Ktore sklepy dla młodego polecacie?

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez m&p » Czw Cze 18, 2009 10:28 am

jestem właśnie na etapie "intensywnych" poszukiwań - jak odkryję takie miejsce, dam znać :)

Awatar użytkownika
m&p
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez BEATA1 » Czw Cze 18, 2009 9:21 pm

my niestety też szukamy ale jak narazie za bardzo nam to nie wychodzi, byty które nam się podobają kończą się na rozmiarze 45 czasami 46:(. Jak narazie buty które w ostateczności przejdą znalazłam z Wojasa ale dalej szukamy. Jak znajdziemy jakieś fajne w tym rozmiarze to napewno dam znać. Dziś zwiedziliśmy cały pasaż grunwaldzki, arene, astre i 2 sklepy na pomorskiej w których podobno miały być duże rozmiary ale niestety nic niebyło oprócz wzorów z przed 10 lat.
BEATA1
super gaduła
super gaduła

Postprzez m&p » Wto Cze 30, 2009 8:53 pm

potwierdzam - Prochnik w Factory jest bardzo ok, ale niestety na takiego wielkoluda jak moj P. rozmiarow nie maja :(
nam w koncu udalo sie kupic garnitur w Pasazu Grunwaldzkim w sklepie Bertoni - nie maja garniturow w klasycznym kroju, raczej takie "mlode" z krotkimi marynarkami. Moj P. wyglada ze az "mniam" :)
Za to caly czas szukamy butow...

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez Jena » Nie Sty 03, 2010 4:53 pm

ja właśnie intensywnie szukam sklepów gdzie się wybrać  z mym lubym :)
a ile wcześniej kupowałyście garnitur?

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez Jena » Nie Sty 03, 2010 5:15 pm

koniecznie zdaj później relacje!

Awatar użytkownika
Jena

Postprzez m&p » Nie Sty 03, 2010 5:51 pm

z tego co pamietam to my kupilismy garnitur jakies 2 miesiace przed slubem - wybralismy model, odlozylismy i kupilismy kilka dni pozniej na "nocnych zakupach" z 20% znizka :)

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez Niezapominajka » Pią Sty 15, 2010 9:36 am

My własnie wczoraj kupilismy garnitur dla mojego w factory w Lancerto. Polecam serdecznie wszystkim dla kogo liczy sie profesjonalizam w obsludze i znajomości sprzedawanego towaru. Obeszlismy całe Factory i każdy sklep z garniturami i tylko tam potraktowano nas jako osoby chcące kupic garnitur.
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez jasada » Pią Sty 15, 2010 10:42 am

Ile wydaliście na garnitur? Czy kupiliście do tego jeszcze koszule, itd...?
Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez Niezapominajka » Pią Sty 15, 2010 5:08 pm

850zł dalismy za garnitur :) Koszuli nie kupilismy chodź wybór był spory. Po kupno koszuli musimy wybrać sie z kawałkiem materialu z którego jest moja suknia. Pani w salonie sukien slubnych proponowała koszule w kolorze zlamanej bieli, a nie kazdy salon tym bardziej w outlecie takie posiada:)
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez 81anecia81 » Pią Sty 15, 2010 6:05 pm

theli_85 napisał(a):A my się wybierzemy w styczniu do sklepu ALEKSANDER na Św. Wincentego. Mają olbrzymi wybór i można ubrać mężczyznę od stóp do głów za niewielkie pieniądze. A i dodatkowo na interenecie mają możliwość wydrukowania sobie zniżki 5% :) Widziałam garnitury z tego sklepu na moich kuzynach i naprawdę ładnie leżą i są odszyte.
Byłam na ich stronie internetowej, to co na niej oferują to totalna porażka jak dla mnie oczywiście, może na żywo to inaczej wygląda, ale ogólnie ten sklep taką komuną zaciąga. Raczej się tam nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
81anecia81
super gaduła
super gaduła

Postprzez Mikaa » Nie Sty 31, 2010 1:17 pm

Tez zamierzamy wybrac sie niedlugo na poszukiwania garnituru,tylko czy w tych sklepach w Factory sa duze rozmiary?
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez m&p » Pon Lut 01, 2010 12:04 am

