PLENER

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Postprzez nurse8 » Sob Cze 13, 2009 5:39 pm

Nie widziałam na żywo, ale ponoć robi wrażenie. Też pomyśleliśmy o plenerze, ale niestety uruchamiają ja tylko na szczególne okazje
Awatar użytkownika
nurse8
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Jena » Nie Cze 14, 2009 2:06 am

jest teraz czynna i są pokazy o określonych godz, polecam albyś się wybrałą i zobaczysz jakie to cudo :)

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez nurse8 » Nie Cze 14, 2009 9:44 am

Dzięki Jena. A orientujesz sie moze w jakich godzinach sa pokazy i czy codziennie?
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez Jena » Nie Cze 21, 2009 1:23 pm

dziś- 21.06 o 22.00 :)

Awatar użytkownika
Jena

Postprzez Jena » Nie Cze 21, 2009 1:25 pm

słyszałam  ze pokazy maja być co weekend aż to września- ale nie jestem tego pewna :(

Awatar użytkownika
Jena

Postprzez Viola21 » Sob Sie 08, 2009 7:46 pm

MY zrobliśmy sobie plener podczas podróży poślubnej.
Nie zabieraliśmy fotografa, ale korzytaliśmy z uprzejmosci naszych współtowarzyszy.
Mój mąż zajmuje się amatrosko fotografią i chyba nam się udało.
Robiliśmy fotki w Grecji, na szcześnie nie musiałam brać sukni ślubnej :)
Viola21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anx » Czw Sie 13, 2009 8:18 am

Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was się orientuję, gdzie we Wrocławiu lub okolicach znajduję się taka ala chińska altanka jak w ogrodzie japońskich. Chcemy tam iść z kamerzystą, ale w późnym wieczorem, w ogród japoński do 19 jest czynny :(. Czy może mi któraś z Was pomóc?
Chodzi o coś w tym stylu jak na górze, oczywiście nie musi być dokładnie taka.
Awatar użytkownika
anx

Postprzez anx » Wto Sie 18, 2009 12:04 pm

Dziewczyny znacie jakieś ciekawe miejsca,gdzie można by było pójść z kamerzystą przed ślubem? Chodzi mi o coś mało tradycyjnego :D Na pewno idziemy do lasu i tam zatańczymy, ale potrzebne mi jeszcze jakieś miejsce. Bardzo proszę o jakieś pomysły:)
Awatar użytkownika
anx

Postprzez Nenia » Śro Sie 19, 2009 1:04 pm

My mieliśmy plener w kilku miejscach i w czasie rozciągnął nam się na dwa dni, w sumie samego pleneru było z ok 10 godzin. Fajne miejsca na zdjęcia to pole ze snopkami, pola zboża, tereny nad jeziorem, łąki, polne ścieżki, stare ruiny, miasto nocą, tory kolejowe, stara stacja kolejowa, stadnina koni.

[url=http://suwaczki.slub-wesele.pl/200412252438.html[/img]http://suwaczki.slub-wesele.pl/200412252438.html[/img[/url]
Awatar użytkownika
Nenia
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez evvelina » Śro Sie 19, 2009 2:30 pm

a my będziemy mieli na dachu hotelu :P
evvelina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gloriosa1 » Pon Sie 24, 2009 11:48 am

hej ja mam zrobiony teledysk przy tej fontannie przy niej i w niej super sprawa.A powiedzcie mi jeszcze czy pokazy sa też w tygodniu czy tylko w weekendy.Bardzo mi sie to podobało robi wrażenie
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez angelika » Pon Gru 14, 2009 8:35 pm

Ja widziałam plener w okolicach Trzebnicy. Są tam przepiękne wzgórza i zdjęcia wychodziły takie naprawdę inne i przede wszystkim nieoklepane. Chyba zaciągnę tam mojego fotografa:D
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez 81anecia81 » Śro Gru 30, 2009 7:37 pm

Ja zrezygnowałam z teledysku plenerowego, dla mnie to jest zbędny dodatek, zastanawiam się również nad sesją fotograficzną w plenerze, bo podczas wesela to szkoda czasu urywać się na te  trzy godziny, a w inny dzień dodatkowo się  płaci i to nie mało (bynajmniej u naszego fotografa) tę kasę wole dołożyć do podróży poślubnej, a fotek z całej uroczystości i tak będzie b. dużo do tego film i  wystarczy.
Awatar użytkownika
81anecia81
super gaduła
super gaduła

Plener w ciekawych miejscach...

