PLENER

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Postprzez ranyyy » Nie Lut 08, 2009 7:32 pm

martos82 napisał(a):<DIV>ranyy bardzo intrygujaca ta Twoja sesja. Mozna ja gdzies w sieci zobaczyc?</DIV>

w zasadzie nie... na stronie fotografki sa chyba dwa zdjecia. Przyznam sie ze to taka sesja odwazniejsza była i nie pokazuje tych zdjęć obcym <wstydzi>
ranyyy
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez carissima » Nie Lut 22, 2009 8:16 pm

W Urazie, o kótrym już tu wspominano jest port nad Odrą - tu się poznaliśmy, więc sesja w tym miejscu obowiązkowa!!!
Awatar użytkownika
carissima
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Klaudusia » Nie Lut 22, 2009 8:48 pm

Pewnie sesje w miejscu gdzie się pierwszy raz widzieliśmy - poznaliśmy są świetne. Super pamiątka do końca życia :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez ania45 » Nie Lut 22, 2009 11:15 pm

Na plener mam już upatrzone miejsce od dawna.
Utwierdziłam sie w wyborze jak widziałam zdjęcia mojej koleżanki z tego miejsca.
Mowa o zamku w Żórawinie.
Oczywiscie ważne jest doświadczenie fotografa, bo słaby to nawet w Książu nie da rady.
ania45
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez fiorka » Pon Lut 23, 2009 9:26 am

a czy ktoras z was miala zdjecia robione przy zachodzie slonca?
Na plener mamy juz miejsce dawno upatrzone, nie bede tlumaczyc co i jak bo to ponad 100 km od Wroclawia, natomiast jest tam slicznie na fotki w ciagu dnia: duzy park, kladki,strumyki, zamek, na pewno bedzie pieknie.
natomiast ubzduralismy sobie ze poza tym chcielibysmy kilka fotek o zachodzie slonca nad jeziorkiem. I tak sie zastanawiam jak takie zdjecie wyjda.
Do spotkania z fotografem na temat szczegolow jeszcze mamy czasu troche, wiec Was pytam najpierw czy macie takie doswiadczenia?:)
Awatar użytkownika
fiorka
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez gori » Pon Lut 23, 2009 10:08 am

Aniu, ale w Żórawinie nie ma żadnego zamku. Coś Ci się chyba pomieszało?
gori
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez tinkerbell » Pon Lut 23, 2009 9:14 pm

W Żórawinie napewno nie ma zamku, ale jest piękny stary (chyba z XIII wieku ale nie jestem pewna) kościół ogrodzony fosą a może to rzeka :P w każdym razie super miejsce na mini plener w dzień ślubu dla par z tamtej okolicy. Ja będę mieć wesele w Żórawinie i wstęnie planuje przed kościołem tam pojechać albo w trakcie wesela urawać się bo to będzie dosłownie 30min dla mnie a zdjęci piękne wyjdą a poza tym to będzie nasz jedyny plener w dniu ślubu a taki prawdziwy będzie kilka dni po (nie wiem jeszcze gdzie) ale to już makijaż inny i fryzura i wogólne bardziej to będzie sesja w strojach ślubnych a nie sesja ślubna.
tinkerbell
prawie tu mieszkam:)

Postprzez groszki » Pon Lut 23, 2009 9:30 pm

dziewczyny czy znacie takie miejscie niedaleko wrocławia gdzie mozna byłoby zrobic sesje w piasku na boso w wodzie??
Awatar użytkownika
groszki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez ania45 » Wto Lut 24, 2009 8:21 pm

gori napisał(a):Aniu, ale w Żórawinie nie ma żadnego zamku. Coś Ci się chyba pomieszało?

Nie no faktycznie macie racje dziewczyny:)
Ale przez chwile sama zwątpiłam.
Oczywiście nie chodziło mi o zamek tylko kościół.
To fajnie, ze innym też sie podoba to miejsce.
Mozę jeszcze trafimy na jakieś pary w naszym dniu i będziemy zakładać komitet kolejkowy:)
Dzięki za sprostowanie.
ania45
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ania45 » Wto Lut 24, 2009 8:23 pm

Kika25 napisał(a):
dziewczyny czy znacie takie miejscie niedaleko wrocławia gdzie mozna byłoby zrobic sesje w piasku na boso w wodzie??

