knajpa czy w domu??

organizacja, przebieg, refleksje ...

Re: knajpa czy w domu??

Postprzez TopKobieta » Śro Wrz 04, 2013 3:29 pm

Asiela napisał(a):
Zuzka napisał(a): stwierdzam, że wszystko zależy od towarzystwa a nie od miejsca :P

racja :D

Oj tak. byłam na kilku pańeńskich teraz i niektóre to niewypały niestety...,
dwa śluby i wesele...
Awatar użytkownika
TopKobieta
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Śro Wrz 04, 2013 4:24 pm

serio? a co było nie halo?

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez dora01 » Pon Wrz 30, 2013 12:54 pm

Mój panieński odbył się w domciu …

O 19 mój ukochany został delikatnie usunięty z domu ( spał u brata ). O 19:30 zaczęły schodzić dziewczyny i na wstępie miałyśmy wypić duszkiem po dwa drinki. Potem zaczęła się za.bawa, były różne konkurencje oczywiście z dalszą częścią picia drinków ( np.zakładanie prezerwatywy na banana buzią ). A o 21:30 przyszedł striptizer – był boski.

Były dwa tańce. Siostra powiedziała mi że jak by mi coś nie pasowała w trakcie nich to mam tylko pomachać ręką a on się wycofa albo czegoś nie zrobi ( nawet moja siostra go ostrzegła że jestem nieśmiała,a on po występach orzekł że był w szoku że było wręcz przeciwnie    ).
Pierwszy taniec to był policjant – to można było nakręcić ( z zastrzeżeniem że nie może to wyjść po za ponieważ może przez to stracić prace ), był on lajtowy.

Ale drugi był jeszcze lepszy ( przebrany za gangstera )– istny hardcor – niestety tego już nie można było nakręcić. Ale wspomnienia zostaną ;)

W sumie całość trwała 30 minut, podczas występów pytał się czasami mnie na ucho czy wszystko w porządku , potem jeszcze został i chwile pogadaliśmy, naprawdę bardzo miły i kulturalny.
Potem jak pojechał to była ciąg dalsza za.bawy, następne testy, nagrody i drinki. Miałyśmy iść na rynek ale uzgodniłyśmy że w domu się super bawimy więc zostałyśmy. Cała impreza trwała gdzieś do 4.

Teraz tylko czekam aż siostra zgra zdjęcia i filmik …. Już nie mogę się doczekać

Teraz w ten weekend mój ma kawalerski ... Zobaczymy jakie będą jego wrażenia.
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Asiela » Pon Wrz 30, 2013 5:02 pm

dora01 napisał(a):Mój panieński odbył się w domciu …

O 19 mój ukochany został delikatnie usunięty z domu ( spał u brata ). O 19:30 zaczęły schodzić dziewczyny i na wstępie miałyśmy wypić duszkiem po dwa drinki. Potem zaczęła się za.bawa, były różne konkurencje oczywiście z dalszą częścią picia drinków ( np.zakładanie prezerwatywy na banana buzią ). A o 21:30 przyszedł striptizer – był boski.

Były dwa tańce. Siostra powiedziała mi że jak by mi coś nie pasowała w trakcie nich to mam tylko pomachać ręką a on się wycofa albo czegoś nie zrobi ( nawet moja siostra go ostrzegła że jestem nieśmiała,a on po występach orzekł że był w szoku że było wręcz przeciwnie    ).
Pierwszy taniec to był policjant – to można było nakręcić ( z zastrzeżeniem że nie może to wyjść po za ponieważ może przez to stracić prace ), był on lajtowy.

Ale drugi był jeszcze lepszy ( przebrany za gangstera )– istny hardcor – niestety tego już nie można było nakręcić. Ale wspomnienia zostaną ;)

W sumie całość trwała 30 minut, podczas występów pytał się czasami mnie na ucho czy wszystko w porządku , potem jeszcze został i chwile pogadaliśmy, naprawdę bardzo miły i kulturalny.
Potem jak pojechał to była ciąg dalsza za.bawy, następne testy, nagrody i drinki. Miałyśmy iść na rynek ale uzgodniłyśmy że w domu się super bawimy więc zostałyśmy. Cała impreza trwała gdzieś do 4.

