Ktore sklepy dla młodego polecacie?

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez jasada » Nie Maj 30, 2010 7:47 am

Co do Pierre Cardin to tez uważam, że mają ładne rzeczy, ale...
Moja znajoma była na slubie , na któym właśnie Młody miał garnitur tej firmy i po wyjściu z kościoła kiedy posypywali ich ryżem  i jakimiś tam innymi rzeczami do sypania (zapomniałam nazwy :mur: ) to wszystko sie przykleiło i potem świadek przed wejściem na salę weselna musiała go "oskubowywać" z tego świństwa. Tak więc materiał nie był najlepszy, poprostu nie przetestowali tego wcześniej. A pewnie jak wiecie ta marka nie należy do najtańszych.

Awatar użytkownika
jasada
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez JK » Nie Maj 30, 2010 7:56 am

Ceny mają podobne jak w Vistuli czy Wólczance. To tzw. średnia półka, ale jak na moje mozliwości finansowe, to jest drogo. I tak ta cena 219 za koszulę to w promocji, bo te ozdobne koszule w sezonie kosztują od 299.
To, co mnie tam zdenerwowało: odwiedziłam sklep zimą, pod koniec wyprzedaży. Zdecydowałam się na kupno koszuli, bo eskspedientka powiedziała, że jutro kończą się przeceny, wchodzi nowa kolekcja. W związku z tym ta koszula zze starej kolekcji wraca do regularnej ceny 299.
Czy to jest fair wobec klienta? Mi tam wsio rybka, czy mma coś ze starej czy nowej kolekcji, ważne, by się podobało, ale trochę to robienie ludzi w bambuko. To jest bardzo powszechnie stosowane i Pierre Cardin nie jest w tym osamotniony.
Awatar użytkownika
JK
super gaduła
super gaduła

Postprzez kociaczek » Pon Maj 31, 2010 8:25 am

Edit do poprzedniego postu:)

Marynarka po "tuningu" dopasowana świetnie, a i całość robi wrażenie, będzie Chłop w końcu wyglądał :)
Co do koszuli, do nam się udało kupić w niedzielę w Outlecie za 79 zł... kolor złamana, ciepła biel (o ton jaśniejsza od kamizelki - w domu się poubierał, wygląda OK), kołniezyk 41, lekko taliowana... jedyny "minus": na spinki - TŻ nigdy ich nie nosił, więc będzie się musiał przyzwyczaić... aha, spinki dokupujemy też w New Men - będą identyczne z guzikiem marynarki.
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez marlinka1 » Pon Lip 05, 2010 5:50 pm

ja ostatnio kupowałam z moim lubym garnitur w factory jest tam naprawdę dużo sklepów ale jeśli chodzi o obsługę to masakra, niektóre panie wogóle nie znaja się na rzeczy jak pytały o kolor sukni i słyszały ivory to robiły wielkie oczy i mówiły aha ecru, sory ale jak ktoś mi daje kamizelkę w kolorze ciemniejszym ecru i mówi że to jest ivory to chyba nie powinien tam pracować, a dobieranie garnituru czy koszuli każda pani w każdym innym salonie podawała inne wymiary a potem mierzył za duże lub za małe  marynarki i koszule a panie mówiły że świetnie leży, kupiliśmy w końcu garnitur w LANCERTO tam mierzył jako pierwszy i wróciliśmy po niego ostatecznie jako jedyna pani sprzedająca znała się na rzeczy, jednak jeśli chodzi o rozmiary jest to outlet i co nam się spodobało niestety nie było rozmiaru tak samo z koszulami, ceny fajne ale rozmiary ciężko znaleźć ale polecam się tam przejechać bo w prównaniu z innymi salonami ceny są super...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Re: Ktore sklepy dla młodego polecacie?

Postprzez guzik » Wto Mar 08, 2011 1:48 pm

poszukiwania stroju dla narzeczonego zajely nam jedno popoludnie i cala sobote.

na pierwszy ogien poszedl outlet na granicznej:

ELDORADO - Factory
pani zajela sie nami od progu, przyniosla kilka garniturow we wskazanym przez nas kolorze, doradzila przymiarke jeszcze innego, nie narzucala sie swoja obecnoscia, ale byla na kazde zawolanie. problem zaczal sie jednak, kiedy wyrazilismy mieszane uczucia wobec garnituru w kolorze ciemnej czekolady i ze jednak wolimy pozostac przy wspomnianej na poczatku klasycznej czerni i ze krawat tez czarny. ha! no wiec pani strzelila nam monolog o tym, ze to chyba pierwszy raz w historii ktos bedzie szedl do slubu w czarnym garniturze i czarnym krawacie i ze narzeczony to sie do grobu chyba kladzie. i dawaj podtyka nam pod nos biala kamizelke i bialy fular z jakimis haftami i aplikacjami. na jednym wydechu wymienilam jej liste znanych mi osobiscie lub z tiwi/gazet/internetu facetow ktorzy szli do slubu w klasycznym zestawie, ale pani uznala, ze to moj (!) wymysl i ze ona jednak sugeruje biala kamizelke i fular, bo narzeczony bedzie wygladal smutno i pogrzebowo. cool.

