
Awatar użytkownika
StasiaK
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez janek6 » Wto Mar 29, 2016 2:55 pm

marzy mi się błękitny bukiet z hortensji. co wy na to? :)
janek6
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>