Targi slubne w Hali 14 stycznia - idziecie?

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Targi slubne w Hali 14 stycznia - idziecie?

Postprzez nova » Pią Gru 15, 2006 6:22 pm

Jak w temacie, wybieracie sie? Nasz slub przelozony z przyczyn rodzinnych, ale chyba sobie chociaz poogladac pojde, a moze i sukienke wygram to sie na drugi rok przyda:(
misssss:)
Awatar użytkownika
nova
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

Targi Ślubne

Postprzez malawi » Pią Gru 15, 2006 8:54 pm

Hej
Ja będe na pewno. Moje wesele dopiero w czerwcu 2008, ale mysle ze warto sie wybrac :D A to tam mozna wygrac sukienkę?
Nova na kiedy masz przełożone wesele?
pozdrawiam
Malawi:)
:D

malawi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nova » Sob Gru 16, 2006 12:01 am

Raczej na 2008, ale nie mozemy planowac konkretnie jeszcze ze wzgledu na rodzinne komplikacje, az mi sie nie chce pisac o tym, ale nie mam pretensji, sila wyzsza.
Nawet juz tu nie zagladam tak czesto zeby pozniej znowu sie zaangazowac tak jak juz wczesniej, jak codziennie tu czytalam prawie.
Kolezanka mi mowila ze mozna wygrac rozne nagrody i ze beda pokazy najnowszych kolekcji sukienek na scenie - napewno to wygodne zeby w jednym miejscu zobaczyc 15 czy wiecej salonow, chociaz na tyle zeby ocenic czy sie jakis styl podoba czy nie.
Ale jak tu szukalam jakiegos programu czy szczegolow to nic nie ma, moze Administrator to przeczyta i cos podpowie?
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
nova
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez foszek » Sob Gru 16, 2006 10:40 pm

nova, rozumiem ciebie doskonale, bo ja w tym momencie nie wiem kiedy bede miala koscielny, tez z powodu rodzinnych. A co do targow, to i owszem, wybieram sie rowniez jak cos znajde na ten temat to dam znac
Awatar użytkownika
foszek
super gaduła
super gaduła

Postprzez Cathy » Nie Gru 17, 2006 11:07 am

.. My też się na pewno wybieramy, głównie żeby popatrzec na suknie, garnitur i zaproszenia.... choć sukni juz trochę poprzymierzałam i juz mi się wydawałao, że wiem, to jednak popatrzę na nowostki, może coś akurat.                                                    

Awatar użytkownika
Cathy
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez jolla » Nie Gru 17, 2006 5:40 pm

Znacie kogos kto byl w zeszlym roku na tych targach? Pewnie bedzie podobnie, warto popytac jak to wygladalo i co bylo ostatnio, ale tez  pojde.
A najlepiej o ktorej godzinie isc na takie targi?
Awatar użytkownika
jolla
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez maja » Śro Gru 20, 2006 8:29 pm

A jest gdzies ten program i nagrody?
jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Ww

Postprzez ddevilka » Śro Gru 20, 2006 10:32 pm

dziewczyny nie wiecie  moze w jakich godzinach odbeda sie targi.?Bardzo zalezy mi zeby na  nich bc jednak tego dnia mam zajecia na uczelni wiec chcialbym wszytsko jakos to sobie zorganizowac
ddevilka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Julek11 » Czw Gru 21, 2006 9:25 am

Targi są w godzinach 10-17.Także się wybieram ale raczej tylko pooglądać bo słyszałam że wszyscy na targi podnoszą ceny więc się nie opłaca wybierać na targach chyba że ktoś ma dużo kaski... Lepiej jednak poczekać z miesiąc po targach po znowu wówczas ceny spadają.
Warto oglądać sukienki, bukiety ślubne i piękne autka... i po to warto się wybrać.
Julek
Julek11
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez princessa » Czw Gru 21, 2006 3:33 pm

pewnie, że warto iść...zawsze można cos podpatrzeć..też  planujemy slubna 2008 ale przygotowania oczywiście zaczynają się wcześniej w 2007więc oferta jest jak najbardziej aktualna:)  
princessa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Administrator » Pią Gru 22, 2006 5:55 pm

Witam Państwa,
w serwisie umieszczone są informacje na temat targów, na przykład w tym linku:
Targi są jednodniowe, w godz. 10.00 - 18.00, przez cały czas ich trwania odbywają się prezentacje i animacje sceniczne, warto zarezerwować sobie minimum 2-3 godziny aby zapoznać się z naprawdę sporą ofertą.
W razie pytań i ewentualnych wątpliwości proszę o kontakt na priv.
Serdecznie zapraszamy, na pewno będzie warto!
Admin
Administrator
czuwam :)

Postprzez Administrator » Czw Gru 28, 2006 5:11 pm

Wszystkim Państwu zainteresowanym szczegółowymi informacjami na temat Targów polecamy zalogowanie się do newslettera (z poziomu strony głównej).
Na bieżąco będziemy informować o szczegółach i atrakcjach targowych.
Z pozdrowieniami
Admin
Administrator

