PLENER

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

PLENER

Postprzez oliwka » Wto Paź 10, 2006 8:32 am

Witam,
jakie miejsce we Wrocławiu Waszym zdaniem jest idealne na zdjęcia w plenerze?
Awatar użytkownika
oliwka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Pawlo » Czw Paź 12, 2006 11:01 am

nie ma czegos takiego jak idealne miejsce poniewaz ma ono spełniac twoje oczekiwania , czyli tak jak 90 % par ogród japński "obcykany " = zdjecia owszem ładne lub może szukasz czegoś bardziej indywidualnego . Ja robie w takim parku gdzie jest ponad hektar stawów i swietna infrastruktura parkowa , łodka , mostki strumyki itp a przedewszystkim komfort bo nie ma turystów gdyż jest to gospodarstwo agroturystyczne mojego kuzyna. Więc moi klienci mogą sie pochwalić niebanalnymi zdjeciami i teledyskami na filmach , szczerze robie też w ogr. japońskim ale troche mam dość tysiecy tych zdjęc z japońskiego.
Pawlo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez foszek » Czw Paź 12, 2006 3:44 pm

Masz racje, standartowe miejsca we Wroclawiu to rynek, ogrod japonski, ostrow tumski. Ja spotkalam rtaz mlodych w zoo, czesto tez ich widac w parku szczytnickim, tyly hali ludowej (my to nazywalismy pergola). Ale to wszystko zalezy od fotografa, spytaj sie go gdzie on chetnie robi zdjecia, co by polecil.
Awatar użytkownika
foszek
super gaduła
super gaduła

Postprzez violas » Czw Paź 12, 2006 9:31 pm

jest tez ogrod botaniczny, fajne miejsce i zroznicowane katki, ale niestety oplata 250 zl za zdjecia:(
violas
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Dania » Nie Paź 15, 2006 9:38 pm

Moim zdaniem fajnie jest zrobic plener innego dnia, na luzie, gdzies w polu, na wzgorzu, wsrod ruin, te standardowe miejsca juz sa opatrzone raczej.
Awatar użytkownika
Dania
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: woj. dolnośląskie

Postprzez maja » Śro Lis 15, 2006 1:01 am

Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, ale mam takie spostrzezenie po obejrzeniu naprawde wielu stron fotografow: jak ktos ma talent, wyczucie i to "cos" w oku, to byle gdzie zrobi ciekawe ujecia i wyciagnie z ludzi co trzeba?!?
jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Ww

Re: PLENER

Postprzez Mr.Pietrek » Nie Gru 17, 2006 11:54 am

oliwka napisał(a):jakie miejsce we Wrocławiu Waszym zdaniem jest idealne na zdjęcia w plenerze?
A dlaczego upierasz się wyłącznie na Wrocław? W okolicy Wrocka (bliższej i dalszej) można znaleźć to i owo, zrobić plener w komfortowych warunkach, w spokojnej atmosferze, a nie przy okazji odstawaiać teatru dla turystów :)
Awatar użytkownika
Mr.Pietrek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Dolnośląskie : )

Postprzez jolla » Nie Gru 17, 2006 5:48 pm

No, no, przystojny kolega to przyszly pan mlody czy reklamujacy sie fotograf? Bo jak to drugie to za dlugo tu nie pobedziesz, jak to pierwsze - gratuluje Twojej dziewczynie. Jesli przy pierszym wariancie jestes wolny - napisz na priva, cha, cha... pewnie nie ja jedna bede chetna, a mala_czarna - co Ty na to? Tu podobno wolna?
Awatar użytkownika
jolla
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Mr.Pietrek » Nie Gru 17, 2006 7:34 pm

jolla napisał(a):No, no, przystojny kolega toprzyszly pan mlody

To mój standardowy avatarek prezentowany na chyba wszystkich forach, na których się udzielam (i przy okazji własna facjata) :) Od dość długiego czasu nieodczuwam juz potrzeby chowania się za jakimiś mapetami czy innymi pokemonami ;)

jolla napisał(a):czy reklamujacy sie fotograf? Bo jak to drugie to zadlugo tu nie pobedziesz,

A czy widzisz tu gdzieś jakąś reklamę? Jak mam potrzebę pochwalenia się swoimi zdjęciami czy też dostania "zjebki" to raczej robię to tu: http://foto.forumslubne.pl/ A może bulwersuje Cię adres mojej strony w stopce? Jeżeli tak, to sorki, ale raczej tego nie zmienię :) Wydałało mi się, że zawartość strony precyzyjnie i jednoznacznie określa punkt pisania piszącego. Poza tym może się kiedyś komuś przydać :) W końcu zwiększa ofertę – kurcze, to już chyba jednak podpada podkryptoreklamę :(

jolla napisał(a):jak to pierwsze - gratuluje Twojej dziewczynie. Jesliprzy pierszym wariancie jestes wolny - napisz na priva, cha, cha... pewnie nieja jedna bede chetna, a mala_czarna - co Ty na to? Tu podobno wolna?

