Ktore sklepy dla młodego polecacie?

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Ktore sklepy dla młodego polecacie?

Postprzez daisy80 » Śro Lip 19, 2006 7:35 am

Wlasnie bedziemy sie wybierac po koszule i kamizelke dla młodego.  Mam pytanie , które sklepy we Wroclawiu polecacie ze wzgledu na przystepne ceny i duzy wybor?
daisy80
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Trzebnica

Postprzez maja » Pon Wrz 25, 2006 6:28 pm

Moja kolezanka byla w Intermodzie, ladne garnitury ale narzekali na nadeta obsluge niestety.
jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Ww

ubiór dla Pana Młodego

Postprzez Mila » Nie Paź 01, 2006 4:47 pm

witamy !
My już jesteśmy po ślubie...Jednakże chcielibyśmy polecić sklep na Jedności Narodowej o nazwie "New Men". Mój mąż kupił tam  garnitur, kamizelkę i krawat fularowy oraz koszulę Uważamy, iż był tam duży wybór garniturów i różnych dodatków. Obsługa, składająca się z 2 uroczych Pań, rewelacyjna. Bez żadnej ściemy i wpychania czegoś na siłe...szczere i konkretne. Polecamy!!
Milena& Krzyś
Mila
pierwsze kroki
pierwsze kroki

POlecam New Man

Postprzez ladyw » Nie Wrz 23, 2007 3:00 pm

Goraco polecam New Man fachowa, szybka i profesjonalna obsluga :) za to od Up2U dla Wlasnego dobra raczej trzymajcie sie z daleka :)
ladyw
ladyw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Londyn

Re; ladnyw

Postprzez Asia_Milek-Stenka » Nie Wrz 23, 2007 3:38 pm

Na temat szycia w new man nie moge, niestety sie wypowiedziec bo nie mielismy okazji z mężem tam zamawiać... zastanawia mnie jednak skad takie przekonanie mojego przedmówcy "ladnyw" ze jest tak wspaniale i profesjonalnie w new men skoro z tego co czytam "niefortunne zamówienie" bylo w up2you???!!!! Chyba trzeba najpierw doswiadczyc a pozniej dopiero dodac swoja subiektywna badz co badz ocene!!??? Niekonsekwencje  w opiniach zdradza zawiść i nieobiektywne spojrzenie....

Pozdrawiam...

Joanna Miłek-Stenka
Asia_Milek-Stenka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Swidnica

re Joanna

Postprzez ladyw » Śro Wrz 26, 2007 11:46 pm

Droga Joanno
... ze tez nie masz innych zajec jak tylko zastanawianie sie dlaczegoz to polecam New Man !!! Zeby wiec skrocic Twoje meki odpowiadam, pouczona beznadziejnym serwisem w up2you  postanwilam nigdy tam juz nie wracac. Prawdziwy mezczyzna garniturow ma wiecej niz jeden slubny :)
ladyw
ladyw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Londyn

Postprzez patus » Czw Maj 22, 2008 5:33 pm

nie bede oryginalna...
my rowniez kamizelke kupilismy w New Men...z tego co sie orientuje to maja tam najwiekszy wybor kamizelek w calym Wroclawiu....koszule tez tam mozna znalezc chociaz my akurat zakupilismy ja w jednym z tych sklepow z kosulami i krawatami ktore sa w kazdej z wroclawskich galerii...
Awatar użytkownika
patus
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wroclaw/edinburgh

Postprzez agnieszka22m » Nie Maj 25, 2008 7:28 am

a my wczoraj kupilismy garnitur , koszule i krawat :) jestem zadowolona ze to juz za nami :)
a moj k ucieszyl sie jeszcze bardziej bo kupujac jeden garniyur 2 jest gratis i tak samo bylo z koszulami :)
ale sie udalo he he
Awatar użytkownika
agnieszka22m
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez anastazja » Czw Maj 29, 2008 9:25 am

Tez chodzilam po Outlecie. Nie powiem, garnitury sa, tylko wadomo zeby miec wybor to trzeba miec w miare neutrala sylwetke. Mysmy nawet na moja kluske cos znalezli, jeden byl suuuper, tyle ze wlasnie na codzien.:( a szkoda, bo byl polowe tanszy od tego, ktory faktycznie kupilismy.
No i jeszcze jeden minus, to moze akurat w tym sklepie, ale nie robili zadnych przerobek.