Postprzez DorotaKK » Sob Sty 23, 2010 1:39 pm

Witajcie dziewczyny,
myślę że nic nowego nie dodam, ale mimo wszystko napisze...tak naprwde to dobry fotograf czy kamerzysta znają takie miejsca gdzie jest uroczo i bajkowo... a nawet pokusiłabym się na stwierdzenie, że najlepsi potrafią zrobić nawet w stodole czy na parkingu świetne ujęcia... tak właśnie ja miałam... Spędziliśmy 4 godziny w kilku miejscach (blisko siebie) a efekt nas powalił.
DorotaKK
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lusiaa » Śro Kwi 07, 2010 11:36 am

My planujemy Rynek i ogród japoński - oklepane ale zdjęcia cudne
Awatar użytkownika
lusiaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Jena » Sob Lip 03, 2010 5:28 pm

odświeżam temat!
jakie macie propozycje na plener??

Awatar użytkownika
Jena

Postprzez valhalla » Nie Lip 04, 2010 12:41 am

jak ktoś ma ochotę się bryknąć na plener trochę dalej, to za Sobótką w Chwałkowie jest kamieniołom, myślę, że fajne ujęcia można tam zrobić, poza tym sam krajobraz też niczego sobie ;)
z dalszych odległości to jeszcze fajną opcją jest zamek na wodzie w Wojnowicach (ok. 25km od Wro)
- i jeszcze takie coś znalazłam, wygląda extra Tajemniczy ogród (Zespół parkowy we wsi Sulistrowiczki)
podaje www, bo nie chce mi się link wkleić:
http://www.pleneri.com/2009/11/%E2%80%9Etajemniczy-ogrod%E2%80%9D-%E2%80%93-zespol-parkowy-we-wsi-sulistrowiczki/plener_fotograficzny
- Niesamowity dwór (Szpital Kawalerów Maltańskich w Mokrzeszowie), to już dla osób, które są raczej z okolic Wrocławia, miejsce urocze ale odległość spora

http://www.pleneri.com/2009/11/niesamowity-dwor-szpital-kawalerow-maltanskich-w-mokrzeszowie/plener_fotograficzny
- Wzgórze księżycowych refleksów (Bastion Sakwowy we Wrocławiu)

http://www.pleneri.com/2009/12/wzgorze-ksiezycowych-refleksow-bastion-sakwowy-we-wroclawiu/plener_fotograficzny

w sumie moim zdaniem najlepiej połączyć opcję kamieniołom w Chwałkowie, a z powrotem zahaczyć o Sobótkę i Sulistrowiczki. Myślę, że dojazd samochodem w tamte rejony to też nie jakaś straszna wyprawa (ok 40min jazdy), a te miejsca są raczej tego warte.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez aernike » Nie Lip 04, 2010 1:13 pm

Valhalla, widzę że znalazłam bratnią duszę :D My właśnie też kombinujemy okolice Sulistrowiczek na plener :D Opcji jest kilka, łącznie z kamieniołomem, ale innym niż ten o którym piszesz. Poza tym jeszcze wyciąg narciarski na Raduni - super widoki, oiękne bukowe lasy w okolicach no i oczywiście park o którym piszesz. Kojarzę, że niektórzy nazywają go Małą Wenecją, pamiętam go z czasów, kiedy jeszcze nieźle wyglądał. Teraz to już niestety straszna ruina, wszystko rozpada się w oczach. Ale miejsce niesamowite;)

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez alaskan » Nie Lip 04, 2010 6:48 pm

My nasz zimowy plener robimy w Karpaczu, pojedziemy tam w podróz poślubną - taka zimowa sesja
alaskan
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Jena » Pon Lip 05, 2010 9:29 am

Sulistrowiczki faktyznie są blisko i jest  tam pięknie!

ja chyba pojadę do jakiegoś zamku: może Bolków, żeby później zahaczyć o ruiny Świny :) no ale jeszcze nie wiem...

Awatar użytkownika
Jena

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>