Wiesz co nie wiem czy to nie za daleko, ale w Mietkowie są nawet ładne plaże przy tym zbiorniku.
Dodatkowo niedaleko masz pałac Krasków, może Ślęza.
ania45
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez laszka » Wto Lut 24, 2009 8:32 pm

ania45 napisał(a):
Kika25 napisał(a):

Wiesz co nie wiem czy to nie za daleko, ale w Mietkowie są nawet ładne plaże przy tym zbiorniku.
Dodatkowo niedaleko masz pałac Krasków, może Ślęza.
Mietków- co do wchodzenia do wody to nie polecam- koszmarnie tam "pachnie". Miałam tam sesje na "plaży" wyszła super, ale do wody nie odważe się tam wejść,
\
laszka

Postprzez Słonko » Wto Lut 24, 2009 11:25 pm

Ja również odradzam Mietków. Zalew ten w okresie letnim kwitnie, przez co kolor wody jest niezbyt ciekawy a o zapachach nie wspomne. Poza tym "plaże" też nie są zbyt urokliwe. Na plener warto wybrac jakieś ładniejsze miejsce!!
Awatar użytkownika
Słonko
super gaduła
super gaduła

Postprzez laszka » Śro Lut 25, 2009 9:02 am

Słonko napisał(a):
Ja również odradzam Mietków. Zalew ten w okresie letnim kwitnie, przez co kolor wody jest niezbyt ciekawy a o zapachach nie wspomne. Poza tym "plaże" też nie są zbyt urokliwe. Na plener warto wybrac jakieś ładniejsze miejsce!!
Wiesz co ja ze zdjęć jestem zadowolona- efekty zapachowe nie najlepsze, ale zdjęcia pieknie wyszły
\
laszka

Postprzez Klaudusia » Śro Lut 25, 2009 9:11 am

Laszka a w którym miejscu robiliście tam plener? Tam na tamie, czy tutaj przy wypożyczalni łódek ?
Zapachy fakt są straszne. My łódką opłynęliśmy sobie cały zalew - fajnie było... ale zapachy były wszędzie :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez laszka » Śro Lut 25, 2009 10:14 am

Zdjęcie robiliśmy koło Francuza-ten zajazd, wypożyczalnie łódek.
\
laszka

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Czw Lut 26, 2009 3:16 am

Jeszcze nie mam pomysłu na plener, ale na pewno coś wymyślę. Mam świetnego fotografa, który wie co robi i sam wymyśla świetne miejsca. Ładnych miejsc na Mazurach nie brakuje, więc wspólnie coś wybierzemy :)

P.S.Jeśli jest ktoś z Trójmiasta, to mogę polecić najlepszy zespół fotografów na świecie. Info na priv.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem
kocham to forum? :)

Miejscowość: Mazury

Postprzez ewa182 » Sob Lut 28, 2009 7:31 pm

Mam plan zorganizowania sesji plenerowej jeszcze przed ślubem. A przynajmniej  jekiejś cześci.
Przysięgać sobie bedziemy w USC i w związku z tym wymyśliłam zrobienie zdjęć na bulwarze Jasińskiego. Tylko jest problem, od dłuższego czasu jest tam rozgrzebane i nie wiem kiedy skończą kopanie i przeróbki. A takie ładne zdjęcia można by tam zrobić. Drzewa, zielono, mostek nad fosą, wymienionie ławeczki ...
I troszke się od stresować.
Po ślubie, w trakcie wesela chcemy wyślizgnąć się do parku południowego na druga częsc.
Tym razem z obrączkami na palcach :)
Sesja nad wodą , z kocykiem i szampanem

Awatar użytkownika
ewa182

Postprzez aernike » Pon Mar 02, 2009 3:05 pm

Ja tam do ślubu mam jeszcze kawał czasu, fotografa brak, ale pomysł na sesję już jest :) Marzą mi się "dzikie okoliczności przyrody", nie pole, nie park. Albo będzie to zwykły las, najchętniej bukowy, albo wersja ekstremalna - kamieniołom. Mam taki jeden ukochany, nieczynny od kiedy pamiętam. Wychodzą tam super fotki, tylko trzeba się wdrapać/wspiąć na górę no i już kiełkuje mi w głowie pomysł, żeby wtargać kieckę na linie i przebierać się w krzakach. A co :D

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez wi. » Pon Maj 04, 2009 3:54 pm

ania45 napisał(a):
gori napisał(a):Aniu, ale w Żórawinie nie ma żadnego zamku. Coś Ci się chyba pomieszało?

Nie no faktycznie macie racje dziewczyny:)
Ale przez chwile sama zwątpiłam.
Oczywiście nie chodziło mi o zamek tylko kościół.
To fajnie, ze innym też sie podoba to miejsce.
Mozę jeszcze trafimy na jakieś pary w naszym dniu i będziemy zakładać komitet kolejkowy:)
Dzięki za sprostowanie.

czy któraś z was była w środku tego kościoła???? jeśli nie to powiem wam  że tam w środku nie ma praktycznie niczego, same gołe ściany, są tylko ze 3 ławki. No i kościół ten nie jest otwarty tak non stop.

wi.

Postprzez Jena » Sob Cze 13, 2009 11:33 am

a widziałyście może naszą piękna fontannę multimedialna we Wrocławiu- tam zrobić  taki teledysk ślubny albo kilka fotek!!!!!

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>