Suknia ivory a kolor garnituru

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez M » Wto Lut 16, 2010 10:10 am

oj jakos nie pasuje mi do mojego kolor czekolady..w ogole nie potrafie wyobrazic sobie takiego garnituru .... a suknie rowniez mam ivory...
M
prawie tu mieszkam:)

Postprzez nażyczona » Wto Lut 16, 2010 10:44 am

Ja mam suknię ivory a mój Młody idzie do ślubu w klasycznym czarnym smokingu. Ciekawe jaką koszulę ostatecznie kupili Aniołek z mężem, bo my też nad tym się tylko zastanawiamy. Aniołku jakbyś tu zajrzała to daj znać :)
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona

Postprzez Liziii » Wto Lut 16, 2010 2:36 pm

Czekoladowe garnitury są super...na zdjeciach w katalogu. Niestety ciezko je dostac.. My znalezlismy tak na dobra sprawe 3 opdcieni brązów, jeden niemal czekoladowy ale proązkowany.. I do takiego gajerka chyba pootrzeba wysokiego szczuplego modela bo na mezczyznie przecietnej budowy nie prezentuje sie wcale ale to wcale rewelacyjnie. Ale to ivory pasuje bosko.. Niemniej jesli nie pasuje do Pana mlodego...to efektu nie bedzie.
Wiec M zakupil czarny garnitur o oliwkowym połysku (ta czern jest troche grafitowa bym powiedziala bo material jest nieco blyszczacy - welna i jedwab). Czarny takze pasuje :) No i wszelkie capuucino, ecru..ale do jasnego garnituru potrzeba chyba odwagi + sylwetki ;)
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez Kwiatek » Pią Lut 19, 2010 8:23 pm

Ja też mam suknię ecru i dzisiaj w końcu udało nam się kupić garnitur w kolorze gorzkiej czekolady-jest świetny! Fakt, trzeba było się nachodzic, bo mało jest garniturów w tym kolorze a w dodatku moj TZ ma 196cm wzrostu i jest szczupły :/ Polecam rozejrzec się w Noor i Intermodzie-w ostatnim mają super przeceny :)

Awatar użytkownika
Kwiatek
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>