Postprzez maja » Śro Sty 03, 2007 6:07 pm

Pisalam do Admina na priv z pytaniem o godziny pokazow, ale minelo 3 dni i bez odpowiedzi - moze tutaj? bardzo poprosze:)
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Administrator » Czw Sty 04, 2007 8:54 pm

Witam Panią i Szanownych Forumowiczów,
odpowiedziałam na priv, bardzo przepraszam, że z małym poślizgiem, ale byliśmy w trakcie przeprowadzki firmy, a w natłoku spraw przedtargowych nie wystarcza czasu.
Program pokazów się tworzy, prawdopodobnie główna część pokazów mody ślubnej odbędzie się między godz. 12.00 a 15.00, przeplatana konkursami i prezentacjami branżowymi.
Aby na spokojnie zdążyć z obejrzeniem stoisk i zapoznaniem się z ofertami wystawców, polecamy przyjście już o 10.00 rano, kiedy jeszcze nie ma tłumów, a później oddanie się programowi scenicznemu.
Generalnie program na scenie przewidziany jest na cały dzień, dla tych z Państwa, którzy wybierają się po południu, atrakcji również nie zabraknie.
Zapraszam serdecznie
Admin
Administrator

Postprzez maja » Sob Sty 06, 2007 12:42 am

Dziękuję, odebralam i dobrze ze Pan tu napisal, bo innym tez sie moze przydac ta informacja. Na stronie targow sa tylko ogolne informacje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez emmas » Pon Sty 08, 2007 9:54 pm

A mozna wiedziec dokladnie kto tam bedzie sie prezentowal i co ciekawego zobaczymy?
nigdy nie przestawaj patrzec
Awatar użytkownika
emmas
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez emmas » Sob Sty 13, 2007 12:12 pm

Juz wiem, ide, moze sukienke wygram, chociaz w totka mialam najwyzej tylko trojki...
Milych wrazen :)
nigdy nie przestawaj patrzec
Awatar użytkownika
emmas
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez nova » Nie Sty 14, 2007 11:34 pm

Dziewczyny, jak bylo? jA TO MAM PECHA, NAWET CHYBA W TYM ROKU SIE CIAGNIE, ZLAPALAM GRYPE I MIALA, TAK GORACZKE I DRESCZE ZE OD WCZORAJ NIE MOGLAM NOGA RUSZYC.
Prosze o wrazenia, co fajnego, jak tam bylo, co sie dzialo, co zalatwilyscie i podpisywalyscie tam umowy jakies czy glownie ogladalyscie a pozniej bedziecie decydowac? Nawet smsa wyslalam na suknie w konkursie ale jak pech to pech.
Co na tych pokazach fajnego? Najbardziej zaluje sukienek, taka okazja zeby tyle na raz poogladac, eh, pech! Napiszcie prosze.
Awatar użytkownika
nova
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez maja » Pon Sty 15, 2007 6:34 pm

Bylam, ale chyba w najgorszych godzinach, bo tlumy straszne, mnostwo firm, roznych, piekne samochody - na zywo nigdy nie widzialam tylu cadilakow, lizmuyn, starych auteczek, sliczne sa. Zlazilam tam ze 2 godziny i czasem az odpuszczalam bo nogi juz mnie bolaly, pokazy ogladalam z trybun, byl ekran, ale podeszlam blizej tez, fajnie zobaczyc teyle sukienek i wszystkiego, az sie w glowie miesza, nie wiem co cie konkretnie interesuje i co mam pisac, napewno skorzystam z paru spraw, ale wiekszosc juz firm znam z przewodnika m.pary, wiec glownie mi sie pokazy podobaly, nawet nie wiedzialam ze Ibisz poprowadzi, gdzies mi to umknelo, ale bardzo fajnie prowadzil i na scenie dzialo sie duzo roznosci, spiewali, tanczyli, grali, no ale glownie pokazy, szalowy byl Agory, smieszne rzeczy na glowie ale zapamietalam, bo widzialam kika pokazow i te sukienki prawie takie same jak dla mnie, ale chyba juz sie za duzo napatrzylam.
Jak cos to pisz na priv, zycze zdrowia!
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez mala_czarna » Śro Sty 17, 2007 6:07 pm

Byla siostra mojej przyjaciolki, dziecko, bo ma 21 lat i juz powaznie mysli zeby sie zaobraczkowac z dzieckiem w wieku 22 bodajze; byli zachwyceni, nie znam wielu szczegolow, ale wrocila z wypiekami na buzi, cos tam nawet wygrala chyba w konkursie, piala ze mnostwo pieknych sukienek i wybiera sie w rejs po salonach,
ach te dzieci...
cafe, cafe, hmm...
Awatar użytkownika
mala_czarna
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: cafe wroclawianka

Następna

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>