BIELIZNA WE WROCLAWIU GDZIE WARTO POSZUKAć

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

BIELIZNA WE WROCLAWIU GDZIE WARTO POSZUKAć

Postprzez agni » Sob Sty 20, 2007 6:42 pm

Witam,  proszę o wsparcie, bo ślub coraz  bliżej a coś bielizny nie mogę znaleźć.
może wiecie gdzie we Wrocławiu warto poszukać ciekawej bielizny? Sezon dość martwy. Potrzebuję stanik, majtki, nie stringi i pas najlepiej w kolorze ecry albo capuccino a już idealnie by było z haftem. Może udało wam się odkryć wielki sklep z piękną bielizną ja na razie szukam i szukam

pozdrawiam i dziękuję za każdą wskazówkę.
agni
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Agula82 » Śro Sty 24, 2007 11:55 pm

Cześć!
Byłam w podobnej sytuacji. Aż pewnego razu  weszlam do sklepu który znajduje się w galeri dominikańskiej-do największych on nienależy, ale znalazłam tam bielizne, która tak mnie oczarowała że całkowicie zmieniła się moja koncepcja odnośnie bielizny.
Potrzebuję stanik, majtki, nie stringi i pas najlepiej w kolorze ecry albo capuccino a już idealnie by było z haftem
- właśnie coś takiego tam nabyłam.
Pozdrawiam i owocnych zakupów życze

[urlttp://www.waszslub.pl][/url]=h

Agula82
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez dzwoneczek » Śro Sty 31, 2007 3:32 pm

Witam jeżeli nie masz na ten wydatek dużego budżetu to na placu Zielińskiego można kupić bardzo ładną bieliznę polskich marek za na prawdę małe pieniądze (ok.70 zł/figi i stanik) Kiedyś kupiłam komplet bielizny w Gorseterii w Koronie za 300zł a kilka dni później znalazłam ten sam komplet na zielińskiego za 75zł tam nie ma takiej marży. Polecam.

dzwoneczek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez NinaVanHorn » Pon Lut 19, 2007 6:17 pm

Bardzo fajna bielizna jest na ul .Kosciuszki za skrzyżowaniem z Pułaskiego.Taki sklepik z Triumphem, ale jest tez bielizna tańsza i rownie dobra.
NinaVanHorn
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wrocław

bielizna

Postprzez acha » Wto Mar 13, 2007 9:44 pm

Ja też miałam straszny kłopot, wszystkie sklepy we Wrocławiu, zwłaszcza te w galerii to straszna drożyzna, na Zielińskiego nie ma komfortu z przymierzeniem, trzeba się nieźle nagimnastykować :) i zaryzykowałam zakup w internecie - jestem naprawdę zadowolona - wszystko na spokojnie przymierzyłam sobie w domu (a obsługa - mimo że wirtualna naprawdę mi pomogła w wyborze)- kupiłam sobie taki gorsecik: http://sklepzbielizna.pl/
acha
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

bielizna na allegro

Postprzez oliwka » Czw Mar 15, 2007 12:13 pm

witajcie,
ja tez szukalam bielizny w roznych sklepach, jednakze ostatecznie zdecydowalam sie na zakup na allegro - jest naprawde duzy wybor i ceny w porzadu -sami zobaczcie
http://www.allegro.pl/item168108193_sexy_stroj_panna_mloda_sprawdz_.html - wyglada naprawde suuper - mam nadzieje,ze przyniesie oczekiwany efekt :) :)
Podpowiadam,ze najlepiej wpisac w wyszukiwarce ślub lub noc poślubna - miłych zakupów
Awatar użytkownika
oliwka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: BIELIZNA WE WROCLAWIU GDZIE WARTO POSZUKAć

Postprzez Krzysztof » Śro Maj 16, 2007 9:49 am

agni napisał(a):    Witam,  proszę o wsparcie, bo ślub coraz  bliżej a coś bielizny nie mogę znaleźć.
może wiecie gdzie we Wrocławiu warto poszukać ciekawej bielizny? Sezon dość martwy. Potrzebuję stanik, majtki, nie stringi i pas najlepiej w kolorze ecry albo capuccino a już idealnie by było z haftem. Może udało wam się odkryć wielki sklep z piękną bielizną ja na razie szukam i szukam

pozdrawiam i dziękuję za każdą wskazówkę.

