pokrowce na krzesla

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Postprzez Sallyan_86 » Nie Lis 29, 2009 7:50 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 9:17 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86
kocham to forum? :)

Miejscowość: --------------

Postprzez jasada » Wto Mar 02, 2010 11:15 am

My się zdecydowaliśmy na pokrowce. Krzesła nie są złe, ale w pokrowcach będzie bardziej elegancko. Kierownik sali poleciła nam forme, która się tym zajmuje. Cena bardzo korzystna (tak sądze).

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez gloriosa1 » Wto Mar 02, 2010 12:25 pm

witam jasada a powiedz mi jeśli możesz jaki jest koszt wypożyczenia takiego pokrowca
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez Mikaa » Sob Mar 06, 2010 9:17 pm

Dziewczyny czy wiecie moze gdzie mozna kupic lub wypozyczyc takie pokrowce?
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Mikaa » Pon Mar 15, 2010 12:24 pm

Dziewczyny czy ktoras z Was jeszcze korzystala z uslug firmy katdesign?
Czy ten material jest porzadny?Czekam na opinie:)
Mikaa

Postprzez nażyczona » Pon Mar 15, 2010 12:46 pm

I ja przyłączam się do prośby Martiki - też zastanawiam się nad firmą Kat Design. Martika jeśli masz jakieś inne namiary to prześlij mi proszę :)
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona
prawie tu mieszkam:)

Postprzez gosikorka » Wto Mar 16, 2010 7:56 pm

Dziewczyny, też będę wdzięczna za namiary! Miejsce, w którym robię wesele, wprawdzie pokrowce oferuje, ale w cenie 10 zł za sztukę, więc cena wychodzi gastronomiczna...liczę, że znajdę tańsze...
Szczęśliwie Narzeczona:)
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez jasada » Wto Mar 16, 2010 8:23 pm

przyanzja sie gdzie robisz wesele?

Awatar użytkownika
jasada

Postprzez gosikorka » Wto Kwi 06, 2010 10:29 am

jasada napisał(a):przyanzja sie gdzie robisz wesele?

przyznaje się, że robię w SG. I cena jest chyba trochę wygórowana...moja koleżanka we wrześniu wynajmowała krzesła z pokrowcami za 11 zł, a tu sam pokrowiec 10 zł. Fakt, że to  cena na rok 2011, ale to i tak moim zdaniem za dużo. Tak też będę wdzięczna za namiary na PRIV, bo nic nie dostałam:((((
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez aernike » Wto Kwi 06, 2010 11:39 am

gosikorka, byłam na jednym weselu w SG i nawet pamiętam, że zwróciłam uwagę na krzesła, że takie ładne są. Może nie ma co ich zakrywać? Na tym weselu dodatkowo do tych otworów na oparciu krzeseł przywiązane były balony z helem na bardzo długich wstążeczkach. Wyglądało to super, dodatkowo było trochę balonów "niezakotwiczonych", z wstążeczką z białym piórkiem na dole. Naprawdę uroczo, a do tego dzieciarnia miała niezłą frajdę ;)

Awatar użytkownika
aernike

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mikaa » Wto Kwi 06, 2010 11:59 am

Dziewczyny jak tam znalazlyscie jakies fajne pokrowce?Ja dalej szukam,bo chce naprawde dobre jakosciowo,a z tym roznie bywa..

Przypominam i zapraszam do przeglądania naszego działu ofert - macie tam na przykład, a propos tematu, 2 firmy z ofertą pokrowców na krzesła:
http://www.przewodnikmp.pl/baza-firma/7-kwiaciarnie-dekoracje-akcesoria-slubne/120-vena---pokrowce
http://www.przewodnikmp.pl/baza-firma/7-kwiaciarnie-dekoracje-akcesoria-slubne/189-tamen-liberi---pokrowce
Moderka
Mikaa