Awatar użytkownika
anastazja
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Nysa/Wroclaw

Postprzez daniawid » Pon Cze 30, 2008 8:43 pm

A ja dziś z całą pewnością polecę DIUK'a, dzis odebralismy stamtad garnitur, ceny rzeczywiście wysokie sle obsługa rewelacyjna nic dla nich nie było problemem. Pani obsługująca zreszta powiedziała 'najbardziej zalezy mi na tym żeby Państwo wysszli stad zadowoleni" no i wyszliśmy....polecam
daniawid
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez skorak » Nie Lip 06, 2008 8:38 am

a ja polecam sklep Moda Polska w Rynku. Rozumiem- ceny nie należą do najniższych ale przynajmniej nie trzeba się martwić że jak sie wstanie po obiedzie do pierwszego tańca to cały tył garnituru będą przypominały harmonijke. Ostatnio na kilku bardzo ważnych "imprezach" go przetestowałem- pomimo upału garnitur był cały czas gładki jak zdjęty z wieszaka .... a sądze że przy całych wydatkach róźnica 500 zł na ganiturze nie powinna aż tak denerwować skoro strój kobiety kosztuje znacznie wiecej........

skorak
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez magda.es » Nie Lip 06, 2008 3:36 pm

Dobrze, że o tym piszecie dziewczyny, bo w tym tygodniu wybieramy się się po garntur dla mego N.
Awatar użytkownika
magda.es
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Strzelin

Postprzez plum » Pon Lip 14, 2008 8:07 pm

My w zeszłym tygodniu zrobiliśmy rundkę po galeriach i byłam załamana, bo nic nie wybraliśmy. Raz, że jest czas przecen i standardowe rozmiary szybko znikają, dwa jak już coś upatrzyliśmy to się okazywało, że naturalnych włókien w ganierku jest zaledwie 30% itp.
Na szczęście w piątek zawitaliśmy do Pierre Cardin na Świdnickiej - świetna obsługa, duży wybór garniturków, więc wybralismy garnitur, koszulę i krawat (nie chcemy kamizelki). Zostały nam do kupienia dla pana młodego buty i gatki :)
www.zoomfetka.pl
Konkurs FOTKA NA DZIEŃ KOBIET –wygraj sesję zdjęciową z mamą, siostrą, córeczką lub przyjaciółką!

Awatar użytkownika
plum
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez plum » Pon Lip 14, 2008 8:09 pm

Zapomniałam dopisać, że na poprawki - skrócenie nogawek i wydłużenie rękawów czekamy trzy dni, a poprawki są za free
www.zoomfetka.pl
Konkurs FOTKA NA DZIEŃ KOBIET –wygraj sesję zdjęciową z mamą, siostrą, córeczką lub przyjaciółką!

Awatar użytkownika
plum

Postprzez Hella » Nie Sie 03, 2008 10:44 am

No a my wczoraj w końcu wybraliśmy się na poszukiwania i pierwszym sklepem który odwiedziliśmy był właśnie New Man. Powiem że w pierwszym garniturze jaki M. przymierzył zakochaliśmy się wszyscy :d Byliśmy potem jeszcze w Sunset Suits i w sklepach w Arkadach Wrocławskich ale tam już nie było nic co mogłoby któreś z nas zainteresowac :) Zatem jutro jedziemy zmówić garnitur. <jupi>
Aha - koszulę kupiliśmy w Wólczance za niecałe 80 zł [przecena] ale będziemy jeszcze szukać drugiej i krawata w Factory.. :)

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Postprzez martos82 » Nie Sie 03, 2008 5:07 pm

A w New Menie sa tez koszule?
My usilnie szukamy ecru, na spinki i nie takiej szerokiej, tylko taliowanej i nic nie mozemy znalezc. Jak tak dalej pojdzie do kupimy biala koszule do sukni ecru.
Awatar użytkownika
martos82

Postprzez mona_liza » Nie Sie 03, 2008 6:03 pm

W New Menie są koszule, ale nie taliowane! My kupiliśmy taliowaną w Vistuli, ale w kolorze białym (nie wiem czy są ecru, bo nie była zainteresowana). W każdym bądź razie koszula jest świetna - dla szczupłych facetów idealna jest taliowana - to nie wór na kartofle ;)
mona_liza
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez martos82 » Nie Sie 03, 2008 7:42 pm

Wlasnie w Vistuli taliowanych ecru nie ma :(.
Tez nie chcemy worka, tym bardziej, ze garnitur taliowany.
Awatar użytkownika
martos82

Postprzez Hella » Nie Sie 03, 2008 9:42 pm

My jakoś w New Men nic ciekawego z koszul nie znaleźliśmy. Młody jeszcze narzekał że ta marka mu nic nie mówi i że on chce con. Wólczankę ;P Nie wiem gdzie macie blisko - my najbliżej mamy Arkady i tam jest kilka sklepów z koszulami dla facetów. Nam się podobało kilka modeli ecru w Wólczance - trzeba było wybierać ;)
Ale czy taliowane mieli to nic mi  nie wiadomo..

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez Gatto » Czw Paź 02, 2008 10:33 am

A ja takie generalne pytanie zadam, bo nie mam pojecia..
Jakie sa teraz przecietne ceny garniturow w Polsce? Tzn ile bedzie kosztowac ubranie Pana Mlodego (bez butow powiedzmy :) )
Napiszcie mi dziewczyny prosze, bo kalkulujemy koszty, a wlasnie o gajerkach nie mam zadnego pojecia!!!
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto

Miejscowość: Haga

Następna

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>