Jak stworzyć i podczepić suwaczek Przewodnika Młodej Pary

Zasady obowiązujące na forum PMP. Pomoc w edycji profilu, używaniu emoticonów, wstawianiu zdjęć i korzystaniu z kalkulatora wydatków ślubnych.

 

Jak stworzyć i podczepić suwaczek Przewodnika Młodej Pary

Postprzez Administrator » Czw Lip 27, 2006 3:21 pm

Krok 1: Przechodzimy na stronę tworzenia suwaczków [ Kliknij]

Krok 2: Wybieramy typ suwaczka, ślubny lub weselny.

Krok 3: Teraz możemy podać dane potrzebne do stworzenia naszego spersonalizowanego suwaczka.W punkcie 1 wybieramy spersonalizowany tekst wyświetlany w suwaczku.

W punkcie 2 wybieramy datę do/od której suwaczek ma odliczać czas.

W punkcie 3 wybieramy wygląd graficzny suwaczka.Możemy pobrać z dysku twardego własne zdjęcie które chcemy aby wyświetlało się po prawej stronie suwaczka, zdjęcie to musi być w formacie JPG o dowolnym rozmiarze (system sam dopasuje długość i szerokość). Jest to pole nieobowiązkowe, możemy zostawić je puste i stworzyć suwaczek bez zdjęcia.Klikamy przycisk „Generuj suwaczek”. Jeżeli wybraliśmy własne zdjęcie które ma być dołączone do suwaczka po kliknięciu musimy chwile poczekać ponieważ w tym momencie zdjęcie jest przesyłane na serwer. Nie należy klikać ponownie na przycisk.Kopiujemy do schowka pozycję numer 1 jeżeli chcemy używać suwaczka na forum Przewodnika Młodej Pary lub innym forum które obsługuje kod BBCode.
Administrator
czuwam :)
czuwam :)
 
Posty: 72
Rejestracja: Czw Lip 15, 2004 2:47 pm

Wróć do Regulamin forum, pomoc techniczna, kalkulator wydatków ślubnychKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>