Teraz tylko czekam aż siostra zgra zdjęcia i filmik …. Już nie mogę się doczekać

Teraz w ten weekend mój ma kawalerski ... Zobaczymy jakie będą jego wrażenia.

ale mnie zab.awa ominęła :( żałuję, że nie mogłam tego widzieć, ale super, że tak się szaleństwo udało :D

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Nadya » Pon Paź 07, 2013 7:56 pm

Ja zdecydowanie wybieram knajpę, a najlepiej kilka. Jak szaleć to szaleć.
A tak serio to jeszcze nie mam planu.
Awatar użytkownika
Nadya
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: miasteczko

Postprzez Novy » Nie Wrz 27, 2015 9:09 pm

W zależności od ekipy, miejsce nie ma znaczenia.
Novy
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez milady » Nie Lis 15, 2015 1:04 pm

A ja wolałabym jednak zrobić wieczó panieński w domu, lepiej bym się czuła aniżeli w klubie.
milady
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez wiolag » Pon Mar 07, 2016 7:00 pm

W domu jest swobodniej, lepsza atmosfera, ale w knajpie wygodniej zorganizowane :)
_________
ogłoszenia towarzyskie typy sportowe  retro cegła
wiolag
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Brumm » Czw Cze 23, 2016 12:32 pm

A według mnie wieczór kawalerski czy panieński to żaden obyczaj. Przyszło to z USA jak walentynki i wszyscy małpują.Po co to ? Na co ?
Jeśli o mnie chodzi nie chcę kawalerskiego. Jak mam się dobrze bawić to wystarczy mi paru kumpli, dobre piwo i jest fajnie. Niby mam zaszaleć ostatni raz, ale w imię czego. Sam sobie wybrałem to życie i chcę tego nowego życia. Jakbym go nie chciał to bym dalej szalał i tyle.

Powiedziałem to mojej przyszłej żonie to teraz ma wyrzuty sumienia i się mnie pyta czy ona może. Odpowiedziałem jej, że decyzja należy do niej. Ja tylko mówię, że ja nie muszę zaszaleć ostatni raz bo z niczym żegnać się nie muszę, a jak ma taką potrzebę. Oglądać striptizerów,być obmacywana przez obcych gości w klubie podczas tańczenia, brania udziału w głupich grach to niech szalej. Ja jej trzymać nie będę.
P.S Mój kolega tak zaszalał na wieczorze kawalerskim, że się przespał właśnie z tą striptizerką tydzień przed ślubem.Gratulacje dla niego i dla tego przygłupiego świętowania.
Brumm
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez KMP » Pią Lip 15, 2016 10:44 pm

Koleżanka robi panieński na Ibizie co wy na to ?
KMP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez rybcia » Czw Lip 21, 2016 10:04 am

Tu jest kilka dobrych pomysłów, jeśli ktoś organizuje panieński w domu:

http://sukniazwelonem.pl/warto-wiedziec ... -i-zabawy/
rybcia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez maja98a » Pon Paź 10, 2016 2:30 pm

Ja byłam na kilku wieczorach i najczęściej zaczynały się one w domu, a następnie szłyśmy do klubu (wcale nie dlatego, żeby inni faceci nas obłapiali, bo bawiłyśmy się właściwie we własnym gronie). W domu nie zawsze jest tyle miejsca żeby potańczyć i głośno rozkręcić muzykę, ze względu na sąsiadów. W domu były właśnie gry i za.bawy i jakieś jedzenie i drinki, a w klubie tańce i drinki. Faktycznie bardzo dużo zależy od ekipy, bo jak ludzie potrafią bawić się ze sobą, to nie jest im potrzebna jakaś wymyślna lokalizacja.
Ja swój panieński mam jeszcze przed sobą. Też wcale nie chciałabym tego traktować jako ostatni dzień wolności, ale po prostu dobrze się bawić w gronie przyjaciółek :)
maja98a
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lucja » Czw Lis 10, 2016 2:06 pm

Warto zacząć w domu w kameralnym gronie a potem przenieść się gdzieś dalej w miasto. Można pogadać coś zjeść a potem zwyczajnie iść się   zabawić i potańczyć - POPIERAM!
Awatar użytkownika
lucja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Novy » Nie Lis 20, 2016 11:42 am

U kolegi były fajne w knajpie, ale bez robienia filmików i zdjęć :)
Novy
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>