PUERE - Factory
sympatyczny sprzedawca z poczuciem humoru, wiec przynajmniej bylo milo i na luzie, ale jednoczesnie profesjonalnie. czarny garnitur - prosze bardzo, czarny krawta - prosze bardzo. pokazalam mu material sukienki - przyniosl mi krawat toczka w toczke pod kolor i o identycznej fakturze. doradzil, w czym narzeczonemu jest dobrze, w czym mniej. garnitur lezal swietnie, niestety sklad 50% welna 50% poliester przesadzil sprawe. kupilismy tam jednak krawat i wyszlismy b. zadowoleni z obslugi.

PROCHNIK - Factory
pani nie wykazywala przesadnej euforii na nasz widok, przyniosla jeden garnitur, marynarka zdecydowanie za duza, co pani podsumowala koniecznoscia zapasu, na wypadek przejdzenia (!!!). garnitur lezal dziwnie, pani gdzies zniknela, wiec wyszlismy bez przesadnego zalu.

BYTOM - Factory
nie zainteresowal sie nami pies z kulawa noga. pani cos czytala pod lada, wiec postanowilismy jej nie przeszkadzac ;)

NEW MAN
pani mila i pomocna. wybor garniturow spory, ale typowo slubne, glownie polyskujace tudziez w innych niz czern kolorach. w przymierzalni mocno wyzyskana koszula na przebranie, bardzo wyraznie dajaca wczesniejszymi "nosicielami". nawet moj narzeczony, ktory standardowo wykazuje sie obojetnoscia na czynniki zewnetrzne mial lekko cierpiaca mine. dziwnie ukladajaca sie nogawke pani wytlumaczyla tym, ze narzeczony niepoprawnie stoi :P

ogolnie pod katem zainteresowania klientem na plus, ale raczej minimalisci nie znajda tam ubrania dla siebie.

BYTOM - Galeria Dominikanska
kompetentny i mily sprzedawca. wreszcie nie bylam postawiona w roli mamusi ktora przywlokla synka na przymiarke. no i na haslo "zlamana biel" dostalismy koszule w kolorze "zlamana biel", a nie ecru, bezowa, cappucino, zolta, zlota czy, o zgrozo, perlowa. pan z kawalka materialu sukienkowego zaaranzowal nam poszetke i narzeczony w sumie gotowy byl przed oltarz.
w bytomiu w galerii kupilismy garnitur, 2x koszule i pasek. wybralismy wcale nie najdrozsze modele, a obsluzeni zostalismy po pansku ;)
Awatar użytkownika
guzik
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez madeleine013 » Sob Mar 19, 2011 1:24 pm

hejo

my wczoraj mieliśmy wyprawe do sklepu WED - reklamuja sie na przewodniku :)

Pojechaliśmy tam głównie zeby obejrzeć kamizelki bo mają chyba największy wybór we wrocławiu wszędzie gdzie byliśmy do tej pory były do wyboru białe i ecru a tam jest chyba ze 100 wzorów i kolorów też sporo - są także czarne :)

w każdym razie też mieliśmy wersję czarnego garnituru i czarnej kamizelki - jednak jak mój Luby to przymierzył to okazało się nieco ponuro a on w swej jasnej karnacji itd  w gruncie rzeczy lepije prezentował się w srebrnej kamizelce i czarnym gajerku - wybór maja duży we wszytskim no może poza butami :)o

a cenowo to jedne są do 900 zł a inne do 1500. więc zależy kto nczym dysponuje -

Apropo czerni z czernią to pani też nas przekonywała ze nie jest to najlepszy pomysł - jednkaże nie było problemu aby to przymierzyć i na własne oczy ocenic -

polecam aby odwiedzić jeśli ktoś szuka kamizelki innej niż biła i ecru - i bez kwaitów - choć takie oczywiście też są

Polecam także bytom w magnolii i arkadch

:)
Ostatnio edytowany przez madeleine013, Sob Mar 19, 2011 1:59 pm, edytowano w sumie 1 raz

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Moderator » Sob Mar 19, 2011 1:52 pm

O, widzę, że powoli nadchodzi 5 minut i panowie muszą się wziąć do roboty:)
Przypominam, że tutaj nie wpisujemy adresów, szczególnie jeśli te same firmy są u nas w Bazie,
zajrzyjcie tutaj zanim zapytacie:
http://www.przewodnikmp.pl/baza-firma/2-salony-mody-meskiej/28-garnituromania
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez Domina » Nie Mar 20, 2011 11:28 am

My zaczęliśmy poszukiwania garnituru. Na razie chodzimy tam, gdzie radzi przewodnik ;).

