Przedstawcie się - poznajcie się bliżej

przywitajcie sie na forum; Wasze daty ślubu i miejsca wesel, poszukiwania par z tą samą datą ślubu

Re: Przedstawcie się - poznajcie się bliżej

Postprzez Dorcia87 » Pon Mar 17, 2014 8:56 pm

Witam

Też tu trafiłam przez przypadek jak koleżanka wyżej..
Mam nadzieję że wasze porady pomogą mi z moim ślubem.. Choć już niektóre sprawy mamy już załatwione..

Mieszkam w Bielawie i też z stąd pochodzę lecz niebawem zmieniam miejsce zamieszkania..
Naszą magiczną datą jest 21.06.2014 godz. 17:00

Pozdrawiam :)
Dorcia87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Bielawa-Bukowno

Postprzez princessa1991 » Wto Mar 18, 2014 6:10 pm

Witam Wszystkich serdecznie
Jestem tu nowa mam na imię Monika mój ślub już za 3 miesiące 21 czerwca 2014 jestem z Brennej a mój narzeczony to Adam jest z okolic Skoczowa parą jesteśmy od 2 lat powoli dopada mnie stres przedślubny miło pogadać z kimś na forum na wspólne tematy :)
princessa1991
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez basica » Śro Mar 19, 2014 2:27 am

Witajcie! :-)

Nazywam się Basia i jestem już prawie 3 lata szczęśliwą mężatką - Wrocławianką :-)
Ślub był 2 lipca 2011 w kościele dominikańskim, wesele w Pałacyku we Wrocławiu.

Pamiętam jak szukałam tutaj niektórych info 3 lata temu i nie mogłam znaleźć, ani nigdzie w necie. Więc postanowiłam pomóc następnym :) może moje info się komuś przydadzą?
Musze powiedzieć, że byliśmy wszyscy (my i goście) bardzo zadowoleni z wesela i mile je wspominamy :-) napiszę, o tym co dla nas było naprawdę dobre i nadal bym to tak zrobiła:-)
3 lata szybko minęły, ale teraz spełniam obietnice, którą sobie wtedy złożyłam - że coś tez napiszę :-) przed ślubem nie miałam czasu, a po... wiecie jak jest :) No, ale piszę teraz:)

Nie będę pisała dużo, bo fora nie są moim hobby, ale napisze o tym, co sama sprawdziłam:)

Pozdrawiam wszystkich!

B.
basica
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dorcia87 » Śro Mar 19, 2014 11:33 am

Witajcie dziewczyny cóż mogę powiedzieć o sobie.. Mieszkam jak wcześniej powiedziałam i też stąd pochodzę czyli z Bielawy to woj.Dolnośląskie ok. 65 km od Wrocławia..

Mój ślub odbędzie się w dniu 21.06.2014 roku o godzinie 17:00 w Bazylice Andrzeja Apostoła w Olkuszu a wesele w Remizie OSP w Bukownie.. A zapytacie się czemu tam otóż mój Ł z tych stron pochodzi.. Salę mamy za darmo ponieważ mój Ł jest strażakiem a strażakowi przypada sala za darmo.. Wesele robimy max na 80 osób.. Z mej strony będzie mało osób ze względu na odległość a od strony Ł będzie sporo..

Co mamy załatwione..