Nie dość, że za stary jestem na takie numery, to jeszcze od kilku lat zaobrączkowany:) No i jeszcze kawy nie pijam (bo inka to chyba nie kawa :) ) - bez szans :P

By wrócić do tematu (wydało się - tak - fotografuję _również_ tematy około ślubne :) ) Wokolicy Wrocka jest cała masa ciekawych miejsc na plener, dziwię się po prostu dlaczego ktoś zakłada z góry tylko miasto? Wojnowice (jak ktoś lubi masę gapiów przy okazji i ma 50zł do wydania), Lubiąż (naprawdę duży obiekt, zróżnicowane wnętrza, bardziej kameralnie jeżeli idzie o tłumy turystów, dobrze wcześniej porozmawiać na ten temat w fundacji, ostatnio zależało mi fotograficznie na tych wnętrzach i sam prezes się zgodził :) ) Jak ktoś się uprze to i zaglówka na Wałach pod Brzegiem Dolnym się znajdzie :) No i dobrych kilkanaście parków krajobrazowych jest też do dyspozycji. Większym problemem może być zachowanie fryzury w dobrej kondycji do następnego dnia czy pogoda niż wybór lokalizacji. Tyle, że trzeba to zaplanować.

A jak już we Wrocku to poszukajcie może jakichś mniej wyeksploatowanych miejsc. Ponoć aula Uniwersytecka to fajne klimaty - jeżeli takie oczywiście odpowiadają. Jeżeli jakiś obiekt wpadł komuś w oko, a normalnie jest zamkniętydo celów foto, to przejdźcie się wcześniej do dyrekcji i spytajcie czy nie zrobią wyjątku? Tylko we dwoje! To generalnie są normalni ludzie, a prośba i okoliczności są jak by nie patrzeć wyjątkowe :)

Awatar użytkownika
Mr.Pietrek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez no_no » Śro Gru 20, 2006 12:17 am

No, no, ale kolezanke skwitowales:)
poprosz eo link do twoich zdjec na priv,
pozdrawiam:)
no_no.... piszmy pozytywniej:)
Awatar użytkownika
no_no
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wr

Postprzez Mr.Pietrek » Czw Gru 21, 2006 1:57 pm

no_no napisał(a):No, no, ale kolezanke skwitowales:)

Chyba byłem zbyt rzeczowy :| Ale padł konkretny zarzut, więc wyjaśnienie było potrzebne. Jak uraziłem, to przepraszam nie miałem takiej intencji.

no_no napisał(a):poprosz eo link do twoich zdjec na priv,

Wiesz? Problem jest tego typu, że w profilu możemy podawać adresy swych stron www - co bedzie później widoczne w stopkach. No moja jest tam od samego początku. Pytanie: czy w przypadku fotografów to już podpada pod reklamę czy jeszcze nie? ;) Ale poślę i na priva.

Pozdrówka świateczne :)
Awatar użytkownika
Mr.Pietrek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez jagermann » Śro Sty 03, 2007 2:18 pm

Latem jest to na pewno Pergola. Moim zdaniem nie ma ladniejszego miejsca we Wroclawiu

Moze byc jeszcze Park Poludniowy

Ale chyba najwazniejsze jest to, zeby to byly bliskie Wam miejsca. Prawda?

My osobiscie wybralismy Pergole, poniewaz tam sie wszystko zaczelo:))

Dobra rada - nie robcie sobie zdjec w dniu slubu!:)

pozdrawiam
Żona jest dla młodego mężczyzny kochanką, dla dojrzałego – towarzyszką, dla starego – pielęgniarką, i w każdym wieku jest pretekst, aby się ożenić.
H. de Balsac
jagermann
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez no_no » Śro Sty 03, 2007 8:38 pm

jagermann napisał(a):Latem jest to na pewno Pergola. Moim zdaniem nie ma ladniejszego miejsca we Wroclawiu

Moze byc jeszcze Park Poludniowy

Ale chyba najwazniejsze jest to, zeby to byly bliskie Wam miejsca. Prawda?