Chociaż szczerze powiem, że jeśli chodzi o sklep WED to trochę się zawiodłam... Nie wiedzieliśmy, że funkcjonuje on na takiej zasadzie. Pani, która nas obsługiwała była oczywiście bardzo pomocna i miła. Tylko nie było najważniejszego - garniturów. Pani wyjaśniła, że jeżdżą one po całej Polsce i akurat wracają do Wrocławia. Tzn. nie to, że w sklepie w ogóle garniturów nie było ;). Tylko nie te, które nas najbardziej interesowały. Pani powiedziała, że będą za godzinę, dwie i żebyśmy wrócili. Na to niestety nie mieliśmy już za bardzo siły. Więc czekamy na inny dzień.
Domina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ewelinka89 » Nie Mar 20, 2011 11:59 am

A ja polecam wybrać się do Arkad - tam najbardziej podoba mi się bliskość wszystkich salonów z garniturami, oraz spory wybór sklepów.

Nas dopiero czeka szukanie i wiem, że to będzie koszmar.. zazwyczaj wybór jest na panów, którzy mają 182, a na mojego, ledwo ponad 170 jest zawsze problem. O koszuli 38 nie wspominając.. ;/
ewelinka89

Postprzez madeleine013 » Nie Mar 20, 2011 12:49 pm

hmmm... dziwne z tym WED jak my byliśmy to całe pomieszczenie właściwie było zastawione garniturami :)  i nikt nam nic nie mówił o tym że jak pojawimy sie za tydzień to nie bedzie można przymierzyc bo nic nie bedzie :)

tak czy inaczej jak garnitury tam są to wybór jest :)

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Domina » Nie Mar 20, 2011 1:27 pm

Wybór jest na pewno - my po prostu nie trafiliśmy. Bo interesował nas garnitur właśnie z kolekcji, której nie było. No pech po prostu. I też mnie zdziwiło, że jakbyśmy tam mieli kupować garnitur, to musimy się zdecydować JUŻ, koniecznie w TEJ CHWILI, bo za chwilę będzie za późno i nie zdążą uszyć odpowiedniego garnituru (bo Narzeczony wysoki jest i chudy; nie ma możliwości kupienia garnituru bez poprawek). Trochę mnie to przeraziło, bo ślub w sierpniu i szczerze mówiąc myślałam, że mamy jeszcze czas z wyborem garnituru...
Domina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez madeleine013 » Nie Mar 20, 2011 1:52 pm

heh wiem  edytowałam swój post bo doczytałam pozniej to co napisałas:) ale jak widać sie nie edytował także przepraszam za zamieszanie :)

ale jak to ja zorientowałam sie po fakcie :)

właśnie to tez mnie zdziwiło - a propo szybkiego zamawiania- bo nam powiedziala ze materiał nad którym sie zastanawiamy sie powoli kończy i potem juz go nie bedzie bo od wrzesnia beda nowe kolekcje

no i wychodzi na to że mamy około 2 tyg zeby sie zdecydować a ślub we wrześniu.... fakt faktem póki co jest tam dla nas najlepsza opcja  bo my też mamy problem z garniturem - bo potrzebujemy bardzo rozbudowany w klatce ale mały w pasie :) no zobaczymy :)

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Domina » Nie Mar 20, 2011 2:03 pm

U nas też o materiale właśnie mówili! Że trzeba zamawiać już, bo ten materiał jest dostępny cyklicznie... jest teraz, a za parę dni go nie będzie i nie wiadomo kiedy się pojawi... Cóż - dziwne trochę, bo w końcu to nowa kolekcja...
Domina
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez madeleine013 » Nie Mar 20, 2011 2:06 pm

chyba odkryłyśmy ich politykę firmy...:) aczkolwiek czyba nie ma się z czego cieszyć .....ehhh

