knajpa czy w domu??

organizacja, przebieg, refleksje ...

Re: knajpa czy w domu??

Postprzez Rudzia » Czw Gru 02, 2010 6:24 pm

u nas taka tradycja ze start jest u ktorejs w mieszkaniu a pozniej juz rajd po lokalach. Nie wiem co mi dziewczyny wymysla, ale na pewno bedzie odjechanie:) striptizera najpierw chcialam potem nie, w sumie wazne zeby sie dobrze bawic:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Erill » Czw Lut 03, 2011 7:58 am

U mnie był start w domu, potem rajd po klubach i potem powrót do domu :))
Bardzo dobrze wspominam :)))
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez magicznacalineczka » Pią Lut 25, 2011 2:58 pm

Czesc dziewczyny, moj wieczor panienski dopiero przede mna i juz nie moge sie doczekac, co tez mi znajome przygotuja, bo wiem, ze juz sie zmawiaja. Mam nadzieje, ze to bedzie niezapomniana noc i bedziemys ie bawic pierwszorzednie :) pozdrawiam, magda
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kamtytka » Nie Kwi 10, 2011 11:09 am

W lokalu, najlepiej coś kameralnego. W typowo babskim gronie.
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez happiness2012 » Czw Kwi 14, 2011 3:41 pm

Też sądzę, że w lokalu kameralnie wśród najbliższych koleżanek:P

Chociaż zastanawiam się jak się dzieli obowiązki tzn. kto za co płaci, szuka miejsca, etc.??
Szczerze nie uczestniczyłam w wielu panieńskich, ale każde było inaczej organizowane i mam dylemat
happiness2012
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez karolinka » Pią Kwi 22, 2011 8:47 pm

Ja z moim misiem jezeli juz robimy imprezę to tylko poza domem,po to jest impreza, żeby sie dobrze bawić a nie cały czas stać przy garach i usługiwać gosciom. Wolę juz troszkę zapłacić ale mieć możliwośc zabawy w gronie znajomych bez zawracania sobie głowy. ciagłym podawaniem kawy , jedzenia itd. Nie wiem jakie jest wasze zdanie drogie kolezanki, ale ja tego nigdy nie zmienie, i zawsze tak bede robiła. Wygoda przedewszystkim, no i duzo wolnego czasu. Nawet na małe imprezy można isc do lokalu , koszt obiadu i potem małego conieco to około 50 pln od osoby, to aż tak duzo ? Liczę  że nikt nie bedzie złopał piwa ile wejdzie tylko z kulturą wypije odpowiednią ilość.
karolinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magda_wroclaw11 » Czw Kwi 28, 2011 10:07 am

Najpierw dom, później limuzyną na miasto, do klubu w którym mamy rezerwację :) Wszystko organizuje Świadkowa, ja jej tylko nakreśliłam co bym ewentualnie chciała i podałam jej listę gości. Reszta leży w jej łapkach.
Awatar użytkownika
magda_wroclaw11
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez magicznacalineczka » Śro Maj 04, 2011 1:32 pm

Ja mam nadzieje, ze moja swiadkow anei wymysli konkursow w klubie typu: zdobadz prezerwatywe od ktoregos z panow, bo nie lubie czegos takiego. Limuzyna powiadasz? Ciekawe ile kosztuje taka przyjemnosc
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Bar4you.pl » Wto Cze 14, 2011 8:25 pm

To już zależy od samej limuzyny,im większa i lepiej wyposażona,tym droższa:) A odnośnie wieczorów kawalerskich i panieńskiego,to u nas jest tradycja,że odbywają się one poza domem.
Bar4you.pl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aga-biskupin » Pią Sie 05, 2011 1:45 pm

Jak dla mnie to tylko knajpa :) z moimi najbliższymi koleżankami i tańce do rana :)
aga-biskupin
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez nusiaczek20 » Pią Sie 26, 2011 12:28 pm

Dziewczyny szukam klubu na wieczór panieński, co polecacie?

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez morpen » Śro Wrz 07, 2011 4:52 pm

Jak tak piszecie, dziewczęta, o tych wieczorach, to dość spokojnie to brzmi i się zastanawiam, czy szalone wyczyny, upijanie się do nieprzytomności, stripitizerzy i inne dziwaczne pomysły wyszły już z mody?;)
morpen
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez ceratex » Sob Wrz 10, 2011 3:17 pm

to może ja

podsunewam fajny poysł na kawalerski , który ostatnio przerobiłem z moimi ziomami<o:p></o:p>
Ustawiliśmy się z ziomkami

różnych stron Polski w sopocie, jedna osoba była orgaznizatorem i niezdradziła nam zadnych szczegółów do momemtu naszego spotkania, mielismy się spakowaćna 2 dni wzias szczoteczke do zębów i troche kasy spotkanie o godz 18 w piątek wsopocie dworzec pkp

pan młody przytaknąłopcje wiec

każdy dojerzdał na własnąreke , jako ze tez lubie niespodzianki chętnie wybrałem się w tą przygodęzachęcony ostatnim seansem Kacvegas . Napoczątek nie miła niespodziankadowiedzieliśmy się że mammy zarezerwowane 2 pokoje 8

osobowe w hostelu troszeczkę się tymprzestraszyłem, ale okazało się ze hostel znajduje się na głównym deptaku wsopocie chyba każdy wie o jaka ulice mi chodzi 3 min od dworca wiec sprawniepiechotką się tam przetransportowalismty, i tu nasze miłe zaskoczenie hostelikpierwsza klasa pokoje z łazienkami czysto , miło sympatycznie co nie dokoncapotwierdzało moja opinie na temat hosteli. Szybki prych i myślałem