Przede wszystkim salę.. Jest to remiza OSP Bukowno.. Za salę nic nie płacimy ponieważ mój Ł jest strażakiem.. A strażakowi przypada sala za darmo na różne uroczystości..
Catering.. (byłam na jednym z wesel z mym Ł gdzie ten Catering serwował jedzenie jest przepyszne.. polecam jego nazwa to Catering Grześ)
Wódeczkę na wesele mamy to 108 butelek ale chcemy jeszcze dokupić na bramy ok. 40..
Zespół muzyczny i kamerzystę wraz z fotografem.. Chcieliśmy tylko fotografa ale rodzina jego i moja chce też kamerzystę więc jest..
Nauki i poradnię.. Co do nauk wzięliśmy kurs weekendowy dwudniowy a poradnię po naukach wzięliśmy w któryś dzień tygodnia..
Dekoratorkę już mamy zamówioną wystrój sali będzie od koloru ciemny zielony jasny i biały..
Obrączki mamy jednokolorowe na każdej obrączce jest grawer z imieniem i z datą ślubu..
Jeżeli chodzi o stroję mój Ł ma już garnitur tylko trzeba jeszcze jemu przygotować na poprawiny i dodatki jemu kupić..
Co do mojej sukni jest już ona prawie gotowa.. Tylko trzeba dać małe poprawki.. i na początku kwietnia będę miała gotową.. Co mogę o niej powiedzieć jest ona skromna.. elegancka i podkreślająca figurę i biust..
Buciki mam już i inne dodatki dla Panny Młodej..
Zaproszenia mamy już załatwione i już chodzimy z Ł po rodzinie i roznosimy.. Jeszcze brata z bratową Ł mamy zaprosić ale to dopiero na święta bo brat Ł jest chwili obecnej w Norwegii..
Co do mojej listy gości jak mówiłam wcześniej będzie mało osób.. Chwili obecnej czekam na Ł żeby do mnie przyjechał i rozniesiemy owe zaproszenia..

Co mamy do załatwienia..

Noclegi dla mej rodziny.. ale to dopiero jak goście dadzą potwierdzenie..
Dokupić wódkę..
Przygotować autko bo my będziemy jechali swoim lecz jeszcze może to się zmienić..
Kierowcę dla gości..
Resztę dokumentacji..
Koronę..
Fryzier i kosmetyczkę no jestem już jestem umówiona ale zobaczy się czy będzie dany efekt jaki bym chciała..
Bukiet ślubny.. i tu jest problem bo tyle jest ślicznych bukietów aż ciężko wybrać..
Zaproszenia dla mej rodziny..

I tu jest problem..
Nie wiem z Ł co kupić na podzięce dla rodziców.. Nie chcemy też szaleć chcemy żeby to było wyjątkowe..
I to koniec..
Może coś zapomniałam jak coś to jeszcze dopiszę :)
Dorcia87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Bielawa-Bukowno

Postprzez karolinat » Pią Mar 21, 2014 8:51 am

Witam wszystkich na forum :) mam na imię Karolina, a mój wybraniec ślubny to Mariusz :) ślub mamy zaplanowany na przyszły rok 8.08.2015r. Ja jestem z Wroclawia, a on z poza. Mieszkamy razem około 30km od Wroclawia. Wesele organizujemy koło siebie w miejscowości Jankowice :) w zasadzie większość rzeczy już mamy załatwione.  Sala, dj, kamerzysta, fotograf zarezerwowani :) w niedziele jedziemy po obrączki :)
karolinat
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez netkaa21 » Czw Mar 27, 2014 10:47 am

Cześć    Mam na imię Aneta, mój ślubny wybranek to Paweł. Ja mieszkam w niewielkim mieście Bolków oddalonym od Wrocławia o 80 km. Paweł mieszka w Kamiennej Górze. Nasza data Ślubu to 26.07.2014. Ślub odbędzie się w Bazylice Krzeszowskiej. Dlaczego tam? Bardzo bliski nam oby jest Krzeszów, nasi rodzice tam się pobierali i kiedy padło hasło "Ślub" oboje wiedzieliśmy że chcemy właśnie tam  .  Wesele odbędzie się w Pisarzowicach na sali. Zastanawialiśmy się nad restauracją, ale ostatecznie wybraliśmy salę.
Bardzo się cieszę ze trafiłam na to forum, mam kilka pomysłów na nasz Ślub i wesele ale czasem wątpliwości czy to wypali, albo jak to dobrze zorganizować. Mam nadzieję że tutaj znajdę podpowiedzi

netkaa21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Martynkaw » Śro Kwi 02, 2014 11:07 am

Cześć! U mnie to będzie sierpień:) Trochę boję się upałów ale zapewne znajdę tu wiele rad jak radzić sobie z takimi i innymi problemami:)
Martynkaw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Olgakot162 » Pią Kwi 11, 2014 11:31 am

Witam serdecznie,mam na imie Olga,moja data slubu to 23,08,2014 Pozdrawiam :)
Olgakot162
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez weronika1k » Czw Maj 01, 2014 3:22 pm