No cóż, ja z moją przyszłą poszliśmy do sklepu, który ponoć istnieje od początku świata :) Poleciła nam go moja przyszła tesciowa. Moja mama się bardzo zdziwiła,ze ten sklep jeszcze istnieje i pojechała tam z nami, bo nie wierzyła. Wiekszość sklepów już dawno się zliwidowała czy zmieniła branżę. A ten nadal jest i ma się dobrze.

Bardzo miło i fachowa obsługa, wystarczył rzut okiem na moją narzeczoną i ... znali rozmar :). Jeżeli towaru nie mają, a mogą go sprowadzić to to uczynią ( tak było w naszym przypadku ).A  jeżeli nie mogą, to doradzą gdzie kupić, gdzie szukać lub podpowiedzą rozwiązanie. Dla mnie rewelacja, tym bardziej,ze nie mają tylko damskiej bielizny, ale i męską. Sklep znajduje się na rogu ul Pomorskiej i chyba Brodatego.
Ja się nie znam na cenach bielizny, ale moja narzeczona była bardzo zaskoczona.
Heh, od tamtej pory też tam robi zakupy, moja mama też :) żadne galerie czy inne takie.

Pozdrawiam Krzysiek

Krzysztof
świeżutko na forum
świeżutko na forum

:)))

Postprzez Asurka » Sob Lip 07, 2007 11:07 pm

Hello :)
Rowniez polecam sklepik z bielizna na rogu pomorskiej i Brodatego. Przy okazji zakupow w tym sklepie koniecznie trzeba zajrzec tez do sklepu Tryumpfa na Rydygiera tj idac Rydygiera w strone hotelu plaza za skrzyzowaniem z Brodatego po lewej str .   Jest to sklepik bardzo maly ale wybor maja niesamowity i to nie tylko tej marki. Ceny o wiele nizsze niz w jakis galeriach.
Pozdrawiam  :D
Asurka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez bigcyc21 » Wto Lis 19, 2013 12:23 pm

Ja przypadkiem trafilam na maly sklepik w galeriowcu na powstancow sladkich 118. Zawsze mam problen z kupnem biustonosza mam baaaardzo duzy biust. Bardzo mila Pani juz na oko stwierdzila ze mam miseczke I. Dobrala mi bardzo dobry biustonosz, ktory sie nie rozciagbal ani trocge pi dwoch lataxh i piore go nornalnie w pralce. Naprawde polecam.
bigcyc21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez beemwu » Pią Lis 29, 2013 12:54 pm

Może warto byłoby odświeżyć ten temat?  :) Suknia już wybrana, teraz trzeba znaleźć bieliznę! :) Co polecacie? :)
Awatar użytkownika
beemwu
prawie tu mieszkam:)

Postprzez natka2014 » Pią Lis 29, 2013 1:14 pm

beemwu napisał(a):Może warto byłoby odświeżyć ten temat?  :) Suknia już wybrana, teraz trzeba znaleźć bieliznę! :) Co polecacie? :)

jak ja się cieszę, że będę musiała mieć tylko majtki bezszwowe i pończochy ;)

Triumph? Calzedonia? i całe mnóstwo stron www
Awatar użytkownika
natka2014
kocham to forum? :)

Postprzez beemwu » Pią Lis 29, 2013 1:22 pm

Ja muszę mieć bardzo dobrze dopasowaną bardotkę. Może jakies namiary na brafiterkę? :)
Awatar użytkownika
beemwu

Postprzez elrosa » Pią Lis 29, 2013 1:45 pm

Osobiście najlepiej lubię biustonosze Ewy Michalak, sprzedaje głównie internetowo, ale według informacji ze strony można też znaleźć je we Wrocławiu. Jej bezramiączkowiec jest po prostu genialny :)

Kilka lat temu (chyba 2-3) byłam w Milli na Ruskiej. Panie bardzo fachowe, stanik dobrały mi idealnie, ale niestety, swoje kosztował :(
Awatar użytkownika
elrosa