ze wybijamy na miacho, ale

tu kolejne zaskoczenie w hostelu mielismyzarezerwowany salon lub jak kto woli livingroom

fajne pomieszczenie kanapki stół do piłkarzyków

żetony do poksa lodóweczka itp. itd. flaszeczkisię już mroziły , żarełko przygotowane pełne zaskoczenie tam spedzilismy 3godziny mocno trenując przed wyjscem na miasto …oczywiście grę w piłkarzyki
J
i tu kolejnaniespodzinaka bo odwiedziły nas 2 fajne panie tancerki i tu podziękowania dlaTomka naszego organizatora bo zaplanował wszytsko perfekcyjnie
J
wszystko zgrane wczasie o 23 zeszliśmy jeszcze do naszych pokoi ,żel na włosy AXE pod pache ibyliśmy gotowi ruszyc na łowy…no i tusie dopiero zaczęlo po prostu istnymaraton zeszliśmy z 15 klubów tak że dopiero następnego dnia z rana czytającnazwy na opaskach których miałem 7
J
!?mogliśmy dojść gdzie tak naprawdę byliśmy Soho, spatif , czekoloada, dream club,versalka

więcej już nie pamiętam ale wszędziebyło przednio masa ludzi tylko ceny niestety z kosmosu no cóż raz się zyje ,raz twój najlepszy kolega zeni się (probably), wiec zydzic nie będę…no i oczywiściesceny z kacvegas już nie były dla mnie tak obce bo bałem się otworzyć łazienkew której czy to aby na pewno nie ma tygrysa? sniadanie o 17 potem gokarty ,aquapark,hostel ,prysznic i wypad do gdańska tam yło nudnawo wiec powrót dosopotu i znowu maraton.w niedziele do 11 chekout pożegnanie z chłopakami i powrótdo domu. Najlepsza impreza zycia. najlepsi kumple, ładne dziewczyny, ciekawemiejsca:P polecam chłopaki do zobaczniu na weselu bo będzie okazja dopowspominania tego weekendu<o:p></o:p>
ceratex
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aga-biskupin » Czw Paź 20, 2011 7:26 am

ja jestem przeciwna striptizowi i wszelkim zadaniom wykonywanym w klubach przez panne młodą, bo są żenujące wg mnie. Oglądanie gołych facetów mnie nie kręci. Po prostu chciałabym spędzić miło czas z koleżankami i to mi wystarczy.

Niusiaczek, a ile bedzie was i jakie klimaty preferujecie? Nlo i czy myślicie o Wrocławiu czy innym mieście?
aga-biskupin
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Eurograv_pl » Wto Sie 14, 2012 2:46 pm

To zależy od wielkości domu, zawsze to można zaoszczędzić parę zł za wynajem lokalu jeżeli impreza będzie w domu. Ale wtedy wiąże się to z wyproszeniem wszystkich domowników. Podobnie jak poprzedniczka nie preferuję striptizu....odpada. Spokojny dzień wśród znajomych jest najlepszym rozwiązaniem.
Eurograv_pl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez follow » Śro Sie 22, 2012 3:17 pm

aga-biskupin napisał(a):ja jestem przeciwna striptizowi i wszelkim zadaniom wykonywanym w klubach przez panne młodą, bo są żenujące wg mnie. Oglądanie gołych facetów mnie nie kręci. Po prostu chciałabym spędzić miło czas z koleżankami i to mi wystarczy.

Niusiaczek, a ile bedzie was i jakie klimaty preferujecie? Nlo i czy myślicie o Wrocławiu czy innym mieście?

Ja mam podobnie, nawet jeśli do męskich striptisów podejść z humorem, to mniej mnie to śmieszy, a bardziej żenuje, więc babski wieczór z rejsem po knajpach, z jakimiś fajnymi akcesoriami na głowie (króliczki, śmieszne okulary) byłby bardziej w moim stylu.
follow
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Sob Sie 25, 2012 9:08 am

Beforek w domu, a później na miasto :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez kasiulka86 » Sob Wrz 22, 2012 10:10 pm

A ja chcialam miec panieński w domu i tak bylo i bylo suuuuuper!!! Na wszystkich panienskich na jakich bylam, impreza w domu byla swietna, rozne zabawy/konkursy, a potem na miasto, gdzie impreza juz nie byla tak fajna i nie bardzo sie roznila od zwyklej imprezy...

Awatar użytkownika
kasiulka86
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez follow » Pią Wrz 28, 2012 2:27 pm

Fajnie jest zacząć w domu, ale jeszcze fajniej chyba, kiedy świadkowa i kolka koleżanek sprężą się i zrobia na mieście jakąś niespodzianke - nie myślę tu od razu o rozbierańcu, mnie to raczej śmieszy, ale z drugiej strony w końcu i śmiech tu chodzi:)

Czytałam gdzieś historię wieczoru panieńskiego w Rynku - jakieś zadania, karteczki schowane z opisem "co dalej", "gdzie pójść" - taka zabawa w małe podchody, po kilku głębszych, wesoła ekipa lasek pląsająca po mieście nie bez celu, to raczej się sprawdzi i się dziewczyny na pewno nie zanudzą:)
follow
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Pią Paź 05, 2012 10:40 am

kasiulka86 napisał(a): a potem na miasto, gdzie impreza juz nie byla tak fajna i nie bardzo sie roznila od zwyklej imprezy...

To już zależy od towarzystwa :) zarówno na moim, jak i panieńskim koleżanki z pracy, która miała tydzień po mnie ta druga część nie była zwykłą, klubową imprezką :D

Awatar użytkownika
Asiela

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>