Martika napisał(a):
Tez zamierzamy wybrac sie niedlugo na poszukiwania garnituru,tylko czy w tych sklepach w Factory sa duze rozmiary

Martika, duze rozmiary jesli chodzi o wzrost czy obwod? :)

Moj P. ma 2 metry i w Factory w ogole zaproponowano mu cos do przymierzenia w Sunset Suits i Prochniku. W pozostalych sklepach panie patrzyly na nas jakbysmy wymyslili sobie rzecz niemozliwa.. No ale to pewnie tez duzo zalezy od obslugi, czy im sie chce cos proponowac czy czekaja az klient sam sobie znajdzie i tylko przyniesie do skasowania :)

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez Mikaa » Pon Lut 01, 2010 12:36 am

hihi:) i obwod i wzrost 1,89.
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez izolek » Śro Lut 03, 2010 8:46 pm

Martitka to masz jeszcze czas  żeby popracować nad swoim młodym i jego obwodem ;)
secondo paradiso

Awatar użytkownika
izolek
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Postprzez martki » Śro Maj 12, 2010 8:35 pm

My w niedzielę obeszliśmy wszystkie sklepy z garniturami w pasażu grunwaldzkim. Podobała nam się obsługa w Bertoni, Pawo, Bytomiu i w Vistuli. Na 99% kupimy garnitur w Pawo!!!
Martusia :-)

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez theli_85 » Śro Maj 12, 2010 8:46 pm

My obeszliśliśmy wszystkie wrocławkie galerie i i nie było w żadnym ze sklepów garnituru na Miśka. Panie nam powiedziały, że tak mały rozmiar (176/96/80) rzadko się trafia... A jak już jest to w czerni. Jedyne sklepy gdzie udało się coś znaleźć w miarę leżącego i w dobrej cenie to był Feniks, a ostatecznie kupiliśmy na św. Wincentego. Jeśli ktoś ma ograniczony budżet i nie stać, go na garnitur z naszywką to polecam ten sklep.

theli_85
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Glinianki

Postprzez wi. » Śro Maj 12, 2010 9:09 pm

martki napisał(a):My w niedzielę obeszliśmy wszystkie sklepy z garniturami w pasażu grunwaldzkim. Podobała nam się obsługa w Bertoni, Pawo, Bytomiu i w Vistuli. Na 99% kupimy garnitur w Pawo!!!

my właśnie w Pasażu kupowaliśmy gajerek dla mojego męża ale w Sanset Siust. Bylismy bardzo zadowoloeni i z różnorodności towaru i z obsługi.

wi.

Postprzez Jena » Śro Maj 26, 2010 8:40 am

my kupiliśmy  w Eldorado w Factory i jestem bardzo zadowolona! Pani była bardzo miła i przede wszystkim pomocna! bardzo polecam ten sklep :)

Awatar użytkownika
Jena

Postprzez kociaczek » Śro Maj 26, 2010 9:52 am

My kupiliśmy w New Men koło Mostu Warszawskiego - niestety w galeriach nie mogliśmy nic dopasować (ma paskuda krzywy kręgosłup, co wychodzi dopiero przy kupowaniu garnituru ... a tam znaleźliśmy marynarkę która sama w sobie najlepiej leżała, a i dało się z firma popertraktować i lekki "tuning" zrobią. Odbieramy dzisiaj :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez JK » Sob Maj 29, 2010 10:37 pm

Mnie urzekł asortyment w "Pierre Cardin". Koszule mają bardzo ładne wzory i jakość tkaniny. W sklepie na Świdnickiej są też jedwabne krawaty w dobrej cenie (89zł).

Kupiłam koszulę, bo akurat tam była na wzrost 194, taliowana, kołnierzyk 38. Rok szukałam koszuli w takim rozmiarze. Ale jak na mój portfel to dużo 219zł za koszulę. Jest 100% bawełny, ale ma ukosny prążek biało-biały połyskujący, no i kolor bieli mnie zachwycił, bo nie jest taki z niebieskim cieniem, ale śmietankowy.
Awatar użytkownika
JK
super gaduła
super gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>