Ile płacicie za osobę?

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Re: Ile płacicie za osobę?

Postprzez brzoskwinia » Wto Cze 26, 2012 11:23 am

AgusiKrzys napisał(a):qrcze, ja (Krzyś) myślę aby zmieścić się w 30 a przyszła żona pisze o 40. ehh
(najwżej zamiast pokoju hotelowego będzie pole namiotowe dla gości) :)
rezygnujemy np z wynajmu samochodu na wesele - rodzina ma wystarczające duże aby suknia się nie pogięła, podobna sprawa jest z videofilmowaniem po rozmowach małżeńskich (bracia,siostry znajomi) mało kto ogląda, nie ukrywamy że ceny też odstraszały.

najbardziej się boję że o czymś zapomnę (albo nawet nie wiem) związanie z kosztami weselnymi.
dobrze że 2 m-ce wcześniej znajoma ma ślub będę wiedział czy o czymś forget

My tez jedziemy własnym autem, nie mamy kamerzysty, nie organizujemy żadnych pokazów sztucznych ogni i lampionów, jednak jest dużo opłat stałych, których niestety nie można pominąć :)

Głowa do góry, naczytasz się tu o większości wydatków więc skorygujesz swój budżet gdyby okazało się, że coś Wam umknęło :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez delikatna0 » Pon Lip 16, 2012 12:34 pm

ufff jak czytam te Wasze wydatki, to oddycham z ulgą. Rodzice mojego A. prowadzą salę weselną z przepysznym jedzeniem, ślicznym ogrodem etc. W związku z tym...całe mnóstwo wydatków nam po prostu odpada.
Awatar użytkownika
delikatna0
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Acia » Pon Lip 16, 2012 12:37 pm

delikatna0 napisał(a):ufff jak czytam te Wasze wydatki, to oddycham z ulgą. Rodzice mojego A. prowadzą salę weselną z przepysznym jedzeniem, ślicznym ogrodem etc. W związku z tym...całe mnóstwo wydatków nam po prostu odpada.

Pozazdrościć...to naprawde wiele Wam odpada..co nie zmienia faktu, że ktoś za to i tak będzie musiał zapłacić chociaż już napewno duzo mniej niż standardowo:)
Awatar użytkownika
Acia

Miejscowość: :D

Postprzez brzoskwinia » Pon Lip 16, 2012 12:37 pm

Szczęściara :) A która to sala, o ile to nie tajemnica :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Postprzez delikatna0 » Pon Lip 16, 2012 12:42 pm

eee tam brzoskwinko, żadna tajemnica, ale sala jest w woj. śląskim już (tuż przy granicy z opolskim) i to w takiej małej wioseczce..niemal na końcu świata;) i chyba dlatego tak mi się tam podoba;)

Acia po cichu mówi się, że to będzie prezent dla nas z okazji ślubu. o nic więcej nie śmielibyśmy prosić:)
Awatar użytkownika
delikatna0
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez brzoskwinia » Pon Lip 16, 2012 12:47 pm

Dopytywałam, ponieważ My także mamy wesele w województwie Opolskim i myślałam, że gdzieś bliżej Opola będziecie mieć wesele, a że kilka restauracji tam obejrzałam to byłam ciekawa na co Wy się zdecydowaliście :)

Rodzicom należny się ogromne podziękowanie za taki prezent :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Postprzez delikatna0 » Pon Lip 16, 2012 1:20 pm

brzoskwinia napisał(a):Rodzicom należny się ogromne podziękowanie za taki prezent :)

Zgadza się:) naprawdę jesteśmy im bardzo wdzięczni. chcemy wymyślić coś fajnego na podziękowanie...ale to osobny topic ;)
Awatar użytkownika
delikatna0
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez achajq » Pon Lip 30, 2012 11:29 am

my placimy 225zl od osoby, a to i tak cena promocyjna, bo normalnie nasze menu koszuje 250zl. W tym mamy tort, napoje bez ograniczen, pokrowce na krzesla, dekoracja sali.
W menu mamy przystawke, zupe, 4 rodzaje mies na obiad z dodatkami, 12 przekasek zimnych, 3 przekaski na goraco, szwedzki stol z daniami goracymi, 4 rodzaje ciast, owoce. W cenie mamy apartament dla pary mlodej, 1 kelnej na 30 gosci i czas trwania wesela nieograniczony.
I teraz sie zaczelam zastanawiac czy to nie jest za drogo troche, jak czytam wczesniejsze wpisy to wiekszosc osob ma ok 200zl za osobe. Ale tak strasznie nam sie spodobala nasza sala, ze pewnie bez ceny promocyjnej tez bysmy podpisali umowe :)