My osobiscie wybralismy Pergole, poniewaz tam sie wszystko zaczelo:))

Dobra rada - nie robcie sobie zdjec w dniu slubu!:)

pozdrawiam
E, nie kazdy moze i chce poza dniem slubu, chyba zreszta wiekszosc robi wlasnie tego dnia? Pewnie ze sie nie potarza czlowiek po trawie i nie wskoczy do rzeki, a widze ze modne takie foty teraz, ale zawsze takie "spokojne" na pamiatke sesje mozna moim zdaniem w dniu slubu robic:)
no_no.... piszmy pozytywniej:)
Awatar użytkownika
no_no
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wr

Postprzez Mr.Pietrek » Czw Sty 04, 2007 12:06 pm

no_no napisał(a):E, nie kazdy moze i chce poza dniem slubu, chyba zreszta wiekszosc robi wlasnie tego dnia? Pewnie ze sie nie potarza czlowiek po trawie i nie wskoczy do rzeki, a widze ze modne takie foty teraz, ale zawsze takie "spokojne" na pamiatke sesje mozna moim zdaniem w dniu slubu robic:)
chyba ta większość jest jednak w mniejszości :)

Plener następnego dnia jest o tyle"lepszy", że młodzi mają wtedy tę cudowną właściwość, że sąrozluźnieni. Nie ma już stresu, gonitwy, zostawiania gości na sali - słowem presja czasu odpada i widać to nazdjęciach. (czasem jeszcze plusem jest lepsza pogoda)

Problem jest tak naprawdę jeden - utrzymanie fryzury z dnia ślubu przez kolejnądobę. Nie każda Młoda ma zdrowie by następnego walczyć na przykład z 30 wsuwkami :P co jako facet rozumiem :D

Awatar użytkownika
Mr.Pietrek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez jagermann » Pią Sty 05, 2007 9:51 am

Mialem troche co innego na mysli:)

Moja sesja tez jest spokojna - bez wskakiwania do rzeki, niemniej jednak po dwoch godzinach lazenia i pozowania jest sie dosc zmeczonym, nie mowiac juz o czarnej sukience zony na wysokosc od ziemi do polowy lydek:)
plus zakurzony garnitur, buty, w lecie dodatkowo jest sie spoconym, przychodzi na slub juz wymeczonym, a to dopiero poczatek. Przeciez przed Wami jeszcze wesele!!
No i nie wspomne o super deszczu, ktory zaczal padac 3 dni przed naszym slubem, a skonczyl tydzien pozniej:))
Poslubna fryzure mojej zonie robila juz tesciowa:), bukiet sobie zamowila za 30zl zamiast 120   (w kwiaciarniach panuje glupia praktyka, ze na slowo bukiet slubny cena wedruje do gory o co najmniej 100%:(  ) i nikt nie zauwaza roznicy ani na zdjeciach, ani na filmie.
Dlatego polecam plener w innym dniu.

Pozdrawiam wszystkich mlodych:)
Żona jest dla młodego mężczyzny kochanką, dla dojrzałego – towarzyszką, dla starego – pielęgniarką, i w każdym wieku jest pretekst, aby się ożenić.
H. de Balsac
jagermann
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez laura996 » Nie Kwi 22, 2007 7:18 pm

Mr.Pietrek napisał(a):
no_no napisał(a):E, nie kazdy moze i chce poza dniem slubu, chyba zreszta wiekszosc robi wlasnie tego dnia? Pewnie ze sie nie potarza czlowiek po trawie i nie wskoczy do rzeki, a widze ze modne takie foty teraz, ale zawsze takie "spokojne" na pamiatke sesje mozna moim zdaniem w dniu slubu robic:)
chyba ta większość jest jednak w mniejszości :)

Plener następnego dnia jest o tyle"lepszy", że młodzi mają wtedy tę cudowną właściwość, że sąrozluźnieni. Nie ma już stresu, gonitwy, zostawiania gości na sali - słowem presja czasu odpada i widać to nazdjęciach. (czasem jeszcze plusem jest lepsza pogoda)

Problem jest tak naprawdę jeden - utrzymanie fryzury z dnia ślubu przez kolejnądobę. Nie każda Młoda ma zdrowie by następnego walczyć na przykład z 30 wsuwkami :P co jako facet rozumiem :D

A gdzie Ty fotografujesz? prosze na priv kontakt:)
laura996
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kalinak » Nie Kwi 29, 2007 2:00 pm

A wracając do tematu-macie jeszcze jakie fajne miejsca na plener?
kalinak
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez foszek » Sob Sie 11, 2007 8:07 pm

Widzialam swietne zdjecia w zajezdni tramwajowej, w lunaparku, na zlomowisku.
Awatar użytkownika
foszek
super gaduła
super gaduła

Postprzez marsio18 » Wto Sie 14, 2007 8:27 am

Ja miała sesję w Parku Południowym na Krzykach.
Awatar użytkownika
marsio18
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Siegen, DE

Postprzez gosia&marcin » Wto Sie 14, 2007 9:43 am

ja sie zastanawiam nad kamieniolami takimi straymi (maja je otworzyc ale mam nadzieje ze jeszcze rok sie wstrzymaja ) :)
Awatar użytkownika
gosia&marcin
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Wrocławia

Następna

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>