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez moriam » Nie Mar 20, 2011 10:42 pm

ciekawe..tez zostalismy  poinformowani o konczacym sie materiale:))
poza tym, dziwi mnie to ,ze mimo, iz duzy wybor garniturow, nie bardzo jest co mierzyc, z danego rozmiaru maja jeden dany model, a jak juz chcesz inny, to chyba tylko wyobrazxnia zostaje..nam sie tam garnitury podobaly , no ale troche strach tak w ciemno kupowac-model ten, ale mozna przymmierzyc tylko rozmiar 3 x wiekszy, material ten-ale widoczny na innym modelu badz na skrawku probnika.
Poza tym bylismy tam dwa razy-drugi raz wlasnie mialo byc wiecej garniturow, przed wysylka"w Polske" i wcale wiecej nie bylo. troche sie zawiedlismy:(
Dziekujemy i polecamy:
Toya Golf Restaurant,  Lady Stars,  Glogow Gospel Choir,  Srogie kadry-foto,  Llire-film,
p.Viola-dekoracja,  Cukiernia Sosniccy-Lechowscy

[URL=http://slub-wesele.pl/]
[/URL]
Awatar użytkownika
moriam
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez ewelinka89 » Nie Mar 20, 2011 11:22 pm

To co to za dziwny salon, że te garnitury tak krążą? I jak wyglądają cenowo?
ewelinka89

Postprzez moriam » Pon Mar 21, 2011 9:10 am

garniyury maja na prawde ladne , no i mozliwosc dopasowania i przerobek. Cenowo 1500-1800zl. Ale w skladzie niestety poliester, takze troche duzo jak na tkaniny tej jakosci.
Dziekujemy i polecamy:
Toya Golf Restaurant,  Lady Stars,  Glogow Gospel Choir,  Srogie kadry-foto,  Llire-film,
p.Viola-dekoracja,  Cukiernia Sosniccy-Lechowscy

[URL=http://slub-wesele.pl/]
[/URL]
Awatar użytkownika
moriam
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Re:

Postprzez ewelinka89 » Pon Mar 21, 2011 10:27 am

JK napisał(a):Ceny mają podobne jak w Vistuli czy Wólczance. To tzw. średnia półka, ale jak na moje mozliwości finansowe, to jest drogo. I tak ta cena 219 za koszulę to w promocji, bo te ozdobne koszule w sezonie kosztują od 299.
To, co mnie tam zdenerwowało: odwiedziłam sklep zimą, pod koniec wyprzedaży. Zdecydowałam się na kupno koszuli, bo eskspedientka powiedziała, że jutro kończą się przeceny, wchodzi nowa kolekcja. W związku z tym ta koszula zze starej kolekcji wraca do regularnej ceny 299.
Czy to jest fair wobec klienta? Mi tam wsio rybka, czy mma coś ze starej czy nowej kolekcji, ważne, by się podobało, ale trochę to robienie ludzi w bambuko. To jest bardzo powszechnie stosowane i Pierre Cardin nie jest w tym osamotniony.

Troszkę tak, ale w przypadku klasycznych koszul wiadomo, że będą one takie same, a po sezonie zostaje ich naprawdę niewiele i dochodzą nowe.. Takie właśnie ślubne nie są tak podzielone na kolekcje, bo kupuje się z reguły takie same - jasne na spinki..

Ceny nie wysokie, ale rzeczywiście, jak ze sztucznymi składnikami to można w pewniejszych salonach kupić, czasem nawet taniej.. My jednak będziemy szukać 100 % wełny, w ostateczności jakiś minimalnych dodatków;p
ewelinka89

Postprzez madeleine013 » Pon Mar 21, 2011 12:32 pm

no to mam dylemat z tym garniturem .... pozostaje nam Bytom :) .... chociaż w tym WED nam  sie podobał garnitur  tylko dziwna sytuacja z tym materiałem a wątpliwe ze wszyscy byliśmy zainteresowani tym samym ? :)

za to kamizelek jest tam wybór duży,,,,

i już widze focha pANI  jak przychodzimy z garniturem z bytomia aby dobrać u nich kamizelkę :)

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez madeleine013 » Śro Mar 23, 2011 9:17 am

ehhh to z nowu jaaaaaaaaa

Więc ... wcziraj bylśmy na Tęczowej, aby ponownie przymierzyć garnitur i coby jakąś decyzję podjąć - i co sie okazało , że garnitur jest w Krakowie i że bedzie w czwartek :) urocze... teraz już rozumiem Was Dziewczyny, o czym pisałyście jednak moja naiwność jest zbyt duża ...

w każdym razie ostatteczie wylądowaliśmy w pierre Cardin ( mam nadzieję ze dobrze napisałam)  tym przy rynku i  tam znalezliśmy  garnitur na który chyba się zdecydujemy :)

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>