Postprzez gosikorka » Wto Kwi 06, 2010 1:32 pm

aernike napisał(a):<DIV><STRONG>gosikorka</STRONG>, byłam na jednym weselu w SG i nawet pamiętam, że zwróciłam uwagę na krzesła, że takie ładne są. Może nie ma co ich zakrywać? Na tym weselu dodatkowo do tych otworów na oparciu krzeseł przywiązane były balony z helem na bardzo długich wstążeczkach. Wyglądało to super, dodatkowo było trochę balonów "niezakotwiczonych", z wstążeczką z białym piórkiem na dole. Naprawdę uroczo, a do tego dzieciarnia miała niezłą frajdę ;)</DIV>

Rzeczywiście krzesła nie są złe, wręcz ładne, ale ponieważ sala jest klasyczna i prosta, to myślę, że te pokrowce dodadzą jej elegancji.  
Pomysł z balonami wydaje się ciekawy, choć przyznam, że jestem nastawiona sceptycznie do aranżacji balonowych. Choć może to wynika z faktu, że częściej widziałam takie przesadzone i kiczowate;/// Ale wstążeczki i pióreczka wydają się ciekawe.
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez aernike » Wto Kwi 06, 2010 1:43 pm

No właśnie cała dekoracja była lekka i taka urocza, nie było żadnych sztywnych "upięć" ani girland balonowych, tylko te wstążeczki, piórka i białe balony (po jednym, nie w grupach), minus był taki, że cała rodzina w sobotni poranek zajęta była dmuchaniem i wieszaniem tych balonów ;)

Awatar użytkownika
aernike

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marlinka1 » Wto Kwi 06, 2010 4:59 pm

kurcze ja mam problem bo moje krzesła są bardzo szerokie...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

Postprzez marlinka1 » Pią Kwi 09, 2010 2:53 pm

czy słyszałyście opinie o firmie Tamen Liberi ,wypożyczają pokrowce???
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

pokrowce

Postprzez moni77 » Wto Maj 04, 2010 10:01 pm

hej, ja organizuję wesele mojej koleżance, która mieszka za granicą i wcześnie nie planowałyśmy takiego wydatku ale zdecydowałam się na pokrowce jak ostatnio widziałam krzesła ubrane na biało u mojej kuzynki na komunii. I przekonałam koleżankę
Już zarezerwowałam termin bo z tym też były pewne problemy . Ale na szczęście się udało:)

moni77
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez M » Śro Maj 26, 2010 1:34 pm

dziewczynki, jaki kolor pokrowców wybieracie mając suknię smietankową czy ecru - no w każdym bądź razie nie białą :) białe??
M

Postprzez Mikaa » Śro Maj 26, 2010 2:01 pm

Millka a Ty nie wybierasz pokrowcow pod kolor dekoracji na sali?;)
Mikaa

Postprzez blanka87 » Śro Maj 26, 2010 2:55 pm

My akurat mamy pokrowce w restauracji w cenie, więc się tym nie martwimy. Jedyne co Wam doradzę, to żebyście uważały na jakość materiału pokrowców, czasem zdarza się taki kicz, że szok. My byliśmy w zeszłym roku na weselu, gdzie nie dość, że pokrowce były wykonane z jakiegoś materiału coś między płótnem a atłasem. Pomijam kwestie, że materiał był tak cieńki, że pod światło było widać jakie krzesło jest pod pokrowcem, to te pokrowce były strasznie naelektyzowane - normalnie wysiedzieć nie szło. Do tego z tych kokardek z tyłu co chwile jakieś nitki wychodziły. To była firma z Gdańska, ale pisze tak żebyście obejżały dokładnie pokrowce jakie dana firma oferuje, bo kuzynce pokazali dwa czy trzy pokrowce i one były śliczne, a na weselu założyli jej zupełnie inne, jedynie kolor kokardki się zgadzał, ale jakość kokardy już nie. Widocznie taki model pokazowy mieli żeby kilienta zachęcić.
blanka87
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez M » Śro Maj 26, 2010 2:59 pm

wybieram pod sale ale pokrowce to tylko białe lub ecru :)

M

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>