Postprzez beemwu » Pią Lis 29, 2013 2:05 pm

elrosa napisał(a):Osobiście najlepiej lubię biustonosze Ewy Michalak, sprzedaje głównie internetowo, ale według informacji ze strony można też znaleźć je we Wrocławiu. Jej bezramiączkowiec jest po prostu genialny :)

Kilka lat temu (chyba 2-3) byłam w Milli na Ruskiej. Panie bardzo fachowe, stanik dobrały mi idealnie, ale niestety, swoje kosztował :(

słyszałam własnie ze te staniki Ewy Michalak są super! Trzeba będzie się przejść kiedyś i zobaczyć :)
A jaki to koszt mniej więcej tam na ruskiej na przykład?
Awatar użytkownika
beemwu

Postprzez elrosa » Pią Lis 29, 2013 2:27 pm

beemwu napisał(a):słyszałam własnie ze te staniki Ewy Michalak są super! Trzeba będzie się przejść kiedyś i zobaczyć :)

Sprawdziłam dokładniej i to nie było 2-3 lata temu, a w 2008 :D Ewa Michalak jeszcze wtedy chyba nie istniała jako oddzielna marka. Pamiętam, że kupowałam tam stanik za 160 zł, dziś ten sam producent (Freya) ceni się dużo bardziej, powyżej 200 zł.
Awatar użytkownika
elrosa

Postprzez beemwu » Pią Lis 29, 2013 2:35 pm

elrosa napisał(a):
beemwu napisał(a):słyszałam własnie ze te staniki Ewy Michalak są super! Trzeba będzie się przejść kiedyś i zobaczyć :)

Sprawdziłam dokładniej i to nie było 2-3 lata temu, a w 2008 :D Ewa Michalak jeszcze wtedy chyba nie istniała jako oddzielna marka. Pamiętam, że kupowałam tam stanik za 160 zł, dziś ten sam producent (Freya) ceni się dużo bardziej, powyżej 200 zł.

No ceny nie są najniższe. Ale może warto :) Warto?
Awatar użytkownika
beemwu

Postprzez elrosa » Pią Lis 29, 2013 3:04 pm

Do dziś jeszcze go mam (chociaż już rozmiar nie ten), więc w sumie po przeliczeniu na ilość noszeń - jak najbardziej ;) ale teraz boli mnie portfel na samą myśl. No, i jednak wolę wspierać polską produkcję, Brytyjczycy niech sami o siebie zadbają ;)
Awatar użytkownika
elrosa

Postprzez beemwu » Pią Lis 29, 2013 3:06 pm

elrosa napisał(a):Do dziś jeszcze go mam (chociaż już rozmiar nie ten), więc w sumie po przeliczeniu na ilość noszeń - jak najbardziej ;) ale teraz boli mnie portfel na samą myśl. No, i jednak wolę wspierać polską produkcję, Brytyjczycy niech sami o siebie zadbają ;)

:) No to dobrze wiedzieć, że są wytrzymałe :)
Awatar użytkownika
beemwu

Postprzez Vianne Rocher » Pią Sty 17, 2014 9:41 am

beemwu napisał(a):
elrosa napisał(a):Do dziś jeszcze go mam (chociaż już rozmiar nie ten), więc w sumie po przeliczeniu na ilość noszeń - jak najbardziej ;) ale teraz boli mnie portfel na samą myśl. No, i jednak wolę wspierać polską produkcję, Brytyjczycy niech sami o siebie zadbają ;)

:) No to dobrze wiedzieć, że są wytrzymałe :)

Na grabiszyńskiej jest sklep z bielizna gdzie babki byly na przeskzoleniu u Trinny i Susanah :) nie wiem jak sie sklep nazywa ale jest w tym kompleksie kolo kladki za pl. Legionów.

Awatar użytkownika
Vianne Rocher

Postprzez Panna Młoda » Sob Cze 21, 2014 4:08 pm

Ja jakich czas temu przypadkiem trafiłam do sklepu Bra-Shop we Wroclawiu przy ul. Hubskiej. Polecam wszystkim pełen profesjonalizm.

Awatar użytkownika
Panna Młoda
rozkręcam się
rozkręcam się

Następna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Przejdź do portalu >>