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez madeline » Śro Sie 08, 2012 10:21 pm

A my będziemy płacić 165 zł za osobę + poprawiny 50 zl od osoby. O liczbie osób na poprawinach możemy dać znać w trakcie wesela także super Oczywiście cena nie zawiera napoi, ciast, dekoracji i alkoholi-wszystko we własnym zakresie Owoców nie kupujemy bo na weselu mało ich schodzi a mamy fontanne czekoladową przy której będzie b.dużo owoców , więc dwie pieczenie na jednym ogniu
Awatar użytkownika
madeline

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Justyś88 » Wto Wrz 11, 2012 9:57 am

Kurcze,my płacimy dużo 240 zł za os bez poprawin.Oczywiście nie ma w tej cenie prawie nic-napoje,ciasta,tort itd osobno.Menu weselne jest raczej  zwyczajne jak za tą cenę. Jednak miejsce jest piękne i jak je zobaczyliśmy to wiedzieliśmy,że to jest to :)

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez nat89 » Wto Wrz 11, 2012 10:50 am

Justyś88, a gdzie robicie wesele jeśli można wiedzieć? :)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez brzoskwinia » Wto Wrz 11, 2012 11:36 am

240 zł za osobę bez poprawin, ciast, owoców, toru, napoi to na prawdę bardzo drogo!

Z miłą chęcią zobaczę Waszą salę :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Postprzez panna_monika » Wto Wrz 11, 2012 11:43 am

Justyś88 jaką salę wybraliście? Strasznie dużo jak na jeden dzień i to bez owoców, ciast i napoi.

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez madeline » Wto Wrz 11, 2012 1:41 pm

Justyś- zgadzam się z przedmówczyniami ..cena kosmiczna My łącznie z poprawinami będziemy płacić 215 zl...
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez marika.trzebnica » Pią Wrz 28, 2012 6:55 pm

Ja byłam na weselach gdzie cena była 100 złotych a i 250 chyba, i wszystko zależy od lokalu, kucharza. Nie zawsze cena idzie w parze ze smakiem. Oczywiście te za 100 pln, to był catering, i przyznam, było bardzo średnie żeby nie powiedzieć złe.
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Trzebnica

Postprzez madeline » Pią Wrz 28, 2012 7:31 pm

marika.trzebnica napisał(a):Ja byłam na weselach gdzie cena była 100 złotych a i 250 chyba, i wszystko zależy od lokalu, kucharza. Nie zawsze cena idzie w parze ze smakiem. Oczywiście te za 100 pln, to był catering, i przyznam, było bardzo średnie żeby nie powiedzieć złe.

Catering z reguły niestety jest mało smaczny. Ale i tak nic nie przebije hoteli które mają talerze o średnicy 50 cm a jedzenia na nich z lupą szukać
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Motylek22 » Sob Sty 19, 2013 2:55 pm

My za osobę płacimy 106zł bez poprawin musimy kupić napoje, alkohol i ciasta reszta już jest w cenie
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez madeline » Sob Sty 19, 2013 7:40 pm

Motylek22 napisał(a):My za osobę płacimy 106zł bez poprawin musimy kupić napoje, alkohol i ciasta reszta już jest w cenie

motylku powiem Ci ,że cena jest zadziwiająco niska!!!!
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Motylek22 » Sob Sty 19, 2013 9:33 pm

madeline napisał(a):
Motylek22 napisał(a):My za osobę płacimy 106zł bez poprawin musimy kupić napoje, alkohol i ciasta reszta już jest w cenie

Niska bo robimy na sali wiejskiej u nas na wiosce i w pobliżu takie ceny właśnie są na szczęście(a sala mało czym się różni ta na wiosce od tej w mieście)ale już niedaleko nas w miastach są o wiele wyższe, zaczynają się od 160zł w górę
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez madeline » Sob Sty 19, 2013 9:36 pm

Motylek22 napisał(a):
madeline napisał(a):

Niska bo robimy na sali wiejskiej u nas na wiosce i w pobliżu takie ceny właśnie są na szczęście(a sala mało czym się różni ta na wiosce od tej w mieście)ale już niedaleko nas w miastach są o wiele wyższe, zaczynają się od 160zł w górę

ro super -dużo zaoszczędzicie My właśnie płacimy 170 zl od osoby..podrożało 10 zl od zeszłego roku..właśnie nam przyszło pismo
Awatar użytkownika
madeline

PoprzedniaNastępna

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>