Sklepy z garniturami???

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez marzena » Wto Mar 11, 2008 11:11 am

Mój Pan Młody kupił wczoraj garnitur w New Man'ie. Wrócił po pierwszy, który przymierzył. Gdybym go posłuchała zaoszczędzilibyśmy parę godzin i parę litrów w baku. Ale ja jak to baba musiałam go przeciągnąć po kilkunastu innych sklepach:)

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)

Postprzez jagmad » Wto Mar 11, 2008 11:22 am

Marzena a powiedz na jakiej ulicy jest ten sklep??no i mniej więcej jak to się przedstawia cenowo??

Awatar użytkownika
jagmad
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez marzena » Wto Mar 11, 2008 11:46 am

New Man jest na Jedności, na przeciwko browaru. Reklamują się zresztą w Przewodniku. Za garnitur zapłaciliśmy 990 zl, a za kamizelkę z krawatem 330 zł. Zwiedziliśmy sklepy Intermody, Vistuli, Próchnika, Sunset Suit, Bytomia.... Garnitury ładne, ale takie jak to okreslił P. "biznesowe". W Diuku natomiast niewielki wybór. I ceny zdecydowanie wyższe.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena

Postprzez bystra » Wto Mar 11, 2008 2:24 pm

Moj narzeczony ubral sie od stop do glow rowniez w New men :) garnitur 1300 zl(drozszych na szczescie tam nie bylo...), kamizelka 330, koszula 100 a buty 270, pasek 70.

Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, sprzedajaca swietnie doradza. kamizelke i buty sprowadzila dla nas bo juz nie bylo w rozmiarze. szczerze polecam.
bystra

Postprzez daniawid » Wto Kwi 08, 2008 1:24 pm

A mój ukochany ubrany dostanie w DIUKU;-)) w ocenie wśród znajomomych DIUK miał bardzo dobrą opinię.
Co do firm Pierre Cardin (nie wiem ale mieliśmy wrażenie że są jak z papieru, bardzo cienki materiał) , Sunset Suit były mało ślubne, jak Marzen mówi takie biznesowe ale oczywiście to kewstia tego co kto potrzebuje i czego wymaga.
Co do cen to fakt są tam drogie, droższe niż gdzie indziej, ale wydaję nam się że warto, bardzo dobrze odszyte i dobry materiał.
daniawid
często tu wpadam
często tu wpadam

:)

Postprzez larkaa » Wto Kwi 08, 2008 1:30 pm

A Wy ile przed ślubem zamierzacie kupic ubrania dla pana młodego?
Bo mój się rękami i nogami broni od kupna bo mówi, że sie odchudza i jeszcze nie może mieć garnituru :D
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez daniawid » Wto Kwi 08, 2008 2:06 pm

My już kupiliśmy "umundurowanie"a raczej powiem zamówiliśmy bo przymiarka będzie dopiero na początku lipca.
Po tym fakcie stwierdziłam ze to juz był ostatni dzownek.

daniawid
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez OLICA » Wto Kwi 08, 2008 2:08 pm

Mój Piotrek kupił garnitur  ok 3 miesiace temu w Vistuli za 420 zł (akurat była pierwszy dzień przecena 70% ). Koszulę też w Vistuli, ale już niestety za 250 zł.....ale była tak piękna, że sobie nie odmówilismy :) Garnitury Vistuli okazały się najładniejsze, a przede wszystkim najładniej skrojone. Spodnie Vistuli są dość wąskie, bo w innych sklepach spotykaliśmy same pantalony :)
Buty kupił w Intershoe, strażacko czerwony krawat w Factory (żeby pasował do mocih czerwonych gerberów). :)
Awatar użytkownika
OLICA

Miejscowość: Wrocław

Re: :)

Postprzez bystra » Wto Kwi 08, 2008 5:56 pm

larkaa napisał(a):<DIV>A Wy ile przed ślubem zamierzacie kupic ubrania dla pana młodego?</DIV><DIV> </DIV><DIV>Bo mój się rękami i nogami broni od kupna bo mówi, że sie odchudza i jeszcze nie może mieć garnituru :D</DIV>

powiem Ci tak... moj ma zamiar zrzucic z brzucha i nie bedzie problemu z poprawka (New Men). jakby mial chudnoac wszedzie-bary, ramiona, klata to bysmy nie kupowali jeszcze ale powyzsze wymiary ma stale, tylko ten brzuch... ;)
bystra

:

Postprzez larkaa » Wto Kwi 08, 2008 7:23 pm

Mój i tak już schudł 5 kilo. Szczupły jest tylko zostały mu koszykarskie uda i pupa.
Efekt jest taki, że co przymierzamy garnitur to jak marynarka leży jak ulał, to spodnie opinają się na tyłku niczym getry, a z tego co wiem, nie można sobie brac np spodni o numer większy niż  marynarka.
A jak ktoś coś wie o takich możliwościach to piszcie. My chcieliśmy kupić w Lorens and Victor, ale może w tym NewMan albo Diuk jest inaczej - lepiej?
Awatar użytkownika
larkaa

Re: Sklepy z garniturami???

Postprzez aniuszekk » Pią Lis 18, 2011 5:12 pm

My się dość sporo nachodziliśmy aż w końcu ktoś nam polecił sklep Merkury na ul. Reja.
Wybraliśmy garnitur firmy Vernet za 799zł, Koszule 99zł, zestaw kamizelka + musznik + wypustka kosztowały nas 249zł.  Jakieś drobne przeróbki też na miejscu więc sprawnie ubraliśmy mojego już męża:) Zależało nam na eleganckim garniturze ale który później będzie można wykorzystać do pracy czy na inne okazje.  Z tego co wiem nosi się super więc polecamy!
aniuszekk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: :

Postprzez danutka » Pią Sty 13, 2012 11:50 am

larkaa napisał(a):
Mój i tak już schudł 5 kilo. Szczupły jest tylko zostały mu koszykarskie uda i pupa.
Efekt jest taki, że co przymierzamy garnitur to jak marynarka leży jak ulał, to spodnie opinają się na tyłku niczym getry, a z tego co wiem, nie można sobie brac np spodni o numer większy niż  marynarka.
A jak ktoś coś wie o takich możliwościach to piszcie. My chcieliśmy kupić w Lorens and Victor, ale może w tym NewMan albo Diuk jest inaczej - lepiej?

Haha, bardzo się uśmiałam czytając ten post, po to wypisz wymaluj sytuacja mojego faceta. A mówią, że to laski się notorycznie odchudzają! Może i czasem tak jest, ale on koniecznie chciał zgubić przed śblubem 7 Kg. Nie wiem tylko czemu akurat 7, tak sobie wbił do głowy. Mnie to wkurzało, bo przecież przez to nie można było niczego załatwić. Ach ci faceci... No ale w nagrodę za wytrzymałość kupił sobie zegarek na chrono24, o jakim od dawna marzył :) Pozdrawiam
danutka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>