Witam się i ja. Mam na imię Weronika. Mój już za niedługo, bo 30.08.2014r mąż, Mateusz. Ja pochodzę z małej miejscowości pod Wrocławiem, Mateusz jest z Lubina, gdzie i ja przeprowadziłam się równy rok przed ślubem, 30.08.2013 :) ślub będzie w Obornikach Śląskich, wesele w Nowym Dworze koło Trzebnicy. Jesteśmy na etapie rozdawania zaproszeń, potem wybór obrączek i stroju Pana Młodego, bo jemu się nigdy nie spieszy :) reszta załatwiona. Jeśli ktoś stąd miał wesele w Nowym Dworze, w hotelu o tej samej nazwie, to chętnie poczytam opinie. Pozdrawiam
weronika1k
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez estrycoo » Pią Maj 02, 2014 2:12 pm

Trafiłam do Was przeszukując bezkresny internet. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas:-)
estrycoo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Namarie » Śro Maj 28, 2014 3:43 pm

Cześć wszystkim!

Przeglądając strony o tematyce ślubnej trafiłam na to forum. Ponieważ widzę tu wiele interesujących mnie wątków, postanowiłam dołączyć do Waszego grona :) Mam nadzieję, że znajdę tu wiele inspiracji i ciekawych opinii na temat sal, zespołów itd. A ponieważ planujemy z Narzeczonym ślub w przyszłym roku (najchętniej sierpień - wrzesień), to czasu nie mamy zbyt wiele ;)  Myślę jednak, że jak się sprężymy, to jest to osiągalny termin ;) Dlatego szybciutko się przedstawiam i lecę czytać wszyyyyyystko co tu tylko piszecie o salach we Wrocławiu.

Pozdrawiam,
Namarie
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Panna Młoda » Sob Cze 21, 2014 5:44 pm

Awatar użytkownika
Panna Młoda
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez sylv » Nie Lip 06, 2014 11:36 am

Witajcie :) Mam na imię Sylwia i trafiłam tutaj przez totalny przypadek i postanowiłam zostać na dłużej. Moja data ślubu jest odległa - maj 2016 ale lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :P
sylv
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Laksander » Pon Lip 14, 2014 9:55 pm

Witajcie :) Troszkę po czasie (bo już kilka postów napisałam) ale zawsze coś :P

Mam na imię Gabriela / Gabrysia / Gabi jak kto woli i jestem z Wrocławia witajcie :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-220820150060.png[/IMG] [/URL]
Laksander
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Nari » Wto Lip 22, 2014 11:56 am

Witajcie :)

Jestem Nari :) W końcu się zdecydowaliśmy ;) Będziemy sobie ślubować i się weselić w dniu 18.07.2015
The one behind the wheel :D
Awatar użytkownika
Nari
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez emulkaaa » Sob Sie 09, 2014 5:38 pm

Witajcie kobietki!

Jestem poprostu Emi z Wrocka, obecnie poza granicami kraju. Ślubujemy z moim kochanym 8.08.2015r.
Na forum trafiłam przypadkowo i muszę przyznać, że codziennie dowiaduję się tu czegoś nowego. Jeszcze dużo wątpliwości, stresów i poszukiwań przed nami. Wspólnymi siłami i cennymi wskazówkami damy radę:)

Pozdrowionka!!!
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Postprzez KarolinaGaj » Śro Sie 13, 2014 1:04 pm

Hej, Jestem Karolina Gaj z Wrocławia. Ślub mam zaplanowany na 22.08.2015r. Pasjonuję się gotowaniem.
KarolinaGaj
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez AdaWalcz » Pią Sie 22, 2014 1:02 pm

Witam wszystkich forumowiczów.
AdaWalcz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusia » Pon Sie 25, 2014 3:00 pm

Dzień dobry wszystkim. Ania z Krakowa, od miesiąca szczęśliwa mężatka :)
marusia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Ilona_Radek » Śro Sie 27, 2014 8:48 am

Witamy wszystkich!
Ilona i Radek.
Ilona_Radek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przedstawcie się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>