jaki bukiet jesienia modny?

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

jaki bukiet jesienia modny?

Postprzez Olga » Pią Paź 08, 2004 4:27 pm

Czesc, prosze o opinie co jest tej jesieni wg Was trendy, i co sie sprawdza w bukietach slubnych
Pozdrawiam i dziekuje z gory za propozycje :D
Olga

Postprzez Malcia » Pią Paź 15, 2004 1:38 pm

Och, jesienne bukiety sa przepiekne, najlepiej zeby byly w nich dzikie rosliny, jarzebina, dzika roza, dziurawiec czy nie wiem jak to sie nazywa, ale troche wyglada jak dziki bez.... sa takie "klimatyczne i z charakterem".
Malcia

Postprzez DDe » Pią Lis 05, 2004 4:57 pm

Ja pomimo jesieni preferuje biel w bukietach slubnych, sa ponadczasowe i lekkie..................... :kwiatek:
DDe

Postprzez k. ska » Wto Sie 16, 2005 11:14 pm

My bierzemy slub na koniec wrzesnia i jednoczesnie poczatek jesieni, bardzo mnie zainteresowal ten klimat jesiennego bukietu, kolory jesieni pasuje tez do mojej urody. Macie moze zdjecia albo odnosniki do takich bukietow "jesiennych"? Dziekuje i pozdrawiam!
kaska
  :parka_slubna:
k. ska

Postprzez ilona » Pią Sie 19, 2005 12:24 pm

Jak zamawialam bukiet na slub kolezanki w Roxy to widzialam u nich sporo takich jesiennych bukietow, zobacz u nich albo moze na stronie maja pokazane - sprawdz, robia ladne rzeczy i nie boja sie, jak widzialam, eksperymentow  happy
Wiekszośc kobiet jest zagorzałymi przeciwniczkami małżeństwa, dopóki ktos ich nie poprosi o rękę (Oscar Wilde)
Awatar użytkownika
ilona
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>